Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 206 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5546145 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

çim isini falan degistirmesinler yeni sezona açılsın eksik bisey bırakılmasın stadta yönetime duyrulur bu takım stadsız şampiyon olacak zaten boşuna açmak ıçın zorlamayın şartları
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

@kral_bjk Yahu Cem gece gece ortalığı niye karıştırıyorsun,stattaki çalışanların çoğu başka departmanlarda neler olacağından bir haber zaten. Çim konusunda en net konu burada şuan.
mustafammvs in sitesinde yazıyor o paylaştığın yazı az önce araştırdım ben.

Stad konusunda aklıma gelen dip bilgilileri davet ediyorum durumu netliğe kavuşturulması için. Onlar daha net bir şeyler söylerler.
@Necmi @bjk_mabet @ahmetx @Efe @ALI RIZA
Cim icin isler basladi lafta ama vincler cikmadan olmaz cimle birlikte diger isler yapilacak koltuk ic dizayn kufeki cati network vs goruldugu gibi 10 larca is var bu islerin de sirasi var bazilari birbirini tetekliyor...
Misal cati icin vincler cikmadan cim olmaz kedi yollari vs yapilmadan elektrik ve network sistemi olmuyor  akilli ve kisilere hitap edilecek bir stat bir muze tarihi eser yapiliyor zaman zaman zaman lazim

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

çim isini falan degistirmesinler yeni sezona açılsın eksik bisey bırakılmasın stadta yönetime duyrulur bu takım stadsız şampiyon olacak zaten boşuna açmak ıçın zorlamayın şartları
Çim işinin  değişeceği filan yok @Efe . HAsan Tahsin de yazdı azönce eski bir  röportajdan yapılan bir alıntı bu.Mustafanın sitede yayınlanmıştı kaza sonrasımı ne  yada  az öncesi.ANtreman sahamızda,Nevzat Demirde yani ne yapıldıysa aynısı yapılır mabedimizde.

Çevrimdışı Efe

Çim işinin  değişeceği filan yok @Efe . HAsan Tahsin de yazdı azönce eski bir  röportajdan yapılan bir alıntı bu.Mustafanın sitede yayınlanmıştı kaza sonrasımı ne  yada  az öncesi.ANtreman sahamızda,Nevzat Demirde yani ne yapıldıysa aynısı yapılır mabedimizde.
biz söyleyelimde abi kendilerini kasmasınlar açacaz diye en iyisi yapilsin yeni sezona tam hazır açalim eksik hiç bisey bırakılmasın yada zaman kısalacak diye bazı şeylerden vaz gecilmesin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Samet_

Seneye olsun temiz olsun.Para kullanımında da öncelik futbolcu maaşları olmalı kesinlikle stada ağırlık verelim derken takıma

zarar gelmesin

Çevrimdışı ademkestane

Arkadaş sadece okumak için giriyorum ama insanı deli ediyorlar. hibrit çimin ne oldugunu nasıl yapıldıgını bılmıyorsan yandex e yaz bak nasıl bir işlem ondan sonra salla burdan. zaman kaybından baska bişey degil. yönetime sabır dilemekten baska çare kalmıyor.

Çevrimdışı FARUK

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Erdem Çözer

Bu forumun SIS ile yaptığı röportajdaki gibi olacak diyorum. Alıntı yaptı dediğim o eski röportaj.

röportaj değil eski de değil.. mustafanın sayfasına yazan biri var.. dün tekrar stad gezisine gitmişler ve aldıkları bilgileri paylaşmış.. ama zaten 70 gün olan çim süresini de 90 günden 60 güne düşmesi planlanıyor falan demiş.. yani aldığı bilgilerin doğruluğu tartışmalı
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@FARUK hocam videoda Numarali yeni açık birleşiminde kolonlarin arasinda gözüken uzun demirler Turnike mi yoksa isklelermi beni yanıltıyor :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BJKTÜRK23

röportaj değil eski de değil.. mustafanın sayfasına yazan biri var.. dün tekrar stad gezisine gitmişler ve aldıkları bilgileri paylaşmış.. ama zaten 70 gün olan çim süresini de 90 günden 60 güne düşmesi planlanıyor falan demiş.. yani aldığı bilgilerin doğruluğu tartışmalı

Bende onu diyorum röportaj veya yazı neyse doğru değil diyorum.Yeni de olsa yazı çim işine vakıf değil oradaki görevliler, birinci ağızdan SIS ile yapılan röportaj varken zaten itibar etmem diğer söylenenlere burada paylaşınca arkadaş başta o yazdı sandım sordum çim işini birkaç kişi daha sordu sonra paylaşan arkadaş bir yerden alıntı yaptığını söyledi. Zaten o anda yazıdaki çim işinin doğru olmadığından emin oldum.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı FARUK

@FARUK hocam videoda Numarali yeni açık birleşiminde kolonlarin arasinda gözüken uzun demirler Turnike mi yoksa isklelermi beni yanıltıyor :alala:
Iskele hazırlığına benziyor

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Iskele hazırlığına benziyor
Evet kufeki icin iskeleler kurulmus bir kismi
Ama kolonlarin arasinda oyle uzun demirleri gorunce Turnikelermi geldi acaba diye dusundum bi an :)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Efe

yeni inönü fotosu gelmeden anlayamıyoruz ne yapildigini hafta ici bakariz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sezer94

Ben nedense şuan catiyla degilde kufekilerle ilgileniyorum umarim bi an once biter cunku oralarda tamamlaninca daha guzel gorunmeye basladi :D
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Efe

Ben nedense şuan catiyla degilde kufekilerle ilgileniyorum umarim bi an once biter cunku oralarda tamamlaninca daha guzel gorunmeye basladi :D
dış kisim ocakta biter cok bi is yok kaplama isinde onemli olan çatınında ocak ortasina kadar bitmesi diger islerin daha rahat yurumesi icin caticilarib sahadan cikmasi lazim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı erdal.ozcimen

Koltukların arka taraflarındaki korkuluk demirleri takılmaya başlanmış. Sanırım koltuk işi başlıyor.

Çevrimdışı Sezer94

dış kisim ocakta biter cok bi is yok kaplama isinde onemli olan çatınında ocak ortasina kadar bitmesi diger islerin daha rahat yurumesi icin caticilarib sahadan cikmasi lazim

Abi havalar gercekten soguk olsa bile is sartlari zorlayan firtina ruzgar kar yagmur yok umarim en gec ocak yarisi gibi bitirirler eminim ki 10 tane taktiktan sonra elleri alisir hizlanirlar, membran kaplama ne kadar surer bilmiyorum ama bi yandan kedi yollarini takarken bi yandan membran yapilsin cati olayi tamamen bitsin mart ortasina kadar...
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı FARUK

Koltuk için ray ve tribün korkulukları montajı başlamış

Çevrimdışı ALBATROS

her sıraya 2 ayağı gelen korkuluklardan takılıyor kötü oldu diğer tip çok daha iyiydi

Çevrimdışı Samet_

Bu korkuluklar gerekli de umarım kötü bir görüntü çıkmaz bitince stadın güzelliğini bozacak diye endişeleniyorum

Çevrimdışı Efe

Koltuk için ray ve tribün korkulukları montajı başlamış
tarihi anlardan biri yasaniyor hayırlı olsun koltuklarımız
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

üst katların en alt sırasinada montaj olacak oryada ray döşemişler en üst katada koyarlarsa her yer koltuk olacak en ufak bosluk bırakılmayacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı eren_viyanaBJK

Ilk defa hoşuma gitmeyen bir resim oldu..demir yigini olucak üst kat..tt arenada okadar uyuz oluyodum onlarda bile böyle  degil..anlamadigim oturdunda demir direk gözün önünde olmuyormu..gol oldugunda insanlar birbirlerine sarilcana demirlere sarilcak..keyfim kacdi :(

Çevrimdışı Efe

bu sefer denilen oldu aralık ayinda koltuk montajina baslanacak dendi ve baslandi şimdi tek sorunumuz çatı iskeletinin biran önce bitirilmesi başkada bi sıkıntımız kalmiyor
Şampiyon Beşiktaş JK