Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 128 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6704494 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Acilen Bursa maçına geçelim, o maçı yenmeden içim rahat etmiycek..
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı legendmaster

bu motta şenol güneşe küfür falan mı etti ne oldu da bu kadar dışlandı

Çevrimdışı ilhan mansız

Oyun iştahını ve istekleri umut verici. Dün savunmada problemler yaşadık lakin 3 gol yiyecek bir durum yoktu, ekstrem işler oldu.

Sıkıntı; bu durumlarda yaşadığımız panik hali. Öyle ki en iyi yaptığımız şeyi yapamadık: organize pozisyon üretemedik.

Ozzie çok top kaybı yaptı belki fakat ben beğendim. Ozzie bu takımın hücum gücü. Geçen sene Töre bu rolü taşıyordu. Bu sene Oğuzhan kilit oyuncu. Bir de high pressing yapan alan oyunu iyi ve kalabalık oynayan takımlara karşı sıkıntı yaşıyoruz bunu çözmek lazım.

Yoksa bence de 1 puan kazandık.
akşam oyuna giren son oyuncu Kerim olsa idi ortasaha da oğuzhan ile birlikte bir şeyler yapabilirlerdi. Mevcut kadronun yorunluğun da etkisiyle oyun kurma gücü çok düştü. Oğuzhan da zaten o yüzden top kayıpları yaptı. Bence çok iyi bir orta sahaya ihtiyacımız var herşeyeden önce. Sosadan çok daha iyisi lazım bize. Aslında çok panik yaptığımımz düşünmüyorum ama o kadar kötü bir 3. gol yedik ki oyunsular ister istemes demoralize oldu. Çok normaldir bence.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Dün oynanan  kasımpaşa maçı için değişiklikler konuşuluyor, yani Cenk yerine Kerim girseydi falan. Yine dün gece @Çağrı çok güzel bir saptama yapmıştı " Quaresma takıma uyacağı yerde takımın kendisine uymasını istiyor " demişti. Eğer Quaresma ilk 11 de yer almasaydı bu değişiklikleri konuşmuyor olacaktık. Hani ben " Q17 kazanılmalı, ikinci yarı oyuna girmeli " tarzı düşüncelere saygı duymalıyım ama körü körüne desteklenen birinin kadroda tutulması taraftarı değilim. Q17 transfer olduğunda arkadaşlarını kızdıran , Q17 canınıza okuyacak diyen biri olarak ben kendisinin acilen gönderilmesini, bir daha da bu tip olaylardan ders çıkarılarak aynı hatalara düşülmemesini istiyorum artık.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı uğur07

Bence en ideal on bir su sekilde:
                         Gunay g.
Olcay ş. Rhodolfo.    Ersan.     Beck
                 Oguzhan.     Atiba
Sosa.                                     Gokhan töre
                          Cenk t.
                         Gomez

Bunlarin yedegi de su olabilir

Tolga
Serdar.       franco.          Tosic.         motta
                      Tolgay.      Veli
Querasma.                             Kerim f.
                      Mustafa p.

Çevrimdışı cursedofdragon

kotta giyer botta onun adı Ramon MOTTA! :)

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı atalay

akşam oyuna giren son oyuncu Kerim olsa idi ortasaha da oğuzhan ile birlikte bir şeyler yapabilirlerdi. Mevcut kadronun yorunluğun da etkisiyle oyun kurma gücü çok düştü. Oğuzhan da zaten o yüzden top kayıpları yaptı. Bence çok iyi bir orta sahaya ihtiyacımız var herşeyeden önce. Sosadan çok daha iyisi lazım bize. Aslında çok panik yaptığımımz düşünmüyorum ama o kadar kötü bir 3. gol yedik ki oyunsular ister istemes demoralize oldu. Çok normaldir bence.

Cenk hamlesi ile önde +1 oyuncuyu kullandı. Kötü Milo'yu çıkarıp Atiba'yı geriye çekti. Fakat devrede yazdım. Töre ve Sosa girmeli, bekler orta sahanın ön bölgesine, stoperler yaya kadar çıkmalı diye. Nitekim böyle başladık, baskı kurduk ve golü bulduk. Ta ki yediğimiz üçüncü gole kadar. Zaten bu bölüm dışında Kasımpaşa maç boyunca alan oyunu gayet iyi oynadı.

Golü yedikten sonra mutlak bir panik hali yaşadık. Donk fark yarattı. Aldı, döndü, sürdü. Orta saha ve ön bölge oyuncuları çok geride topla oynamak zorunda kaldı. Paşa'nın ön bölgedeki presi sonucu topla çıkarken yaptığımız hatalar sonucu organize olamadık. Cenk hamlesinin yanlış olmasının sebebi bu. Ayrıca Kasımpa'nın fizik kalitesi de çok iyi. Kondisyonları yüksek...

Sakin kalıp pas oyununu da oynayamayınca son 15 dakika kötü oynadık. Lakin o +1 hamlesini anlayabiliyorum.

Çevrimdışı LuceGel

Yalnız bu Doğan grubu Fenerin borazanı derbiden sonraki sabah programnda Emre Tilev fenerin golundeki ofsayt tartışmalarına kurallar öyle çok değişiyorki hakemlerde bizde bilmiyoruz neyin doğru olduğunu demişti.Bugünkü Hürriyette yine son 3 dakikayı birbirine bağlamış resimler yanlış taç kararı penaltı olmuş güya,diğer taraftan pozisyonun resmi efendim bunu Cüneyt Çakır nasıl görmüş.5. hakemin C.Çakırı uyardığını herkes biliyor . Geçen sene o 5. 6. hakemler sayesinde olmayan 4 penaltı attı fener üstüste .Damat yalçındağ yandex ceo su istenen rakamlara ulaşamadılar bizi aşağı çekmeye çalışıyor adiler. :bandit:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı ilhan mansız

Cenk hamlesi ile önde +1 oyuncuyu kullandı. Kötü Milo'yu çıkarıp Atiba'yı geriye çekti. Fakat devrede yazdım. Töre ve Sosa girmeli, bekler orta sahanın ön bölgesine, stoperler yaya kadar çıkmalı diye. Nitekim böyle başladık, baskı kurduk ve golü bulduk. Ta ki yediğimiz üçüncü gole kadar. Zaten bu bölüm dışında Kasımpaşa maç boyunca alan oyunu gayet iyi oynadı.

Golü yedikten sonra mutlak bir panik hali yaşadık. Donk fark yarattı. Aldı, döndü, sürdü. Orta saha ve ön bölge oyuncuları çok geride topla oynamak zorunda kaldı. Paşa'nın ön bölgedeki presi sonucu topla çıkarken yaptığımız hatalar sonucu organize olamadık. Cenk hamlesinin yanlış olmasının sebebi bu. Ayrıca Kasımpa'nın fizik kalitesi de çok iyi. Kondisyonları yüksek...

Sakin kalıp pas oyununu da oynayamayınca son 15 dakika kötü oynadık. Lakin o +1 hamlesini anlayabiliyorum.
aynı şeyi söylüyoruz aslında, pas oyunu yapabilmen için orta sahanın oyunda olması lazım. ben biraz da yorgunluğa bağlıyorum. Bizim fizik kondisyonumuz daha iyidir normalde ama bu maç durum farklıydı. Orta sahayı hiçbir zaman parselleyemedik. asıl sıkıntı buydu bence. Mesela ismail birkaç kez pas hatası yaptı bunun gerçek seebi orta saha oyuncularının top almaya gelmemesidir. Genel olarak takımı başarılı bulmakla birlikte bazı oyunculara çok yüklendiğimizi düşünüyorum Atiba gibi, bu yüzden ben olsam ilk önce orta saha takviyesi yapardım. Veli ve Tolgaydan yeterince verim alma ihtimalimiz o kadar düşük ki bu sezon için. 

Çevrimdışı brkntcnr

Transfer döneminin sonunda hepimiz transferlerin tam yapılmadığını, sol stoper kaleci ve orta sahanın alınmadığını sene içinde çok sıkıntı çekeceğimizi söyledik hatta şampiyonluğu bile kaybettiğimizi düşünenler vardı. Bence sene boyunca ilk kez bu bölgelerin eksikliği hissedildi. 10 haftada 1 kez. Sene boyunca 3-4 kere hissedeceksek tamam ama bizim durdurulamayan bir takım görüntüsü vermemiz gerek ve bunu vermek için de üçer beşer atmamız gerek dünkü gibi zar zor 1 puanı kurtarmamız değil. Umarım az sayıda böyle sonuçlar alırız onun dışında her geleni tokatlar göndeririz.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı can1903

Arkadaşlar, haftaya sözde EFSANEMİZ Ertuğrulla oynuycaz..

Puan kaybı kokuyor  :by2: :by2:

Çevrimdışı brkntcnr

Haftaya Bursa maçı daha kritik bir maç. Puan kaybı olmamalı. Puan kaybı olursa herkes klasik beşiktaş 10 hafta gider sonra düşüşe geçer falan muhabbetleri dönecek yine. Ben Bursayı rahat geçeceğimizi düşünüyorum şahsen. Ama şöyle seriye bağlayıp derbiye kadar pata küte kayıpsız gitmemiz lazım.

Çevrimdışı Tolga

Bu seneki takım bana Ersun Yanal'ın Fb'sini hatırlatıyor.

Onlar da zaman zaman böyle gollü beraberlikler alıyorlardı fakat yine de aynı oyunu devam ettirerek şampiyon olmuşlardı.

Dünkü tempomuz yine kötü değildi. Bu tempoyu biraz daha arttırır ve dünkü maçta yaptığımız savunma hatalarını iyi analiz edebilirsek bu şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyen biz oluruz.

Tabi devre arası en az 2 takviyede gerekiyor onu da atlamayayım.(Kaleci-stoper-sol bek gerekiyor ama sol bek alınacağını düşünmediğim için kaleci ve stoper alınmalı diyorum)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan mansız

Transfer döneminin sonunda hepimiz transferlerin tam yapılmadığını, sol stoper kaleci ve orta sahanın alınmadığını sene içinde çok sıkıntı çekeceğimizi söyledik hatta şampiyonluğu bile kaybettiğimizi düşünenler vardı. Bence sene boyunca ilk kez bu bölgelerin eksikliği hissedildi. 10 haftada 1 kez. Sene boyunca 3-4 kere hissedeceksek tamam ama bizim durdurulamayan bir takım görüntüsü vermemiz gerek ve bunu vermek için de üçer beşer atmamız gerek dünkü gibi zar zor 1 puanı kurtarmamız değil. Umarım az sayıda böyle sonuçlar alırız onun dışında her geleni tokatlar göndeririz.

kesinlikle bu üç mevkiye kaliteli oyuncular şart, eğer maddi durum elvermiyorsa ben olsam önce orta saha alırdım.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Arkadaşlar, haftaya sözde EFSANEMİZ Ertuğrulla oynuycaz..

Puan kaybı kokuyor  :by2: :by2:
Cok NET Skorla kazaniriz :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ekim 2015, 15:24:20
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Onlar da zaman zaman böyle gollü beraberlikler alıyorlardı fakat yine de aynı oyunu devam ettirerek şampiyon olmuşlardı.

Dünkü tempomuz yine kötü değildi. Bu tempoyu biraz daha arttırır ve dünkü maçta yaptığımız savunma hatalarını iyi analiz edebilirsek bu şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyen biz oluruz.

Tabi devre arası en az 2 takviyede gerekiyor onu da atlamayayım.(Kaleci-stoper-sol bek gerekiyor ama sol bek alınacağını düşünmediğim için kaleci ve stoper alınmalı diyorum)

Ersun dün kendi söyledi bunu bizim o yılki takıma benziyor şuan en büyük favori fiziğiyle eziyor Beşiktaş dedi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ersun dün kendi söyledi bunu bizim o yılki takıma benziyor şuan en büyük favori fiziğiyle eziyor Beşiktaş dedi.
Yayını izlemediğim için bundan haberim yoktu.

Ne demişler aklın yolu bir :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kadir G.

Derbide de dünkü maça benzer presle karşılaşacağız büyük ihtimalle. Bakalım hoca nasıl çözecek bu sorunu.

2. yarı derbilerin tamamı dışarda işimiz zor.

Çevrimdışı can1903

Cok NET Skorla kazaniriz :bandit:
Ya abi yaz, puan kaybı yaz içime sıkıntı düştü

Çevrimdışı atalay

Geçen gün Ersun Yanal'ın oynattığı oyunu ve bizim yapmamız gerekeni yazmıştım.

İnternetten Ersun'un soyunma odası konuşmalarına bakın. Bu oyun şekli ve rakiplere mesaj vermek çok önemlidir.

9 haftada 5 gol yiyen takıma 90 dakikada 3 gol atıyoruz, ligde 10 haftada 27 gol atmışız ve halen yeterince mutlu değiliz.

Oynamamız gereken oyun belli, oyuncularda belli. Bundan taviz vermemek lazım.

Çevrimdışı Çağatay

sol bek oynayabilen stoper alırsak o da olur yani Balanta
kale için ise Mandanda en mantıklı hamle
eğer zaman ve para kalırsa da sol bek ama dediğin gibi bende pek zannetmiyorum
belki opsiyonlu kiralama yolu olabilir diyecem ama bu mevsimde de nerde bulacan öyle adamı... :D
Hope for the Best, Plan for the Worst