Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 194 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5715434 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı İSTİNAT DUVARI

sol üstte oturmuş dedikodu yapıyolar heralde  :akuma:

Çevrimdışı cagdas44

Paletli reyiz yerini aldı, öğleden önce bir tur daha dönebilirler

resmen laklak yapıyolar şantiye şefi yok mu bu stadın işçiler yatıyorrrr.anladık oruçlulardır da çalışmakta ibadettir.

Çevrimiçi celiker1

Yedi geliyor yedi ya le le ya le le le kalktı paletlinin bop'u ya le le le ya le le le
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı warofpoet

Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı kadir

GüNaydın millet bi ekran görüntüsü atında biz de bakalım ne var ne yok diye :)

ysariusta

• Ziyaretçi

çatı kirişini bitirmemek için uğraşıyolar
Arkdaşım hangi hızda yapılsın istersin. Vorm hızında olsun mu? İstersen seni alalım o vincin tuttuğu 22 tonluk kirişin altına.

Çevrimdışı warofpoet

GüNaydın millet bi ekran görüntüsü atında biz de bakalım ne var ne yok diye :)

halat işleri uçuyor bugün .
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

resmen laklak yapıyolar şantiye şefi yok mu bu stadın işçiler yatıyorrrr.anladık oruçlulardır da çalışmakta ibadettir.

Çalışmak tek başına ibadet değildir :)

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

halat işleri uçuyor bugün .
Maşallah diyelim.

Bu arada bişey dikkatimi çekti. Alacalı ve Çiçekler tabelaları o kadar alıştı ki tribüne, stat açıldığı zaman bile orda kalacak sanki :evillol: :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Arkdaşım hangi hızda yapılsın istersin. Vorm hızında olsun mu? İstersen seni alalım o vincin tuttuğu 22 tonluk kirişin altına.

istedilermi tık tık takıyolar ama

ysariusta

• Ziyaretçi

istedilermi tık tık takıyolar ama
Mesleğin ne? Ya da onu bırak evdeki kapını söküp yerine takmayı denesene? Onuda geçtim bak sen ne yapıyorsun biliyor musun? Sen maksatlı olarak insanları kışkırtmaya çalışıyorsun. Çalışan işçilerin emeğini hiçe sayarak hemde. Halatlarla ilgili yazdığına yanıt verdim. Çok değil ya. Biracık akıl yürütmeyle bulabilirsin sende yanıtları. Ama bunun yerine insanların emeğini hiçe sayıp sayfayı karıştırmaya çabalıyorsun. (En azından bana böyle görünüyor ki pek yanılmam bu konuda.) Legoland mi yapılıyor? Normal boydaki prekast 8 ton. Kirişler 22 ton. Halatların ucundaki parça kafam kadar. Hatta daha büyük. Sabahtan beri 2 tane halat bir tane kiriş takıldı benim gördüğüm. Bunu karalamana izin vermiyorum.

Çevrimdışı Oğuzhan

Şu tahtaların üzerine serilenler ne ki? Ne için acaba? Metal saca benzettim ben ama.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı kadir

ysariusta

• Ziyaretçi

Şu tahtaların üzerine serilenler ne ki? Ne için acaba? Metal saca benzettim ben ama.
prekastları karumak için konulan tahtaları korumak için kullanılan naylonumsu kafa karıştırıcı nesne. Kısaca, PKKİTKİKNN  :lol: bilmem bi bilen uyanana kadar beklemek lazım

Çevrimdışı MHakan

Günaydın dostlar :uyucam:
Çalışan insanların zaten Ramazan ayı boyunca yavaş olması daha önce konuşulan bir şeydi. O yüzden tartışmaya gerek yok. Yaptıkları iş gerçekten çok ağır ve zor bir iş. Hele bu sıcakta ve Ramazan ayında olduğunu düşünürsek. Allah yardımcısı olsun tüm çalışan insanların. Keyfimiz kaçmasın  :tabe:

Çevrimdışı serti67

Saha içinde ne işi var acaba :alala:
ordan ufak sarı vınc alt katlara tasıyacak onları ınce ıs ıcın tahmın edıyorum
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı FARUK

7. halatta bitti son halat kaldı artık
eğer vinç yerini aldıysa dışarda öğleden sonra kiriş işide bitebilir herhangi bir aksilik çıkmazsa

Çevrimdışı Utku Bircan 35

yan yana 4 degil 8 halat olmıyacakmı yani toplamda 16 parca halat orta yuvarlakta en son pericope canlı yayınında mabet oyle demişti

Çevrimdışı Efe

Yine uyuyordum ortalik karismis halatlar bitti diyebiliriz kirisler bitmez belki ama onlarada bitti sayalim cati isi iyi gidiyor :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Kadir Akdağ

Çevrimdışı fore_kazık

Selam millet. Bugün maşallahı var emekçilerin.2 halat bitmiş yanılmıyorsam 1 de kiriş takılmış. 1 yarım halat 3 kiriş kaldı doğrumu saydım acaba?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı serti67

herkez sıperlere cengaver ucunu kaldırdıı :D :D
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı yigitcan1903

Oruç başa mı vurdu  :evillol:

Çevrimdışı FARUK

Selam millet. Bugün maşallahı var emekçilerin.2 halat bitmiş yanılmıyorsam 1 de kiriş takılmış. 1 yarım halat 3 kiriş kaldı doğrumu saydım acaba?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen o şekilde hocam  :ok: