Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 328 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6681797 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı panic13

Marcelo bence de kalmali ama AS stoper olarak değil , Alternatif stoper olarak malum 3 kulvarda oynayacagimiz icin epey de forma sansi bulacaktır zaten

1.2 milyon € gibi Cok cuzzi bir rakama bonservisi alinmak uzereymis bu arada..

Haklısın, as stoper olmaz ama çok iyi yedek stoper olur. Rakip doldur boşalta başladığı anda al oyuna havadan her şeyi toplasın ;)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı OrhanAker

Quaresma'nın en pis huyu sürekli kenara gitmesi. Hangi maçtı hatırlamıyorum. (kayseri olabilir)  göbeğe yakın bir yerde topu aldı önü boş kaleye doğru yardıracak diye beklerken çizgiye gitti hemen topla. Bu çok lüzumsuz bir alışkanlık olmuş onda

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arka direk var birde :D

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Koa_lAA

Erdal Torunoğulları Veloso ile bir röüşme gerçekleştirmiş. Ama bir sonuç yokmuş.

vallahamı ağlarım bak  :duman:

Çevrimiçi 38life

Sert, dönüşleri çabuk, dikine gidebilen oyuncu gerekli ortasahaya. Çok ofansif olması şart değil set bilsin, bekleri çıkarmayı bilsin, oyun temposunu ayarlamayı bilsin yeter.

Eğer ortasahaya bir isim alınmazsa Tolgay bu işi halledebilir mi? Atiba - Tolgay Önlerinde Oğuzhan Sosa değişmeli?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Bishamon

Yuksek bir imza parasi istiyordur bence

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Çevrimdışı Tolga

Erdal Torunoğulları Veloso ile bir röüşme gerçekleştirmiş. Ama bir sonuç yokmuş.
Veloso'yu almak kolay değil, hem talipleri çok olur hem de imza parası istiyordur.
Eğer ortasahaya bir isim alınmazsa Tolgay bu işi halledebilir mi? Atiba - Tolgay Önlerinde Oğuzhan Sosa değişmeli?
Tolgay sakatlanmasaydı Şenol Hoca'nın düşüncesi Atiba-Tolgay önlerinde Sosa'ydı.

Tolgay sakatlanınca Oğuzhan bu fırsatı çok iyi değerlendirdi. Önümüzdeki sezon Tolgay'ın durumu burada çok önemli eğer toparlarsa özellikle zorlu maçlarda bu şekilde çıkarız.

Nispeten daha kolay maçlarda ise bu sezonki gibi Atiba-Oğuzhan-Sosa ile oynarız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cursedofdragon

Veloso'yu almak kolay değil, hem talipleri çok olur hem de imza parası istiyordur.Tolgay sakatlanmasaydı Şenol Hoca'nın düşüncesi Atiba-Tolgay önlerinde Sosa'ydı.

Tolgay sakatlanınca Oğuzhan bu fırsatı çok iyi değerlendirdi. Önümüzdeki sezon Tolgay'ın durumu burada çok önemli eğer toparlarsa özellikle zorlu maçlarda bu şekilde çıkarız.

Nispeten daha kolay maçlarda ise bu sezonki gibi Atiba-Oğuzhan-Sosa ile oynarız.

bitane kesici lazım veli ve necip değil topal gibi bir isim lazım.

Çevrimdışı Yado

Miloseviç , pedro , alexis bay bay olur.

Boyko, tolga , ismail kalır.

Ön taraftan oyuncu satacaklarını sanmıyorum belki Gökhan Töre West Ham olabilir !

Benim tahminim Sol Bek Coentrao , Taş gibi Baba gibi 1 stoper !! ( Bonservissiz N'koulou) , sağ bek (Gökhan gönül) , Defansif ortasaha

Tolga-Boyko

Gökhan G.-Beck     Rodolfo-marcelo           Tosiç-N'koulou       Coentrao-ismail

Atiba-Transfer              Tolgay-Veli-Necip

Q17-Kerim                   Sosa-Ozzi-aras                       Töre-Olcay-(Emre mor'u görmek isterim bide)

Gomez-Cenk

24 kişilik kadromuz hayırlı olsun  :biggrinking:
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı Tolga

bitane kesici lazım veli ve necip değil topal gibi bir isim lazım.
Aslında Atiba dışında böyle bir oyuncu yok elimizde haklısın. (Necip yeterli değil)

Çevrimdışı cursedofdragon

Miloseviç , pedro , alexis bay bay olur.

Boyko, tolga , ismail kalır.

Ön taraftan oyuncu satacaklarını sanmıyorum belki Gökhan Töre West Ham olabilir !

Benim tahminim Sol Bek Coentrao , Taş gibi Baba gibi 1 stoper !! ( Bonservissiz N'koulou) , sağ bek (Gökhan gönül) , Defansif ortasaha

Tolga-Boyko

Gökhan G.-Beck     Rodolfo-marcelo           Tosiç-N'koulou       Coentrao-ismail

Atiba-Transfer              Tolgay-Veli-Necip

Q17-Kerim                   Sosa-Ozzi-aras                       Töre-Olcay-(Emre mor'u görmek isterim bide)

Gomez-Cenk

24 kişilik kadromuz hayırlı olsun  :biggrinking:

çok kötü bir kadro :D

Çevrimdışı Yado

çok kötü bir kadro :D

Başkanın dediği gibi hayaller ve hayatlar kardeşim :)

Gökhan gönül-N'koulou- Coentrao nokta transferler zaten olması muhtemel. bu isimler olmasa da buna yakın transferler olacak göreceksiniz.

Ekstra kesici Atiba tipi önlibero lazım ona isim bulamadım ama Topalı alsak büyük iş olur .

Yani 4 nokta transfer+Aras kardeşimiz Bide şu emre moru alabilsek ben tatmin olurum .
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı MrtBlgc

Arka direk var birde :D

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen :D Mesela Osmanlı maçında ilk defa topu kanata yakın bir yerden alıp göbekten girdi ve Mario'ya asist yaptı. Biraz bunları tekrarlasa bu sezon 8-9 asisti vardı.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Veloso'yu almak kolay değil, hem talipleri çok olur hem de imza parası istiyordur.Tolgay sakatlanmasaydı Şenol Hoca'nın düşüncesi Atiba-Tolgay önlerinde Sosa'ydı.

yanlış bu bilgi tolgay sakatlanmasaydı hoca muhtemelen atiba tolgay oğuzhan yapacaktı gelişmeler o yöndeydi ayrıca sosa da son derece isteksiz açmıştı kampı ve sezonu.

hayat her daim böyledir kapanan bir kapı yenilerin açılması için sebeptir. şimdi sosanın başarısını konuşuyoruz tolgay sakatlanmasa belki devre arası çine giden ilk adam olacaktı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ben Arfa'ya 18 takım teklif yapmış.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı RevivaL

Marcelo'nun bu takımda yeri mutlaka var; sözleşme de imzalandı diye düşünüyorum. Muhtemelen bir tane stoper, bir sol bek ve Boyko'nun durumuna göre bir kaleci bakacaklardır.  Ekstra olarak bir defansif orta saha. Sağ beke oyuncu düşünüldüğünü sanmıyorum.

Gomez'in durumuna göre de forvet arayışları da başlayabilir.

Çevrimdışı Ensar

[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2016, 15:46:46 Ensar ]
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi 38life

Euro 2016'da Gomez sıfır çekerse sevinir miyiz  :evillol:

Çevrimdışı Zafer55

Benim görüşüm Tolgay sakatlanmasa atiba-tolgay ,önlerinde oğuzhan kanatta sosa olurdu.Bu sene tolgayın durumuna göre sosanın kanatta oynamasını bekliyorum ben.

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Cok mumkun gözükmüyor zayif rakiplerde olacak gruplarda

Ingiltere hazirlik macinda bile 2 tane yazdi gerci birini ofsayt diye yediler ama Gol ofsayt degildi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Zafer55

İmzayı atmadan giderse beter olsun derim ben valla.Dediğin gibi olup da dönüp imza atarsa da sevinmem.

Çevrimdışı tangaz

marcelonun 1,2 milyon olan satınalma opsiyonu için kulübüne 500bin teklif edilmiş  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Tolga

yanlış bu bilgi tolgay sakatlanmasaydı hoca muhtemelen atiba tolgay oğuzhan yapacaktı gelişmeler o yöndeydi ayrıca sosa da son derece isteksiz açmıştı kampı ve sezonu.

hayat her daim böyledir kapanan bir kapı yenilerin açılması için sebeptir. şimdi sosanın başarısını konuşuyoruz tolgay sakatlanmasa belki devre arası çine giden ilk adam olacaktı.
Benim görüşüm Tolgay sakatlanmasa atiba-tolgay ,önlerinde oğuzhan kanatta sosa olurdu.Bu sene tolgayın durumuna göre sosanın kanatta oynamasını bekliyorum ben.
Sezonun ilk maçlarını Atiba-Tolgay-Sosa ile oynardık fakat Sosa'nın performansı ligin başlarında iyi olmadığı için 3-4 maç sonra Sosa yerine Oğuzhan oynamaya başlardı.

Bence böyle olurdu.