Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 344 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6690251 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

aynı 101. yıldaki ayak oyunları oynanıyor ne zaman Beşiktaş yükselişe girse kıçını yırtıyor renkliler. umarım yönetim geçmişten dersler çıkarmıştır ve bu oyunu bozacak hamleleri ziyadesiyle yapacaktır  :bandit:

ne döt korkusu varmış arkadaş renklilerde de  :kop: :kop: :kop:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı firewater

yanlız falcao şl de daha çok işimize yarar
gomez kalsın falcaoda gelsin :utan

Suyundanda koyalımmı abi  :D :D :D :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kupanın tasarımını beğenmeyen bir tek benmiyim?
Üstteki 100.cu yilda kaldirdigimiz sampiyonluk kupasi = Cok buyuk , Genis ve Kaba

Alttaki 2009 da kaldirdigimiz Sampiyonluk kupasi = Zarif , Ince ama siradan

3.cu ise bu sene alacagimiz kupa

Diğer 2 sine bakarsak arada daglar kadar kalite ve estetik farki var bu benim sahsi dusuncem @firewater
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gelsin abi 4 4 2 'ye dönerim :D

Çevrimdışı Arthur

İyi ki işyerindeyim. Zaten evde olsam da izlemiyorum bu saçma sapan futbol yorumu yapılan programları. Resmen azizenin maşası hepsi bunlar. Gazetelerde bile en çok transfer haberleri Beşiktaş'a yazılmış hep. Ulan şu anda en kemik kadroya sahip olan takım Beşiktaş. Gidin Gs ye Fenere yazın o haberleri ama yazamazsınız. Bunlara şuanda verilecek en iyi cevap Osmanlı maçı da bir bitsin sonra........
OOOLLEEEEEEEYYYYYY OOOOLLEEYYY OOOOLLEEEYYYY OLEYYYYY. ŞAMPİYOOOOOOOOOOOOOOONNN BEŞİKTAŞ. :halay:
OOOLLEEEEEEEYYYYYY OOOOLLEEYYY OOOOLLEEEYYYY OLEYYYYY. ŞAMPİYOOOOOOOOOOOOOOONNN BEŞİKTAŞ. :halay:

Çevrimdışı cursedofdragon

Ben imkansız gözüyle bakıyorum Falcao'ya. Oyuncu ister, gerekli indirimi de yapar orada sıkıntı olmaz.

Ancak Monaco'ya ne verip de alacağız? Almamız mümkün değil. Kiralamaya kalksan en az 4 milyon isteyecekler sadece kiralık ücreti yıllık.

Olmaz bu iş özetle. Olursa ve form tutarsa tabi ki yıkar geçer.

Gomez mutlaka kalmalı. Kalmazsa ilk gideceğimiz adam Pierre Gignac olması gerek.

gomez'den gelecek para var :) tabi ki gitmesin istemiyorum bende gomez'in gitmesini :)
[ Son Düzenleme: 13 Mayıs 2016, 14:11:42 cursedofdragon ]

Çevrimdışı firewater

Üstteki 100.cu yilda kaldirdigimiz sampiyonluk kupasi = Cok buyuk , Genis ve Kaba

Alttaki 2009 da kaldirdigimiz Sampiyonluk kupasi = Zarif , Ince ama siradan

3.cu ise bu sene alacagimiz kupa

Diğer 2 sine bakarsak arada daglar kadar kalite ve estetik farki var bu benim sahsi dusuncem @firewater

Bence içlerinden en güzeli 2009 daki

Çevrimdışı tangaz

tangaz bunu beğendi  :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Mayıs 2016, 14:12:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
gomez'den gelecek para var :)

Gelecek de gelecek olanla sadece 1 yıllık bir oyuncu kiralamak ne kadar mantıklı tartışılır :D

Ha şöyle olursa varım. Bir yıllık kiralarız Falcao'yu 4 milyona, ikinci yıl 4 milyona bir opsiyon daha bizde olur. 2. senenin sonunda da 7-8 milyon gibi bir rakam satın alma opsiyonu olur.

Yaşı uygun.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

http://www.transfermarkt.com.tr/moussa-dembele/profil/spieler/229004

Yedek forvet için düşünülebilir. Pektemek'i gönderip alsak ne güzel olur.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi 38life

Gomez giderse (Pektemek de giderse) 2 tane afrikalı genç yedek forvet alınsın. Başka birşeye gerek yok. Sonra herkes arkasına yaslansın ve Tanju Çolağın rekoru nasıl kırılıyor seyretsin.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Bence içlerinden en güzeli 2009 daki
Bana da o kupa siradan geliyor nedense :D

Neyse arada degisiklik iyidir bir kac yilda bunla idare edelim

Bu kupa sekil degisikligi her Ligde yapılıyor ara ara

Bu aralar bu tabak seklinde kupalar moda oldu ayar oluyorum o tabak seklinde kupalara :akuma:

Gelecek de gelecek olanla sadece 1 yıllık bir oyuncu kiralamak ne kadar mantıklı tartışılır :D

Ha şöyle olursa varım. Bir yıllık kiralarız Falcao'yu 4 milyona, ikinci yıl 4 milyona bir opsiyon daha bizde olur. 2. senenin sonunda da 7-8 milyon gibi bir rakam satın alma opsiyonu olur.

Yaşı uygun.

ben bilmem işte yapılır birşeyler :D

Çevrimiçi Samet Ç

bizim yedek forvetimiz var :bandit:
Pektemek yerine diyorum. Cenk'i yeri geldiği zaman kanatlarda da kullanabilmemiz için.

Çevrimdışı ferhat sarı

selam necmi abi yeni katıldım bende  falcao fikrine katılıyorumda hangisini oynatacağız gomezde gitmesin  :ishock:
Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir çünkü o yıldız yanlız değil ay ile beraberdir !!!

Sampiyonluk Kupasinin 9 kilo 300 grami 925 ayar Gümüş , 1 Kilosu ise 925 ayar Gumus uzerine Altin kaplama olarak uretildi..

Bu yeni Kupa bayagi agirmis ya :alala:

Ziraat kupası ve Super kupa sampiyonu olduğumuz sene Kupalar kartal yuvasinda sergilenmisti , Ikisini de kaldırmıştım ozellikle super kupa cok hafifti 2-3 kilo falandi en fazla , T.kupasida 5-6 kilo falandi.. @Çağrı @Tolga @Necmi abi
Yok mu dusuncesi olan :alala: :alala: :alala:

selam necmi abi yeni katıldım bende  falcao fikrine katılıyorumda hangisini oynatacağız gomezde gitmesin  :ishock:
:hosgeldin

olivier giroud ismide geçiyor.

Çevrimdışı Tolga

Torres uzak olsun 3 sene önce bitti o adam.

Gomez'in ayrılmasını istemiyorum. Şampiyonlar ligine gittiğimiz sezon oyuncu kaybedecek değil üzerine koyulacak sezon.

Töre gitsin sadece yeter. Yeni forvet, yeni koşu yolları, yeni uyum. Bu adam karakter. Derbilerde 4 gol attı ve 2sini direk kendi attı yardım almadan.

Büyük kulübüz diyorsak tutmanın bir yolunu bulacağız. Ha tüm bunlara rağmen giderse yolu açık olsun. Büyük vefasızlık örneği göstermiş olur.
Gomez ne kadar önemli bir oyuncu olursa olsun buraya dip yapmış olduğu için gelmişti.

Fiorentina da sakatlıklar yaşayıp maç oynayamayan ve Alman milli takımına çağırılmayan bir oyuncu olarak gelmişti buraya. Biz ondan çok faydalandık ama o da bizden çok faydalandı.

Bu kadar kolay giderse de gerçekten vefasızlık örneği göstermiş olur.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Mayıs 2016, 14:21:39
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bir şeyler güzel giderken güzel olandan vazgeçip yeni bir şeye başlamak cesaret ister.

Mario gidebilir, gitmeyi tercih edebilir ancak gittiği andan itibaren aklında her şey oradaki kadar güzel olacak mı acaba sorusu olacak.

Bir şeyler ters gitmeye başlarsa bu fikir daha da güçlenecek ve nihayet sonu pişmanlık olacak. Çünkü attıkça mutlu olan bir adam. Buradan fazla atma ihtimali de çok çok düşük.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı SLYKRT

Yaşı uygun.
Gignac tan ziade suarez tarzı falcao bizim sisteme cuk diye oturur.Fizikli ve uzun santrafordan vazgeçip araya koşu atabilen ve ver alı iyi olan bir forvet tarzı bulmamız gerekiyor.Alacağımız her oyuncuda sistem oyuncusu olmalı özellikle kalecimizin ayağı raket gibi olmalı ah cordoba ahh
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı ferhat sarı

Armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir çünkü o yıldız yanlız değil ay ile beraberdir !!!

Gomez ne kadar önemli bir oyuncu olursa olsun buraya dip yapmış olduğu için gelmişti.

Fiorentina da sakatlıklar yaşayıp maç oynayamayan ve Alman milli takımına çağırılmayan bir oyuncu olarak gelmişti buraya. Biz ondan çok faydalandık ama o da bizden çok faydalandı.

Bu kadar kolay giderse de gerçekten vefasızlık örneği göstermiş olur.
Katılıyorum :ok: