10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-3 Kasımpaşa Tarih : 30.10.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 110102 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Çevrimdışı Kadir G.

Töre oynamayacak büyük ihtimalle.

Çevrimdışı LuceGel

Şenol hocanın bu maçta Töreyi oynatmaması ilginç bir sıkıntı var gibi geliyor neyse kazanalımda önemli değil.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi Renton

Olcay quaresma daha mantıklı töre yedek başlar inşallah.Neciple başlar büyük ihtimal ilk yarı açamazsak sosa tosun töre girer
See you in another life,brother.

Çevrimdışı fani madida

rıza hocanın açık oynayacağız demeci bence tamamen kandırmaca ölümüne kapanacak kasımpati  :akuma:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimiçi mellfred

Boyle Kasimpasa, Basaksehir vs. gibi savunma guvenligini on planda tutan, saglam kapanan takimlara karsi duran top yoluyla gol bulmamiz lazim kilidi acmak adina.

Ama Fener maci haric duran toplardan hic etkili olamiyoruz malesef. Sosa etkili duran top kullanamiyor acikcasi. Elalemin bekleri bile sert, kavisli muz orta kesiyor, bizim Sosa anca on direge balon gibi top sisiriyor.

Fernandes disiplinsiz, sorumsuz vs idi ama Allah icin harika duran top kullanirdi, oyle birisi lazim yine bize.
sosa ile ilgili tesbitine kesinlikle katılıyorum. top balon misali iniyor yere bi tehdidi yok kafa vursak bile o top sert olmuyor.
daha önce çağrı söylemişti. bir sol bek alacağız gibi bu bek cicinho gibi caner gibi duran top kullanabilen biri olmalı. bir taşla iki kuş vurulmalı transferde.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Firat Gunayer :

17.300 Biletten 16.000 i satildi

1.300 Bilet kalmis :ishock: :ishock:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı can1903

Zaman geçtikçe,sıkıntı hissetmeye başladım maçta..
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Renton

Bende bu maça kadar hep rahattım çok kolay alırız diye bakıyordum her maça hatta ilk defa bugün girdim foruma içim daraldı bir sıkıntı çöktü bana da  :dontknow:
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Ensar

Rahat olun beyler eze eze yeneceğiz :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 16:12:18
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Maç muhtemelen biraz sıkıntılı geçecek zaten. Farklı galibiyet, maç eksiğine rağmen liderlik, üç gün sonra Moskova.

Sıkıntı Paşa'nın ataklarından olmaz ama biz açmakta biraz zorlanacağız bence.

İlk yarı 0-0 biter ikinci yarı çözüp 1-0 ya da 2-0 alırız diye bekliyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

2-0 ya da 2-1 kazanırız diye düşünüyorum :icool:
Zor geçeceği zaten ortada ama daha önceden de dediğim gibi 2-0, 2-1 ya da 1-0 gibi bir sonuçla kazanırız diye düşünüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı F1903

Evet, goruldugu gibi hem rakibin daha derli toplu olmasi hem de son gunlerde gereksiz bir sampiyonluk muhabbeti donmesi ve rehavet riski yaratmasi nedeniyle acaba bu mac kotu bir surpriz yasar miyiz endisesi hepimizde var.

Insallah korktugumuz basimiza gelmez, belki biraz zorlansak da kilidi acmayi basaririz. One gecersek zaten gerisi rahat gelir bence.

Çevrimdışı LuceGel

Sıkıntı rakiplerin kazanıp haftanın son maçını bizim oynayacak olmamız.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı empisayn

cünet çakır tam bir tetikçi hakem . bu sezon trabzonspor'a yaptıkları ortada maçla ilgili tek kaygım bu adam .
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı legendmaster

4-1 kazanacağımızı tahmin ediyorum

Çevrimdışı cursedofdragon

Burdaki sıkılan arkadaşları çok sıkmak istemem ancak rüyamda tarihi bir fark yiyorduk rüyalar tersine çıkar derler ama benim bütün rüyalarım doğru çıkıyor bakalım. :)

Benim içimden geçen 4-1 yenicez.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Töre oynarsa onun maçı olur

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Simsiyah çıkıyoruz. Şans getirsin, goller getirsin, galibiyet getirsin. :ishock:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Üç skordan birini bekliyorum ben 2-1 / 1-0 / 1-1 inşAllah yeneriz gs maçına kadar puan farkını korumak lazım
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Ensar

Bugün bi çoğumuzun beklentisinin aksine farklı bir galibiyet alacağımızı , rize maçında olduğu gibi olgun oyunumuzun devam edeceğini ve zorluklara karşı iyi  mücadele edeceğimizi düşünüyorum , 4 ya da 5 gollü bir galibiyet bekliyorum :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı Türkay

Saat gece 10 da mac mı olur ya
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Yenicez inşallah arkadaşlar :)

Etiketler: