Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 146 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6668738 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı TØLGA

ahah ismail ilk11 sol taraftan son derece rahatsızım  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi COB

Yazdığımın Fener ve  Gs ile ne ilgisi var :)

Ben Anadolu takımlarının bile 6-7 hafta geçmeden kopmayacağından bahsediyorum Fener ve Gs puan kaybetse bile ilk devre bitmeden hiçbir şekilde kopmazlar anca Galatasaray 7-8 puan geriye düşer o kadar.

Hocam kendinle gurur duy bence, bir küçük hatani bulmaya çalişiyorlar :D Sen gerçekten futboldan iyi anlıyorsun :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada Uefa Avrupa Liginin geliri artık hiç azımsanacak gibi değil.

Geçen sene Galatasaray Şampiyonlar Liginden 18 milyon euro biz Uefa'dan 8 milyon euro kazanmışız.

Ama onlar grupta sonuncu oldular biz son 16ya kaldık :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kadir G.

ahah ismail ilk11 sol taraftan son derece rahatsızım  :biggrinking:

En fazla ne yapabilir ismail hata yapar gol yedirir. Tosic kendi atıyor ondan iyidir.

Olcay ile çıkması çok iyi oldu.

Çevrimdışı TØLGA

En fazla ne yapabilir ismail hata yapar gol yedirir. Tosic kendi atıyor ondan iyidir.

Olcay ile çıkması çok iyi oldu.
:D ersan ismail quaresma değil en azından iyi tarafından bakıyorum  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Kadir G.

:D ersan ismail quaresma değil en azından iyi tarafından bakıyorum  :biggrinking:

Aynen zaten rize üstümüze gelmeyecektir kontralarda da tosic ismaile göre baya yavaş kalıyor. Geçen maçta önünde quaresma olduğundan biraz daha fazla hata yaptı ismail. Olcayla bugün idare ederler diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Kadir G.

Bu arada kulübemiz hala çok güçsüz forvet hariç. Seneye en kötü ersanı atibayı kulübeye atacak isimler lazım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Yazdığımın Fener ve  Gs ile ne ilgisi var :)

Ben Anadolu takımlarının bile 6-7 hafta geçmeden kopmayacağından bahsediyorum Fener ve Gs puan kaybetse bile ilk devre bitmeden hiçbir şekilde kopmazlar anca Galatasaray 7-8 puan geriye düşer o kadar.

Burda değil zate sportoto süper lig genel sohbet konusunda gs,fb takılacağını düşünüyorum diye yazmıştın :) Ordan şey ettiydim önemli değil biz kazanalımda :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 20:02:24
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Burda değil zate sportoto süper lig genel sohbet konusunda gs,fb takılacağını düşünüyorum diye yazmıştın :) Ordan şey ettiydim önemli değil biz kazanalımda :)

Başkasıyla karıştırdın sanırım @cursedofdragon bak benim yorumum buydu :) Maç skoruna kadar tutturmuşum :D

Biraz da bu haftaya bakalım.

Galatasaray Gençlerbirliği 1

Kayserispor Fenerbahçe İlk yarı : 0 İkinci yarı : 2 ve ALT Maç Skoru 0-1

Beşiktaş Rize 1 ancak şüphelerim var maç ile ilgili geriye düşme ihtimalimiz var. Maç skoru 1-1 veya 2-1 bekliyorum.

Mersin Trabzon 0

Bekliyorum  :D
[ Son Düzenleme: 18 Ekim 2015, 20:04:25 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Sedat_BJK

Allahiniza kurban. Ligin en sert takimini 2. Yari maymun ettik. Ersan gecenin adamidir benim gozumde.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Tolga

Şu final paslarındaki tercih hataları olmasaydı bugün attığımız golün üzerine totalde en az 6-7 gol daha eklemiştik.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı brkntcnr

Şu final paslarındaki tercih hataları olmasaydı bugün attığımız golün üzerine totalde en az 6-7 gol daha eklemiştik.
O sorun sezon başından beri neredeyse her maçta var.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

İşte gerçek Quaresma bu Quaresma dır. Sezon başından beri en iyi oyununu oynadı. Töre milli takımdan hiç iyi dönmemiş. Gomez i hiç görmedi maç boyunca. Gomez de gayet iyiydi. Ama sonradan Cenk girip dinlendirebilirdik. Rize gerçekten zorlu rakip. 3 puanı aldık allaha şükür.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:06:10
  • Beşiktaş / Bodrum

Çok daha fazla atardık Tolga.

Bunu çözmeye elbet çalışıyorlardır ama bu kadar gol kaçmaz bir anormallik var.

Genelde Töre'den kaynaklı bu. Gomez çok nadir hata yapıyor. Oğuzhan da sıkıntılı.

SIkıntı Töre ve Oğuzhan.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

O sorun sezon başından beri neredeyse her maçta var.

Tamam işte ben de sezon başından beri bu sorunu yaşadığımızdan bahsediyorum :)

Çevrimdışı Tolga

Çok daha fazla atardık Tolga.

Bunu çözmeye elbet çalışıyorlardır ama bu kadar gol kaçmaz bir anormallik var.

Genelde Töre'den kaynaklı bu. Gomez çok nadir hata yapıyor. Oğuzhan da sıkıntılı.

SIkıntı Töre ve Oğuzhan.
Daha da atabilirdik tabi ben bilerek düşük söylemek istedim. :D

Bu sorunu hallettiğimiz zaman 4 ve 5 gollü çok maçımız olacaktır.

Çevrimdışı brkntcnr

Tamam işte ben de sezon başından beri bu sorunu yaşadığımızdan bahsediyorum :)
Ona bi çözüm bulabilsek zaten her maç 3-0 4-0. Şenol Hoca da farkında ama bence pek müdahale edemiyor. Mesela Töre çok daha erken çıkabilirdi. Ama çıkarmadı. Ne diyelim vardır hocanın bir bildiği :D

Çevrimdışı Tolga

Ona bi çözüm bulabilsek zaten her maç 3-0 4-0. Şenol Hoca da farkında ama bence pek müdahale edemiyor. Mesela Töre çok daha erken çıkabilirdi. Ama çıkarmadı. Ne diyelim vardır hocanın bir bildiği :D

Ben Şenol Hoca'nın yerinde olsam çıldırırdım :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:15:20
  • Beşiktaş / Bodrum
İşin ilginç yanı aynı şeyi Bursa'nın oyuncuları yaşamıyordu. Sebebi kontra takımıydı zaten yakaladığını atmak zorunda olan oyuncular olduğu için çok yüzdeli gol yapıyorlardı.

Biz geçen seneki Bursa'dan çok daha fazla pozisyona giriyoruz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi celiker1

Quaresma ilk geldiği sezon dahil bu güne kadarki en iyi oyunu oynadı bence.Topla gereksiz boğuşmadı.Maçın sonu bir iki top hariç tek oynanacak yerde tek,çalım atılacak yerde çalım denedi.Bunda muhakkak emeği olan Şenol hocaya tebrikler.Quaresma ve Töre üzerinde bunu dahada geliştirbilirse çok can yakacağız çok👍🏻👍🏻👍🏻
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:16:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Hocam kendinle gurur duy bence, bir küçük hatani bulmaya çalişiyorlar :D Sen gerçekten futboldan iyi anlıyorsun :)

:D

Teşekkür ederim dostum :) @COB
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi celiker1

@Çağrı Atiba'nın iyi oyuncu olduğunu biliyorduk fakat sezon başından beri bu kadar iyi oynamasının sebebi Şenol hocanın bu sene oyun içindeki içindeki hangi şablonundan kaynaklanıyor sence?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:24:03
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı Atiba'nın iyi oyuncu olduğunu biliyorduk fakat sezon başından beri bu kadar iyi oynamasının sebebi Şenol hocanın bu sene oyun içindeki içindeki hangi şablonundan kaynaklanıyor sence?

Aslında Atiba geçen sene de çok iyiydi sadece Bilic'in aşırı disiplinli oyun anlayışından pozisyonunu hiç bırakamıyordu.

Artık biraz daha özgür ve en önemlisi Şenol Güneş hücumda takıma özgürlük verdiği için bence pas opsiyonları arttı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

3 takımda 8 gol yemiş bu haftaya kadar ilginç :icool:

Çevrimdışı Ensar

Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusko Tosic, Çaykur Rizespor maçının öncesinde şok bir harekete imza attı.

Siyah-Beyazlılar'ın transfer döneminde bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Sırp futbolcu Dusko Tosic, bu akşam oynanacak Çaykur Rizespor maçı öncesinde tezahüratta bulunan taraftarlara şok bir harekette bulundu.

Siyah-Beyazlılar takım halinde sahaya çıkarak ısınma çalışmasında bulunduğu sırada Beşiktaşlı taraftarlar, futbolcuları tezahüratlarla tribüne davet etti.
Bütün futbolcular tribüne doğru yönelirken tam bu sırada bir Beşiktaş taraftarı Arnavutluk bayrağı açtı.

Bunu gören Dusko Tosic trbünlere gitmekten vazgeçti ve antrenmana devam etti.

Haber1903
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !