Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 140 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5695325 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı bnymnd

toki arenaya bakmanla bizim stadımızın acil bitmesi arasındaki bağlantıyı çözemedim :alala:
hem biz stadımızı toki arenadan önce bitireceğiz :D
@Necmi abi atmasfer falan derken adamlar o stadda 5 senede 3 kez sampiyon oldular ayni şeyleri bizim takım içinde düşündüm.
Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.

Çevrimdışı idil

yahu biri çıksın gelsin kafadan sıksın buraya umrumda değil yalan yanlış gelin bişeyler yazın, skor board, koltuk tasarımı fikirlerinizi capslerinizi getirin 1 aydır ölü gibiyiz Beşiktaşlılar olarak biraz şenlenelim bikaç sene içinde ölüp gidicez yoksa  :by2: :by2: :sevinc :sevinc
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Hakan Gülcan

"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı mert_

yahu biri çıksın gelsin kafadan sıksın buraya umrumda değil yalan yanlış gelin bişeyler yazın, skor board, koltuk tasarımı fikirlerinizi capslerinizi getirin 1 aydır ölü gibiyiz Beşiktaşlılar olarak biraz şenlenelim bikaç sene içinde ölüp gidicez yoksa  :by2: :by2: :sevinc :sevinc
duyumlara göre fikret başkan onay verirse skorboard kulüpten sızan aşağıdaki görseldeki gibi zepline asılı şekilde ortada duracakmış. yalnız helyum gazının maliyeti ve yakıt masrafları fikret başkanı kara kara düşündürüyormuş.

Çevrimdışı harunmustak

duyumlara göre fikret başkan onay verirse skorboard kulüpten sızan aşağıdaki görseldeki gibi zepline asılı şekilde ortada duracakmış. yalnız helyum gazının maliyeti ve yakıt masrafları fikret başkanı kara kara düşündürüyormuş.
:D :biggrinking: :D
Mustafa Pektemek gibiydin sevgilim, ne yaptığın belli değildi...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bence stad bitmeli.
Biraz daha Uzarsa Toplu olarak hepimizi Tımarhaneye yatıracaklar zaten :bandit:

@Necmi abi atmasfer falan derken adamlar o stadda 5 senede 3 kez sampiyon oldular ayni şeyleri bizim takım içinde düşündüm.
Stad önemli Tabiii :tabe:

@Necmi abi Sızıntı yokmu sızıntı :bandit:
Bi sızıntı yapsanda Bayram etse buralar :ishock: :ishock:

Çevrimdışı murat_

Konu disi olacak ama  :D :bandit: bu gece stadta isiklari neden numarali tarafindan yaktilar acaba bi calismami olacak artik geceri

Çevrimdışı mert_

Konu disi olacak ama  :D :bandit: bu gece stadta isiklari neden numarali tarafindan yaktilar acaba bi calismami olacak artik geceri
konu dışı olacak kısmı için :)

Çevrimdışı Volkan Başaran

Arkadaşlar "stad" değil. Ya stat yada stadyum onuda ayrıca yazayım  :D

Stat ne zaman biter sorusunuda bence boşuna tartışıyorsunuz. Ahmet Nur Çebi ne derse +3 ay ekleyin tamamdır..

Bence Arena'nın bitiş tarihinden daha ziyade seneye oynayacak stadyum ile ilgili çalışma varmı o daha önemli

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Efe

şu 5 kolon takılsında herkes sevinsin yarın 1 tanede kiriş tadından yenmez :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

Stat ne zaman biter sorusunuda bence boşuna tartışıyorsunuz. Ahmet Nur Çebi ne derse +3 ay ekleyin tamamdır..

:kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Arkadaşlar "stad" değil. Ya stat yada stadyum onuda ayrıca yazayım  :D

Bence Arena'nın bitiş tarihinden daha ziyade seneye oynayacak stadyum ile ilgili çalışma varmı o daha önemli
doğru söze ne denir.....  :claps: :claps: :claps: :claps:

bence de yönetim lobi, hırs, sportif başarı konusunda yetersiz kalıyor. ancak son 10 yılda Beşiktaş o kadar itibarsızlaştırıldı ki, başımıza aziz yıldırım gibi biri de gelse, hemen o sene başarılı olmamız yine çok zor çünkü bu bir süreç
@idil şu imzayı Siyah yapsan olmazmı , Kırmızı çok Göz alıyor :money:
2,cisi Luceyi unut Gelmez , Şenol Guneş hayırlı olsun :icool:

Çevrimdışı mert_

Ben kendi adima konusayim. Beklemedim surekli sampiyon olalim. Ama hep yaklastik ucundan donduk demekki cok ince farklar ile sağlanabilecek şeylerdi. Mete Vardar gibi tecrubesiz bir isim takimdan sorumlu olur ise ANÇ gibi futbol camiasinda çok ses getirmeyen birisi ( yaptigi destekler icin kendi adima tesekkur ederim ama futbol ve yoneticiligi cercevesinde konusuyorum ) takim uzerinde abilik yapmaya kalkarsa bu son uc haftadaki baski asilamaz. Albayrak ornegi ortada. Bizim iceri giden topumuzu elle kestiler yahu. Hakemlerin bir sonraki hafta Besiktas macina cikarken titremesi lazimken korkudan bir hafta sonra ayni hatanin daha beteri yapildi. Sesi cikan sozu gecen bir Allahin kulu yonetime alinmamis. Ne kadar elestiren varsa dusman ve hain ilan edilmis. Ne fikret orman benden az Besiktaslidir ne baskasi hepimiz bu klubu sevdigimiz icin konusuyoruz yaziyoruz. Ama kosulsuz desteklemek guc zehirlenmesi ve ben en dogruyu bilirim durumuna getirir. Bu sonuc felakete goturur. Konusulan isimlere bakin hep ayni Lucescu Gunes. Bilic'in eline adam gibi bir kadromu verdik ? Yada Sevilla ornegine bakin 4 sene ust uste UEFA sampiyonu olunuyor adamin adi dahi gecmiyor. Populist yaklasimlar ile kendisini bir sene daha garantiye almak istiyor, ben bunu gorebiliyorum eminim goren bir cok insan vardir.  Bu kadroyu morinho gelse bu kadar yapabilir. Ayaklari titreyen adami ancak gercekten deneyimli insanlar sakinlestirebilir. Yonetimde ve idarede guclu ne yaptigini bilen insanlar olmalidir. Ve sonuc yine ayni yere ulasiyoruz yonetimi secende fikret ormandir.

hocam bu yazdıklarının neredeyse tamamı futbol bölümüyle ilgili, burada konu dışı olmasını bırak futbol bölümü için emek veren ve orayı Beşiktaşlıların saygı çerçevesinde özgürce tartışabildikleri bir ortam haline getiren arkadaşların ve orada paylaşımda bulunan karakartalların emeğine haksızlık @okilic . bu düşünceleri orada paylaşsan futbol konusuna senin de büyük bir katkın olacak.
[ Son Düzenleme: 01 Haziran 2015, 01:31:45 kcptl ]

Çevrimiçi Necmi

keramet stadda değil kardeşim el etek öpüp kıç yalamaktan geçiyor

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Necmi abi, kolonlarda kirişlerde neden günlerdir çalışma yok?

Çevrimdışı Hakan Gülcan

keramet stadda değil kardeşim el etek öpüp kıç yalamaktan geçiyor

@Necmi abi biz neden stat yapıyoruz o zaman?

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

bence de yönetim lobi, hırs, sportif başarı konusunda yetersiz kalıyor. ancak son 10 yılda Beşiktaş o kadar itibarsızlaştırıldı ki, başımıza aziz yıldırım gibi biri de gelse, hemen o sene başarılı olmamız yine çok zor çünkü bu bir süreç

Senin imzana kısıtlama mı getirsen ne yapsak yakında forumu ele geçirecek  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Gelirlerimize +100 getireceği için :D

Necmi abinin yazdığına göre keramet parada da değil  :D

Çevrimdışı Çağrı

Necmi abinin yazdığına göre keramet parada da değil  :D

Necmi abi bu aralar ateş ediyor çok yaklaşmayın  :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli