Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 145 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5339410 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:director: Ne istiyorsunuz Mabet bilgisayarındayım  :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Iıııııııı... Yürüyen Vodafone Arena.
 :kop: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALBATROS

elektronik aksamlarla ilgili bilgileri ne zaman öğrenebiliriz mesela skorbord büyüklüğü, saha ve kat arası reklam panoları gibi ayrıntılar..  :photo:

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALI RIZA

elektronik aksamlarla ilgili bilgileri ne zaman öğrenebiliriz mesela skorbord büyüklüğü, saha ve kat arası reklam panoları gibi ayrıntılar..  :photo:
en erken stadın açılmasından 4 ay evvel  :kop: :kop: Resmi bir beyandır...!

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı bjk_mabet

Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı ahmet türker

Arkadaşlar beğeni yorumları için teşekkür ederim..

@Tolga tribünde söylemek zor evet, katılıyorum..

@ahmet türker abi silme konusunda benden önce davranan olursa tabii ki öyle bir opsiyonum kalmaz :) fakat onun haricinde herkesin kendi mesajı üzerinde doğal bir düzenleme hakkı zaten mevcut..benim kastettiğim de oydu, fevri bir yaklaşım değildi yani..
beni yanlış anladın kardeşim benim silme opsiyonum yok onun için dedim ,yani durumu anlamak için sordum ,durum anlaşılmıştır . kişiye göre muamele hayatta en sevmediğim davranış biçimidir .

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı ALI RIZA

şu projelerden bir dal verin de size bir kasa Corona Extra alacam  @ALI RIZA @bjk_mabet :bandit: :bandit:
oooo zaman iş değişir  :naughty: :naughty: :serefe:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

@Deniz  kargoylamı yollarsın kendinmi getirirsin :busted_cop:

Çevrimdışı bjk_mabet

Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı Deniz

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı nannan

:naughty: :naughty: :naughty:

Küçük kareler kesin bi şekilde koltukların yerini gösteriyorsa koltukların dizilimi buradaki bazı arkadaşların hiç istemediği şekilde olacak sanırım.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı ALBATROS

köşe merdivenlerinin yanındaki koltuklar konya stadı gibi olacak o zaman

Çevrimdışı Deniz

Bu sadece 1. kat mı @Necmi abi ?  :alala:
edit:niye ing yazdıysam..
[ Son Düzenleme: 18 Mart 2015, 01:14:37 Deniz ]

Çevrimdışı ALI RIZA

@Deniz biz içiyoruz sen mi sarhoş oluyorsun acaba  :kop: :kop:  Eski açık olarak mı görüyorsun üst kat ta dersin  :kop: :kop:

Çevrimdışı Deniz

@Deniz biz içiyoruz sen mi sarhoş oluyorsun acaba  :kop: :kop:  Eski açık olarak mı görüyorsun üst kat ta dersin  :kop: :kop:
Yanlış yazmışız  :bandit: :bandit:

Çevrimiçi Necmi