UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi
UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi Şampiyonlar Liginden Önümüze Düşenler  Liverpool  Anderlecht Roma Ajax Uefa Avrupa Ligi İkincileri Villarreal Torino Celtic

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi  [Okunma sayısı 102544 defa] UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Çevrimiçi Samet Ç

uefa finaline şampiyonlar liginden gideceğiz anlaşıldı.
Zoru başarmak her zaman güzeldir abi ve bizde bunu başaracağız inanıyorum.

Çevrimdışı İrfan

Valla intikam iyi güzel hoş ama yatıp kalkıp dua edelim ki 2.5 ayda toparlamasınlar kendilerini. Bundan 3-5 ay önce oynadıkları top ortada.. Ha Suarez yok orası ayrı.
We are Electric..!

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Eyüp Emir

iyi bir sağ bek iyibir ön libaro alısrak bırakın Livırpolu kupayıda alırız

Çevrimdışı ekesicil

ya bence Liverpool toparlanmazda asil soru biz bu formu tutabilirmiyiz subata kadar. Ve benim kendi en büyük korkum su olimpiyat stati. Mac orda olmasa kesin turlariz derdim ama korkutuyor iste orasi beni

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimiçi murat

Zoru başarmak her zaman güzeldir abi ve bizde bunu başaracağız inanıyorum.
liverpool u elersek bide almanın tadına bakalım :D baharda kuzey ülkelerine geçeriz.ılık ılık gidelim.

Çevrimdışı Eyüp Emir

Gökhan İnler ve Norveçli sağ beki alısrak işlem tamam beyler

Çevrimiçi Samet Ç

liverpool u elersek bide almanın tadına bakalım :D baharda kuzey ülkelerine geçeriz.ılık ılık gidelim.
Liverpool'u geçersek Wolfsburg'u bekliyorum çeyrek de Roma yarı da Lizbon Final de Napoli  :biggrinking:

Çevrimiçi Samet Ç

Aynen öyle abi.

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah çok rahat eleyeceğiz. Kesinlikle daha iyi takımız

Çevrimdışı Sarp

Benim korkum; "rakip güçlü zaten devre arası transferde fazla açılmayalım", bu takım ligi nasılsa idare eder psikolojisine girmeleri.
Umarım buraya gelmez iş.
Transfer şart

Çevrimdışı ahmetx

ne kadar çok istediysek Liverpool geldi,iyi zeminli sahalarda iyi oynuyoruz,bizim iyi onların kötü zamanı,tam intikam vakti haydi hayırlısı.İngiltere kartalları bu yıl çok şanslı.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Sedat

Bu maçı kesinlikle Olimpiyatta oynıcaz değilmi ?  :alala:
Şükrü'de yada Konya da olsa iddaa ediyorum Liverpool'lu futbolcular geldiklerine pişman olurlar. Olimpiyatta da fulleriz ama baskı pek olmuyo ne yazık ki.
Bu maça gelicem, tüm planlamamı yapıcam şimdiden  :akuma:
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şükrü'de yada Konya da olsa iddaa ediyorum Liverpool'lu futbolcular geldiklerine pişman olurlar. Olimpiyatta da fulleriz ama baskı pek olmuyo ne yazık ki.
Maç kesin Olimpiyat'ta.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Samet Ç

O maçda mükemmel bir atmosfer olacak bundan eminim. Allah'ın izni ile gelmeye çalışacağım

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çok istedim , Çok İstedik ve Geldi :bandit: :bandit:
Şimdi İntikam Vakti :busted_cop:
Olimpiyatta 80.000 Kartalla Kabus Gibi Çokecegiz Tepelerine :boxin: :boxin:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erdemm

Beşiktaş'ın stad değiştirme hakkı oluyormuş galiba 2. turdan sonrası için...

Daha boğucu bir stadta oynansa iyi olur gibi geliyor..

Çevrimdışı ilhan

Arkadaşlar dün akşam izlediğim spor programlarının neredeyse tamamında stad değişikliği yapılabilir gibisinden laflar edildi, ne kadar doğru acaba bilgisi olan paylaşabilir mi?

Çevrimdışı ekesicil

stat belli olsa keske ona göre ucak bileti alcam

Çevrimdışı Eyüp Emir

Şimdi oğlum hatırlattı Napoli UEFA ligi oynadı Gökhan İnler i alısrak oynamayacak diyor ama Şampiyanlar liginden bir oyuncu alırsak ( sadece 1 oyuncu ) oynatabilrimişiz  doğrumuı acaba

Çevrimdışı Eyüp Emir

3 oyun cu ismi veriliyormuş  Biz UEFA liginden geldiğimiz için bu 3 oyuncu UEFA liginden olmayacak 3 kşiden sadece 1 kişi Şampiyonlar liginden bir oyuncu olabilirmiş

Çevrimdışı Efe

liverpool - beşiktaş (Küfür Yasak)₆ keli
ne guldum bu mesaji okuyunca :kop:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı forzatunga

İnler 'i alsak da oynayamıyor EL'de

Çevrimdışı Kemal

Olan oldu artık, durumu nasıl kurtaracaz buna bakmak lazım. Keşke bunlar gelmeseydi;

Beşiktaş yönetimi cebindenmi alır , beşiktaşlı iş adamlarından mı toplar, kendi fabrikalarınımı satarlar ne yaparlar bilmem ama bu 8TAŞ muhabbetini ortadan kaldırma görevi onlara düştü, boyunlarının borcudur;

Bunun içinde Linnes, Zouma ve Gökhan İnleri ( bu oyuncular oynayabiliyolar mı bakmak lazım oynayamıyolarsa başkaları) bu takıma Ocakta almak bu dakikadan sonra boyunlarının borcudur.

Yok öyle Beşiktaşlıların zayıf noktasıyla oynayıp Liverpool Liverpoll gelsin deyip stat doldurup 80.000 kişinin kağıt bilet parasına talip olmak.

Madem öyle bu görev sana düştü üzerine düşeni fazlasıyla yapacaksın!