2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 12081249 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı sosyalkartal

Kono gelmezse senden de bir ölü taklidi göreceğiz gibi  :kop: :kop:
yok gelmezse 1 gün daha burdayım millet sövüp rahatlasın sonra gidecem  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı sosyalkartal

Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı ozan062

link vermeyin necmi abi gelir bombalar sizi:D
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

Muhtemel olacak olan şu.

Biz bu arkadaştan da menajerinden ötürü vazgeçeceğiz.

Bu arkadaş baya dolanacak ortada takım bulamayacak istediği fiyata.

Sonra bu arkadaşa Galatasaray ve bizi içeri çekip iyi bir sözleşme almaya çalışacaklar. Birbirine kırdıracaklar.

Kim alırsa aldığına pişman olacak.

Süreç bunu gösteriyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anil

Mert'i de kaçırdık yazıklar olsun :D :D

Zaytung Son Dakika ‏@zaytunghaber  1 sa.1 saat önce
-> Fenerbahçe'den ayrılan Mert Günok için Osmanlıspor kesenin ağzını açtı; 3 sene için 400 altın....(reha muhtar atinadan bildirdi)

Çevrimdışı yigitcan1903

Konoplanka yattı duyumcuyu yakın  :evillol:

Çevrimdışı sosyalkartal

quaresma gelmeyecek gelmeyecek diyorlardı ısrarla gelecek diodu kaynağım sabah kahvaltısını yaptım mesaj geldi ntvsporu aç bana son dakika haberini yaz bekledim 4 5 dk sonra quaresma beşiktaşta o gün yaşadığım mutluluğu unutamam inşallah böyle bir mutluluğu da ben yaşatırım  :sevinc

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Muhtemel olacak olan şu.

Biz bu arkadaştan da menajerinden ötürü vazgeçeceğiz.

Bu arkadaş baya dolanacak ortada takım bulamayacak istediği fiyata.

Sonra bu arkadaşa Galatasaray ve bizi içeri çekip iyi bir sözleşme almaya çalışacaklar. Birbirine kırdıracaklar.

Kim alırsa aldığına pişman olacak.

Süreç bunu gösteriyor.

Kendini çok büyük bi yıldız sanıyosa gelmesin zaten :money:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

quaresma gelmeyecek gelmeyecek diyorlardı ısrarla gelecek diodu kaynağım sabah kahvaltısını yaptım mesaj geldi ntvsporu aç bana son dakika haberini yaz bekledim 4 5 dk sonra quaresma beşiktaşta o gün yaşadığım mutluluğu unutamam inşallah böyle bir mutluluğu da ben yaşatırım  :sevinc

Geldi geldi tabi 3.7+ 3 milyon imza parasını da çaktı kafamıza :D

O yüzden diyorum her şey bir yere kadar sonrası zarar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

O zaman bu kaynak bir akraba :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Celestine Babayaro

@fussballtuerkei: #ShanghaiShenhua bietet angeblich 10,5 Mio. € für Ersan Gülüm und Demba Ba. #Beşiktaş

Nerede 15-16'lar. :)
Ben bu fiyata da razıyım

Çevrimdışı Anil

İnşallah gelir aksini düşünmek istemiyorum :D

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Öncelikli olarak 2 yılın kanayan yarası özlenen sağ bek ve kalp krizi ihtimalimizi yükselten stoperlerimiz yerine nokta atışı bir Skertel alınmalı sol açık bile bence düşünülmemesi gereken bir mevki şu an için, mutlaka ve mutlaka hem ligi hem avrupayı taşıyacak bir sağ bek artık alınmalı. Daha sonra oyuncu satılırsa gelen paralarla mutlaka yazılan çizilen hücum oyuncularından biri alınır. Geçen sene Demba Ba dedik istedik gelmedi mi bunlarda gelir elbet.

Çevrimdışı worns

Bir biçimde kaleci transferi gündeme girmeli. Stoper sağ bek ve kaleci transferlerini yapalım. Gerekirse sol önde yine Olcay oynasın. Takımın geçen sene kritik anlarda sıkıntı yaşamasının temel sebebi omurganın arkasının sağlam olmayışıydı.

Bonservisi elinde iki ilgi çekici kaleci var. Neto kesinlikle üst düzey ancak İtalya'da kalacağını sanıyorum. Sergio Romero ise hep potansiyelli bir kaleci olmakla birlikte patlama ihtimali olan daha dengesiz bir kaleci. Sampdoria'da bile çok kez gelse herkesin küfür edeceği Viviani'nin arkasında kaldı.

Bence kaleciye bonservis ödemek akıllıca olur. Gerekirse tek bonservis bu mevkiiye harcanabilir.

Yönetimin aklına isim sokabiliyorsak Rene Adler'İ sokalım. Herşeyiyle bize uyar. Asıl performasını vereceği yaşlarda. Takımı iki senedir zar zor Bundesligada kalıyor. İyi bir teklife sıcak bakacaktır. Bu tip kaleciler 30 üzerinde pik performansa ulaşıyor, Weidenfeller örneği gibi.

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Richards'ı Villa kaptı.

Çevrimdışı Jukebox

İnşallah yaşatırsın.
Ben ne üzülürüm ne sana söverim abi tahminimce adam gelmezse zaten sana sövecek çok kişi var ama sen boşver. :D
Galatasaraya falan giderse üzülürüm bir tek .Yoksa adam zaten iyi oyuncu izleriz avrupada falan.Sağlık olsun.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bir biçimde kaleci transferi gündeme girmeli. Stoper sağ bek ve kaleci transferlerini yapalım. Gerekirse sol önde yine Olcay oynasın. Takımın geçen sene kritik anlarda sıkıntı yaşamasının temel sebebi omurganın arkasının sağlam olmayışıydı.

Bonservisi elinde iki ilgi çekici kaleci var. Neto kesinlikle üst düzey ancak İtalya'da kalacağını sanıyorum. Sergio Romero ise hep potansiyelli bir kaleci olmakla birlikte patlama ihtimali olan daha dengesiz bir kaleci. Sampdoria'da bile çok kez gelse herkesin küfür edeceği Viviani'nin arkasında kaldı.

Bence kaleciye bonservis ödemek akıllıca olur. Gerekirse tek bonservis bu mevkiiye harcanabilir.

Yönetimin aklına isim sokabiliyorsak Rene Adler'İ sokalım. Herşeyiyle bize uyar. Asıl performasını vereceği yaşlarda. Takımı iki senedir zar zor Bundesligada kalıyor. İyi bir teklife sıcak bakacaktır. Bu tip kaleciler 30 üzerinde pik performansa ulaşıyor, Weidenfeller örneği gibi.

Neto gibi 1. sınıf bir kaleci olmayacaksa eldekileri kullanma taraftarıyım :)

Çevrimdışı Kadir G.

Beşiktaşa gelmezse yine çok üzülmem sevillaya stoke a falan gitsin buraya biz hariç gelmez umarım.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Beşiktaşa gelmezse yine çok üzülmem sevillaya stoke a falan gitsin buraya biz hariç gelmez umarım.

Bu kadar dillendirilip renklilerin bulaşmamasını beklemek biraz masum olur :)

Çevrimdışı ugurkartalizma

Kono'nun gelme oranı Fatih Doğan'a göre %49lara düşmüş asporda söylediler az önce

Çevrimiçi Samet Ç

əvrən ‏@evrenmanchester  56 sn.57 saniye önce
Konoplyanka

Stoke c.tesi gunu bu konuda (alip almama ) kararini verecek ..
Sevilla dan da  yarin bi aciklama beklioruz bu konuda

Çevrimdışı Baba1903

əvrən ‏@evrenmanchester  56 sn.57 saniye önce
Konoplyanka

Stoke c.tesi gunu bu konuda (alip almama ) kararini verecek ..
Sevilla dan da  yarin bi aciklama beklioruz bu konuda
Biz eğer son tercihsek zaten gelmesin gerek yok