2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 813 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11765093 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı MumbLe

rüzgar sagnak zamanın da enaramoya methiyeler düzmüştü :)))
ben aldırdım diyodu
E bu adam mali kongre'de Eneramo transferi yüzünden yüklenmedi mi yönetime, kendi nasıl aldırıyor  :evillol:

Çevrimdışı Ozan E.

Fener eğer Aziz diretmez de bu operasyonu sürdürürse yıllardır yapamadığını yapar bunu da not edin.

Bütün pislikleri temizliyorlar Emre Volkan gibi.

Almaya çalıştıkları her adam üst sınıf oyuncu.

Avrupai bir yönetim anlayışı geliyor gibi. Eğer başkanları elini ayağını çektiyse 2 yıl sonra çok farklı boyuta geçerler.
Elini ayagini cekmez hayatta. Hic olmadi boyle birsey :) Terrenao Emre'yi İntere aldiran kisiymis Emre kalacaktir

Çevrimdışı Volkan Başaran

3 Temmuz süreci olmasaydı zaten onlar epey fark atıp gitmişlerdi.

Ancak Fenerbahçe ile bizim aradamızda muazzam bir taraftar farkı var

Eline cebine atan taraftar olgusu var..

Passoligten biliyorum. EN çok cızırtı çıkan bizim taraftarlar..

Ya arkadaş kuübe gidiyor diyorum yok abi 25 lira vermem diyor :))

Bu zihniyet biraz değişmeli onlarla yarışabilmek için

Aynı şekilde Vodafone Karakartal Projesi. HArika bir projes olmasına rağmen kaç kişi vodafone a geçti ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Türkay

Öyle yada böyle teranao gibi biri bizde olsa free oyunculara en azından teklif yapardık ki muhtemelen bize gelirlerdi de
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Neto

Glen    Skrtel   Toloi    Tosic

Oğuz   Tolgay

Matias       Sosa       Kono

Ba

Td: Güneş

Hiçbir derbide ezilmez.

Gokhanı gönderip trnsfler yapmıssın  güzel olmuş kadro  ama  böyle yazarız işte biz hayaller gerçekler :)

Çevrimdışı Çağrı

3 Temmuz süreci olmasaydı zaten onlar epey fark atıp gitmişlerdi.

Ancak Fenerbahçe ile bizim aradamızda muazzam bir taraftar farkı var

Eline cebine atan taraftar olgusu var..

Passoligten biliyorum. EN çok cızırtı çıkan bizim taraftarlar..

Ya arkadaş kuübe gidiyor diyorum yok abi 25 lira vermem diyor :))

Bu zihniyet biraz değişmeli onlarla yarışabilmek için

Aynı şekilde Vodafone Karakartal Projesi. HArika bir projes olmasına rağmen kaç kişi vodafone a geçti ?

Fenerium son yıl cirosu 62 Milyon

Kartal Yuvası 32 Milyon

Malesef.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Gokhanı gönderip trnsfler yapmıssın  güzel olmuş kadro  ama  böyle yazarız işte biz hayaller gerçekler :)

Aşağı yukarı karşılar ama o işler hiçbir şekilde bitmez :)

Çevrimdışı atalay

Bucaspor, basamakları birer birer çıkarken yöneticiler, çalışanların işine bir kez olsun karışmadı. Rahat bir çalışma ortamı vardı.

Kulübün içindeydim. Ne zaman Süper Lige çıkıldı. Menajerler, yöneticiler bir anda "akbaba" gibi kulübe üşüştü.

Sonuç önce Bülent Uygun halletti; sonra işi bilenler kaçtı ve Bucaspor PTT.1 .ligden de aşağı yuvarlandı.

Bir daha da tarihinde hiçbir zaman Süper lig göremez.

Eğer bir şey vaat ediyorsanız arkasında durun.

Çevrimdışı Ozan E.

Fenerium son yıl cirosu 62 Milyon

Kartal Yuvası 32 Milyon

Malesef.
Aramizda cok buyuk fark var maalesef. Hem taraftar farki hem de fenerium ile kartal yuvalari arasindaki urun bulunabilme ve urun cesidi farki :(

Çevrimdışı Çağatay

Fener eğer Aziz diretmez de bu operasyonu sürdürürse yıllardır yapamadığını yapar bunu da not edin.

Bütün pislikleri temizliyorlar Emre Volkan gibi.

Almaya çalıştıkları her adam üst sınıf oyuncu.

Avrupai bir yönetim anlayışı geliyor gibi. Eğer başkanları elini ayağını çektiyse 2 yıl sonra çok farklı boyuta geçerler.
aziz belki 10 yıl önce yapması gerekeni daha şimdi yapıyor
ve dediğin gibi şu olayı sürdürürlerse
sonuçları hiç hoş olmaz
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı mehmetthedum

Yoo kaderabek 4 yılda bizden 6 milyondan fazla istemezdi.

Mustafa pektemege 4 yilda 20 milyon veriyorlar sag beke de o kadarını versinler en krali gelir.

Tabi ,

Kaçan balıkları avro olarak yazıp az gösterin,

Eldeki balıkları Tl olarak yazıp şişirin.

Muhalif olmak demek bu mu? Tam mahalle manavı gibi etiketlemektir bu.
O manager oyunlarını herkes oynuyor arkadaşlar, daha da iyisi scout programından bakılıyor. sen görüyorsan ben görüyorsam onlar da görüyor. Bir tuşla sözleşmesi bitenler zaten scout programında da gözükür.

Az sakin olmak lazım. Alınabilen alınır.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Kadir G.

Bu arada kono gelirse eğer ön taraf ferrari arka taraf tofaş olacak abartısız.

Çevrimdışı talha

Ali Koç'un işleri bunlar Aziz böyle bir hamle yapmaz adım gibi eminim.

Ali Veli bizimkilerin güya 3 yıldır "yaptıklarını" söyledikleri şeyi adamlar 1 ay içinde yaptı.  :tabe:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Çağrı

Bu arada kono gelirse eğer ön taraf ferrari arka taraf tofaş olacak abartısız.

2008 sezonu gibi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Ali Veli bizimkilerin güya 3 yıldır "yaptıklarını" söyledikleri şeyi adamlar 1 ay içinde yaptı.  :tabe:
Orası öyle maalesef :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:tabe: :tabe:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ozan E.

Money talks  :ok:

Çevrimdışı talha

Yav ne money'si. Transfer anlamında mı diyorum başa bir tane futbol aklı koymaktan bahsediyorum. Siz onu oraya koyun o adam eldeki  paraya göre oyuncu getirir.

Çevrimdışı Çağrı

Bucaspor, basamakları birer birer çıkarken yöneticiler, çalışanların işine bir kez olsun karışmadı. Rahat bir çalışma ortamı vardı.

Kulübün içindeydim. Ne zaman Süper Lige çıkıldı. Menajerler, yöneticiler bir anda "akbaba" gibi kulübe üşüştü.

Sonuç önce Bülent Uygun halletti; sonra işi bilenler kaçtı ve Bucaspor PTT.1 .ligden de aşağı yuvarlandı.

Bir daha da tarihinde hiçbir zaman Süper lig göremez.

Eğer bir şey vaat ediyorsanız arkasında durun.

Aynısı Altınordu'nun da başına gelirse benim yapılanmaya dair umudum kalmayacak zaten İzmir takımlarında.

çünkü aynısını Altay da yaşadı zamanında.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Sportif direktör getirmek oyuncu transferinden zor değildir bana kalırsa

Çevrimdışı talha

Aynısı Altınordu'nun da başına gelirse benim yapılanmaya dair umudum kalmayacak zaten İzmir takımlarında.

çünkü aynısını Altay da yaşadı zamanında.

Valla yaşanacak. Kaçınılmaz. Çünkü türklerin içinde kaçınılmaz olan bir burun sokma olayı var. Bir de bunlara gazı veriyorlar (bkz. Fikret Orman :D) Sen aslansın sen kaplansın sonra kaosa sürükleniyorlar.

Çevrimdışı Çağrı

Sportif direktör getirmek oyuncu transferinden zor değildir bana kalırsa

Yerli antrenörler yapamazsın.

İkisi de yabancı olacak mecbur bizimkiler ya idare edemez Özen ve Aykut gibi

Ya da üstüne sportif direktör istemez.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

Bonservisine 7 milyon 650 bin ödenen Kjaer'in yıllık 3 milyon euro alacağı öğrenildi.

Bu arada tamam güzel oyuncu da oha biraz maliyeti fazla olmuş. Bu kadar eder mi sanmıyorum.

Çevrimdışı Ozan E.

Yav ne money'si. Transfer anlamında mı diyorum başa bir tane futbol aklı koymaktan bahsediyorum. Siz onu oraya koyun o adam eldeki  paraya göre oyuncu getirir.
O adami getirmek de bir miktar parayi gerektiriyor. Adama ancak oyuncu satarsak o parayla bonservis alabilecegimizi soylersek hangi unlu sportif direktor bizimle imzalar :) onlar da belirli bir butceyi istiyorlar gelmek icin

Çevrimdışı Çağrı

Valla yaşanacak. Kaçınılmaz. Çünkü türklerin içinde kaçınılmaz olan bir burun sokma olayı var. Bir de bunlara gazı veriyorlar (bkz. Fikret Orman :D) Sen aslansın sen kaplansın sonra kaosa sürükleniyorlar.

Para dostum hepsinin başında para geliyor. Buca'yı kan gibi emdiler o sene. 10 milyon para uçmuştur kasadan en az.

O yüzden kulüplerin satılması herkes için en hayırlısı olacak ki o da olacak bu 10 yılda 3 büyükler dahil.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli