Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6816309 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Şenol Güneş'i bi baba gibi seviyorum. Helal olsun verdiği emeklere..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı AigleBordeaux

Lig tv bu formalarimi paylasti?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Anıl1903

Lig tv bu formalarimi paylasti?
Yok bambaşka formaları koymuşlar  2 forma vardı.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yok bambaşka formaları koymuşlar  2 forma vardı.
simdi gordum @Abdullah abinin tasarimlarini koymuslar

Çevrimdışı Anıl1903

simdi gordum @Abdullah abinin tasarimlarini koymuslar
Aynen öyle insanları da kandırıyorlar.Senin yolladıklarını yapan kişi duyum alarak yaptım demişti ama hayırlısı.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Aynen öyle insanları da kandırıyorlar.Senin yolladıklarını yapan kişi duyum alarak yaptım demişti ama hayırlısı.
evet bence buna benzer olur

Şampiyonluk, stad, ŞL referansı ile çok iyi adamları alabileceğimize inanıyorum bu yaz..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Mayıs 2016, 01:27:30
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şampiyonluk, stad, ŞL referansı ile çok iyi adamları alabileceğimize inanıyorum bu yaz..

Sürdürülebilir başarı = Kadro istikrarı + her sene bir önceki sene ilk 11'de olan 3-4 oyuncunun yeni gelenlerle yedek konumuna düşmesi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı AigleBordeaux

satarsak aliriz  :D

satarsak aliriz  :D

Töre, Pedro, Alexis, Milo bunların satılacağını düşünüyorum..

Artı Veli ve Pektemek satılır ya da takasta kullanılabilir..

Ayrıca Ersandan gelen 7, Atınçtan gelen 1m var..(Ersan'ın parası kesin mi bilmiyorum)

Ama güzel bi paramız olur yine..

-Mustafa Kemal Atatürk

Yani örnek olarak sözleşmesi biten büyük oyuncular tercih eder bizi.

Taraftarı bilmeyen yok dünyada, stad yeni, ŞL var.

Gomez, Quaresma, Sosa gibi dünyada adı bilinen oyuncuların var..

Çok ütopik hayaller değil bunlar..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı AigleBordeaux

Töre, Pedro, Alexis, Milo bunların satılacağını düşünüyorum..

Artı Veli ve Pektemek satılır ya da takasta kullanılabilir..

Ayrıca Ersandan gelen 7, Atınçtan gelen 1m var..(Ersan'ın parası kesin mi bilmiyorum)

Ama güzel bi paramız olur yine..
Ersan'in parasi yaz içinse super olur. Milo sakat hiç kimse almaz . Alexis ve Pedro'da teklifer çok dusuk olur.

Ersan'in parasi yaz içinse super olur. Milo sakat hiç kimse almaz . Alexis ve Pedro'da teklifer çok dusuk olur.

Ya bende 3M teklif beklemiyorum. Ama 1m yada 800 bin bile paradır yani, sonuçta Şenol Hoca kullanmıcak bu adamları bu belli..

Hayırlısı bekleyip görücez..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ya bende 3M teklif beklemiyorum. Ama 1m yada 800 bin bile paradır yani, sonuçta Şenol Hoca kullanmıcak bu adamları bu belli..

Hayırlısı bekleyip görücez..
Evet yonetim insallah ofanstaki transfer becerisi ve sansi bu sene defansif oyuncularda tutar :)

Yeni sezondan en büyük beklentilerimden biri de, altyapıdan bir oyuncuyu A takıma çıkarabilmek..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yeni sezondan en büyük beklentilerimden biri de, altyapıdan bir oyuncuyu A takıma çıkarabilmek..

Hamza dikkatimi çekmişti nasıl oyuncudur bilen var mı?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Hamza dikkatimi çekmişti nasıl oyuncudur bilen var mı?

Hocam, açıkçası Hamza benimde dikkatimi çekti.

Ama asıl istediklerim Furkan Yaman ve Alperen Doğan ve Ümit Karaal.. Bu oyuncuları bi çok kez yazdım ancak altyapıyı sağlam takip eden oyuncular hakkında bilgisi olan biri yok sanırım cevap veren çıkmadı, ya da benim sorum gözden kaçtı..

Bilen takip eden varsa bilgilendirsin çok makbule geçer, ben bu oyuncuların sadece bir kaç maçını izleyerek değerlendirmede bulunabiliyorum sadece..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı canergiray77

kardeşimizi tebrik ediyorum oraya o bayrağı astığı için   :claps: :claps:
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2016, 02:14:38 canergiray77 ]
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bizim Mariomuz

Cumleten hayırlı geceler..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi murat baltacı

Uzen seneler oldu çok hakettik bu şampiyonluğu aslında geçen senede olup bu sene 3.yıldızı takmamız gerekiyordu ama nasip böyleymiş.

Bu şampiyonluk her yönüyle enteresan resmen defansımız yokken şampiyon oluyoruz. Dünyada örneği varmı bilmiyorum devre arası stoperini satacaksın daha ilk maçta ikinci stoperin sakatlanıp sezonu kapatacak aldığın stoperler dökülecek sezon boyunca kullanmadığın sol bek oyuncunu stopere koyacaksın üzerine bide kalecin ve sol bekin her maçta saçma sapan hatalar yapacak.

Kim ne derse desin bu şampiyonluk hucum hattımızın kalitesiyle ve özverisiyle gelmiştir. herkez yok oturmuş takım yok temeli aybaba zamanında atıldı falan diyo ben katılmıyorum oturmuş kadromuz falan yok takımın yarısı bu sene geldi zaten töre sezon boyu ortada yoktu.

Şenol Güneş
Atiba
Oğuzhan
Gomez
ikinci yarıda sosa,kısmen q7 ve süper yedek cenkimiz olmasa şampiyonluk hayal olurdu. Bu oyunculara ne kadar Teşekkür etsek azdır. İnşallah defans hattımızada böyle kaliteli oyuncular alınır.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Bekrakn

geçen sene bir iki defa görmüştük ama bu sene eslem de baya oynar. hamza var, furkan var... alternatif bol, kupada da devam edersek hoca yavaş yavaş yedirir bu oyuncuları a takıma umarım.

Onur Küçük

• Ziyaretçi

Hamza U21 oyuncularımız içinde en potansiyelli gördüğüm isim . Sırtı dönük oynamasını biliyor , kuvvetli , topsuz oyunda iyi , doğru yerlere koşu yapıyor , golü kokluyor , son vuruş becerisi , çeşitliliği iyi . Tipik bir santrafor . Gomez'i örnek aldığı  , takip ettiği çok belli . Onu izleyerek oyununu daha da geliştirmiş.  Çeviklik , daha üst seviyede kondisyon kazanması lazım . Vücudu bir futbolcuya göre fazla adaleli . Ağırlık antrenmanlarının dozajını , beslenmesini daha iyi ayarlamalı .

Çevrimdışı doganay

Gomez alman disiplini iste, instigram hesabindan henuz sampiyon olmadik, bir adim daha var demis. Takimda taraftar gibi rehavete kapilmaz insallah. Su osmanli macinida istedigimizi alip bitirelimde, sonra gonul rahatligi ile kutlama yapilir.