Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri
Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Beşiktaş Forum|Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

0 Üye ve 143 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri  [Okunma sayısı 1446867 defa] Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Çevrimdışı Ersoy

Muslera bitmiş.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Görün arkadaşlar biz hakemin her türlü engellemesiyle yenildik gs her türlü hakem desteği ile kaybetti, yahu bu nasıl melo sevdasıdır şu melo kadar başlarına taş düşsün, baldırına vurdu hakem trene bakar gibi baktı faulü verdi kuru kuru, yahu ben buna dayanamıyorum aynı hareket siyah beyaz formyla olsa sarı, sarı kırmızı oldu mu sade faül, gecin bu isleri bu millet herşeyi görüyor, takdiri ilahi işte hakemle bile kazanamazsın.

Biz de bunu diyoruz, gecen sene en cok kirmizi karti gordugumuzu hemen unuttu millet yine basladilar oyunculara saydirmaya. Kurallar ya herkese uygulansin ya da bizi de kurallardan istisna tutsunlar nedir bu yahu? Sneijder dirsek atar, Melo baldira basar, Podolski kaval kemigine dalar kart cikmaz bize gelince dokunmadan sari, dudukten once vurdun kirmizi sacma sapan kartlar bir bize cikiyor.

Çevrimdışı Tolga

3. Hafta'nın Maçları

Cuma

21.15  Gaziantepspor - BEŞİKTAŞ

Cumartesi

19.00  Başakşehir - Bursaspor

19.00  Gençlerbirliği - Kasımpaşa

21.15  Mersin İdmanyurdu - Kayserispor

21.15  Torku Konyaspor - Galatasaray

Pazar

19.00  Eskişehirspor - Çaykur Rizespor

19.00  Trabzonspor - Akhisar Belediyespor

21.15  Sivasspor - Osmanlıspor

21.15  Fenerbahçe - Antalyaspor
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

ysariusta

• Ziyaretçi

Trabzon Kasımpaşa Fenerbahçe galibiyeti muhtemel. Belediye Bursa berabere bitebilir. Galatasaray yine puan bırakırsa hiç şaşırmam

Çevrimdışı Çağatay

bursa şu maçtanda bi sıfır çeksin de yesinler hödükbaşını  :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı keremd

çerezlik kuponlarım genelde gelir..

gs yenilsin de yatacaksa yatsın.  yumuşakçalar yenerse teselli ikramiyesi olur :)

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Bursa  3 de 0

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı Kabilenin Kartalı

FORMADAKİ ASALET,YÜREKTEKİ CESARET

Semih'in Vedat'a hareketi net bir sari. Tabii ki kartlar yine cikmiyor GS'ye.

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Allah'in sopasi yok. Yediler golu frikikten. Fakat su son iki haftada gormeleri gereken bir degil birkac sari ve kirmizi verilmedi. Soyleyince hakemlerden cok sikayet ediyor oluyoruz. Bize de verilmese bariz kartlar biz de sikayet etmezdik.

Çevrimdışı fore_kazık

Konya attı 1-1 oldu.... dk 37

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fore_kazık

Gs2-1 öne geçti. Kalecinin büyük hatası varmış...

Gs2-1 öne geçti. Kalecinin büyük hatası varmış...

Bu buyuk hatalar da hep GS'ye denk geliyor. Birinin kalecisi elini ceker, digeri gogsune gelen topu rakip oyuncunun ustune atar. Acik soyleyeyim su gol pozisyonda orada Konya kalecisi degil de bir kutuk olsaydi top kutuge carpar alakasiz bir yere giderdi. Adam resmen topu onunde yerde yatan Semih'e (2 dakika once net karti es gecildi) carptirmayi basardi.

Çevrimdışı Ersoy

Ömer isiniyor.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Ersoy

Gs 10 kişi Carole kırmızı.

Bundan sonra her sene!

Nasil oldu da o 2. sariyi verdi bilmiyorum. Bu Carole midir nedir, yildiz ilan ettiler ama mental sorunlari var. Ilk sarisina kirmizi da verilebilirdi, ikinci kasitli faulunde 2. saridan atildi. Top kaptirinca sinirini rakipten cikariyor, biraz ustune oynayan her takim attirir bu dengesizi.

Çevrimdışı ALI RIZA

hayret hakem nasıl gördü kesin yarın iptal ettirirler  :kop: :kop:

Çevrimdışı fatih e.

chedjou sakatlandı mı

golden sonra kızıp kapatmıştım, göremedim.

Çevrimdışı Ersoy

chedjou sakatlandı mı

golden sonra kızıp kapatmıştım, göremedim.
Evet.Depar atarken

Bundan sonra her sene!

Galatasaray kavun yiyip ustune kahve icmis gibi oynuyor. Zor tutuyorlar, bu mac sivamazlarsa Konya kalecisine dua etsinler.  :kop:

Burak hic bir sey yokken bile oyle bir yere atiyor ki kendini sanirsin ki uzun menzilli silahla kursunladilar.

Burak koluyla topu kontrol etti, ardindan kendisini yine oluyor gibi yere atti. Verilen faulden GS'nin 3. golu geldi. Yani biraz daha cesur olmasi lazim hakemlerin. Su macta GS'lilerin yaptigi hareketleri bizim oyuncular yapsa 1-2 kirmizi 7-8 sari almadan bitiremezdik maci.

Çevrimdışı cursedofdragon

vay be 2-2 bitermi diye beklerken 3-1 olunca kapatmıştım daha da kötüsü olmuş 4-1 bitmiş gs'ye rakip olan bütün kaleciler nedense armutoviç oluyor.

Etiketler: