Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 188 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5691892 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı carsi

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı serti67

gunaydınlar  aslında negatıf konusmak adetım degıldır ama su kolonlar arasındakı sıyah kartal fıgurlu perforjelerı gordukten sonra dun cekılen resımlerdekı cam cerceveler sankı kolon aralarında hıc sık durmıcak sutunların havasını bozucak hıssı verdı umarım ornektır sadece
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Efe

Su yeni aciktaki kalan 2 kiris takilsa bugun artik kolonlarda takildimi is tamamdir eski acik kirisler beklenecek sadece
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı faith

Konu Dışı! :busted_cop:

Bilic ve F.Orman BJK TV'de CANLI YAYINDA!

Çevrimdışı BORAN

Blicin gitmesi yeni td ile ilgili bir konu açsakda konuşsak orada +/- yönleri vs  :money:

Çevrimdışı Efe

Blicin gitmesi yeni td ile ilgili bir konu açsakda konuşsak orada +/- yönleri vs  :money:
transfer sezonu konumuzda ayrintili konusuluyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Aram

siyahına mahkumum beyazına sürgünüm !..

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türken

arkadaş şu halat makaralarının takılacağı mavi zımbırtı üzerinde günlerdir naaptıklarını çok merak ediyorum. Üstünden inmiyorlar. Hiçbirşeyde anlaşılmıyor

Çevrimdışı Deniz

arkadaş şu halat makaralarının takılacağı mavi zımbırtı üzerinde günlerdir naaptıklarını çok merak ediyorum. Üstünden inmiyorlar. Hiçbirşeyde anlaşılmıyor
Bundan yapiyorlar abi,baskan stad acilana kadar stadin parasini cikartacak :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Vodafone Arena Panorama Time-Lapse | 20.05.2015 - 30.05.2015

Destekleriniz için;
YouTube Kanalı
Twitter
Google+

Çevrimdışı serti67

tamam sıvok bılıc ugur boral gıttı anladıkta sız nere gıttınız yaa:)) kımse yokmuu
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Hasan Tahsin

tamam sıvok bılıc ugur boral gıttı anladıkta sız nere gıttınız yaa:)) kımse yokmuu
Stad ta tık olmayınca  :alala:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vodafone Arena Facebook : Çalışmalarımız Devam ediyor :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı Efe

calisiyorum is cok o yuzden bakamadim hic
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı riza calli

stadımız efsane görünüyor, paylaşım için teşekkürler @Türkay
Cati kolonlariyla kufekiler renk olarak kotu gozukuyor.kolonlar beyaz olsa daha şık dururdu kanimca