Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6655522 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Ben size söyleyeyim de sonra niye Tolga oynuyor hala demeyin :)

2 yeni stoper daha doğru düzgün beraber oynayamamışken Şenol Hoca, üstüne bir de Boyko'yu oynatıp savunma hattını komple değiştirmek istemeyecektir.

Bana kalsa bende Boyko'nun oynamasından yanayım ama biliyorum ki Şenol Hoca, Tolga ile devam edecektir.

Marcelo ve Alexis zaten yeni olduğu için Tolga onları Boyko'dan daha iyi falan tanımıyor. Beck ve İsmail'i Tolga ne kadar tanıyor tanısa bile ne kadar koordine olabiliyor? bu zaten muamma. Kimi insan 3 gündür tanıdığı bi insanla iyi bir koordinasyon oluşturabilir kimi insan 3 aydır tanıdığı biriyle koordine olamaz. Alışmak malışmak bence şu saatten sonra çok birşey ifade etmiyor bence.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Marcelo ve Alexis zaten yeni olduğu için Tolga onları Boyko'dan daha iyi falan tanımıyor. Beck ve İsmail'i Tolga ne kadar tanıyor tanısa bile ne kadar koordine olabiliyor? bu zaten muamma. Kimi insan 3 gündür tanıdığı bi insanla iyi bir koordinasyon oluşturabilir kimi insan 3 aydır tanıdığı biriyle koordine olamaz. Alışmak malışmak bence şu saatten sonra çok birşey ifade etmiyor bence.

Defansı konuşmaya gerek bile duymuyorum. İlk yarı da 2 tane yedik ama başımız dik 3 tane çakarak çıktık. Değişen hocanın biliç gibi hamleler yapması hatta hamlesiz beklemesi. Şenol hocaya ne kadar güvendiysem bu maç o kadar kötü yönetti. 60ta dirilmeye başlayan rakibe karşı hamlesiz bekledi ve 2.golü yedikten sonra cenk'i aldı. Böyle bir şey olabilir mi anlamıyorum kimseye kıyamıyor mu tereddüt mü ediyor kimi çıkarsam haksızlık mı olur herkes mükemmel mi diyor nedir...

Fener için volkan şen ne ise bizim için de kerim frei odur. Kerim hızlı ne yapacağı belli olmayan teknik oyuncu. Bu maçta yedek bile olmamasını anlayamıyorum. Üstüne bir de 3.değişikliği yapmadı. Yani 3.değişikliği yaptıracak bir yedeğin yoksa kerim neden orada değil. Hoca Cenk ve Kerim'e süre versin şampiyonluk uzak değil. Kerim gibi hareketli bir oyuncu dün 60tan sonra cenkle birlikte her türlü oyunu karşıtırırdı. Nazar boncuğu falan olsun da Şenol hoca bir daha bu tarz bir saçmalık yapmasın. Veya bildiği farklı teknik bir şey var da ben mi cahilim bu konuda bilmiyorum. Biliç gibi yapma hoca korkmadan kerimle cenk'i oynat.

Çevrimdışı cursedofdragon

tarih tekerrür etmez inşallah.

Çevrimdışı f_madida

Yahu Trabzon'la Besiktas bir mi? Cimbizla cekip sacma sapan seyler yaziyorlar. Ona bakarsak Besiktas'in hem Fener'i hem de Galatasaray'i kendi evinde yendigi senelerde sampiyon olma ihtimali 90%. Tahminen soyluyorum ama baksan boyle bir istatistik cikar buyuk ihtimalle.
The world is better in black and white, and red.

O değilde Aras'a çok üzüldüm keşke kiralık olarak göndermeseydik hem gittiği takımda forma şansı bulmuyor hem bizim kanatlar bu kadar kötüyken çok iş yapardı.

Çevrimdışı Scout

Fenerbahçenin Açıklaması Şaka Gibi İnanamadım  :s20: :s20: :s20:
Pika Pika

Çevrimdışı Kutay

fb'de kupada yarı finalde eşleşirsek belki maçı vodafone arenada oynarız  atmosferi düşünemiyorum müthiş olur konyayı kesinlikle elemeliyiz
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Samet Ç

Bu fenerin başkanı ve taraftara hiç adam akıllı kaos görmemiş herhalde yaptıkları iğrençliği yapay gündem diye adlandırdılar şaka gibi beynime kan fışkırdı

Çevrimiçi Samet Ç

Bu arada bizim geri altılıyı komple değiştirmemiz lazım. 2 stoper iki bek bir kaleci Boyko'nunda tutacağını sanmıyorum o adamın o fizikle o kadar özgüvensiz durması kafamı karıştırıyor.Bir de Atibanın yerine adam Ozi 10 numara oynayacak Sosa kanat Olcay Beşiktaş'ın futbolcusu değil ancak yedek olur

Çevrimdışı Alper1903

Benim de endişem bu ama bu sefer oraya kadar kalacağını zannetmiyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

Konya maçınada Konyalı hakem vermişler

Çevrimdışı Tolga

Dün benim de aklıma gelmişti bu.

Umuyorum bu sefer ikili averaja kalmayacak.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi mellfred

dün pek yazamadım sinirden; ama buraya aktarayım dert olmasın içimde.
yediğimiz iki golde de bariz alaxis ismail tolga hatası vardı. ilk golde İsmail'in sırtı dönük adama gereksiz müdahalesi , alaxis'in şutun geleceğini anlayıp sırtını dönmek yerine 2 adım atamaması, tolga'nın kıpırdayamaması...
hep söylüyorum ismail köybaşı-caner kıyası yapan  arkadaşlar dün farkı görmüştür umarım diyemeyeceğim; çünkü bazı insanlar loser doğarlar ve hayatları boyunca yanlış ata oynarlar. yarın yine ismail'i övecekler eminim.
tolgay'ın bir an evvel dönüp oğuzhan'nın önde oynaması lazım.
bir de şuna değinmek isterim tolga yerine boyko olsaydı dün. daha hırslı olurduk.
iki takım arasında gerginlik oluyor volkan kükrerken tolga arabuluculuğa soyunuyor. aynını töre'de sık yapıyor. volkan şen'i caner'i sakinleştirmek bizim işimiz olmamalı

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kamuoyuna Duyuru

Türk spor kamuoyunun en saygın ismi Onursal Başkanımız merhum Süleyman Seba'ya, maçın son dakikalarında koro halinde küfür edilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden beklenen suret-i hakta, Seba dostu görünümlü bu yönetimin utanması ve  bu ayıbın telafisi yönünde adım atmasıydı.

Ancak Fenerbahçe yönetimi yaptığı açıklama ile küfrü meşrulaştırmayı ve küfrü sahiplenmeyi seçmiştir.

Hiçbir sportif başarı tribünlerde kin, nefreti desteklemenin ve rakiplerin sembol isimleri ve değerlerine küfretmenin kamuflajı olamaz.

Yapılan açıklamadan sonra Fenerbahçe yönetiminin fair- play'den artık söz etmesi sadece bir yalandan ibarettir.

Bu esef verici açıklamayı sahiplenen Fenerbahçe yönetimini vicdanlarıyla başbaşa bırakıyoruz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı atalay

Oyun içi nitelikli eleştiriniz varsa yapın. Fakat oyunculara yada teknik adama sallamak yersiz. Biz kendi oyunumuzu oynamayı sürdürdükçe zaten şampiyon olacağız. Dün sadece önemli bir fırsat teptik.

Kamuoyuna Duyuru

Türk spor kamuoyunun en saygın ismi Onursal Başkanımız merhum Süleyman Seba'ya, maçın son dakikalarında koro halinde küfür edilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden beklenen suret-i hakta, Seba dostu görünümlü bu yönetimin utanması ve  bu ayıbın telafisi yönünde adım atmasıydı.

Ancak Fenerbahçe yönetimi yaptığı açıklama ile küfrü meşrulaştırmayı ve küfrü sahiplenmeyi seçmiştir.

Hiçbir sportif başarı tribünlerde kin, nefreti desteklemenin ve rakiplerin sembol isimleri ve değerlerine küfretmenin kamuflajı olamaz.

Yapılan açıklamadan sonra Fenerbahçe yönetiminin fair- play'den artık söz etmesi sadece bir yalandan ibarettir.

Bu esef verici açıklamayı sahiplenen Fenerbahçe yönetimini vicdanlarıyla başbaşa bırakıyoruz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

fenerde'de ne vicdan varya.

Camiası ile taraftarı ile oyuncuları ile çirkef bir klüp.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Oyun içi nitelikli eleştiriniz varsa yapın. Fakat oyunculara yada teknik adama sallamak yersiz. Biz kendi oyunumuzu oynamayı sürdürdükçe zaten şampiyon olacağız. Dün sadece önemli bir fırsat teptik.

Her zamanki gibi..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sallapati

16 maçta şike ve 6-7 maçta teşvik yapılan sezonla bu sezonu karıştırmayalım...

haa bir daha bu işlere girerler mi bilmiyorum.. Konyanın Kalecisi Serkan Kırıntılı , Gençlerbirliğinden Selçuk Şahin , başakşehir den Emre , Bekir ve Semih ve iddiası kalmazsa son maç Sivasspor maçı olağan şüpheliler...

Çevrimdışı Scout

Konya Maçını Mutlaka Yenmeliyiz Bu Fenerle Bitmemiş Bir Hesabımız Var
Pika Pika

Çevrimdışı ozan062

Yahu Trabzon'la Besiktas bir mi? Cimbizla cekip sacma sapan seyler yaziyorlar. Ona bakarsak Besiktas'in hem Fener'i hem de Galatasaray'i kendi evinde yendigi senelerde sampiyon olma ihtimali 90%. Tahminen soyluyorum ama baksan boyle bir istatistik cikar buyuk ihtimalle.

cidden acayip benzerlik var yani tesadüf dicem baska birşey olamaz yan

azize bunları otorupta hesaplaması gibi bir ihtimal yok yada tffnin.. burada dönen sey tamamen basiretin bağlanması gibi bişi,,
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

16 maçta şike ve 6-7 maçta teşvik yapılan sezonla bu sezonu karıştırmayalım...

haa bir daha bu işlere girerler mi bilmiyorum.. Konyanın Kalecisi Serkan Kırıntılı , Gençlerbirliğinden Selçuk Şahin , başakşehir den Emre , Bekir ve Semih ve iddiası kalmazsa son maç Sivasspor maçı olağan şüpheliler...

bize "kaşar"lan mış hakem yollamayın genç hakem yollayın "deniz ateş bitnel"i yollayın mesala yapıcaksa o hata yapsın ?

"70 milyon € harcadım" mutlaka biz şampiyon olmalayız.(Bizi şampiyon yapın demeğe getiriyor)

Fener'in rakipleri 10 takımda kırmızı kart görmüş ?

Uydurma penaltılar uydurma fauller ?

Sence yapıyorlar mı yapmıyorlar mı ?

Çevrimdışı sallapati

07.03.2016         Beşiktaş       v       Eskişehirspor     (zor da olsa kazanırız)                            
12.03.2016         Rizespor       v       Beşiktaş         ( bu maçta puan kaybı olabilir)                     
15.03.2016         Trabzonspor       v       Beşiktaş      ( kazanırız)                        
19.03.2016         Beşiktaş       v       Antalyaspor      (kazanırız)                        
04.04.2016         Kasımpaşa       v       Beşiktaş      (kazanırız)                        
09.04.2016         Beşiktaş       v       Bursaspor          (çok zor maç olur)                    
16.04.2016         Sivasspor       v       Beşiktaş          (bu maçta puan kaybı olabilir)                    
23.04.2016         Akhisar Bld       v       Beşiktaş      (çok zor maç olur)                        
30.04.2016         Beşiktaş       v       Kayserispor      (kazanırız)                        
08.05.2016         Galatasaray       v       Beşiktaş      (kazanırız)                        
16.05.2016         Beşiktaş       v       Osmanlıspor      (çok zor maç olur)                        
22.05.2016         Konyaspor       v       Beşiktaş      (kazanırız)   

Çevrimdışı Alper1903

07.03.2016         Beşiktaş       v       Eskişehirspor     (zor da olsa kazanırız)                            
12.03.2016         Rizespor       v       Beşiktaş         ( bu maçta puan kaybı olabilir)                     
16.04.2016         Sivasspor       v       Beşiktaş          (bu maçta puan kaybı olabilir)                    

Akhisar, Osmanlı ve gs harici zor maç olmaz.

akhisar ve konya dışında zor maçımız yok.