Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 189 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5341525 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı hsyn

fotovoltaik paneller çatının neresine yerleştirilecek acaba :alala:

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Fatih

Biliyorum @Necmi abi  :biggrinking: Öbür sene yanınıza damlamaya çalışacağım ilk günden o heyecanla gidip aldım tutturamadık bu sene  :D
@ALI RIZA gibi gelicem diyip gelmemezlik yapma sakin...  :bandit:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı arda

@yigitcan1903   :D

Bit Biran Önce
Söz: yigitcan1903
Beste: Serkan7738

Çok güzel oldu jıgjıgjıg Çok güzel oldu jıgjıgjıg :claps: :claps: :claps: :claps:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı murat

yiğitcan & serkan elinize dilinize sağlık  :claps:

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Şubat 2015, 00:09:02
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı murat

@MURAT abi bu stad bizi delirtti :ebebe:
bende böyle bir delilik yaşamak isterdim açıkçası.yetenek diyelim biz yaptığınıza :ok:

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı yigitcan1903

Estağfurullah abiler kardeşler
Maksat Beşiktaşlılar şenlensin biraz durgunken inşaat  :)

Çevrimdışı ramayan

bugün stada gittim sadece yeni açık tribün üstündeki bilezik numaralıyla birleştrilcek 30 metrelik bir beton atılacak onun dısında kaba bitmiş..

Çevrimdışı Serkan7738

Bit Biran Önce
Söz: yigitcan1903
Beste: Serkan7738

Çok güzel oldu jıgjıgjıg Çok güzel oldu jıgjıgjıg :claps: :claps: :claps: :claps:

şarkının adı bu olsun güzelmiş  :ok:

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA gibi gelicem diyip gelmemezlik yapma sakin...  :bandit:
İşin aslı farklı mercilere dayanıyor farklı merciler işin aslını halletseydiler şu an biletimi almış çarşamba istanbulda olmuş perşembe sizler idim... Cuma namaza gider akşamı aleme akardık... Hafta sonu stat gezisi yapar pazar vedalaşırdım kısmet işi... Merciler  işi halledemediği için kısmet hayırlısı diyelim ayrıca soğuk :) hastayım da bahar olsun bizim olsun  :evillol: :evillol: @Fatih

Çevrimdışı buratti

Klup binasi Yeniacik'in arkasina tasinacak denmisti. Internette pek detay bulamadim Yeniacik hakkinda.

Sizin bilginiz var mi? Kac oda yapilacak klup icin mesela? Detaylar dustu mu? Yeniacik'ta orta bosluk komple taraftar dolasim alani mi olacak yoksa bir kismi ofis alani mi olacak?

Tesekkurler.

Çevrimdışı ahmet türker

yok valla gitmedim izlemedim bile @Necmi abi :D
@Serkan7738 çok iyisin , penayla çalmıyorsun ama tırnaklarında kısa ,

Çevrimdışı Fatih

İşin aslı farklı mercilere dayanıyor farklı merciler işin aslını halletseydiler şu an biletimi almış çarşamba istanbulda olmuş perşembe sizler idim... Cuma namaza gider akşamı aleme akardık... Hafta sonu stat gezisi yapar pazar vedalaşırdım kısmet işi... Merciler  işi halledemediği için kısmet hayırlısı diyelim ayrıca soğuk :) hastayım da bahar olsun bizim olsun  :evillol: :evillol: @Fatih
Adam Istanbul'a yerlesmeye geliyormus haberimiz yok...  :lol: :lol: :lol:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Serkan7738

@Serkan7738 çok iyisin , penayla çalmıyorsun ama tırnaklarında kısa ,

teşekkürler @ahmet türker abi aceleye geldi biraz penam yok iş gereği uzatamıyoruz

Çevrimdışı horizon75

Gün Doğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık Beşiktaş‘In Uğruna Bayraklarla Donandık, Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkesi, Üzerimde Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi! İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız, Övünmek Gibi Olmasın Biz Kara Kartal’lıyız!

Çevrimdışı ahmet türker

teşekkürler @ahmet türker abi aceleye geldi biraz penam yok iş gereği uzatamıyoruz
parmak tekniği ile mi çalıyorsun pena ile mi . flamenko müziği seviyorsan paco de lucia yı dinlemeni isterim you tube den bulabilirsin . :ok:

Çevrimdışı Serkan7738

parmak tekniği ile mi çalıyorsun pena ile mi . flamenko müziği seviyorsan paco de lucia yı dinlemeni isterim you tube den bulabilirsin . :ok:

@ahmet türker abi gitarı hayatta kalıcak kadar biliyorum normalde metal müzik vokaliyim  :evillol:

Çevrimdışı ahmet türker

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

@ahmet türker abi gitarı hayatta kalıcak kadar biliyorum normalde metal müzik vokaliyim  :evillol:
  :claps: :super: do rock ? rok n rollla? rasputin ? :)
Yorgo

Çevrimdışı melih

çatı hazırlanışı ve germe!

videoyu izleyince iyice gözüm korktu... çok uzun sürecek çatı malesef
Temelinde aşk var!