2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 889 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11773343 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı LuceGel

Alt metinde şöyle diyor aslında fıstık yöneticimiz;

Mandanda'yı istiyoruz fiyat yüksek Boyko bizi istiyor adam olsunlar düşürsünler fiyatı gönlümüz Mandanda'da..
Benim anladığım hangisi ucuzsa onu alacağız  :D
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı F1903

Twitter'da Mandanda ile ilgili tweet'lere bakildiginda zaten Marsilya taraftari da isyan ediyor 1.5 milyon Euro'ya gonderilmesi imkansiz bu Turkler kafayi mi yediler diye.

Bana da bizim basinin yazdigi cizdigi rakamlar mantikli gelmiyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Devre arası diyen kim?!
Torunoğulları devre arası orta saha gelebilir dedi o yüzden öyle dedim. Sezon sonu olabilir tabi.

Çevrimdışı Kalyoncu

Artık tecrübelendi yönetim az hata yapıyo bence geçen isimlerin hepsi iyi gönül ister İtalyan aygırı Sirigu gelsin ama gerçekçi olalım iyi bir kaleci gelecektir

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Sezon başı ısrarla Jorge Jesus diye boşuna demedim. Benfica'yı bir yılda 3 kez; 1 yıldır yenilmeyen Porto'yu da dün yendiler ve liderler. Avrupa'da yoluna devam ediyorlar.

Ve biz bu takıma karşı ilk maçta 45 dakika, ikinci maçta 67 dakika oyunumuzu kabul ettirip, oynatmadık. Şenol Hocanın da hakkını vermek lazım.
[ Son Düzenleme: 03 Ocak 2016, 13:29:44 atalay ]

Çevrimiçi Kartal Ç

Belki gitmek istediği için kafası rahat değildir. Profosyonel futbolcular için geçerli bi mazaret değil ama sonuçta insan bunlar

Bknz. geçen sezonun 2.yarısında atibadaki muazzam düşüş. Herkes miadını doldurdu sözleşme yenilenmesin falan diyordu artık.
Sonra yazın sözleşmeyi yeniledik adam format atılmış pc gibi rahatladı. Şuan ligin ilk yarıdaki en iyi yabancısı.

Çevrimiçi murat

:alala:

Hic de oyle bir dusuncem yok , Agresif ve takimini ateşleyen adamlara sempatim var sadece

Kaleciligini hic tartismayalim bile UEFA tarafindan yilin 11 ine aday gösterilen 5 kaleciden birisi Boyko :tabe: :tabe: @MURAT abi
sen değilmiydin yunus volkan demireli kovalatan.böyle bir adamın beşiktaş gibi bir takımın ruhunu bozmayacağının garantisi varmı.
melo gibi takım arkadaşınıda dövebilir.futbolcuların kötü özelliklerini iyi gibi göstermenin bize zararı dokunur.yeri geldiğinde bu tarz hareketlerde gereksiz sarı, kırmızılarda alkış değil tepki vermek lazım.daha gelmeden adamı teşvik edersen maç içinde gider gerçekten yumruğu vurur.

Çevrimdışı Kalyoncu

Sezon başı ısrarla Jorge Jesus diye boşuna demedim. Benfica'yı bir yılda 3 kez; 1 yıldır yenilmeyen Porto'yu da dün yendiler ve liderler. Avrupa'da yoluna devam ediyorlar.

Ve biz bu takıma karşı ilk maçta 45 dakika, ikinci maçta 67 dakika oyunumuzu kabul ettirip, oynatmadık. Şenol Hocanın da hakkını vermek lazım.
Sade futbol olsa dediklerin doğru Atalay ama ülkemiz garip bir ülke basın olayın çok içinde yalanın dönen entrikaların haddi hesabı yok ve bunları idare etmek şenol hoca bu işi becerebiliyo jesus gelse işi zor olurdu

Çevrimdışı ozan062

aynı sekildede kariyerinde aynı isme karsı tonlarca kezde kaybettiğini söylemek lazım:) o tolga efendi olmasa maç ya berabereydi yada bizimdi
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Onur Küçük

Hic de oyle bir dusuncem yok , Agresif ve takimini ateşleyen adamlara sempatim var sadece

Kaleciligini hic tartismayalim bile UEFA tarafindan yilin 11 ine aday gösterilen 5 kaleciden birisi Boyko :tabe: :tabe: @MURAT abi
@Yunus Emre Dökmeci senin istediğin adam agresif ve takımını ateşleyecek adam değil resmen tribüne oynayacak adam.
Rakip futbolcuyla dalaşıp kavga edip kırmızı kart görecek takımını yakacak ya da yediği gollerden sonra takım arkadaşlarına bağırıp çağırarak takımı demotive edecek  onları taraftarın önüne atacak takımın kimyasını bozacak ama neticede  tribünleri coşturacak tribünlere oynayacak bir adam .
Bizim yönetim bu tür şeyleri hesaba katar yutmaz yalnız . Eskiye oranla daha  tecrübeliler artık bu tür konularda.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2016, 13:38:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ziyech, Mati..

Sosa yolcu sene sonu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

sen değilmiydin yunus volkan demireli kovalatan.böyle bir adamın beşiktaş gibi bir takımın ruhunu bozmayacağının garantisi varmı.
melo gibi takım arkadaşınıda dövebilir.futbolcuların kötü özelliklerini iyi gibi göstermenin bize zararı dokunur.yeri geldiğinde bu tarz hareketlerde gereksiz sarı, kırmızılarda alkış değil tepki vermek lazım.daha gelmeden adamı teşvik edersen maç içinde gider gerçekten yumruğu vurur.
Boyko Takim oyuncusu @MURAT abi

Ben Agresif ve Takimini atesleyen diyorum sen cirkeflikten bahsediyorsun ikisi cok farkli şeyler , Boyko Cirkef degil Agresif..

Ve Bizim taraftar yapisida boyle Agresif oyunculara karsi ekstra ilgimiz var benimde oyle..

Tabi kizdirirlarsa Volkan , Caner gibi Cirkeflik yapip ortaligi karıştıran adamlarada haddini bildirmesi iyi olur tabi arada
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

EssiLor

• Ziyaretçi

MBia nın gelmesini çok istiyorum gerçekten
ALLAH izin verirse alırız umarım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2016, 13:39:58
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

40 kart görmüşüz ilk yarı 7'si Quaresma, 1 de kırmızı kart :D

Ateşliyor mu ateş mi ediyor sevdiğin adamlar :evillol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Belki gitmek istediği için kafası rahat değildir. Profosyonel futbolcular için geçerli bi mazaret değil ama sonuçta insan bunlar

Elbette olabilir. Fakat Mandanda'nın gelebilmesi için Marsilya'nın kaleci alması lazım.

Sade futbol olsa dediklerin doğru Atalay ama ülkemiz garip bir ülke basın olayın çok içinde yalanın dönen entrikaların haddi hesabı yok ve bunları idare etmek şenol hoca bu işi becerebiliyo jesus gelse işi zor olurdu

Lig zaten iyice domestik bir hal aldı. Pereira dışında yabancı antrenör yok. Yalnız Şenol Güneş'in basın ilişkisine katılmıyorum. Aksine ikinci yarı çok sert geçecek, sakin kalmalı. Oyuncu grubunu yönetme becerisini algıyı yönetmede de kullanabilmeli.

@Yunus Emre Dökmeci senin istediğin adam agresif ve takımını ateşleyecek adam değil resmen tribüne oynayacak adam.
Rakip futbolcuyla dalaşıp kavga edip kırmızı kart görecek takımını yakacak ya da yediği gollerden sonra takım arkadaşlarına bağırıp çağırarak takımı demotive edecek  onları taraftarın önüne atacak takımın kimyasını bozacak ama neticede  tribünleri coşturacak tribünlere oynayacak bir adam .
Bizim yönetim bu tür şeyleri hesaba katar yutmaz yalnız . Eskiye oranla daha  tecrübeliler artık bu tür konularda.

Yanlis adamdan bahsediyor olmalisin

Bu anlattıklarının Boyko ile uzaktan yakindan alakasi yok anlattigin tarz hareketlerini hic gormedim ben

Tamamen takimini surekli motive etmeye calisan hirsli ve agresif bir yapiya sahip tam bir takim oyuncusu..

40 kart görmüşüz ilk yarı 7'si Quaresma, 1 de kırmızı kart :D

Ateşliyor mu ateş mi ediyor sevdiğin adamlar :evillol:
:vur :vur Quaresmayi karistirma

Çevrimdışı ALDENYX

bilmediğimden soruyorum kaçkere bu vaziyette kırmızı yedi...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı atalay

FB, transfer sezonunda 132 milyon ₺ harcadı. Devre arası harcamaya devam edecekler.

O yüzden kuralına göre oynayacaklarını sanmayın. 2. yarı çok sert geçecek. Önce sahada cevap verip; aynı zamanda yönetim, teknik ekip camia ve taraftarın saha dışında dersine iyi çalışması lazım.

Çevrimdışı Onur Küçük

Yanlis adamdan bahsediyor olmalisin

Bu anlattıklarının Boyko ile uzaktan yakindan alakasi yok anlattigin tarz hareketlerini hic gormedim ben

Tamamen takimini surekli motive etmeye calisan hirsli ve agresif bir yapiya sahip tam bir takim oyuncusu..
@Yunus Emre Dökmeci sen değil miydin Fenerli kaleci Volkan'ı sahada kovalasın dövsün diyen? Bak bir önceki mesajında da ' Tabi kizdirirlarsa Volkan , Caner gibi Cirkeflik yapip ortaligi karıştıran adamlarada haddini bildirmesi iyi olur tabi arada ' demişssin . Boyko saha içinde bu adamları kovalayarak , döverek mi haddini bildirecek? Bu adam kaleci neticede.
Yediği gollerden sonra sakatım numarası yapan ya da arkadaşlarına bağırarak suçu onlara atan kendi takım arkadaşlarını tribünlerin önüne atan oyuncu  'keskin sirke küpüne zararlıdır' misali sana zarar verir.

Çevrimdışı Tolga

Ziyech, Mati..

Sosa yolcu sene sonu.
Sosa gidecek sezon sonu öyle gözüküyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

@Yunus Emre Dökmeci sen değil miydin Fenerli kaleci Volkan'ı sahada kovalasın dövsün diyen? Bak bir önceki mesajında da ' Tabi kizdirirlarsa Volkan , Caner gibi Cirkeflik yapip ortaligi karıştıran adamlarada haddini bildirmesi iyi olur tabi arada ' demişssin . Boyko saha içinde bu adamları kovalayarak , döverek mi haddini bildirecek? Bu adam kaleci neticede.
Yediği gollerden sonra sakatım numarası yapan ya da arkadaşlarına bağırarak suçu onlara atan kendi takım arkadaşlarını tribünlerin önüne atan oyuncu  'keskin sirke küpüne zararlıdır' misali sana zarar verir.
Abi sen Boykoyu degil resmen Tolgayi anlatiyorsun :evillol: :evillol:

Gol yiyince sakat numarası yapan defansa kizan Tolga :bandit: @Onur Küçük

Çevrimdışı Onur Küçük

bilmediğimden soruyorum kaçkere bu vaziyette kırmızı yedi...
Dikkat edersen orada bir kere bile Boyko lafı etmemişim. Taraftarımızın önemli bir kısmının istediği futbolcu profili maalesef bu yönde.

Çevrimiçi Renton

Ziyech, Mati..

Sosa yolcu sene sonu.
Kaca okuturuz sosayi.Mati daha iyi olur bence.
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Onur Küçük

Abi sen Boykoyu degil resmen Tolgayi anlatiyorsun :evillol: :evillol:

Gol yiyince sakat numarası yapan defansa kizan Tolga :bandit: @Onur Küçük
Boyko'nun da birkaç tane öyle hareketini gördüm . Tabi bir Tolga olamaz .