2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 820 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11765380 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı f_madida

O değilde bakarsınız bu yıl Tolga ilk geldiği zaman ki gibi bi kaleci olur  :bandit:

Tolga'dan bu saatten sonra birsey olmaz...Senol hoca kendini ve bizi atese atiyor sirf bir adami kazanacagim diye, yonetim yerinde olsam iflas eden Parma'dan Antonio Mirante'yi alirdim, hoca isterse oynatsin isterse oynamasin ama adam gibi bir alternatif bulunsun takimda.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

İkisine de fitim hatta çok iyi olur da 18-20 milyona gelir ikisi mümkün değil yani.

Ikisinin pazari da dustu su ara, hem ekonomi cok iyi gitmiyor Brezilya'da bence 10-11'e ikisini baglayabiliriz paket olarak.

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Ben size yeni forveti söylüyorum

kostas Mitroglu

uzun zamandır Ertan göksüya para kazandıramıyorlardı, fırsat çıkmışken kaçırmazlar.

Eski yöneticide söylemiş, ba yerine ısrarla kostası istemiş yönetim, ANÇ karşı çıkmış rest çekmiş de ba gelmiş.

Çevrimdışı Hasan Akten

Teşekkür EDERİM
Sanırım Töre kalmalı Tezimi doğruladın
25 milyon eurodan aşşağı satılırsa aptallıktır 1 sene sonra göreceğiz piyasasını

Yalnız Porto'nun oyuncu satmasıyla bizim oyuncu satmamız bir değil. Töre bu sezon gösterdiği performansın aynısını Porto'da gösterseydi 20-25 milyon euroya satabilirlerdi ama bizim 15-20 milyon euroya satabilmemiz için Töre'nin mutlaka Cl'de büyük iş yapması lazım. Yönetim biz bu sene şampiyon olacağız Töre'yi de ondan sonraki sezon cl'de kendini gösterdikten sonra 20 milyon euro'ya satacağız gibi bir planı varsa anlarım. Öbür türlü Tr'de ağzıyla kuş tutsa 20 milyon euroları göremeyiz bence.

Çevrimdışı Çağrı

Ikisinin pazari da dustu su ara, hem ekonomi cok iyi gitmiyor Brezilya'da bence 10-11'e ikisini baglayabiliriz paket olarak.

Naptın :)

Mümkün değil bence. Sırf Damiao'ya o parayı isterler Brezilya'dan hiçbir zaman ucuza alamazsın vermiyor adamlar piyası düşse bile.

Dede de şu halinde bile 7 milyon çekerler kafadan bence bunlar baya üst düzey oyuncular.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı okansosa

Seneye de Tolgay patlama yaparsa ona da gelir teklifler 8m€ civarı
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı okansosa

Luce Luiz Adriano nun değeri 8m€ demiş
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı f_madida

Ben size yeni forveti söylüyorum

kostas Mitroglu

uzun zamandır Ertan göksüya para kazandıramıyorlardı, fırsat çıkmışken kaçırmazlar.

Eski yöneticide söylemiş, ba yerine ısrarla kostası istemiş yönetim, ANÇ karşı çıkmış rest çekmiş de ba gelmiş.

Ben acik soyleyeyim, istemiyorum Mitroglou'nu... Cenk Tosun'un Yunan versiyonu bana gore, fena oyuncu degil ama zaten biz Cenk'e adam gibi sure versek Mitroglou kadar oynar...

Çevrimdışı Hasan Akten

Luce Luiz Adriano nun değeri 8m€ demiş

Al Ahli almadı mı onu?

Çevrimdışı Kadir G.

Luiz adriano remy biri gelse güzel olur.

Çevrimdışı Kutay

Meşaleleri yakın 💥💥💥💥💥💥💥💥👀
:upto:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Çağrı

Şenol Güneş de ne olduğunu şaşırmıştır  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Bu tartışmaları yarın yapmamız gerekiyor Ersan ve Ba hala resm olarak gitmedi
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı TØLGA

valla herkes gidiyor'da kimler geliyo :biggrinking: :biggrinking:
kafamızı duvara  vurmayız inşallah  :s20: :s20:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Viviano

Sosa ayrılırsa yerine Lars Stindl çok şukela olurdu. Hannover maçlarını izleme sebebiydi bu sezon resmen. 3 milyon Euro gibi komik bir rakama Mönchengladbach'a gitti herif. Sosa gider yerine Valbuena gelir, malum Dinamo Moskova 3 yıl Avrupa'dan men edildi oyuncular daha durmak istemez orada. Keşke Ganso'yu alabilsek. Franco Vazquez, Morgan Sanson'da çok iyi olur mesela o bölgeye.

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

Çevrimdışı ozan062

çok büyük takımız biz,, hakemler yedi biziiii
alın bakın ba satılmadan once listede bile değildik

ve yine bu listede kaç fenerli var bakın
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Kutay

bu arada mitroglou hakkında bir şey duymuştum  yazsam silinir tabi forlan gibi bir şeymiş bu mitroglou
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı Türkay

çok büyük takımız biz,, hakemler yedi biziiii
alın bakın ba satılmadan once listede bile değildik

ve yine bu listede kaç gsli kaç fenerli var bakın

1 tane gs li var  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı can1903

Luiz Adrianoyu 7 - 8 e alalım yav. Çarşamba günü bir transfer bekliyorum bakalım kim gelecek. Meşaleleri yakın olayı başka bişey arkadaşlar bomba o diyollar :)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

1 tane gs li var  :bandit:
Seneye bir daha bakalım bu listeye Gökhan Töre ile lider olacağız bu sene satılmazsa

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

Naptın :)

Mümkün değil bence. Sırf Damiao'ya o parayı isterler Brezilya'dan hiçbir zaman ucuza alamazsın vermiyor adamlar piyası düşse bile.

Dede de şu halinde bile 7 milyon çekerler kafadan bence bunlar baya üst düzey oyuncular.

Cruzeiro'da degilmis gerci Damiao'nun haklari, Santos satin almis kiraya vermis degeri yukselsin diye, bu ara satilirsa Cruzeiro 20% , Santos 80% pay alacakmis...Santos da yatirim sirketine 42 milyon real vermis alirken yani 12 milyon Euro'ya almis... Yalniz cok daha ilginc bir durum var, Damiao kiralik oldugu icin maasinin bir kismini Santos geri kalanini Cruzeiro oduyormus, Santos kendi payina dusen kismi 10 aydir yatirmamis, Damiao da kontratini fesh etmek icin basvuruda bulunmus gecen ay...Bu gerceklesirse, free transfer olarak alabiliriz, bence bir takip etmekte fayda var...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Keşke benim olsa

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağrı

Cruzeiro'da degilmis gerci Damiao'nun haklari, Santos satin almis kiraya vermis degeri yukselsin diye, bu ara satilirsa Cruzeiro 20% , Santos 80% pay alacakmis...Santos da yatirim sirketine 42 milyon real vermis alirken yani 12 milyon Euro'ya almis... Yalniz cok daha ilginc bir durum var, Damiao kiralik oldugu icin maasinin bir kismini Santos geri kalanini Cruzeiro oduyormus, Santos kendi payina dusen kismi 10 aydir yatirmamis, Damiao da kontratini fesh etmek icin basvuruda bulunmus gecen ay...Bu gerceklesirse, free transfer olarak alabiliriz, bence bir takip etmekte fayda var...

Maşallah Dallas'a dönmüş yalnız  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli