11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş
11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş Skor : Bursaspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 08.11.2015 Saat : 20:15 Stadyum : Bursa Atatürk Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 104187 defa] 11.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Yine Bayern Münih golü attık.  :D
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Kasım 2015, 22:14:37
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu Trabzonlulara inat.

Alıntı
Yine gecen sezona bagladik ama bu kez cok erken oldu... Fb nin Konya yi yenmesini istiyorum olacak şey degil ama tamamen bjk dusmanligindan kaynaklaniyor. Gs yenildi bari bunlar kazansin, bjk asla sampiyon olmamali... Fener, Gs olsun bunlar olmasin...
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

macı yine q17 sayesinde kazandık:))

orda o  kırmızı kartın gelmemesi ile hocamız uyandı ve o anda kararı verdi olcayla değiştirdi sonuc geldi yoksa uyuyordu kenarda
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı fatih e.

haftanın golü olmazsa yazık olur

Çevrimdışı laoban

iste bu maclari alabildiginde sampiyonluk geliyor. acik konusayim hic ama hic umutlu degildim mactan.

Çevrimdışı GÖRKEM

Iste böyle kötü oynayarak kazanirsan Sampiyon olursun.

Çevrimdışı Onur Bey

Umarım Olcay'ın önemini takım için herkes anlamıştır.

Kendisinin ne ifade ettiği önemli değil takımı takım yapan adam kenarda olmaz istediği kadar kötü oynasın olmaz.

Bence bu mesele Olcay-Quaresma-Töre-Frei meselesi degil,asil mesele Sosa-Oguzhan meselesi.Tolgay cabuk geri dönsün.
O        NU        R!
 O      N  U      R  !
  O    N    U    R    !
   O  N      U  R      !
    ON        UR        !

Çevrimiçi murat

böyle maçların zevkide başka oluyor.kötü oynayıp hem rakibi hem hakemi yenmek ve sarışınları umutsuzluğa sürüklemek.

Çevrimdışı Q

GOOOLLL!!! Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup'un golü ile 1-0 öne geçiyor. Sol kanattan gelişen atakta Gökhan Töre pasını Atiba Hutchinson'a veriyor. Atiba, topa dokunuyor ve Oğuzhan Özyakup'un önüne bırakıyor. Oğuzhan, ceza yayının içinden gelişine şutunu çekiyor ve top ağlarla buluşuyor.
- ..Ve yine ATİBA  :)) adamsın adam!

Çevrimdışı Fatih_

Her takım bize karşı hayatının toğunu oynuyor. Kalp krizi eşliğinde yendik çok şükür ALLAHIMA

Çevrimiçi mellfred

olcay girdi de bi kaç al ver yaptık 3. bölgede. olcay oğuzhan gökhan hatta cenk. bunları bozmamak gerek

Çevrimdışı Mehmet K

Rejenerasyon yapıp maç oynayacağız. Ekstra efor sarf ettik; ayrıca birkaç isim fiziksel ve mental anlamda sallanıyor.

Özellikle 60-70'den sonra oyundan düşmeler bekliyorum. O yüzden skoru erken almak, hatta maçı erken koparmak gerekebilir.

Bursa önde basacak mı? -ki oyuncu karakterleri buna müsait değil- Biz pas oyununu sakinlik ile oynayabilecek miyiz? Önemli olan bu.

Ayrıca kanatlardaki iki ismi ve Necip/Sosa tercihini merak ediyorum.

Neyse yaz oraya bir 3 puan!  :eyes
Bi yerde yazmıştın hatırlıyorum bu maçı kazanır milli arada toparlarız diye. Sen bu işi biliyorsun.

Çevrimdışı legendmaster

Çevrimdışı Kadir G.

Maçı OLCAY ŞAHAN almıştır.

Çevrimdışı Efe

iyi koyduk çıt çıkmıyor bursada şuan  :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALDENYX

EN KÖTÜ maçimizda  gol yemedik.... :ebebe: :ebebe:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ozzie fizik olarak bitik. Lakin sahada kalmak zorunda.

Olcay lazım.

Özellikle aradım buldum bu mesajı.  :claps: :claps:

Çevrimdışı Onur KİBAR

Çok iyi oynamasak da kazanmak güzeldi,  Tebrikler Besiktasim

Çevrimdışı f_madida

macı yine q17 sayesinde kazandık:))

orda o  kırmızı kartın gelmemesi ile hocamız uyandı ve o anda kararı verdi olcayla değiştirdi sonuc geldi yoksa uyuyordu kenarda

hoca hata yapiyor, quaresma yedekten girip ihtiyac aninda, rakip dusmusken fark yaratacak adam...ilk 11 baslatip milleti deli etmenin faydasi yok, birak Olcay oynasin, yipratsin ondeysek zaten sorun degil, berabereyse de zaten quaresma pozitif degisiklik olur iste bu kadar zor bir denklem degil ki bu.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi murat

bjk ne yapmış ki bu zavallılara
adamlar en çok futbol anlamında bizden çekiyorlar.7 gol kolay hazmolunmuyor.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

HUHUHHAHAHAAAAAAAAAAA HUHAHAAAAAAAAAAAAAAYYT :halay:

OLCAY NASIL GEÇTİ LA VALLA HAAAYTTT :halay:

ULAN OĞUZHAN VALLA NE ADAMSIN LA VALLA :halay: :halay:

:kop: :evillol:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ensar

Su sosa bir daha ilk 11 oynamasın lütfen , cenk her maç 20-30 dk süre almalı , oğuzhan-olcay-gökhan-cenk , bunları bozmayacaksın arkadaş , adamlar şiir gibi oynuyor aralarında
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Etiketler: