Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6655570 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimiçi Akil Emre

Erteleme maçlarında Orta saha ve hücüm hattı bozulmadan, stoperde Necip ve Tosic yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Beck cezalı olmadığı sürece kadronun herhangi bir yerine Serdar yazılmamalı , bu sene aşırı formsuz ve moralsiz işallah şampiyon olduktan sonra yollar ayrılır.

Tosicle de sene sonu yollar ayrılıp, 4. stopere Çağları alıp İsmaili yedekleyecek sol bek alırsak müthiş olur.

Son olarak Veliden artık heyır gelmeyeceğini düşünüyorum, sene sonu Veli yerine Atiba benzeri birini bulursak takım baya seviye atlar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Antep maçının öyküsü.

http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-besiktas-gaziantepspor-macinin-oykusu
Bunu direk video olarak atma sansin varmi ??

Telefon dan izlenemiyor malum Lig tv telefondan Sadece Wifi ile izlenebiliyor..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Bunu direk video olarak atma sansin varmi ??

Telefon dan izlenemiyor malum Lig tv telefondan Sadece Wifi ile izlenebiliyor..

yok malasef yunus youtube filan yükleseler olur aslında.

Çevrimdışı TayfurU

Bu ay çok önemli mart ayının başında bizi bambaşka bir durum bekliyor olabilir çünkü fener sırasıyla

kasımpaşa
lokomotif
bursa(D)
lokomotif(D)
beşiktaş

ile oynuyor çok zor geçecek, avrupadan elenmemizin iyi yanı bu ay kendini gösterecek bakalım neler olacka

Çevrimdışı Bülent Yiğitcan

@Yunus Emre Dökmeci  youtube yüklemeyi deniyorum silmezlerse yayınlarım

Ersan Gitti :by2:

Ersan Gulum : Rhodolfonun sakatligi ben gitmeden once olsaydi yonetimin takdirine gore belki 1-2 Hafta daha beklerdim !

Gule gule Ersan ADAM Gülüm

@Yunus Emre Dökmeci  youtube yüklemeyi deniyorum silmezlerse yayınlarım
Eyv abi

Bende You tube ye baktim ama bulamadim kimse yuklememis henuz

Yahu cok sacma bisey bu Lig tv.nin yaptigi sey , internet var ama izleyemiyoruz neymis sadece Wifi ile izlenebilirmis

Çevrimdışı Gastro

bizi ilgilendirmiyor :bandit:
Bari açıklamak için biraz daha bekleselerdi. Blki iyileşir. Fenerlileri rahatlatmak için hemen açıklamışlar. Rize maçında da kweuke sakattı. Hiç bizim maçlardan önce sakatlanmıyor namıssızlar.

Çevrimdışı Scout

Bari açıklamak için biraz daha bekleselerdi. Blki iyileşir. Fenerlileri rahatlatmak için hemen açıklamışlar. Rize maçında da kweuke sakattı. Hiç bizim maçlardan önce sakatlanmıyor namıssızlar.
Namıssızlar  :kop: :kop: :kop: Bize Gelince Aslan Kesilir Anadolu Takımları
Pika Pika

Çevrimdışı Gastro

kasımpasada eren derdiyok ve scarione sakatlanmıs fener macında oynayamayacaklarmıs.  :s20: :s20: :s20:
Eren Derdiyok. Seneye kesin Fenerbahçe'de. Yazın bir tarafa. Alırız ama bu hafta sakatlanman şartıyla demişlerdir.

ATIBA HUTCHINSON :

Gecmisimde Stoperde oynadim hatta Psv de Marcelo ile beraber oynadik , Hocam bana Sagbek , Solbek , Orta saha , Stoper nerde gorev verirse Beşiktaş icin sonuna kadar Savaşmaya Hazırım..

Adam !

Mario Gomez :

Yeni ayakkabılarım ile Uçmaya hazırım

Karizma akiyor adamdan

Çevrimdışı Tolga

Veli eski Veli olsa sıkıştığımız zamanlarda Atiba'yı stopere çekip Veli'yi orta sahada oynatırdık.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi COB

Veli sanirsam omuz sakatliğindan tam kurtulamadi. Geçen sene şampiyonluğu kaybetmemizde önemli yeri olan Veli'nin bugün halen takima giremiyor olmasi beni endişelendiriyor.

Çevrimdışı TayfurU

Çevrimdışı atalay

İsmail ve Beck şu 2 maçta sarı kart almasında savunmanın kurgusu ile daha fazla oynamak zorunda kalmayalım.

Bu arada bu iki oyuncuya backup olarak Alexis'i düşünüyordum; Rhodolfo'nun sakatlığı sonrası Olcay'ı sağ/sol bek opsiyonu olarak 1.sırada görüyorum. 

Çevrimiçi COB

İsmail ve Beck şu 2 maçta sarı kart almasında savunmanın kurgusu ile daha fazla oynamak zorunda kalmayalım.

Bu arada bu iki oyuncuya backup olarak Alexis'i düşünüyordum; Rhodolfo'nun sakatlığı sonrası Olcay'ı sağ/sol bek opsiyonu olarak 1.sırada görüyorum.

Olcay beklerde yama olur da Necip'in artik stoper antremanlarina başlamasi lazim. Birde Tolgay'in ne yapip edip çabuk dönmesi lazim, Veliden umudumu kesmek üzereyim.

Çevrimdışı atalay

Olcay beklerde yama olur da Necip'in artik stoper antremanlarina başlamasi lazim. Birde Tolgay'in ne yapip edip çabuk dönmesi lazim, Veliden umudumu kesmek üzereyim.

Stoper antrenmanları?!  :D

Çevrimiçi COB

Stoper antrenmanları?!  :D

Yani Necip artik stoper olsun, Rhodolfo'nun sakatliğindan sonra Necip yedek stoper benim gözümde.

Çevrimdışı rico_paşa

Necip'e ayrı paragraf açmak lazım. Geçen sezondan beri ben cok memnunum. Bu sezon ne zaman girse hep olumlu işler yaptı.Yalnız ilk on bir oyuncusu değil, rakibin kondisyonu düştükten sonra girince çok büyük fark yaratıyor. Şimdi stoperde oynayacak benim gönlüm rahat şahsen bizi mahcup etmez :ok:
Beşiktaş'a adanmış hayatlar

Çevrimdışı cursedofdragon