PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu Skor : PAOK Thessaloniki - Beşiktaş Tarih : 25.08.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Stadio Toumba Hakemler : Daniele Doveri - Matteo Passeri -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 68501 defa] PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
20 [%74.1]
PAOK Thessaloniki
7 [%25.9]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı worns

güzel jest. paok da güzel takımdır zaten. savvidis de güzel ağırlamak için elimizden geleni yapacağız demişti. (ki kendisi esasen yarı gürcü yarı rum epey mafyatik bi herifitir) bizimle ilgili olumlu bir imaj var eskiden beri paokluların gözünde. kartal, siyah-beyaz, istanbul, bir dönem taraftarlar arasında oluşan sinerji vs. estirilmeye çalışılan genel havayı boşverin.

umarım maç da stresten uzak geçer. bizim takımda zaten öyle bir hava sezmiyorum. yunan medyasının mal mal gazlamaları yüzünden olsa olsa paokda bi gerginlik olur.

Çevrimiçi Necmi

güzel jest. paok da güzel takımdır zaten. savvidis de güzel ağırlamak için elimizden geleni yapacağız demişti. (ki kendisi esasen yarı gürcü yarı rum epey mafyatik bi herifitir) bizimle ilgili olumlu bir imaj var eskiden beri paokluların gözünde. kartal, siyah-beyaz, istanbul, bir dönem taraftarlar arasında oluşan sinerji vs. estirilmeye çalışılan genel havayı boşverin.

umarım maç da stresten uzak geçer. bizim takımda zaten öyle bir hava sezmiyorum. yunan medyasının mal mal gazlamaları yüzünden olsa olsa paokda bi gerginlik olur.
taraftarlar arasında oluşan sinerjiden öteye paok bildiğim kadarıyla Beşiktaşlılar tarafından kuruldu
renklerinide simgesinide Beşiktaşdan aldı.
bizim evlat sayılır (gayrı meşru)

Çevrimdışı ALDENYX

Idda oranlari
1.80 galibiyet paok
2.90 beraberlik
3.10 besiktas galibiyeti...   dusundurucu...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Mensah harici top ayağına yakışır diyeceğimiz bir oyuncumuz yok, ozi duruma göre girer ama neciple başlanılan her maçın fiyasko olduğunu herkes biliyor, en kötü dorukhan denenebilirdi.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

taraftarlar arasında oluşan sinerjiden öteye paok bildiğim kadarıyla Beşiktaşlılar tarafından kuruldu
renklerinide simgesinide Beşiktaşdan aldı.
bizim evlat sayılır (gayrı meşru)
aynen abı  Istanbuldan  gıden Rumlar kurdu Selanık te PAOKu. Aynı Atına'da Rumların kurdugu AEK gıbı... Savvidis de Karadenizli bir Rum ailenin cocugu 1918-19da  Gurcistan Rusyaya siginmis bir aile bildigimakdariyla,  muhtemlen  o yuzden PAOKa ilgi duyup satin almis ,kisacasi iki Istanbul takimi karsilasacak bugun  :biggrinking:   tam bi derbi :)
Yorgo

Çevrimdışı cursedofdragon

kırmızı forma pek bize uğurlu gelmiyor ama hayırlısı.

Çevrimdışı tangaz

Idda oranlari
1.80 galibiyet paok
2.90 beraberlik
3.10 besiktas galibiyeti...   dusundurucu...

bizi elemişler mi demek bu oran uzman arkadaşların yorumu nedir?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

kırmızı forma güzel duruyor

Çevrimdışı mrred

Hoca önce durdurup sonra vurmayı planlıyor atiba maç önü açıklamasında kondisyon seviyemiz iyi dedi. Maçın sonlarına doğru fizik kalite ile özellikle nsakala lens mensah nkodou boyd ve atibanın fizik kondisyon seviyelerine çok güveniyorum. Plan falan beklemek haksızlık olur önemli olan kazanmak.
The great gig in the sky

bunlar neyin kafasını yaşıyor :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Liquidator

Özledinizmi bu günleri??

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Özledinizmi bu günleri??

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
Çok  :bawling:

Çevrimiçi İsmail Özyurt

bizi elemişler mi demek bu oran uzman arkadaşların yorumu nedir?
Uzman değilim ama sat böbreği oyna demek bence

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Beşiktaş kafilesi yoğun güvenlik önlemleri altında stada ulaştı..

Maça 1,5 saat kaldı..
Ne mutlu ki herhangi bir sıkıntı, taşkınlık, olumsuzluk yaşanmadı.

via : badem

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lens sağ bek oynuyor yine ve tahmin ettiğim gibi orta sahada Necip var :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Lens sağ bek oynuyor yine ve tahmin ettiğim gibi orta sahada Necip var :tabe:

ne necip mi ?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bir şekilde kazanalim maçlarindan. Hadi vurdugumuz gol olsun.

Çevrimdışı tangaz

necibi boşverin de esas nkudu boyd larin üçlüsü ile gol beklentisine girmek fazla iyimser :ebebe:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona