Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1650793 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Erman1903

İyisiyle kötüsüyle teknik direktörümüzdü Şenol hoca, bizi şampiyon yaptı. Gayet ligdeki en güzel futbollardan birini oynuyorduk lakin son sene çok yıprandı, kendi performansı da düşmüştü. Bir değişim gerekiyordu takıma ve bu doğrultuda adımlar atıldı. Yeni hocamız da görünüyor ki en doğru oyunlardan birini oynatıyor ligimizdeki, eksik oyunculara rağmen düşündüklerini takıma yansıtabildi. Bu tartışmalar artık bizi hiçbir yere götürmez, faydadan çok zarar sağlıyor.

Çevrimdışı Onur Küçük

İyisiyle kötüsüyle teknik direktörümüzdü Şenol hoca, bizi şampiyon yaptı. Gayet ligdeki en güzel futbollardan birini oynuyorduk lakin son sene çok yıprandı, kendi performansı da düşmüştü. Bir değişim gerekiyordu takıma ve bu doğrultuda adımlar atıldı. Yeni hocamız da görünüyor ki en doğru oyunlardan birini oynatıyor ligimizdeki, eksik oyunculara rağmen düşündüklerini takıma yansıtabildi. Bu tartışmalar artık bizi hiçbir yere götürmez, faydadan çok zarar sağlıyor.
Tabii önümüze bakacağız artık ama geçmişten ders alarak aynı hatalara tekrar düşmeyerek.

Çevrimdışı mrred

Şenol Güneş ile ilgili kişisel bir husumetimiz yok fakat transferler konusunda "ben oyuncu ismi vermem sadece istediğim tip oyuncu tarif ederim ona göre yönetim getirir." şeklinde açıklaması var iken yönetimi Şenol Güneş üzerinden gömmek isteyen bir kitle var. Adam açık seçik söylemiş ben zaten isim vermiyorum diye daha neyin tartışması bu anlamadım...
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Tabii önümüze bakacağız artık ama geçmişten ders alarak aynı hatalara tekrar düşmeyerek.

Yönetimin de hataları elbet oldu, hoca da kendini veremedi son sene. Başkanla Şenol hoca çok yakındı, pek doğru bir şey değil bu. ilişkilerde bile böyle oluyor zamanla bir yerden sonra ayrılmak gerekebiliyor. İki tarafında hataları olmuştur, hepsi insan. Herkes için en hayırlısı oldu diye düşünüyorum.

Abdullah hocanın enerjisi oldukça iyi, takımda baya değişim oldu bence güzel işaretler var. Maçlar başladı artık, destek olmak gerekiyor.
[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2019, 21:58:30 Erman1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

Yönetimin de hataları elbet oldu, hoca da kendini veremedi son sene. Başkanla Şenol hoca çok yakındı, pek doğru bir şey değil bu. ilişkilerde bile böyle oluyor zamanla bir yerden sonra ayrılmak gerekebiliyor. İki tarafında hataları olmuştur, hepsi insan. Herkes için en hayırlısı oldu diye düşünüyorum.

Apo hocanın enerjisi oldukça iyi, takımda baya değişim oldu bence güzel işaretler var. Maçlar başladı artık, destek olmak gerekiyor.
Erman, apo hoca falan demesen dilimiz alisacak
Isterse kume dusursun senin adasin toroglunun uslubu hos olmaz
Zamaninda elestiri icin biz de dedik senol diyor falan diye ftye fatih doyemiyor diye de
Aliskanlik yapar
Abdullah hoca uzun oluyor soyadi ile herhalde uygun
Avci hoca mi desek
Abdullah avci da alisacqs herhalde bilemedim bak simdi
Avci hoca yahut bizim hoca gibi mi desek

Çevrimdışı Erman1903

Erman, apo hoca falan demesen dilimiz alisacak
Isterse kume dusursun senin adasin toroglunun uslubu hos olmaz
Zamaninda elestiri icin biz de dedik senol diyor falan diye ftye fatih doyemiyor diye de
Aliskanlik yapar
Abdullah hoca uzun oluyor soyadi ile herhalde uygun
Avci hoca mi desek
Abdullah avci da alisacqs herhalde bilemedim bak simdi
Avci hoca yahut bizim hoca gibi mi desek

Aslında doğru söylüyorsun, kısaltmanın yayılması çok sevimli değil. Avcı olur, ya da kısaltmadan Abdullah hoca en güzeli.

Çevrimdışı Onur Küçük

Apo hocanın enerjisi oldukça iyi, takımda baya değişim oldu bence güzel işaretler var. Maçlar başladı artık, destek olmak gerekiyor.
Her Beşiktaşlı takımının başarılı olmasını ister. Benim karşı çıktığım şey birçok üye Epl'ye bakarak onlarla karşılaştırarak yorum yapıyor ya da FM gibi oyunlara bakarak. Biz kendi gerceklerimizi görmek zorundayız. Türkiye liginde sadece sistemle şampiyon olamazsın. Sistem demişken Epl'ye bakıp hadi biz de aynısını yapalım diyemeyiz. Onların oyuncu pazarı, imkanları bizim elimizde yok. Senin eline kaliteli oyuncu geldiğinde gerektiğinde sistemi oyuncuya uyduracaksın başka vasat sistemime uyuyor deyip vasat olanı seçmeyeceksin. Sistemi geçtim lobin olacak harıl harıl çalışacaksın siyasilerle iliskilerin iyi ,Mhk, federasyonda güçlü olmak zorundasın. Sistem ve düzgün kadro bu coğrafyada seni tek başına şampiyon yapmaz. Biz bunları baştan kabul etmezsek sorunu hep başka yerde arayıp dururuz. Bugün Şenol Güneş olur yarın da Abdullah Avcı olur tümden sorumlu.

Çevrimiçi Zafer55

kendi hayalinde bir şenol güneş yaratmışsın ona tapıyorsun ne abousu istemiş ne bası istemiş
bizdeyken ba mı oynattı.
inler oyunu için tamda işine yarar bir oyuncuydu ama istemediği için faydalanmayı düşünmedi bile
ne konuşuyorsun. inler Başkanın istediği bir oyuncuydu. inler kötü oyuncumu. hangi oyuncuyu kullanmayı bildiki
oyuncunun yeteneği varsa dominantsa çıkıp oynuyordu. hiç bir zaman şu oyuncu alınmış yağından sütünden faydalanayım demedi
ben daha öncede söyledim ts de taraftarlar konuşurdu o hocayken bizim başımıza gelen işde onların o zaman konuştukları oldu.
İnler , bize gelmeden önce lestırda da oynamamıştı,bizde de oynamadı,başakta avcı da oynatmadı,şimdide okan oynatmıyor.

Çevrimiçi balkan-kartal

Sordum ts'li arkadaşıma colman'ı filan o aldırmış daha bir çok oyuncu var aldırdığı bursaya bakambu gibi bir oyuncu aldırdı ispanyaya gitti güneşin başarısı zaten kötü olan vasat olan oyuncuları bile parlatmasıydı fernandao gibi kazmadan gol kralı çıkarmasından pay biç.
Trabzonspor colmani 2008 de almis Senol hocada 2009 a kadar japonyada teknik direktorluk yapmis
Fernandaoyu da bursa yarim sezon onceden almis 16 macta 10 gol sonraki sezonda 22 golle gol krali olmus
Verdigin ornekler biraz yanlis olmus
Ama bu Senol Gunesin cok oyuncu parlattigi gercegini degistirmez
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı tuncaboylu

volkan şeni almadığımız iyisi olmuş 30 yaşında ki lense 5.5 milyon € bonservis. 2.3 milyon € maaş veriyoruz 2022 yılına kadar bizimle bize böyle oyuncular lazım.

Daha iyisini alamıyorsanız volkan şen gelsin bari dememiştir hoca.Yönetim fenere show amaçlı lensi alıp oturtarak gövde gösterisi yapmamıştır.

Dip Not : Hocanın istediği burak yılmaz ilk yarıda bize gelmiş olsaydı şampiyon olacaktık.

Hocanın vizyonu burak yılmaz yönetimin negredo,love yönetim biliyor bu işi  :claps:
Lens'i emekli Advocaat kadar bile kullanamayan hocanın hiç suçu yok zaten.

Saçma salan kırmızı kart gören Quaresma'nın omuzunu sıvazlarken, kötü pas atan Lens'e delice tepki gösteren hocanın da hiç suçu yok.

Adamın kafa Volkan Şen'de takılıp kalmış, o Volkan Şen de yaklaşık o paralara gelecekti bu arada. (Ozan Tufan gibi)

Çevrimdışı tuncaboylu

Sordum ts'li arkadaşıma colman'ı filan o aldırmış daha bir çok oyuncu var aldırdığı bursaya bakambu gibi bir oyuncu aldırdı ispanyaya gitti güneşin başarısı zaten kötü olan vasat olan oyuncuları bile parlatmasıydı fernandao gibi kazmadan gol kralı çıkarmasından pay biç.

Bu dediklerinin çoğunu Şenol Güneş aldırmadı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu dediklerinin çoğunu Şenol Güneş aldırmadı.

bana oynattığı futboldan  o vasat oyuncuların nasıl parladığı avrupaya satıldığından bahset.

Çevrimdışı savaş altay

Diri bir orkan çınar desem... :lol:
Lens oynayacagina orkan oynasin. Hatta boyd ile kapisir bak orkan.

Çevrimdışı savaş altay

güneşte aboubakar,ba,cenk istemişti onun neden istediği alınmadı negredo,love,pektemek,larin alındı ?
Yonetimin kotu transferi ile s.g 'in oyuncu havuzunun bulunmamasin baglantisini yazdigin an cevap verilebilir.

Çevrimdışı tuncaboylu

bana oynattığı futboldan  o vasat oyuncuların nasıl parladığı avrupaya satıldığından bahset.
Oyuncu transferini beceremiyor işte, konumuz o.

Potansiyeli olan futbolcuları parlatabiliyor, zaten onu da yapamasa Beşiktaş'a hiç alınmazdı.

Çevrimdışı savaş altay

Trabzonspor colmani 2008 de almis Senol hocada 2009 a kadar japonyada teknik direktorluk yapmis
Fernandaoyu da bursa yarim sezon onceden almis 16 macta 10 gol sonraki sezonda 22 golle gol krali olmus
Verdigin ornekler biraz yanlis olmus
Ama bu Senol Gunesin cok oyuncu parlattigi gercegini degistirmez
Markete gondersen domates alamaz ama en guzel menemeni yapiyor cidden, formdayken yani.

Çevrimiçi 38life

İlk golde Necip müthiş iş yapmış.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol hoca gitti mevzusu bitmedi. Onunla güzel ve anlamlı bir 2 sene geçirdik. Oda bizde çok mutlu olduk. Düşünülmesi gereken budur. Bence 3. Sene yollarımızın ayrılması gerekiyordu.

Artık Abdullah hocaya destek verme vakti.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı savaş altay

Şenol hoca gitti mevzusu bitmedi. Onunla güzel ve anlamlı bir 2 sene geçirdik. Oda bizde çok mutlu olduk. Düşünülmesi gereken budur. Bence 3. Sene yollarımızın ayrılması gerekiyordu.

Artık Abdullah hocaya destek verme vakti.

Daha cok yazarsiniz boyle ama devam edecek gibi duruyor  :D

En agir elestirelerdenim ama yillar sonra son iki senelik kotu performansi

unutulmasada basarilari besiktas tarihinin zirve bolumlerinden biri olarak anilacak da dedim.

Yonetim de isin icinde. Neticede takimi iyi, kotu onlar kuruyor. Avci iki sezon icinde bir sampiyonluk

bir de buyuk soru isareti olan avrupa macerasini ideal bicimde tamamlarsa s.g. muhabbeti azalir.

Havamiz degismedi daha cunku  :icool:

Bu arada onerim avci eger kendine samimi olarak guvenmiyorsa avrupa maclari icin hem analiz hem de

hucum yonu icin bir yardimci alsin. Lig maclarinda agirligi azalabilir. Avrupada ne halt edecegiz diye meraklanan

bi ben miyim?
[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2019, 21:37:30 savaş altay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Akil Emre

zemin çok kötü  :s20:
Hem paslı oyun oynayacaz diosun hem de şu zemini 2 yıldır çözemiyosun. Bu zemin bize çok puan kaybettirir.