Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri
Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Beşiktaş Forum|Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

0 Üye ve 161 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri  [Okunma sayısı 1438511 defa] Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Çevrimdışı Bugrahan

bugun fenerbahçe kulübünde personel olarak çalışan bi yakınımdan yaklaşık 15 gündür maaşlarını alamadıklarını duydum.ki 8. senesini doldurcak sanırım ama ilk kez böyle bişşi oluyo dedi.fenerbahçede artık yavaş yavaş gidiyo heralde
"Ellerini başının arkasına yasla ve hayatı katlanılabilirmiş gibi yap."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bugun fenerbahçe kulübünde personel olarak çalışan bi yakınımdan yaklaşık 15 gündür maaşlarını alamadıklarını duydum.ki 8. senesini doldurcak sanırım ama ilk kez böyle bişşi oluyo dedi.fenerbahçede artık yavaş yavaş gidiyo heralde
Kulup çalışanları icin üzüldüm

Ama Fb icin asla daha beter oslunlar :super: :super:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Bugrahan

Kulup çalışanları icin üzüldüm

Ama Fb icin asla daha beter oslunlar :super: :super:

Aynen abi kulüp çalışanlarına bende üzgünüm onlarda ekmeğinde gücünde.Ama fenerbahçe ye hele azize gram üzülmem.çaldığı puanlar fitil fitil çıkar inşallah

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Şubat 2016, 22:53:12
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

İlk kez olmuyor aslında ama onun başına ilk kez gelmiş sanırım.

2015 Haziran'da sağlık ekibi tam 3 aydır maaşını almıyordu, kulağıma böyle gelmişti..
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2018, 01:24:47 atalay ]

Çevrimdışı Bugrahan

İlk kez olmuyor aslında ama onun başına ilk kez gelmiş sanırım.

2015 Haziran'da sağlık ekibi tam 3 aydır maaşını almıyordu, kulağıma böyle gelmişti..

abi bu kişi sağlık departmanından değil.kulüp içi çalışanı.ilk kez oluyo dedi.yani 1-2 günlük aksamalar dışında

Çevrimdışı onder23

Bunun kokusu geçen sene Diego tff ye alacakları için basvurunca çıkmıştı. Bunlar da yakın zamanda gidici.

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 02:53:36
  • Beşiktaş / Bodrum
Liverpool, Matip'i bonservissiz transfer etmiş. Grujic, Matip... Akıllandılar.

Akıllanmadılar bence sadece akıllı bir adam getirdiler. Bir adam bazen çok şey..
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Akıllanmadılar bence sadece akıllı bir adam getirdiler. Bir adam bazen çok şey..

Dümeni akıllı bir adama emanet etmeleri de bir akıllanma göstergesi değil mi?!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Titi sike mi yapti sizce?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demin Fenerbahce-Kasimpasa macini tekrar izledim.

Titi sike yapti buna adim gibi eminim.

Pozisyonu dikkatli izleyin. Titi bu hareketi yapmak icin kendini onceden hazirladi. Top kendisini gectikten sonra direk rakibin ayaklarini kesmek icin hamle yapiyor. Amaci penalti yapmak degildi ama penalti bonus oldu.

Bu macta Titi ile sike yapildi. Aziz'in adami Bulent Yildirim'i soylemeye gerek yok aslinda ama ilk golde atagin olusumunda Hasan Ali'nin rakibi guresteki gibi yere indirmesini, yakindan gormesine ragmen calmayan bir pislik vardi. Zaten kirmizi ve penalti'dan sonra baska birsey yapmasina gerek kalmadi.

Çevrimdışı mülkübey

Teşvik pirimi yerine maaş ödesinler o zaman
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

22. Hafta'nın Maçları

19 Şubat Cuma

19.00  Bursaspor - Fenerbahçe

19.00  Galatasaray - Trabzonspor

20.00  BEŞİKTAŞ - Gençlerbirliği

bursa kazanır gs kazanamaz biz kazanırız :D

Çevrimdışı mylife1903

sike icin turk futbolculari ulasmak belki kolay ama ters tepme ihtimali hep vardir. Mesela IBB maci icin guvenilir adam var orda. E.B ortak bir arkadasina soylersin. o gidip kulagina citlatir, Baskanin selami var, Oguzhan 2-3 hafta oynamasin, sorunu olan soylesin baskan cozer.

oyle derin bir pislik var, kimseye guvenemiyor insan.

Yabanci oyuncular burada kalici olmadiklari ve oynadiklari takimlari tam anlami ile benimsemedikleri icin sike daha kolay. Menejerini cagirirsin, baska bir futbolcu icin pazarlik edersin. kaypak bir menejer ise zaten sizi kizdirmak istemez kendi cozer futbolcu isini, pazarliklara yansitir extra faturayi, yok ne yapilacagini anlamiyor ise futbolcunun sartlari sorunur konuya girilir yavas yavas. Mesela ben yonetici olasam gidip bakarim Titi midir nedir bunun menejeri kim, diye.

Mesela ibb de badji midir nedir bir futbolcu vardi. Sessiz sedasiz transfer oldu, kacti gitti adam. hani diyorum rahatsiz mi oldu, istanbul guzel sehir hani, neden?

ben yapildi, yapiliyor, ben olsam yapardim demiyorum bu sekilde yapilabilecegi belirtiliyor. kimseyi zan altinda birakmayalim tabii.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

no :) bursa-fener ms 0

gs-ts ms 0

Bjk-gençler ms 1  :)
seninki tahmin bizimki temenni :D bursa yenilmesin sevinçten uçarım :halay:

Çevrimdışı solar

Bu arada Titi'nin menajeri Carlos Leite. Ayni zamanda Motta'nin, onun transferi zamani bizimle adi anilan Cassio'nun ve fenerin 8 milyon verdigi Souza'nin menajeri.

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada Titi'nin menajeri Carlos Leite. Ayni zamanda Motta'nin, onun transferi zamani bizimle adi anilan Cassio'nun ve fenerin 8 milyon verdigi Souza'nin menajeri.
:money:
hmmm simdi anlasildi. Souza`ya 8 veririm, indirim de istemem AMAAAA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2016, 14:32:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Maalesef Fenerbahçe kazanır.

Biz de kazanırız.

Konya Sivas'ı götürür.

Eskişehir Paşa'ya sürpriz yapar.

Kayseri de Antep'i götürür.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Seyircisiz bir maçta Bursa'dan bir beklentim yok.

Fb kazanır.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Tolga

Takımın başına Mourinho'yu getirmeyi planlayan Kırmızı Şeytanlar, Borussia Dortmund'un yıldız golcüsü Pierre Emerick Aubameyang'ı transfer edilecekler listesinin başına koydu. Gözden çıkarılan rakam ise 60 milyon pound.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Maalesef Fenerbahçe kazanır.

Biz de kazanırız.

Konya Sivas'ı götürür.

Eskişehir Paşa'ya sürpriz yapar.

Kayseri de Antep'i götürür.
totem demi  :evillol:

Etiketler: