Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6713035 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Deniz

1 maçta kaleci analizi yapmak yanlış ,Boyko bugün kötüydü ve maçı kaybetmemizde ciddi etkendi ama bu onu kötü kaleci yapmaz.

Konyada 3 atar eleriz rahat olun.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı cursedofdragon

Yerine koyacak adam olsa çekelim de yok işte :D

Tolgay olursa atiba oynar orda sorun olmaz :)

Çevrimdışı atalay

Bu mağlubiyet güzel oldu. Ayaklar yere sağlam basar.

Biz şampiyon olacağız!

Kırmızı almış oyuncular 2 maç ceza almışlar 1'e indirilip ertelenmiş Gülhan. Tam olarak aynı durum sıkıntı olmaz yeter ki bastırsınlar çok emsal var.

Tabiki etmemiz lazım zaten hemen klüp örnekleri göstererek gerekçemizi yazarak evrakları hazırlayıp TFF'ye göndermeli zaman yok.

Çevrimdışı Tolga

Tolgay olursa atiba oynar orda sorun olmaz :)
Tolgay-Oğuzhan-Sosa

Çok yumuşak bir orta saha olur :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Tolgay-Oğuzhan-Sosa

Çok yumuşak bir orta saha olur :)

Stoperimiz cezalı oldugu zaman diyorum zaten normal maclarda aynı devam yine :)

Ts maçında o şekilde cıkabiliriz mesala :)

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Gençlerbirliği maçı umarım Başakşehirde oynanır ama 4 gün arayla bize stat verceklerini zannetmiyorum . Çarşamba Mersin maçı orda çünkü

Çevrimdışı Samet_

Rövanşta konyayı eleriz de beni düşündüren alexis necip mehmet batdaldan nasıl kafa topu alacak en büyük handikap bu.Batdala şişirip

onun aldığı toplarla baskıyı kırabilirler

Çevrimdışı atalay

Son olarak bu takım bu sezon ki oyun kültürünün dışına mümkün olduğu kadar çıkmamalı. Önde baskı, yüksek tempo ve fizik kalite, direkt ve hızlı geçiş oyunları...

5 temel hücum prensibi var. Birçoğunu doğru uyguluyoruz. Bu oyunda tercih edilecek oyuncular da belli. +Ligdeki yüksek motivasyon ile geri adım atmadan devam...

edit: Rövanşta Konya'yı da eleriz, sıkıntı yapmayın.  :)
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2016, 00:29:54 atalay ]

Çevrimiçi Onur Küçük

Son olarak bu takım bu sezon ki oyun kültürünün dışına mümkün olduğu kadar çıkmamalı. Önde baskı, yüksek tempo ve fizik kalite, direkt ve hızlı geçiş oyunları...

5 temel hücum prensibi var. Birçoğunu doğru uyguluyoruz. Bu oyunda tercih edilecek oyuncular da belli. +Ligdeki yüksek motivasyon ile geri adım atmadan devam...
Daha net söylemek gerekirse Kerim Frei ve Quaresma tipinde oyuncular bu yapıyı bozuyor. Bu oyuncular ancak oyunun gidişatına göre hamle oyuncusu olarak seçilmeli.

Çevrimdışı Kemal

Şenol Güneş Bangir bangir konuştu , Yönetim niye konuşmuyor anlamıyorum . İstemiyoruz bu hakemi yan hakemi Beşiktaş maçlarında desinler.

Çevrimdışı 38life

Boyko'ya gelen geçen giydirmiş. Rüzgar'ın nereye doğru estiğini, o ortanın nereden nereye hangi ivme ile gittiğini, Boyko'nun Olimpiyat stadı'nın futbol stadı olmadığını bilmeyişini vs. hesaba katmadan gelen geçen çakmış Boyko'ya ama bir Allah'ın kulu Marcelo'ya laf söylememiş. Bakın ben ilk yarıda "Bu marcelo harika birşey" diye yorum attım. Yani futbolcuyu seviyor ve beğeniyorum. Ama bu maçı "satan" Marcelo'dur. İnanılmaz gereksiz bir müdahele ile hem maçı kaybettiriyorsun hemde lig maçında takımı stopersiz bırakıyorsun. Buna hakkın yok! Topu karşılayamamışsın, rakiple topun arasına girememişsin rakip almış gidiyor, o zaman arkadan o müdaheleyi yapmayacaksın. İş işten geçmiş sen yapman gerekeni yapamamışsın artık, bırak ne olacaksa olsun. Artık müdahele şansın yok. Amatörce yapılmış bir hata bu, başka açıklaması yok.

Ben bedeli ne olursa olsun Ospina'nın alınmasından yanaydım ve Boyko'nun gelişine pek sevinemedim açıkçası. Ama bugün yediği 2.ci golde rüzgar başrolde oynuyor. Çok romantik vs. gelmesin bu kimseye. Evet başrolde rüzgar oynuyor. Bu stad futbol stadı falan olamaz. Saçmalığın daniskası.

Neden Ziraat Kupasında oynamamalıyız?
1- Maçlar Olimpiyat stadında oynandığı için. Evet tek başına bu sebep yeter ve artar bile.
2- Kupada görülen kartlar'ın cezası ligde çekildiği için. Böyle bir saçmalık kabul edilemez. PTT ligi şampiyonluğu kadar prestiji olmayan bu kıytırık kupa için Süper Lig şampiyonluğu yolunda takımlar yara alacak, stopersiz kalacak ha? Böyle bir saçmalık yok.
3- Bu yıl bizim için tarihi yıl. 1 Asırlık tarihimiz'in belkide en önemli şampiyonluğunu yakalamak üzereyiz, bunun farkında olan kaç tane taraftar var acaba merak ediyorum. Ziraat Kupasıymış... Çocuklarınıza, torunlarınıza "Biz stadımızı yenilerken stadsız kaldık ve hiçbir rakibimiz bize stadlarında oynamamız için izin vermedi. Biz de o sezon stadsız olduğumuz halde şampiyon olarak tarihe geçtik" diye mi anlatmak istersiniz yoksa Ziraat kupası maçında stopersiz kaldık, sonra ziraat yarı finalinde sol beksiz kaldık ve ligde yenildik şampiyonluk 2 puanla kaçtı diye mi anlatmak istersiniz?

Ziraat kupanız yerin dibine batsın!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı atalay

Pas,Derinlik Genişlik ,Penatrasyon,Hareketlilik,Yaratıcılık hepsinde iyiyiz bence.
Daha net söylemek gerekirse Kerim Frei ve Quaresma tipinde oyuncular bu yapıyı bozuyor. Bu oyuncular ancak oyunun gidişatına göre hamle oyuncusu olarak seçilmeli.

Aynen. +Bekler, Atiba - Oğuzhan - Sosa üçlüsü. Tekrara düşecek fakat Serdar ve Tosic opsiyon bile değiller.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

aynen katılıyorum kanat oyuncularımız töre ve olcaydır

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aynen.

+Bekler, Atiba - Oğuzhan - Sosa üçlüsü. Tekrara düşecek fakat Serdar ve Tosic opsiyon bile değiller.
besiktaşa gelmiş bir oyuncunun ayağı bu kadar kötü nasıl olur anlamıyorum benim bile ayağım tosicten iyi

Neyse boşverelim şimdi bu maçı olan oldu bitten bitti biz Başakşehir maçına odaklanalım yarın itirazımızı yapalım inşallah olumlu sonuçlanır.

Cümletten iyi geceler arkadaşlar.

Çevrimdışı atalay

besiktaşa gelmiş bir oyuncunun ayağı bu kadar kötü nasıl olur anlamıyorum benim bile ayağım tosicten iyi

Keşke sadece ayağı kötü olsa.  :D

Çevrimdışı 38life

Ben Tosic'in kötü performansına falan inanmıyorum. Tosic bilerek oynamıyor. Sebebi nedir bilmiyorum ama Tosic bilerek kötü oynuyor. Bazen bilerek top kaptırıyor, bilerek hatalı pas atıyor. Ya da en iyi ihtimalle Beşiktaş'ı ayakkabısının bağcıkları kadar umursamıyor ve buyüzden kötü oynuyor. Bu en iyimser ihtimalim. Sözleşmesi feshedilmeli...

Çevrimdışı 38life

Ben Tosic'in kötü performansına falan inanmıyorum. Tosic bilerek oynamıyor. Sebebi nedir bilmiyorum ama Tosic bilerek kötü oynuyor. Bazen bilerek top kaptırıyor, bilerek hatalı pas atıyor. Ya da en iyi ihtimalle Beşiktaş'ı ayakkabısının bağcıkları kadar umursamıyor ve buyüzden kötü oynuyor. Bu en iyimser ihtimalim. Sözleşmesi feshedilmeli...

Beşiktaşta çok daha kötü futbol oynayan kişiler olmuştur ancak bu Tosic'in hata yaptığı yerler, pozisyonlar çok saçma. Hiç normal değil.

Çevrimdışı atalay

Marcelo için Gökhan Zan emsali göstermek yönetimin görevi...

Çevrimdışı Kemal

Şimdi bişey yazacam ayıp olacak Beşiktaşın futbolcusu nede olsa .

Işık hızıyla getirdiler ya bu adami ona kızıyorum ben

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2016, 00:59:55
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Tosic kötüydü evet ama bu derece kötü değildi iyiden iyiye bitti.

Cavcav'ın almayın dediği oyuncuyu hakikaten almasınlar Gençlerbirliği'nden.

Orhan Şam, Uğur Boral üstüne bu.. Para edecek olanı zaten kendi satıyor adam :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Tosic kötüydü evet ama bu derece kötü değildi iyiden iyiye bitti.

Cavcav'ın almayın dediği oyuncuyu hakikaten almasınlar Gençlerbirliği'nden.

Orhan Şam, Uğur Boral üstüne bu.. Para edecek olanı zaten kendi satıyor adam :D
Pektemek'i de satmıştı hatırlarsan :evillol:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet K

Pektemek'i de satmıştı hatırlarsan :evillol:

Belki linç edilebilirim ama Pektemek'i yetenekliydi aslında ama bize gelince ilerleyemedi. Aksine geri gitti.

Çevrimdışı tangaz

yalnız şu bir gerçek ki Boyko çok kötü goller yedi. ikinci golde rüzgarı hesap etmemiş olabilir diyenler var ama o kadar yüksekten gelen topu bırakın bir kaleci kareem abdoul Jabbar bile alamaz kaleyi terk etmemeliydi, frikik ise konuşmaya bile gerek yok kapadığı köşeden yedi. bu adam Tolgadan üstün bi kaleci değil
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona