Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6655449 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Cunku 1.ci sinif santrafor
Ortada gozukmez ama mac kazandirir
Nerede duracagini , Nasil vuracagini , ne zaman vuracagini , Nereye kosu yapacagini , Ofsayttan nasil kurtulacagini cok cok iyi biliyor...
Mehmet Demirkolunda dedigi gibi Yazilimi cok üst duzey :tabe:
Ne demisler Form gecici , Klas kalicidir
Adamin bagi koptu 1 yil oynamadi herkes bitti dedi , Bitmedigini , Formun gecici klasin kalici oldugunu herkese gosterdi :tabe:
Sporting maçında o tek vuruşu yapabilseydi çok harika olacaktı :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı LuceGel

ne garip'tir ki Gomez milli takım'a alınmıyor.Voleybol oynayan podolski alınıyor :)
Löw mesajı yolladı alacak ama şimdi değil,daha iyi motivasyon oluyor.Gomezi ocak şubat gibi orta saha ve hücum hattının şekillenmesiyle göreceğiz daha. :ok:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

ne garip'tir ki Gomez milli takım'a alınmıyor.Voleybol oynayan podolski alınıyor :)

Ligin en golcü yerlisi Cenk Tosun yerine Umut'u, en golcü yabancısı Gomez'in yerine Podoslki'yi alanlar ne içiyorlar acaba?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Löw mesajı yolladı alacak ama şimdi değil,daha iyi motivasyon oluyor.Gomezi ocak şubat gibi orta saha ve hücum hattının şekillenmesiyle göreceğiz daha. :ok:
almanlar çok değişik bir oyun oynuyorlar kadroda santrafor yok doğru düzgün :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gomez 2012 - 2013 yilina kadar Alman Milli takiminin banko Santraforuydu ama Arka arkaya yasadigi sakatliklar ve toparlanmasi zaman alinca Biraz gozden dustu , Low biraz daha kipirdanmasini bekliyor Alacak mutlaka kendisi dedi zaten yakindan takip ediyorum diye
Gomezin Italyada cok basarili olamamasinin nedeni yasadigi Agir sakatlilarin yaninda Italya ligine cok uygun bir santrafor olmamasi diye dusunuyorum..
Adamin Kariyerinde 2 yili sakatlikla gecti Normaldir , Simdi Kullerinden yeniden doguyor..
Kesinlikle Dogru yere ve dogru lige geldi bunu kendiside farkinda.
Bag kopmasi cok agir sakatlik , Bu nedenle Tolgayinda yaklasik 6 ay iyi bir performans sergilemesini beklemiyorun ben....
Gomez , Ersan , Ismail , Pektemek bunlar Bag kopmasi sakatligi yasadi hepside eski haline hala donemedi..
Gomez toparliyor , darisi digerlerinin basina..
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 11:52:25 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

almanlar çok değişik bir oyun oynuyorlar kadroda santrafor yok doğru düzgün :D
Aynen oyle
Lowun bu sefer cagirmama nedeni bu zaten , Degisik bir sistemde oynuyorlar bu sitemde Pivot santrafor yok , Muller , Gotze , podolski ve Shurle gibi Kanat forvetlerle oynuyorlar
Lowun bir sonraki Milli maclar icin sistem degistirip Gomezi alacagi konusuluyor.
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 11:52:57 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

Lassa, Beşiktaş Kulübü çorap sponsorluğu için yaptığı görüşmelerin ardından geri adım attı.

Barcelona Kulübü ile 4 yıllık sponsorluk anlaşması yapan Lassa firması, Beşiktaş Kulübü ile her konuda anlaşmasına rağmen geri adım attı.

Siyah Beyazlı yetkililer ile yapılan görüşmelerde artık sona gelinmesine rağmen Barcelona ile anlaşılması Beşiktaşlı yetkililerde şok etkisi yarattı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

Lassa, Beşiktaş Kulübü çorap sponsorluğu için yaptığı görüşmelerin ardından geri adım attı.

Barcelona Kulübü ile 4 yıllık sponsorluk anlaşması yapan Lassa firması, Beşiktaş Kulübü ile her konuda anlaşmasına rağmen geri adım attı.

Siyah Beyazlı yetkililer ile yapılan görüşmelerde artık sona gelinmesine rağmen Barcelona ile anlaşılması Beşiktaşlı yetkililerde şok etkisi yarattı.

sağlamsa lassa oğlansa  :D devamını biliyorsunuz boşverin bize sponsor mu yok  :D

Çevrimdışı Deniz

Sıkıntı yok,bundan sonra lastiklerini katalanlara satarlar  :ok:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı brkntcnr

Konu dışı bi soru sorucam ama forumda konusu olmadığından yazıyorum. 3 Temmuz un olduğu sezon Türkiye Kupası nı aldık sonra bu olaylar çıkınca tff ye verdik. Şimdi beraat kararı çıkınca kupayı geri alacak mıyız, süper kupa maçını oynayacak mıyız ne olacak ne bitecek ? :D :D

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Konu dışı bi soru sorucam ama forumda konusu olmadığından yazıyorum. 3 Temmuz un olduğu sezon Türkiye Kupası nı aldık sonra bu olaylar çıkınca tff ye verdik. Şimdi beraat kararı çıkınca kupayı geri alacak mıyız, süper kupa maçını oynayacak mıyız ne olacak ne bitecek ? :D :D

Kupa'yı alırız da Süper Kupa Finali artık oynanmaz :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı brkntcnr

Kupa'yı alırız da Süper Kupa Finali artık oynanmaz :)
Eyvallah abi keşke oynasak da şu feneri bidaha yensek :)

Çevrimdışı Tolga

Eyvallah abi keşke oynasak da şu feneri bidaha yensek :)

Aslında Federasyon 2010-2011 sezonunu tescil ettikten sonra oynatmaları lazımdı ama oynatmadılar.

Herneyse nasılsa derbiyi kazandık :D

süper kupa macının oynanması gerekiyor nedemek oynanmaz.Aklanınca fenerle macı yapıcaz ama tff fener'in toparlanmasını bekler ondan sonra yaparız.

Çevrimdışı atalay

Yalnız o Türkiye Kupası TFF'de değil; Beşiktaş müzesinde de değil. Kayıp.  :D

Çevrimdışı 38life

oğuzhan ve ersan sarı sınırında uygun bir zamanda arada çıkmalı bu ceza

Oğuzhan Veli gelmeden sarı hakkını doldurmasın... Necip-Atiba 45 dakika iyi ama 90 dakika çekilmez...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Maalesef futbola bakış açımız çok düz ondan underrated yapıyoruz çoğu oyuncuyu.

Atiba gol atamıyor at gitsin.

Beck orta yapmıyor at gitsin.

İstiyoruz her adam Zidane performansı versin. Hiç düşünmüyorlar ki Atiba ortasahadaki son kale. Niye dribling yapmıyor diyorlar adam topu kaptırsa kapan Ersan ile birebir kalacak.

Atibaya laf edeni döverim. Net!

Çevrimdışı brkntcnr

Peşini bırakmamalıyız sonuçta hakederek aldığımız kupayı dava sonuçlanana kadar verdik dava bitiyor almalıyız da Süper Kupa yı da boş bi zamanda oynayalım feneri tekrar yenelim :D

-İLK GOLÜ AT, KAZAN-

Beşiktaş, bu sezon ligde oynadığı 7 karşılaşmanın 5'inde ilk golü atan taraf oldu.

Siyah-Beyazlılar, ilk golünü attığı bu 5 müsabakanın tamamını kazanması ise dikkat çeken taraf oldu.

Öte yandan Beşiktaş, bu sezon 2 maçta ilk golü yiyen taraf olurken, bu maçların 1'inde berabere kaldı ve diğerinde ise sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

İşte Beşiktaş'ın oynadığı maçlarda ilk golü atan taraf ve sonuçları;

Mersin İdmanyurdu - Beşiktaş 0-1/2-5

Beşiktaş - Trabzonspor 0-1/1-2

Gaziantepspor - Beşiktaş 0-1/0-4

Beşiktaş - Başakşehir 1-0/2-0

Gençlerbirliği - Beşiktaş 1-0/1-1

Beşiktaş - Fenerbahçe 1-0/3-2

Eskişehirspor Beşiktaş 0-1/1-2

Çevrimdışı Sedat_BJK

Adli yargi ile spor hukukunu birbirinden ayirmak lazim. Spor hukununun mercileri dediki sike var ama sahaya yansimadi. Adli yargi diyorki bize gore cezaya mahal yok. Yani Aziz yildirim ve digerlerinin beraatlerinin istenmesi sike yapmadiklari anlamini tasimiyor.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı 38life

Gökhan Töre sizce ne yapıyor?  :icool:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Ekim 2015, 15:08:07
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Demirören şirketler grubunun müzesinde olabilir :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Demirören şirketler grubunun müzesinde olabilir :D
Y.D evine götürmüştür :kop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Ekim 2015, 15:15:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Gökhan Töre sizce ne yapıyor?  :icool:

Caner'e üfürüyor, diyor ki sözleşmen bitiyor aptallık etmek gel 2016'dan sonra bizde oyna :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Ekim 2015, 15:17:46
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli