Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1651311 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi Necmi

2 senedir böyle bizim çimler bir shakira dediler bir hastalık dediler bir nem dediler.
evet ama bunları diyen taraftardı sanki kulüp söylemiş gibi konuşuyorsun
o yayınladığın foto orjinal değil oynanmış bunun orjinalini gördüğüm için söyledim zaten
anlamadığım şey daha bakar bakmaz orjinal olmadığı anlaşılan bir fotoyu buraya atarak ne amaçladığın.
stadın çimlerinin kötü olduğunu söyleyip bunun hakkında konuşmak başka birşey
ama yalan bir foto ile algı yapmak ne demek oluyor. hepimiz izledik maçı kaldıki stadada girip çıkan insanlarız
böyle bir foto ile bizimi kandıracaksın burda kaldıki photoshoplu diyorum bunada itiraz ediyorsun.
sanki kendin çektin fotoyu bunu sosyal medyada biz görmedikmi. burda kimin yalanını savunuyorsun
sorun stadın zemininin kötü olması değil bunu zaten biliyoruz sorun bu foto ben sahte diyorum
bu stadın çimleri mükemmel demek değil sadece foto sahte biri algı kasmış birilerine küfrettirmek için.
zemin kötü ama futbol oynanmayacak kadar kötü falan değil. abartmayın ortalığı ateşe verme derdindesiniz.

Çevrimiçi Necmi

Ben bu anı maçta hatırlıyorum, kötüydü ama bu kadar fena mıydı çıkaramıyorum abi. Kötü gelmişti ama görüntü. Belli olsun diye kontrast verip biraz da fotoshopla abartmış olabilirler.
zemin kötü zaten kardeşim iyi denecek değil ya sadece kızdığım bunun abartılması
insanlarda bize ait olanı daha kötü göstermek için neden özel bir çaba var bunu anlamaya çalışıyorum
kötü işde bunu sağır sultan biliyor daha neyi konuşuyoruz neyin abartısını yapıyoruz.
kendimizi neden sürekli kötüleme derdindeyiz benim anlamadığım bu.
derdimiz kötüyü iyi yapmak değil aslında amaç sürekli birilerini yıpratma çabası
insanlar bir istedikleri olmayınca düşman kesilip ellerinde ne varsa saldırıyor.
bu artık Beşiktaş daha iyi olsun diye çabalamayı geçti amaç başka takım iyiye gidiyor
bazı şeyler rayına oturuyor insanlar yanlışlarını görmüş özeleştirisini yapmış
ama birileri hala kelle istiyor istedikleri kelle Beşiktaşın kellesi bunuda Beşiktaşlıyım diyen soytarılar yapıyor sosyal medyada
al işde alenin yazısı dünya bir araya gelse o yazıyı yazanın Beşiktaşlı olduğuna inanmam
sürekli Beşiktaşı yıpratmak için yayın yapanların Beşiktaşlı olduğuna inanmam.
tek amaçları Beşiktaşı kötülemek olanlarında burda yazmasına asla izin vermem.
Herkes bütün hırslarını bir tarafa koymalı önce Beşiktaş demeli. Birlik beraberlik sürekli saldırıp yıpratmaya çalışarak olmaz.
birlik beraberliği bozma çabasında olanlarında aramızdan dışlanması lazım

Çevrimdışı Rasim

evet ama bunları diyen taraftardı sanki kulüp söylemiş gibi konuşuyorsun
o yayınladığın foto orjinal değil oynanmış bunun orjinalini gördüğüm için söyledim zaten
anlamadığım şey daha bakar bakmaz orjinal olmadığı anlaşılan bir fotoyu buraya atarak ne amaçladığın.
stadın çimlerinin kötü olduğunu söyleyip bunun hakkında konuşmak başka birşey
ama yalan bir foto ile algı yapmak ne demek oluyor. hepimiz izledik maçı kaldıki stadada girip çıkan insanlarız
böyle bir foto ile bizimi kandıracaksın burda kaldıki photoshoplu diyorum bunada itiraz ediyorsun.
sanki kendin çektin fotoyu bunu sosyal medyada biz görmedikmi. burda kimin yalanını savunuyorsun
sorun stadın zemininin kötü olması değil bunu zaten biliyoruz sorun bu foto ben sahte diyorum
bu stadın çimleri mükemmel demek değil sadece foto sahte biri algı kasmış birilerine küfrettirmek için.
zemin kötü ama futbol oynanmayacak kadar kötü falan değil. abartmayın ortalığı ateşe verme derdindesiniz.
Fotonun oynanmis oldugu kanitlandi twitterde zaten :ok:
Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sabahtan beri paylaşılan foto sahteymiş  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı Arthur Dayne

zemin kötü zaten kardeşim iyi denecek değil ya sadece kızdığım bunun abartılması
insanlarda bize ait olanı daha kötü göstermek için neden özel bir çaba var bunu anlamaya çalışıyorum
kötü işde bunu sağır sultan biliyor daha neyi konuşuyoruz neyin abartısını yapıyoruz.
derdimiz kötüyü iyi yapmak değil aslında amaç sürekli birilerini yıpratma çabası
insanlar bir istedikleri olmayınca düşman kesilip ellerinde ne varsa saldırıyor.
bu artık Beşiktaş daha iyi olsun diye çabalamayı geçti amaç başka takım iyiye gidiyor
ama birileri hala kelle istiyor istedikleri kelle Beşiktaşın kellesi bunuda Beşiktaşlıyım diyen soytarılar yapıyor sosyal medyada
al işde alenin yazısı dünya bir araya gelse o yazıyı yazanın Beşiktaşlı olduğuna inanmam
Herkes bütün hırslarını bir tarafa koymalı önce Beşiktaş demeli. Birlik beraberlik sürekli saldırıp yıpratmaya çalışarak olmaz.
Bu alen'Le video atıyorlar her hafta youtube'a.Önce hakemlerden giriyo,biraz felsefe yapıyor sonra konu Beşiktaş'a gelince ilk yaptığı hocayı eleştirmek oluyor.Bir de şaklaban gitti ya akıllarınca n'koudu'ya bilenmişer herhalde,sürekli çizgiye inmesini eleştiriyor.Hatta son maçta 2 faul yaptı diye ne gerek var bu kadar sert oynamaya diyor :D

Çevrimiçi Necmi

Fotonun oynanmis oldugu kanitlandi twitterde zaten :ok:
baktığın anda anlıyorsun zaten bir Beşiktaşlının bu şekilde yapmaması lazım bu maçı hepimiz izledik stadı dünde görmedik
neden işleri dahada kötü gösterme çabası var bu kime yarıyor. Benim sorduğum bu
genelde bunun tersi olması gerekir renkliler bizi kötüler biz böyle olmadığını savunuruz ama biz kendimizi o kadar kötülüyoruzki
artık onlar bile biz bu kadarını yapamayız deyip yakamızı bıraktılar.
forza sürekli çabalıyor bunlar için adamların derdi Beşiktaş değil bunu anladıkta onların yalanlarını yayanların derdi ne bunu anlamıyorum.

Çevrimdışı Rasim

baktığın anda anlıyorsun zaten bir Beşiktaşlının bu şekilde yapmaması lazım bu maçı hepimiz izledik stadı dünde görmedik
neden işleri dahada kötü gösterme çabası var bu kime yarıyor. Benim sorduğum bu
genelde bunun tersi olması gerekir renkliler bizi kötüler biz böyle olmadığını savunuruz ama biz kendimizi o kadar kötülüyoruzki
artık onlar bile biz bu kadarını yapamayız deyip yakamızı bıraktılar.
forza sürekli çabalıyor bunlar için adamların derdi Beşiktaş değil bunu anladıkta onların yalanlarını yayanların derdi ne bunu anlamıyorum.

dogru zaten bu carsidan tiksinmeye basladim adamlar Besiktas haric herseye duyarlilar bende takibi biraktim :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Bu alen'Le video atıyorlar her hafta youtube'a.Önce hakemlerden giriyo,biraz felsefe yapıyor sonra konu Beşiktaş'a gelince ilk yaptığı hocayı eleştirmek oluyor.Bir de şaklaban gitti ya akıllarınca n'koudu'ya bilenmişer herhalde,sürekli çizgiye inmesini eleştiriyor.Hatta son maçta 2 faul yaptı diye ne gerek var bu kadar sert oynamaya diyor :D
dertleri Beşiktaş değil ne olacak demek artık onlarlada mücadele etmek gerekiyor
birşey unutulmamalı onlar gücünü biz taraftardan alıyor ben iki senedir muratın mesela ne kadar büyük Beşiktaş düşmanı olduğunu burda kimseye anlatamadım
kendim konuştum kendim işittim bana burda millet onu savunuyordu. Neymiş efendim en doğru transferleri o veriyormuş
peki ne yapalım bu Beşiktaş düşmanı olduğu gerçeğini değiştirirmi yani çıkıp en doğru bilgiyi emre bol verse onamı tapacağız.
Beşiktaş taraftarı süzmüyor olayları çok fazla düz düşünmeye başladık

Çevrimdışı Ayberk

Beşiktaş üzerinden rant sağlamaya çalışan asalaklar topluluğu. Mamaları kesilince aç kurt gibi saldırıyorlar. Bunlar Beşiktaşlı olamaz
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş üzerinden rant sağlamaya çalışan asalaklar topluluğu. Mamaları kesilince aç kurt gibi saldırıyorlar. Bunlar Beşiktaşlı olamaz
tamam birileri rant peşinde koşuyor bunu biliyoruzda kaç kişi rant peşinde koşuyor
5 mi 10 mu 100 mü neden taraftar bunların peşine takılıyor. unuttu bazı arkadaşlar önceliğin beşiktaş olduğunu.

Çevrimiçi Necmi

Biri Beşiktaş hakkında kötü birşey söylediğinde linç edilmeliki bir daha yapmayı bile düşünmesin.
ama biz linç etmek yerine adamın yalanını doğru kılma çabasında oluyoruz. fotolar atılıyor shop olduğunu kanıtlamak için
birileri gülhan gibi işde çabalıyor kötü demek için. bırakalım bunları böyle davranış Beşiktaşlılık değil.
böyle olunca staddaki çimler kendiliğinden düzelmez sadece Beşiktaşın gündemini başka yönlere çevirmiş olursun
bunu yapanların niyetide bu zaten birşeyler toparlandı ya bunu olumsuza çevirme çabasındalar
taraftar birlik olma yönüne döndü bu onlar için tehlikeli vuracak birşeyler bulmak zorundalar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Biri Beşiktaş hakkında kötü birşey söylediğinde linç edilmeliki bir daha yapmayı bile düşünmesin.
ama biz linç etmek yerine adamın yalanını doğru kılma çabasında oluyoruz. fotolar atılıyor shop olduğunu kanıtlamak için
birileri gülhan gibi işde çabalıyor kötü demek için. bırakalım bunları böyle davranış Beşiktaşlılık değil.
böyle olunca staddaki çimler kendiliğinden düzelmez sadece Beşiktaşın gündemini başka yönlere çevirmiş olursun
bunu yapanların niyetide bu zaten birşeyler toparlandı ya bunu olumsuza çevirme çabasındalar
taraftar birlik olma yönüne döndü bu onlar için tehlikeli vuracak birşeyler bulmak zorundalar.

aynen benim gibi çabalıyorum ben Beşiktaşın kötülüğünü düşünüyorum herkes kötülüğünü düşünüyor tek sen iyiliğini düşünüyorsun abi.

Kötülüğünü düşünsem çimler gayet güzel derim bir sıkıntı yok derim herşey daha iyi olsun en iyisi olsun diye çabalıyoruz ama sen buna ağlamak dersin şimdi.

Çevrimiçi Necmi

aynen benim gibi çabalıyorum ben Beşiktaşın kötülüğünü düşünüyorum herkes kötülüğünü düşünüyor tek sen iyiliğini düşünüyorsun abi.

Kötülüğünü düşünsem çimler gayet güzel derim bir sıkıntı yok derim herşey daha iyi olsun en iyisi olsun diye çabalıyoruz ama sen buna ağlamak dersin şimdi.

benim birşey dememe gerek yokki herşey ortada işde
yazdıklarını bir ben okumuyorumki.
ben ne zaman bir yanlışa işaret etsem sen aklama derdinde oluyorsun unuttunmu burda muratı deşifre ederkende
yapıyordun bunu dönüp bakalımmı mesajlarına.
o fotonun oynanmış olduğunu benden daha iyi bildiğine kalıbımı basarım. bana masal okuma
ben oynamış dedikçe tersini kanıtlama çabasında oldun

benim birşey dememe gerek yokki herşey ortada işde
yazdıklarını bir ben okumuyorumki.
ben ne zaman bir yanlışa işaret etsem sen aklama derdinde oluyorsun unuttunmu burda muratı deşifre ederkende
yapıyordun bunu dönüp bakalımmı mesajlarına.
o fotonun oynanmış olduğunu benden daha iyi bildiğine kalıbımı basarım. bana masal okuma
ben oynamış dedikçe tersini kanıtlama çabasında oldun

Derdim aklamak filan değil yakın çekimde çimlerin kötülüğü zaten belli oluyor bunu kendinde dedin rize maçında stadtaydım çimler gayet güzel gozukuyordu eve geldim tv den baktım çimler kötüymüş dedin demek ki aldatıcı olabiliyor ?

Bende yakın çekimde çekilmiş bir foto olduğunu düşündüm.Oynandığını bilsem niye ısrar edeyim.Bende dün tv'den izlerken buna yakın bir görüntü gördüm.Niye kendinden başka herkesin düşüncesine aha kesin kötü niyetli düşünüyor diye bakıyorsun ?

[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2019, 22:36:27 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Harbi şaka gibiler

Dilimde tüy bitti sözde objektif Beşiktaş taraftarı, bir de buna abi falan diyen var.

Çevrimdışı Erman1903

Bazı insanlar istediklerini elde edemeyince aşkları nefrete dönüşür. Onlar için yapılabilecek çok bir şey olduğunu sanmıyorum, taraftar akıllanır ve takıma sahip çıkarsa ortam bu tarz kişilere kalmaz, zamanla düzelirler ya da sayıları azalır. Çok tanımıyorum ama dükkanına kendi ismini vermiş birisi Alen, video serilerine Pascal falan gelmiş. Tribünden daha büyük oynamak için çekildiğini çıkardım ben.

Çevrimiçi Necmi

Bazı insanlar istediklerini elde edemeyince aşkları nefrete dönüşür. Onlar için yapılabilecek çok bir şey olduğunu sanmıyorum, taraftar akıllanır ve takıma sahip çıkarsa ortam bu tarz kişilere kalmaz, zamanla düzelirler ya da sayıları azalır. Çok tanımıyorum ama dükkanına kendi ismini vermiş birisi Alen, video serilerine Pascal falan gelmiş. Tribünden daha büyük oynamak için çekildiğini çıkardım ben.
yoo ismi çarşının önüne geçtiği için dışlandı sanırım.
bu kadar çıkar üstüne bir yapı kurarsan sonunda birbirlerinide yerler.

Çevrimiçi Necmi

Dilimde tüy bitti sözde objektif Beşiktaş taraftarı, bir de buna abi falan diyen var.
çok görmemek lazım Türklerin genel yapısı bu.
her zaman ilk olduğun haliyle yorumlanırsın bugün ne olduğunun bir önemi olmaz
al işde rızaya efsane diyenler var hala
bir insan bir dönem yaptığıyla değil bütün hayatı boyunca ortaya koyduğu iradeyle efsane olur.
Buda tribünde bir dönem iyiydi amatör ruhla Beşiktaş için mücadele ederdi. sonra büyüdü :)

Çevrimdışı Ayberk

tamam birileri rant peşinde koşuyor bunu biliyoruzda kaç kişi rant peşinde koşuyor
5 mi 10 mu 100 mü neden taraftar bunların peşine takılıyor. unuttu bazı arkadaşlar önceliğin beşiktaş olduğunu.
Abi işte malum gruplar var, bunların borusu ötmüyor artık, bunların bir de sürüsü var, onlar da peşlerinden gidiyor. Beşiktaşlılık değil ego önemli bu adamlar için. Muratın sürüsü de adamın geçen senelerde herkesten birkaç dakika önce verdiği haberlere tav olmuş durumda, bazıları adama tapar duruma gelmiş. Gerçekten ilginç, kulüp için iş yapanlar değil de haber yapanlar el üstünde tutuluyor bazıları tarafından, akıl tutulması bu olsa gerek
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Erman1903

yoo ismi çarşının önüne geçtiği için dışlandı sanırım.
bu kadar çıkar üstüne bir yapı kurarsan sonunda birbirlerinide yerler.

Bilemiyorum baya izleyen olmuş videoları, çoğu kişi de beğenmiş. Oyuncu yeni ve heyecanlı olduğu için ilk pozisyonda hata yaptı, 2.ci pozisyon zaten bir çarpışmaydı. Bonservis ödediğimiz oyuncuya kasıtlı ve kendini göstermek için yaptı diye saçmalamış. Medel-Emre-Melo tarzı oyuncular bazen yapar böyle şeyleri, hiç alakası bile yok. Ne diye beklentimiz olan oyuncu için böyle bir şeyi durduk yere söyler anlayamadım ben.

Çevrimiçi Necmi

Bilemiyorum baya izleyen olmuş videoları, çoğu kişi de beğenmiş. Oyuncu yeni ve heyecanlı olduğu için ilk pozisyonda hata yaptı, 2.ci pozisyon zaten bir çarpışmaydı. Bonservis ödediğimiz oyuncuya kasıtlı ve kendini göstermek için yaptı diye saçmalamış. Medel-Emre-Melo tarzı oyuncular bazen yapar böyle şeyleri, hiç alakası bile yok. Ne diye beklentimiz olan oyuncu için böyle bir şeyi durduk yere söyler anlayamadım ben.
sorun oyuncu değilki alanlar.
ne diyecek bunu almakla iyi iş yaptılarmı.
böyle hedef yaparsan yarın sahada hakemler tarafından harcanır.
bu işin sonu kime dokunur ona bakacaksın oyuncu harcanınca Beşiktaşın uğrayacağı zararın bir önemi yok hedef yapsınlarda
önünü kessinler bu işden yönetim karlı çıkmasın derdindeler.
bunlar Beşiktaşlıyım diye ortaya çıkmış konuşuyorlar üstelik bunlardan büyük Beşiktaşlı yok.

Çevrimiçi Necmi

iki yüzlü bunlar mesela çok tepki görürlerse sonra çıkar yanlış anlaşıldım bla bla bla diye konuşurlar
Beşiktaşı düşündüğü için konuştuğunu söyler ama ilk hamlede amacına ulaşmışdır.
sinyali çaktı işde şimdi peşindeki koyunlar her faulda saldırır artık. Bir oyuncu nasıl harcanırın
resmini çekiyoruz şu anda. lenside gelir gelmez quaresmanın yerine ortak oldu diye harcadılar
öyle yüklendilerki istenmeyen adam yapmayı başardılar. Bir sezon önce quaresmadan daha fazla verim vermiş oyuncu bir anda çöp oldu.
hemde hatırlarsanız daha doğru dürüst oynamadan.
ts maçında kaçırdığı gol herşeyin başlangıcı oldu aslında o maç iyide oynamışdı.
bazen konuşmalarda şaşırıyorum Beşiktaşın iyiliğimi isteniyor yoksa kötülüğümü diye.
Bir oyuncuyu eleştirirkende savunurkende önceliğin Beşiktaş olduğunu anlayamıyor insanlar.

Çevrimdışı savaş altay

boydun zamana ihtiyacı var. ama olacak oda.
Devre arasi netlesir.