2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2737145 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı kyiv

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Yarın Porto ile görüşme olacakmıs Aboubakar için .
Hadi inşallah 😊🙏🏻

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hadi inşallah 😊🙏🏻
Hakan Gündoğar olunca pek inandırıcı gelmedi  :tabe: Forvet şu an en son düşüneceğimiz mevkilerden biri. Elimizde ciddi olarak kanat ve bek eksikliği varken böyle bir transferi düşüneceğimizi sanmıyorum. Bence ancak  8. veya 9. önceliğimiz olabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

nolmuş abou'ya

yoksa?

geliyor 3 bacaklı inşallah :D  :bandit:

Beşiktaş, Aboubakar transferi için yarın Porto ile görüşecek. Aboubakar geri dönmek istiyor. (Hakan Gündoğar)

Hakan Gündoğar olunca pek inandırıcı gelmedi  :tabe: Forvet şu an en son düşüneceğimiz mevkilerden biri. Elimizde ciddi olarak kanat ve bek eksikliği varken böyle bir transferi düşüneceğimizi sanmıyorum. Bence ancak  8. veya 9. önceliğimiz olabilir  :tabe:

evet bence de öncelik kanat aboubakar kanatta oynuyabiliyor ama acaba mı diyor insan :D

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

evet bence de öncelik kanat aboubakar kanatta oynuyabiliyor ama acaba mı diyor insan :D
Benim Abdullah hoca için düşündüğüm kanat tanımına uymuyor. Forvet için yedek, kiralık, cüzi bir maaşla düşünülebilir. Yada Q7 ile takasta kullanabiliriz  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Ripley

Hadi inşallah 😊🙏🏻
Abuçakar müzmin saqat diyorlardı burada, doğruysa bonservissiz alınacaksa ve karın tokluğuna oynayacaksa gelsin kulübede dursun. öteki türlü sakat adama masraf etmeyek...

Bu tonlarda olacakmış

sanmıyorum bence kırmızı olur yine vodafone kırmızısı.

siyah & çubuk & kırmızı olabilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu tonlarda olacakmış
Eflatun, lila, gri karışımı bir renk herhalde. Tam anlayamadım  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Benim Abdullah hoca için düşündüğüm kanat tanımına uymuyor. Forvet için yedek, kiralık, cüzi bir maaşla düşünülebilir. Yada Q7 ile takasta kullanabiliriz  :evillol:

nasıl bir oyun düşünüyor tam oalrak söylemedi avcı bilmiyoruz ki :D

3-5-2 bile olabilir :D

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kaç sene üst üste kırmızı forma çıktı?

Birde artık yönetim beyaz iç saha forması geleceğini tutturmaya başladı bozulmaz artık kolay kolay

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene duyumcuların ağız birliğine vardığı tek konu 3. formamızın kırmızı dışında bir renk olacağı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Eflatun, lila, gri karışımı bir renk herhalde. Tam anlayamadım  :alala:
Ajax maçında giyilen formadan esinlenecek galiba.

Kaç sene üst üste kırmızı forma çıktı?

Birde artık yönetim beyaz iç saha forması geleceğini tutturmaya başladı bozulmaz artık kolay kolay

değişmeli çıkıyor.

Beyaz & çubuklu & kırmızı
Beyaz & siyah & çubuklu oluyor.

gri olur mor olacağını düşünmüyorum.

Beyaz & Çubuklu(Siyah) & gri böyle olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

nasıl bir oyun düşünüyor tam oalrak söylemedi avcı bilmiyoruz ki :D

3-5-2 bile olabilir :D
2 forvetli her sistemde hoca pivot santrafor ister  :tabe: Aboubakar bu tanıma uymuyor. Bence uzatmadan bu sevdadan vazgeçmemiz lazım. Bu adam futbolu bırakana kadar peşinde koşulacak bir oyuncu değil. Sakatlıkları konusunda sıkıntılı bir arkadaş hem de  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu sene duyumcuların ağız birliğine vardığı tek konu 3. formamızın kırmızı dışında bir renk olacağı  :tabe:
Zaten Adidas’la üst üste kırmızı forma giydiğimiz olmadı bir gri bir kirmizi gittik

gri olur gri :D

Çevrimdışı AigleBordeaux

değişmeli çıkıyor.

Beyaz & çubuklu & kırmızı
Beyaz & siyah & çubuklu oluyor.

gri olur mor olacağını düşünmüyorum.

Beyaz & Çubuklu(Siyah) & gri böyle olur.
Hayırlısı, duyumlar zaten bunlar sadece daha sızıntı olmadı

Çevrimiçi MUSTAFA_

gri olur gri :D
Ben de siyah - beyaz - kırmızı - gri dışında bir renk olmasını istemiyorum formaların. Ancak modaya uyacağız diye alakasız bir renk çıkartırlarsa da şaşırmam  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kyiv

Burak Yılmaz 1 yaş daha yaşlanacak maksimum 60-70 dakika etkili olabilecek. Güven Yalçın bu senenin üstüne koyabilecek mi? Oğuzhan Akgün kadroda düşünülecek mi?Düşünülecekse yeterli olacak mı? Aboubakar hemen ilk ihtiyaç olmasa da gereksiz de değil.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Burak Yılmaz 1 yaş daha yaşlanacak maksimum 60-70 dakika etkili olabilecek. Güven Yalçın bu senenin üstüne koyabilecek mi? Oğuzhan Akgün kadroda düşünülecek mi?Düşünülecekse yeterli olacak mı? Aboubakar hemen ilk ihtiyaç olmasa da gereksiz de değil.
İçinde bulunduğumuz ekonomik şartlar ve transfer önceliklerimize bakacak olursak Aboubakar transferi imkansız gibi  :tabe: O bölgeye birini düşünsek bile maaşı yüksek biri kesinlikle olmaz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

İçinde bulunduğumuz ekonomik şartlar ve transfer önceliklerimize bakacak olursak Aboubakar transferi imkansız gibi  :tabe: O bölgeye birini düşünsek bile maaşı yüksek biri kesinlikle olmaz  :tabe:

lens,quaresma,töre,aras gitsin 2 kanat alabilelim bana o da yeter.