Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 177 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5691787 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Batu K.çetin

ooofff nekadar güzel geldi fotolar teşekkürler @keremfrat1 ...

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

kaza sonrası o kadar üzülmüştüm ki anlatamam sizlere.. inanın çok keyifsiz zamanlardı o anlar.Forumu açıp o kötü yorumları görmek beni daha da umutsuz yapıyordu.Ama hep takipteydim nasıl olacak bu işler endişesi ile.Öncelikle mabet arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar diliyorum.. kerem arkadaşımıza da foto için çok teşekkürler.Bu resimler şahsen çok iyi geldi bana.. işlerin farklı kalemler şeklinde devam ettiğini görüyoruz resimlerden. Zannedersem borular temiz çıktı arkadaşlar yoksa kelepçeler düzeltilmezdi.Umarım röntgen yapılacak ikinci bölüm kelepçeler de temiz çıkar. Kanımca 1 aylık bir kayıpla yola devam ediyoruz.Zira başkanın geçen günlerde açıkladığı 800 kusur işci su an statta çalısıyor bilgisi de iyi geldi.Ama canlı yayının açılması bizleri  daha fazla motive edecek bu da bir gerçek.  :halay:
Physical Education Teacher

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Galatasaray maçına yetişir işler hızlanıyor

Çevrimdışı FARUK

Galatasaray maçına yetişir işler hızlanıyor
Kendi görüşüm mümkün değil hocam
Halatlarda sorun yoksa 2. Devreye yetişebilir
Halat ta sorun çıkarsa bu sezon gider yüksek ihtimalle

ysariusta

• Ziyaretçi

@keremfrat1 ellerine sağlık. Su oldu ilaç oldu. İşler devam ediyor. Şahane....

Çevrimdışı pelops

hayırlı haberler yok mu ? halatlarda durum ne ?

Çevrimdışı Haldun

Allah korusun halatlarda problem cikarsa o orumcek gibi baglanan kucuk halatlar geri mi sokulecek :alala:

Çevrimdışı ALI RIZA

Forumun üzerindeki ölü toprağı kalktı, güzel oldu :)

İyi geceler :)

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Kombine almıştım ve biraz önce olimpiyat stadı bilgileri geldi passo dan  :alala: Kuzey tribün
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

Kombine almıştım ve biraz önce olimpiyat stadı bilgileri geldi passo dan  :alala: Kuzey tribün
hem vodafone arena hemde olimpiyat kayıtlı passo sitesinden görebilirsin abi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Hasan Tahsin

hem vodafone arena hemde olimpiyat kayıtlı passo sitesinden görebilirsin abi
Geçenlerde burada yazışmalar olmuştu. Kombinesi olan gidip bilet alacak ama sonra ödenen para iade olunacak demişlerdi. Bu duruma göre bilet almaya gerek kalmadı sanırım çünkü sıra, koltuk numarası bile belirtilmiş gelen sms te.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı keremfrat1

Anca gordum hepinize teşekkür ederim :) uzerimizdeki artik sikintiyi atalım herseyin hayirli olmasi dileğiyle :) banada dua edin hayirli bi kiz bulmak icin  :evillol:

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Sabah sabah nasıl mutlu oldum anlatamam  :ishock: :ishock:

Teşekkürler @keremfrat1
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Serkan7738

Herkese günaydın artık bu başlığın biraz daha aktif olmasını istiyorum burda çok mutluyduk biz  :D

Çevrimdışı ahmett.67

hayırlı haberler yok mu ? halatlarda durum ne ?
Dün itibariyle daha röntgen cihazı gelmemişti diye biliyorum.

Çevrimdışı kaanzor

Herkese günaydın artık bu başlığın biraz daha aktif olmasını istiyorum burda çok mutluyduk biz  :D

Valla aynen katılıyorum serkan transfer başlığında olmuyo. Burası iyiydi  :ok:
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı yldrmaydn

saha içi yine dolmuş taşmış. böyle görmek moral oldu biraz. bu üst katlardaki halatları birbirlerine bağlamışlar, bağladıkları aparatın orta üst kısmında sanki bir halatlık daha yer var gibi. bu kısım strand jack bağlanıp çekilmesi için mi sadece yoksa bu üçgen olacak halatlar hariç ortalarında da halat gerilecek mi çatı halkasına?
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Kameranın açılış tarihi ile ilgili bir haber varmı acaba???

Çevrimdışı ilhan

@keremfrat1 ellerine sağlık. Sayende forum biraz canlanacak

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

Anca gordum hepinize teşekkür ederim :) uzerimizdeki artik sikintiyi atalım herseyin hayirli olmasi dileğiyle :) banada dua edin hayirli bi kiz bulmak icin  :evillol:

stada giren evlenip çıkıyor sıra sende

bu arada stadın içinde çalışmalar nedir senin gözlemlerin nelerdir ?

Çevrimdışı ErsinA.

Kerem gerçekten çok iyi geldi fotolar. Eline emeğine sağlık.

Transfer başlığı İstanbul gibi, burası iyi böyle sakin bir ege kasabası gibiyiz   :icool:

Çevrimdışı ahmetx

Fotoları görünce biraz kendime geldim ,moralim yükseldi. Aklıma bir de şu soru geldi iç halka borularını takıp halatları gerdirip çatı havaya kalkınca halatların üstüne yerleştirilecek çelik borular için öndeki iç halkanın boruları bir engel teşkil etmez mi ? Estadio Nacional de Brasilia çatısında iç halka daha sonra yerleştirilmiş. @FARUK @keremfrat1 teşekkürler.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı FARUK

Fotoları görünce biraz kendime geldim ,moralim yükseldi. Aklıma bir de şu soru geldi iç halka borularını takıp halatları gerdirip çatı havaya kalkınca halatların üstüne yerleştirilecek çelik borular için öndeki iç halkanın boruları bir engel teşkil etmez mi ? Estadio Nacional de Brasilia çatısında iç halka daha sonra yerleştirilmiş. @FARUK @keremfrat1 teşekkürler.
Paletli oldukça yüksek seviyeye çıkabiliyor abi ayrıca kaldıraç kolu da 2 parçalı gerekli eğime uyum sağlar ben sorun olacağını sanmıyorum çok ağır parçalar değil

Çevrimdışı ahmetx

Daha önce prekastların boyandığını gören oldu mu hiç , gayet güzel görünüyor.

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum