Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6655723 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

barcelona oyuncu transfer ederken de alt yapısında da hep oyun formatına göre oyuncu seçiyor ve/veya yetiştiriyor. bizim gibi hücümcu bir takıma kaleci alırken dinyeper gibi savunmacı bir takım kalesindeki performans referans olamaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı onurturan

videolara göre kötü kaleci iyi kaleci anlaşılır mı  :kop: boyko net kötü kaleci kerim frei videolarda yardırıyor ona kalırsa :D
Kerimi fena severim ..
yalnız gercekte de yardırıyo adam fiziği iyilesse diyo herkes fizigi iyilesse belki kıvrakligi gidecek bu sene
oynadigi sure/performans orani ust duzeyde.. kilidi acamadin mi 65 te al Kerimi yaslan arkana yılan gibi maşallah..

Çevrimdışı firewater

Bu gomezi bin euroya alma işi yalan olmuş o bozdu beni. 30 nisana kadarmış o opsiyon şimdi almak istersek fio ya bonservis ödeyeceğiz. O da en az 10olur

Dün öyle birşeyin olmadığı sayfalarca anlatıldı. Hatta konuyu kapattık. Basının algı oyunları hepsi.

Tekrar yazıyorum Gomez gitmek isterse italya ya gider, kalmak isterse bizde kalır. Transfer görüşmelerini biz yaparız ve biz satar italyanlarla parayı kırışırız.

O opsiyon gomezin italya ya dönüp dönmemesi ile ilgili.

Çevrimdışı tangaz

Kerimi fena severim ..
yalnız gercekte de yardırıyo adam fiziği iyilesse diyo herkes fizigi iyilesse belki kıvrakligi gidecek bu sene
oynadigi sure/performans orani ust duzeyde.. kilidi acamadin mi 65 te al Kerimi yaslan arkana yılan gibi maşallah..

ikinci yarılarda oyuna girdiğinde evet ama ilk 11 başladığı ve iyi oynadığı maç yok gibi bir şey neredeyse...
ben 4 veren çıkarsa hemen satılması taraftarıyım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

şike sezonu onur sakatlanınca herkes ts bitti demişti ama tolga son 6-7 maç takımını ayakta tuttu ve insanları şaşırttı hatta onurun önünde tuttu. boykoda dinyeperde uefa ile iyi işler yaptı ama o takım ve oyun formatı biraz başakşehir ve konyanın ligimizdeki oyununu andırıyor savunma takımı ve ciddi savunma performansı ile finale kalmışlar biraz yunanistanın avrupa şampiyonu olması gibi. öyle takımlardaki kaleci ve savunmacı performansları bence referans değildir. boykonun konya maçındaki genel hareketleri kötü kaleci referansı için baya baya veri içeriyor...
Katilmamakla birlikte cok da fazla uzatmak istemiyorum

Bana gore kesinlikle iyi kaleci size gore kotu kaleci bu kadar basit

Bende Ospinayi begenmiyorum ama burada Ospinayi sevenlere de hic bir sey demedim burada saygisizlik da yapmadim saygi duydum

Sizlerden de benim gorusume saygi duymanizi bekliyorum

Ben dahil hepimizin beğendiği MUSLERA bu sezon kendi bireysel hatalarindan en az 7-8 Gol yedi birazda bu açidan bakmanizi oneriyorum.. @tangaz
[ Son Düzenleme: 13 Mayıs 2016, 11:38:35 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı firewater

barcelona oyuncu transfer ederken de alt yapısında da hep oyun formatına göre oyuncu seçiyor ve/veya yetiştiriyor. bizim gibi hücümcu bir takıma kaleci alırken dinyeper gibi savunmacı bir takım kalesindeki performans referans olamaz.

bizim ihtiyacımız libero kaleci abi. Cordoba, Mustlera, Mondragon tarzı ayağı iyi, karşı karşıya pozisyonda başarılı kaleci olmalı. Boyko da bunların hiçbiri olmadığı gibi yan toplarda da çok ama çok kötü. Tolga karşı karşıya ve yan toplarda yine iyi.

Çevrimdışı cursedofdragon

bizim ihtiyacımız libero kaleci abi. Cordoba, Mustlera, Mondragon tarzı ayağı iyi, karşı karşıya pozisyonda başarılı kaleci olmalı. Boyko da bunların hiçbiri olmadığı gibi yan toplarda da çok ama çok kötü. Tolga karşı karşıya ve yan toplarda yine iyi.

işte o aradağımız isim mandanda hemde bedava :)

Tolga mi karsi karsiyalar da iyi :alala:

Boyko zaten 1 e 1 lerde ki basarisi ve Libero ozelligi oldugu icin alindi handikapi yan toplar onu zaten biliyorduk

Çevrimdışı onurturan

ikinci yarılarda oyuna girdiğinde evet ama ilk 11 başladığı ve iyi oynadığı maç yok gibi bir şey neredeyse...
ben 4 veren çıkarsa hemen satılması taraftarıyım.
bi sezon daha oynasın 14 e satarız Murat abi cok iyi adam bu bak Senol hoca onumuzdeki sene cevre kontrolunu ogretrcek enerjisini dogru kullanmayi ogretecek ilk onbir baslayinca da vazgecilmezler arasina girecektir.. ayrica bir frikik kullaniyor off..bu  sene abileri cok iyiydi izleyemedik ki adami  :money:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Dün öyle birşeyin olmadığı sayfalarca anlatıldı. Hatta konuyu kapattık. Basının algı oyunları hepsi.

Tekrar yazıyorum Gomez gitmek isterse italya ya gider, kalmak isterse bizde kalır. Transfer görüşmelerini biz yaparız ve biz satar italyanlarla parayı kırışırız.

O opsiyon gomezin italya ya dönüp dönmemesi ile ilgili.
1000 euro mevzusu çıktığında burada başkana ve erdal tosunoğulları na günlerce güzelleme yapıldı şimdi öyle bir şey yok deniyor. Garip milletiz vesselam.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Katilmamakla birlikte cok da fazla uzatmak istemiyorum

Bana gore kesinlikle iyi kaleci soze gore kotu kaleci bu kadar basit

Bende Ospinayi begenmiyorum ama burada Ospinayi sevenlere de hic bir sey demedim burada saygisizlik da yapmadim saygi duydum

Sizlerden de benim gorusume saygi duymanizi bekliyorum

Ben dahil hepimizin beğendiği MUSLERA bu sezon kendi bireysel hatalarindan en az 7-8 Gol yedi birazda bu açidan bakmanizi oneriyorum.. @tangaz

uzata da biliriz. sonuçta ne sen benim yorumlarıma ne de ben senin yorumlarına saygısız bir üslupla yaklaşmıyoruz. karşılıklı saygımız yanında sevgimizin de olduğunu kendi adıma ifade edebilirim.

diğer yandan senin görüşüne saygıyı herkes gösteriyor ama sen kötü olduğu halde kötü diyemiyorsun, hata kötüyü ısrarla savunuyor ve EMPOZE etmeye çabalıyorsun. obsesif davranışlar sergiliyorsun biraz. @Yunus Emre Dökmeci

Çevrimdışı tangaz

evet doğru libero tarzı ve ayağı düzgün biri lazım. birebirlerde karşı karşıyalar da iyi kaleci olmalı ayrıca. tolga bence karşı karşıyalar da iyi değil ama yan toplarda ligin iyilerinden biri.

Çevrimdışı firewater

Boyko zaten 1 e 1 lerde ki basarisi ve Libero ozelligi oldugu icin alindi handikapi yan toplar onu zaten biliyorduk

Libero özelliği olduğu için alındıysa vay halimize Yunus :) :)

İki konya maçında geri pasları nasıl kullandığını görmedin sanırım.

Evet Tolga karşı karşıyada iyi bunun için en son gs maçına bakmak yeterli. birinde açıyı cok iyi kapattı birinde de kurtardı.

Libero kaleci nasıl olur aynı gs maçında musreranın geri pasları nasıl dağıtığına bakmak yeterlidir.

Yan topları hiç söylemiyorum bile o cüse ile herkesi yıkıp alması gereken topları nasıl kaçırıyor boyko çok ilginç.

Boykonun talibi varsa satmak ve Mandana veya adler tarzı bir kaleciye yönelmek gerek seneye.

Çevrimdışı tangaz

boyko ismi gündeme geldiğinde sen en çok freekickler de artık rahatız beyler demiştin öve öve bitirememiştin duran top başarısını, boykonun bizde yediği ilk gol hatalı freekick yer tutuşu nedeniyledir!!!

uzata da biliriz. sonuçta ne sen benim yorumlarıma ne de ben senin yorumlarına saygısız bir üslupla yaklaşmıyoruz. karşılıklı saygımız yanında sevgimizin de olduğunu kendi adıma ifade edebilirim.

diğer yandan senin görüşüne saygıyı herkes gösteriyor ama sen kötü olduğu halde kötü diyemiyorsun, hata kötüyü ısrarla savunuyor ve EMPOZE etmeye çabalıyorsun. obsesif davranışlar sergiliyorsun biraz. @Yunus Emre Dökmeci
Kotu olmadigini bildiğim ve emin oldugum için kotu demiyorum empoze etmeye de calismiyorum

Daha once de söyledim Takima alisamadi uyum.surecini atlatamadi , Yaz kampindan sonra tekrar izleyelim tabi Satilmazsa

Eger kotu olduguna inansaydim bunu söylemekten asla kacinmazdim

Mesela Marceloyu begenmdigimi defalrca dile getirdim , Quaresmayi defalrca elestirdim cok sevmeme ragmen yani ben objektif bakabiliyorum oyle bir sorunum yok hic olmadi..

Çevrimdışı tangaz

bi sezon daha oynasın 14 e satarız Murat abi cok iyi adam bu bak Senol hoca onumuzdeki sene cevre kontrolunu ogretrcek enerjisini dogru kullanmayi ogretecek ilk onbir baslayinca da vazgecilmezler arasina girecektir.. ayrica bir frikik kullaniyor off..bu  sene abileri cok iyiydi izleyemedik ki adami  :money:

ben çok yanılmam oyuncu gözlemlerinde umarım Frei de yanılırım ve sen haklı çıkarsın Onur

Çevrimdışı firewater

1000 euro mevzusu çıktığında burada başkana ve erdal tosunoğulları na günlerce güzelleme yapıldı şimdi öyle bir şey yok deniyor. Garip milletiz vesselam.

Aziz basın toplantısında ne dedi "onların Gomez transferinde de var bişeyler kurcalayın"

İşte buna talimat deniyor. Bizim arkadaşlarda yiyor  :D :D :D

boyko ismi gündeme geldiğinde sen en çok freekickler de artık rahatız beyler demiştin öve öve bitirememiştin duran top başarısını, boykonun bizde yediği ilk gol hatalı freekick yer tutuşu nedeniyledir!!!
Evet ona bende şaşırmıştım ciddi anlamda frikik avcisi cunku ac bak Mac ozetleirni izle acayip yer tutuyor Frikiklerde

Lakin Konya maci henuz ilk maciydi ve O frikikte dakikalarca defansa yani baraja biseyler anlatmaya calistigini ama sesini duyuramadigini da hepimiz gördük baraji istediği gibi kurduramadi..

Libero özelliği olduğu için alındıysa vay halimize Yunus :) :)

İki konya maçında geri pasları nasıl kullandığını görmedin sanırım.

Evet Tolga karşı karşıyada iyi bunun için en son gs maçına bakmak yeterli. birinde açıyı cok iyi kapattı birinde de kurtardı.

Libero kaleci nasıl olur aynı gs maçında musreranın geri pasları nasıl dağıtığına bakmak yeterlidir.

Yan topları hiç söylemiyorum bile o cüse ile herkesi yıkıp alması gereken topları nasıl kaçırıyor boyko çok ilginç.

Boykonun talibi varsa satmak ve Mandana veya adler tarzı bir kaleciye yönelmek gerek seneye.
Adleri alma sansimiz varsa Zaten Satalim sikinti yok Boyko elinde patlayacak bir kaleci degil Piyasasi var cunku Ozellikle Epl de

Çevrimdışı tangaz

Kotu olmadigini bildiğim ve emin oldugum için kotu demiyorum empoze etmeye de calismiyorum

Daha once de söyledim Takima alisamadi uyum.surecini atlatamadi , Yaz kampindan sonra tekrar izleyelim tabi Satilmazsa

Eger kotu olduguna inansaydim bunu söylemekten asla kacinmazdim

Mesela Marceloyu begenmdigimi defalrca dile getirdim , Quaresmayi defalrca elestirdim cok sevmeme ragmen yani ben objektif bakabiliyorum oyle bir sorunum yok hic olmadi..

aslında sen doğrusunu yapıyorsun şans verme konusunda bizler biraz daha aceleciyiz genel itibariyle.

ben kendimce iyi bir futbol izleyicisi ve yetenek kaşifi gibi görürüm kendimi günlük hayatımda da bu yönümü bilenler görüş ve yorumlarımı öğrenmek ister ve danışırlar bana. hatta bizim zamanımızda şimdiki gibi internetmiş transfermarketmış optaymış scout programları vbvb hiç biri yoktu ve bana bazı anadolu takımlarında kongre üyesi olan arkadaşlarım  oyuncu izlettirenler ve soranlar dahi olurdu. böyle bir geçmişim de vardır. benim gözlemlerime ve futbol bilgime göre boyko kötü kaleci.

Çevrimdışı tangaz

Evet ona bende şaşırmıştım ciddi anlamda frikik avcisi cunku ac bak Mac ozetleirni izle acayip yer tutuyor Frikiklerde

Lakin Konya maci henuz ilk maciydi ve O frikikte dakikalarca defansa yani baraja biseyler anlatmaya calistigini ama sesini duyuramadigini da hepimiz gördük baraji istediği gibi kurduramadi..

mesele hatalı baraj değil baraj hatalı da olsa sen o baraja göre yer tutarsın tuttuğu yer yanlıştı...

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Mayıs 2016, 12:10:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

İyi anlamda bir şey yok deniyor yalnız kötü anlamda değil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Yönetimimiz henüz kaliteli defans hattının tadına bakmadığı için yama transferler yaptığını düşünüyorum. Örneğin; Edu ve Almeida'yi gördükten sonra Demba ba ve Gomez'i görmüş yönetim Gomez gitse dahi bu seviyeden aşağı düşeceğini sanmıyorum taraftarı da buna ikna edemez kimse. Çünkü bir kere o kalitenin tadı alındı. Senelerdir kaleci sorunu yaşamayan Gs ve Fb'yi de bu örneğe dahil edebiliriz. Bu sene defans ve kaleye kaliteli isimler alırsak önümüzdeki yıllar için mandal etkisi yapar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Tarih : 19.05.2016
Saat : 19:03
Yer : Vodafone Arena

Hazırlıklar başlasın  :D