Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6705090 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Fanatik gazetesinin haberine mi inanalım KAP a yaptığımız açıklamaya mı inanalım @Necmi abi ?
"Profesyonel futbol takımımız oyuncusu Aras Özbiliz, 2015-2016 sezonu sonuna kadar Rayo Vallecano Madrid Kulübüne kiralanmıştır"
Adamın KAP açıklamasını biz yapıyoruz bizden önce anlaşma imzalanmışsa bunu spartak duyurur biz duyuramayız.Lisansına da bakınca Beşiktaş kiralamış görünüyor yani biz kiraladık bunu tartışmak bile anlamsız.
Diyelim ki bizden önce Spartak rayoya söz vermiş kiralamak zorunda kaldık,10 maç oynama maddesi ekletmemek yine hata sonuçta sözleşme Beşiktaş ve Rayo arasında yapıldı ,sözleşmede Beşiktaş yöneticilerinin imzası var spartakın değil.
Çok basit adamlar bize satarken 1 sene Rayo Vallecano takımına şu şartlar dahilinde kiralayacaksın şeklinde maddeler koydurmuştur. O zaman kap açıklamasını biz yapmak zorundayız.Ayrıca Spartak sattığı oyuncuyu nasıl kap a bildirsin
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı worns

Bana Aras Frei'den daha parlak olmayacak gibi geliyor ama bakalım belki hocayla birlikte yeni sayfa açar.

Çevrimdışı nusretaslanturk

hadi baalım
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Bana Aras Frei'den daha parlak olmayacak gibi geliyor ama bakalım belki hocayla birlikte yeni sayfa açar.
Bana da çok bel altı vuracaklar çocuğa gibi geliyor bu şeref yoksunları

Çevrimdışı RQ7_351903

Duruşu,karakteri,hırsı,çalışkanlığı..çoğu yabancı o formayı öyle taşıyamaz..çoğu yabancıya'da o forma o kadar yakışmaz..
Aynen ya bana çok ayrı bir güven aşıladı, her maça kafada Gomez'den gol atmış gibi başlıyorum :)

Çevrimdışı Deniz

Çok basit adamlar bize satarken 1 sene Rayo Vallecano takımına şu şartlar dahilinde kiralayacaksın şeklinde maddeler koydurmuştur. O zaman kap açıklamasını biz yapmak zorundayız.Ayrıca Spartak sattığı oyuncuyu nasıl kap a bildirsin
Spartak bize sattığını söylüyor biz Rayoya kiraladığımızı söylüyoruz oyuncu bizden çıkmış görünüyor.Yani biz kiralamışız.
Bize öyle maddeler koydularsa ayrı mesele o ,biz oyuncuyu kiralayan tarafız.Sözleşme detaylarını burda kimse bilmiyor varsayım üstünden konuşmak yanlış olur hele ki fanatik haberine güvenip konuşmak anlamsız.
Bildiğimiz birşey var oyuncu resmi olarak Beşiktaş tarafından kiralanıyor ve minimum oynama maddesi konulmadan kiralanıyor.Sonuç olarak yarım sezon yedek oturuyor.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

GS-BJK maçının öyküsü :)

http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-galatasaray-besiktas-derbisinin-oykusu
hayatta en sevdiğim şey gs'yi yenmek keşke sürekli onlarla karşılaşsak vurup geçsek delik deşik etsek  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bana da çok bel altı vuracaklar çocuğa gibi geliyor bu şeref yoksunları
benim en büyük korkum o kamp yer ve takıma alışırsa uzaktan asar bayağı ayağı tertemiz :)

Çevrimdışı firewater

Kerim de Arasta büyük topcular olacak ve bize çok şey katacak. Ama tabiki de sıralarını beklemeleri gerekli.

benim en büyük korkum o kamp yer ve takıma alışırsa uzaktan asar bayağı ayağı tertemiz :)
keşke performansıyla alakalı bel altı vursalar bana çok daha kötüsünü yaparlar gibi geliyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

keşke performansıyla alakalı bel altı vursalar bana çok daha kötüsünü yaparlar gibi geliyor.
bizi bozmak için her şey yaparlar bundan sonraki 3 senede favori olarak başlayacağız lige, ülke olarak zaten bir kıvılcım bekliyoruz benimde korkum taraftarların ırkçı muamele yapması ya da bizim taraftar gibi gözükenlerin

bizi bozmak için her şey yaparlar bundan sonraki 3 senede favori olarak başlayacağız lige, ülke olarak zaten bir kıvılcım bekliyoruz benimde korkum taraftarların ırkçı muamele yapması ya da bizim taraftar gibi gözükenlerin
yok bizim tribünde olmaz o, olsa'da yapanın canına okurlar orada.. ama bu çocuk istiklal marşı sırasında önündeki çocuğun başını okşasa 'hain-şrefsiz'' gibi manşetler görebiliriz..

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

tosic, vesley'i de almış şefkatli kollarına.. maç sırasında farketmemiştik :D

bende yeni gördüm ve istemsizce gülümsedim 15 saniyede 3 gsliye haddini bildirmiş . Kolunun altına aldığı öylece pısıp kalmış  :kop:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

bende yeni gördüm ve istemsizce gülümsedim 15 saniyede 3 gsliye haddini bildirmiş . Kolunun altına aldığı öylece pısıp kalmış  :kop:
yalnız harbiden adamın kollarına aldığı o izin verinceye kadar kıpırdayamamış bile :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yok bizim tribünde olmaz o, olsa'da yapanın canına okurlar orada.. ama bu çocuk istiklal marşı sırasında önündeki çocuğun başını okşasa 'hain-şrefsiz'' gibi manşetler görebiliriz..
tribünde olmaz da sosyal medyadan yaparlar yaparlrsa

tribünde olmaz da sosyal medyadan yaparlar yaparlrsa
sosyal medya'da o pisliğin yapılması kaçınılmaz zaten.. benim bahsettiğim ana akım medyanın yapması muhtemel şeyler.. veya yapma potansiyeli olan çok gazete  var deyim..

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

yalnız harbiden adamın kollarına aldığı o izin verinceye kadar kıpırdayamamış bile :D

koca Volkanı ensenden yakalayan deli sabriyi bile yola getirmiş  :kop:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Ayı'lara gücü yetebilir ama Kamyonlara asla  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimiçi Necmi

Osmanlı maçını verelim fener tekrar umutlansın konya yı yenip fener i tekrar yıkıma uğratalım aynı acıyı bir daha yaşatalım :halay:
evet yaşatalımda ama biz onların yaşadığı acıyı göremeyizki :o_o:

Tosiçe birden kanım ısındı :D
Valla bu adamlar gene çok sabırlı ya, ben orada olacağım, tribünde karım ve iki çocuğum olacak,1,20lik bi adam üstüme koşacak o şekilde,tutmakla kalamazdım, 10 kişi bırakırdım takımı.. çocuklarının önünde aşagılanmak kadar kötü birşey olamaz sanırım bir baba için
[ Son Düzenleme: 10 Mayıs 2016, 14:51:49 nusretaslanturk ]

Çevrimiçi Necmi

adam karısına sarılır gibi sarıldı  :evillol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

adam karısına sarılır gibi sarıldı  :evillol:
Onada sarılsın yani bi zahmet  :eyes
Korku akıl katilidir.