10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-3 Kasımpaşa Tarih : 30.10.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 110144 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Çevrimdışı TALAT

Antalya maçında Milo oynasaydı da Ersan bu maçta sahada olsaydı keşke.

ersanda sacma sapan kart gormeyecek, senelerdir hakemleri bilmemize ragmen bunu yapiyorlar
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Kadir G.

Bu arada Töre'nin çok netken sağdaki Gomez'e vermediği bir top var. Görmedi mi ne yaptı bunun bahanesi yok. Hoca nasıl konuşacaksa konuşsun bunları yapmaya hakkı yok.

Çevrimdışı Onur Küçük

Dünün ve bugünün kısaca özeti şudur :
Bu takım ne zaman maç kaybetti veya berabere kaldıysa en önemli olarak  ilk 11'de oynaması sorgulanan  oyuncuların bireysel hatalarından dolayı kaybetti veya berabere kaldı . Şansızlık , gününde olmama , teknik taktik yanlışlıklar gibi sebepler daha ikinci planda kalıyor .
Bir musibet bin nasihatten iyidir atasözünün ne anlama geldiğini bugünkü maçta bir kez daha gördük . İlk 11'de çıkan  bazı oyuncularımız ilk 11'de oynayacak düzeyde değil ve bu sorunun çözümü için gereği yapılmalı . Bugün alınacak en büyük ders budur.

Çevrimiçi COB

uzatma bilader işine bak sinirliyim gerginim. görmezden gel. her tuzum var diyene salatalıkla koşturmak zorunda mısın ?

Kime salatalikla koşmuşum ya?

Bende sinirliyim ama sakin olalim.  Puan kaybi yaşayayacağiz elbet,  nazarlik olsun.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 23:59:23
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ben yapamayana kızmıyorum yapmayana kızıyorum.

İsmail'in neyine kızayım ben? Koordinasyon sorunundan kaç kez kendine çelme taktı. Oraya Tosic'i alanlara kızarım.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı TALAT

Bu arada Töre'nin çok netken sağdaki Gomez'e vermediği bir top var. Görmedi mi ne yaptı bunun bahanesi yok. Hoca nasıl konuşacaksa konuşsun bunları yapmaya hakkı yok.

bir de ilk yarinin basinda olcaya kolay bir tek top atmadi. olcay sol caprazdan bombos gidiyordu. onun yerine trafinda dondu topu ezzdi
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Kadir G.

ersanda sacma sapan kart gormeyecek, senelerdir hakemleri bilmemize ragmen bunu yapiyorlar

Ersan'ın bilerek kart görmedi ki o pozisyonda. Faulü yapan ismaildi kartı ersana verdi hakem. Güya düdükten sonra topa vurmuş hikaye.

Çevrimdışı Fatih_

Atiba bile kotuydu bu gun, nedense rot balansi bozuk gibiydi takimin. 2-2 den sonra istedigimiz oyunu oynarken Olcayin tuhaf secimleri one gecmemizi engelledi zaten 3. Golden sonrada oyun plani vs. Kalmadi.

Çevrimdışı Hasan Akten

Bu Motta'nın günahı ne lütfen açıklasın Şenol hoca. İsmail denen futbol fakiri yüzünden ses tellerim koptu artık. Tosic ve İsmail'e bu kadar şans veren Şenol hoca Motta'yı da oynatsın artık.

Çevrimdışı 38life

Bu kasımpaşa fenere karşı nasıl oynamıştı?

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Kalyoncu

Bu eski besiktasli hocalar kadar nankor gormedim fb ve gs yat bjk hayatin macina oynat Riza , Sifo besiktasla bir daha adlari gecmez insallah
Rıza çalımbay çok iyi Beşiktaşlıdır bu tartışılmaz bile sen Beşiktaşsan yeneceksin

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Türkay

bir beraberlikte bütün takımı gömdünüz. :claps: :claps:

Ben şahsen Quaresma Milo İsmail Tolga'yı gömüyorum
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı EMİR EMRE

@COB ben de sana katılıyorum illa ki puan kaybedeceğiz dediğin gibi nazarlık olsun ve ayrıca ders alınacak bir maç olsun, çıkıp şu kritik 3-4 maçlık periyodu kazasız atlatalım korku salalım birazcık

Çevrimdışı panic13

Cok sukur ozlemisiz besiktasi. Bjk li adam kanser olmadan kendini bulamaz. :)

Canli izledim staddan, tv den nasil gorukuyor bilmiyorum da cok net kaleci ve sol bek transferi sart. Stoper duserse artik. Ersanla idare edicez.

Eyyorlamam bu kadar
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Hasan Akten

O pozisyonda Gomez'i görmemesinin imkanı yok. Ben maçı izlediğim yerden "At Gomez'e" diye avazım çıktığı kadar bağırdım. Atsa Gomez yazardı muhtemelen. Ama Töre'nin basit oynamak yerine zoru seçme sevdası var.

Çevrimdışı harund1k3

kimsenin takimi gomdugu yok.

unutamadigim anlar var macta. telafisi olmayan anlar.

quaresma'nin kendisini gecen rakibine attigi tekme.

ismail'in 80'li dakikalarda defansta kendisine gelen topu riskli bolgede 2 metre ilersindeki adama topun dibine girip 4 metre havalandirip attigi pas

tolga'nin ucuncu golde topu izlemesi, top ustune gelirken topu yumruklayamamasi.

bunlarin telafisi yok arkadaslar. guzel macti cok iyi mac izledik. hatalarmizdan ders almamiz lazim.

Çevrimdışı Kadir G.

Yattığı yerden parasını alsın arkadaş o kişiyi hoca almasın şu kadroya parası helal olsun.

Bilmişlik yapmıyorum oynatma dediğim kim varsa neredeyse her puan kaybı ondan geldi.

Çevrimdışı fatih e.

bu yıl çoğu maçta sadece 45 er dakika oynadık.

neredeyse her maç bir yarı kaybediyoruz.

yanlış tercihler, bir maçta iyi giden bir sonraki maç çöküyor. necip - q17 bir maç tutuyor bir maç tutmuyor.

şenol hoca da ne yapacağını şaşırmıştır eminim.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ekim 2015, 00:05:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Quaresma'nın biletini kendi açımdan bu maç ile kestim.

Devre arası gönderilmesini istiyorum zararın neresinden dönülse kardır.

Attığı yarım tekme ve devamında dirsek değil mesele. Bu oyun yapısından iyi oynaması mümkün değil. İyi oynamadıkça suratı hep böyle olacak ben böyle şey istemiyorum takımda.
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2015, 00:08:43 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Savaş

Sol da Motta denenmeli artık. Defanstan top çıkartamadık resmen. Gelen her topu ezer mi bi bek oyuncusu?

Defans oyuncusunun ne denli elzem olduğunu gördük bu maç. Milo cidden zayıf, Ersan olsaydı o. golü yemezdik çünkü o an basmaya başlamıştı Donk'a..

Quaresma artık 11 başlamamalı. Olcay da başlamamalı. Kerim de denenebilir artık.

Gomez'e hala adam gibi top atamıyoruz. Sosa saldı bitane araya neler olduğunu gördük. Bu adamı topla buluşturmamız lazım. Özellikle kanatlardan hiç top kesmiyoruz içeri. Uzaktan şut hala denemiyoruz. Maç boyu bitane bindirme yapmadı ne İsmail ne Beck...

Bindirme lazım. Şut lazım. Kanattan orta lazım.. Evet iyi oynuyoruz fakat ekstra hareketler de gelmeli.

Devre arasında mutlaka bir stoper, bir sol bek ve bir kaleci transferi gerekiyor.

1 puan yine de iyi. Şanssızlık oldu kaleyi tutan 3 şut gol oldu bu hep böyle olmaz. En azından kaybetmedik bu da bi motive. Şampiyonluk böyle maçlarla gelir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yalnız rholdofoyu hiç beğenmiyorum sezon başından beri kaleci sol bek stoper ihtiyacımız elzem

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Şuan hoca olan eski Beşiktaşlılara laf etmek burada kimseye düşmez. Onlar sayesinde Beşiktaş büyük bir klüp...

Maçı kazanacaksin kardesim butun olay bu
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Kadir G.

Quaresma eski hareketlerini yaparsa hemen kadro dışı bırakılmalı, sözleşmesi feshedilmeli diyenler vardı nerede onlar? Katıldığımı söylemek istiyorum.

Çevrimdışı Ensar

17 numara benim için bugün tamamen bitmiştir.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağatay

Bizi iyi analiz edenler zaaflarimizi görüp oradan cok guzel geliyorlar. Umarim devre arasi o zaaflarimizi da kapatiriz.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: