Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6705091 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı SLYKRT

Bu tosic adam ya maçın öyküsünde gördüm sneijderede el ense çekmiş.Adam nerde cüce var alayını tokatlamış  :D :D
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Ayı'lara gücü yetebilir ama Kamyonlara asla  :evillol: :evillol:

Güzel benzetme valla kamyon çarpmışa döndüler zaten hele emrenin bi sıkımlık canı var  :kop:

adam karısına sarılır gibi sarıldı  :evillol:

çok özlemiş demek ki sarılmayı  abi :lol:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı nusretaslanturk

bizim pozisyonları çok kırpmışlar çok sinir oldum
tosiç pozisyon zenginliği yaşatmış daha ne istiyon  :evillol: :evillol: pozisyondan pozisyona  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Ensar

tosiç pozisyon zenginliği yaşatmış daha ne istiyon  :evillol: :evillol: pozisyondan pozisyona  :evillol: :evillol:
atarlı quaresmanin akıllı olun lan diye parmak sallayışı yok mesela :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tosic kedi nasıl sevilir tam olarak onu göstermiş :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

benim en büyük korkum o kamp yer ve takıma alışırsa uzaktan asar bayağı ayağı tertemiz :)
@Mehmet Ali C. bu gün yine çorba yapmışsın  :) Kamp yiyip takıma alışan ve uzaktan goller atacak Aras'tan niye korksun diyorum. Şu virgülleri, noktaları atlamayın yaw  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı canergiray77

Bu tosic adam ya maçın öyküsünde gördüm sneijderede el ense çekmiş.Adam nerde cüce var alayını tokatlamış  :D :D
ahahah yarıldım ya önüne gelenin ensesine yapışıyo :D :D
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı cursedofdragon

Evinize iş yerinize astığınız bayrakları

http://www.bjk.com.tr/tr/taraftar/ bu sayfaya atarak burda çıkmasını sağlıyabilirsiniz :)

Bu arada Canergiray kardeşimizin de resmi var burda :)

[ Son Düzenleme: 10 Mayıs 2016, 15:30:22 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Mehmet Ali C. bu gün yine çorba yapmışsın  :) Kamp yiyip takıma alışan ve uzaktan goller atacak Aras'tan niye korksun diyorum. Şu virgülleri, noktaları atlamayın yaw  :D
Hasan Abi, Türkçe'm iyidir aslında ama bu forumda geriye gitti direkt yazacağım diye nokta, virgül falan kalmadı bende bundan sonra daha anlaşılır cümleler kuracağım okuduğum kitaplar boşa gitmesin :D

Çevrimdışı canergiray77

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimiçi Necmi

Fanatik gazetesinin haberine mi inanalım KAP a yaptığımız açıklamaya mı inanalım @Necmi abi ?
"Profesyonel futbol takımımız oyuncusu Aras Özbiliz, 2015-2016 sezonu sonuna kadar Rayo Vallecano Madrid Kulübüne kiralanmıştır"
Adamın KAP açıklamasını biz yapıyoruz bizden önce anlaşma imzalanmışsa bunu spartak duyurur biz duyuramayız.Lisansına da bakınca Beşiktaş kiralamış görünüyor yani biz kiraladık bunu tartışmak bile anlamsız.
Diyelim ki bizden önce Spartak rayoya söz vermiş kiralamak zorunda kaldık,10 maç oynama maddesi ekletmemek yine hata sonuçta sözleşme Beşiktaş ve Rayo arasında yapıldı ,sözleşmede Beşiktaş yöneticilerinin imzası var spartakın değil.

anlamsızsa tartışma adamlar kiraya vermiş biz araya girince kirayı kabul etmek zorunda kaldık
yoksa vermiyorlardı. hatta ispanyollardanda geri çekilsinler diye rica edilmiş ama kabul etmemişler anlaşma şartları
bizim için geçerli demişler bizde aynı şartlar üzerinden kiralamak zorunda kaldık ya bunu kabul edecektik yada almayacaktık
bunda anlaşılmayan ne var oyuncuda senin bonservisini aldığın oyuncu olduğu içinde sözleşme senin üzerinden yapıldı.
ama şartlar ruslarla ispanyollar arasında belirlendi. @Deniz

Çevrimdışı tangaz

Ve biz bu cevhere sırtımızı dönmüşüz sezon boyunca, sırf tokatçı kontenjanından oynatmalıymışız. ismayllle verilen şansın 1/10unu vermedik  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı canergiray77

Evinize iş yerinize astığınız bayrakları

http://www.bjk.com.tr/tr/taraftar/ bu sayfaya atarak burda çıkmasını sağlıyabilirsiniz :)

Bu arada Canergiray kardeşimizin de resmi var burda :)

ahaha @cursedofdragon valla atmıştım yayınlamazlar sanıyordum yayınlamışlar bunu atman iyi oldu haberimde yoktu :D
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı cursedofdragon

ahaha @cursedofdragon valla atmıştım yayınlamazlar sanıyordum yayınlamışlar bunu atman iyi oldu haberimde yoktu :D

niye yayınlamasınlar :) Bayrak asıp bitane de öyle at onuda yayınlarlar :)

Çevrimdışı batu35

ÇOK HATALAR OLMUŞ AMA KENDİ VİDEOM BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİM    :lol:   

[ Son Düzenleme: 10 Mayıs 2016, 15:55:17 batu35 ]
O SENE BU SENE BUNDAN SONRA HER SENE

Çevrimdışı LuceGel

Gerçekten tarihi bir hafta oldu toki stadında renklilere tost yaptık döndü başakşehir nostaljisi pazartesi salı derken sendrom filan kalmadı hafta bitiyor kupa geliyor bayrakları asalım  :sevinc
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı canergiray77

niye yayınlamasınlar :) Bayrak asıp bitane de öyle at onuda yayınlarlar :)
kartal yuvasından bayrak bakayım dedim fiyatlar uçmuş ya bayrak'ta yok evde kuzenim getirmişti onu asacam sanırım elle sallamalık bayrak bursaspor maçından verilen :D @cursedofdragon
Twitter @CanerGiray77

Çevrimiçi 38life

Oyunculara 60'ar bin TL prim verilmiş derbi galibiyeti için. Bunlar önemli şeyler hep. Şampiyonluk primi de 150 bin civarı olacak yaklaşık oyuncu başı.

Gomez'e el altından biraz daha vermek lazım. Şöyle James Bond çanta içersinde yüklü para :D
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mehmetthedum

Fenerden 2nci golü yemeyeydik, şimdi tescilli şampiyonduk. :akuma:

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

Şampiyonluk kutlaması İnönü'de yapılsın diye bilinçli yenmiş bir goldü o.  :icool:
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Kalyoncu

Gomez'e el altından biraz daha vermek lazım. Şöyle James Bond çanta içersinde yüklü para :D
İnstagramda foto paylaşmış gomez :) noluyoruz oğlum bir maç daha var ona odaklanın demiş :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

O golü yememize sebep olan kişide Alexis Delgado.. Rakibe arkası dönük önünde seken topu  uzaklaştıracam diye arkadan gelen ozan tufana topu kaptırıyor ve gol...
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA