Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 244 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5350584 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Serjo

Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı aa.aslan

@bjk_mabet başın sağolsun. Allah rahmet eylesin. size ve ailenize sabırlar diliyorum.
Şampiyon BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı levent

Bjk_mabet
Babasını kaybetmiş
Allah Rahmet ve Mekanını Cennet Eylesin..
Başın Saolsun Abim..

Bjk_mabet başınız sağ olsun allahtan sabırlar dilerim

Çevrimdışı e.keles

cok uzuldum. Başınız sagolsun. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailene ve sana sabırlar diliyorum.

Çevrimdışı AdemG

ÖLÜME BÜYÜMEK ( Babama ) (tum babalara)

Gitmek mi zor kalmak mı? Bu gidilen ya da kalınan yere, giden ya da kalan kişiye ve gidenin kalanlara ne ifade ettiğine göre değişiyor. Bazen gidenin gittiği yerin güzel olduğunu ümit edip seviniyoruz , bazen de bir belirsizlik hali içimizi kemiriyor.

Giden için bıraktığı yerin hiç bir önemi kalmıyor artık. O inancına bağlı olarak, yaşarken biriktirdikleriyle gidiyor. Uyku gibi sessizce. Üzülen hep kalanlar oluyor ne gam. Sebebi de belli aslında. Giden ile arada söylenemeden kalan kelimelerin varlığı asıl üzüntü sebebi. Çünkü biz hep eleştirmeye, yermeye ve olumsuzlukları yaşamaya meyilliyiz. İyilikleri, güzellikleri ve memnuniyetleri dile getirmeyi hep erteliyoruz. Bu durum hem ikili ilişkilerin yıpranmasını, hem de ölüm gibi sebeplerle doğan ayrılıklardan sonra pişmanlık duymamızı sağlıyor. Giden gittiği ile kalıyor, biz ise söylenememiş kelimelerin arasında debelenip duruyoruz.

Hayat aslında sandığımız kadar uzun bir yol değil galiba. Bir anlık hükmü var herşeyin. Ve ölüm gelip alıyor, bizim bitmez sandığımız hayatımızı. Düşününce, bir film şeridi gibi tüm yaşananlar. Doğuyoruz, büyüyoruz, ölüyoruz. Doğum ve ölümü çıkartırsak hayatımızdan, sadece büyümekle geçiyor tüm yaşamımız. Karşılaştığımız türlü kişi ve olaylar bizi hep büyütüyor diyoruz. Ama sadece mutlak sona doğru büyüyor insan, Ölüme büyüyor. Ne garip böyle söyleyince, ölüme büyümek. Yaradan inancı olanlar bunun bir son değil, yeni ve sonsuz bir başlangıç olduğuna inanıyor. İnanıyor da çoğunlukla laf ile peynir gemisini yürütmeye çalışıyor büyük çoğunluğumuz. Hazırlık için daha zaman var sanıyoruz. Ama yok işte, biz daha büyümeden geliyor ölüm. Her ölüm erkendir, her ölen gençtir daha. Kalanların söyleyecek bir sürü cümlesi kalır boğazında düğümlenerek.

Tam 10 gün oldu, babam sonsuz hayatına başlayalı. Eli de gönlü gibi sonuna kadar açık bir adamdı babam. İyi bir insandı. Yokuşlar hep fazla oldu hayatında inişlerden fakat isyan etmedi. Genelde iyi bir evlat olduğumu düşünürüm ama yine de aramızda söylenecek çok cümle vardı mutlaka. Yine de en önemlisini ve en değerlisini defalarca haykırdık birbirimize. Seni seviyorum. İki kelimeden çok öteydi bu, her baba oğul gibi. Sözün bittiği yer vardır hayatta hani, işte o tam burası.

Beni gördüğünü ve duyduğunu bildiğim babam; nurlar içinde yat, mekanın cennet olsun.

Ölüm kapımızı çalmadan önce büyüyebilmek dileğiyle....
Sevgi, saygı ve ışıkla...

Burak ÖZDEN'in affina siginarak blog un dan alintiladim..velhasil herkesin duygularina klavuz olmus..

"asil Baban i kaybettiginde buyursun" derler, iki gun once dogum gunun vardi ben bir fark goremedim buyudugunu de sanmiyorum acikcasi, asil simdi buyudun guzel insan... Allah sabir versin mekani cennet olsun..

Çevrimdışı Kemal

@bjk_mabet başınız saolasun kardeşim, Allah sizede sabır versin , yerinde dinlensin. Çok üzüldüm...

Hayat hep siyah beyaz diyoruzya işte, dün doğum günü bugün en acı günü...

Çevrimdışı msezer

@bjk_mabet başın sağolsun. Sana ve yakınlarına sabırlar diliyorum

Çevrimdışı Zoro

Mabet kardeş başınız Sağolsun Allah rahmet eylesin

Çevrimdışı Kutay

mabet kardeşimin başı sağolsun Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı melih

@bjk_mabet Başınız sağolsun.

Ben 14 yaşımdayken yaşadım bu acıyı nasıl bir şey olduğunu çok iyi bilirim. Allah geride kalanlara dayanma gücü versin.
Temelinde aşk var!

Çevrimdışı ers_an

Mekanı cennet olsun Mabet kardeşim. Allah size ve ailenize sabırlar versin.
Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı panic13

@bjk_mabet Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Allah yakınlarına ve kalanlara sabır versin.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Ersan

@bjk_mabet Abi başın sağolsun. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.Allah sabır ihsan eylesin
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı ilkers1903

@bjk_mabet  başınız sağolsun ALLAH sabır versin mekanı cennet olsun zor..
“Ben sporcunun
zeki, çevik ve aynı zamanda
ahlaklısını severim”M.KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı megiddo

@bjk_mabet başın sağolsun, sana ve ailene Allah sabırlar versin.

Çevrimdışı Karabay

@bjk_mabet başın sağolsun.  Allah rahmet eylesin.  Mekanı cennet olsun.

Çevrimdışı insolente_jk

Bjk Genel Kurul Üyesi - Since 2005

Çevrimdışı ZEKI

Mekani cennet olsun sozun bittigi yerdeyiz guzel insan, basta sana olmak uzere ailene ve sevenlerine sabirlar diliyorum

Can Yücel'in cok sevdigim bir siiridir..

Hayatta ben en çok babamı sevdim
Hayatta ben en çok babamı sevdim.
Karaçalılar gibi yardanbitme bir çocuk
Çarpı bacaklarıyla- Ha düştü, ha düşecek...
Nasıl koşarsa ardından bir devin,
O çapkın babamı ben öyle sevdim.

Bilmezdi ki oturduğumuz semti,
Geldimi de gidici hep, hepp acele işi!..
Çağın en güzel gözlü maarif müfettişi,
Atlastan bakardım nereye gitti,
Öyle öyle ezber etti

Sevinçten uçardım hasta oldum mu,
40'ı geçerse ateş, çağ'rırlar İstanbul'a.
Bir helallaşmak ister elbet, diğ'mi oğluyla!
Tifoyken başardım bu aşk oy'nunu.
Ohh dedim, göğsüne gömdüm burnumu.

En son teftişine çıkana değin
Koştururken ardından o uçmaktaki devin.
Daha başka tür aşklar; geniş sevdalar için
Açıldı nefesim, fikrim, canevim.
Hayatta ben en çok babamı sevdim.

Çevrimdışı ERAY G

Başın sağolsun...  Allah rahmet eylesin...  Mekanı cennet olsun... @bjk_mabet

Çevrimdışı selçukaras

Çevrimdışı fore_kazık

@bjk_mabet üstadım başın saolsun. Allah sabır versin... mekanı cennet olsun...

@Efe üstad senin de doğum günün kutlu olsun...

hayat böyle birşey işte... biri doğar, biri ölür hayat devam eder...

Allah herkese hayırlı ömürler ve hayırlı ölümler versin...

Çevrimdışı okan

@bjk_mabet başın sağolsun.. Allah rahmet eylesin.. Mekanı cennet olsun..

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

@bjk_mabet basin sagolsun

Cenaze tarihi ve yeri hakkinda bilgi alabilirsek eger imkanimiz olursa katilmak isteriz.

Çevrimdışı baro19

@bjk_mabet abi çok üzüldüm...Başın sağolsun.. Allah rahmet eylesin.. Mekanı cennet olsun...