Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365354 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Son transferler sonrası proje takımı Başakşehir'in yaş ortalaması 29.1 olurken, Beşiktaş'ın yaş ortalaması 28.5 olmuş.

Çevrimdışı mylife1903

abi tam bir ekip çalışması diyosun yanii. ama iyi organize olmak lazım organize olmayanların başına neler gelir bilirsin  :icool:
Organze olacaz tabi abi, agzi siki elemanlari toplayacagiz.
Operasyonun adi, @tangaz reis icin sirket arabasi kalkismasi

Sen fazla goze batmayasin diye abi arabada bekleyeceksin, arabanin ic isigini yakip puro iceceksin

Ben, yanima benim elemanlari alacam, sari yagmurlugumuzu ve kar maskesini giyip, deri eldivenleri takacaz ki iz kalmasin, odunlar elimizde olacak. Vurus basina odeme yapacagim icin @tuncaboylu yuda alacam yanima kim ne vurmus whoscore una bakacak odemeler icin.
Semsiyeyi @Yusuf Tekeli tutacak abi patronun kafaya cuvali gecirecez.
Siteyro muzik setinden verecez muzugu verecez muzugu, megafonlan bagaracaz fa$o patron diye sonra @Necmi abi gelip kirmizi marshal boyayalan fa$0 patr0n yazacak
Istiklal marsi ve kapanis

Çevrimdışı tangaz

Son transferler sonrası proje takımı Başakşehir'in yaş ortalaması 29.1 olurken, Beşiktaş'ın yaş ortalaması 28.5 olmuş.

proce takımı demişken altınorduda genç! yetenek hasan kabzeyi almış
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Organze olacaz tabi abi, agzi siki elemanlari toplayacagiz.
Operasyonun adi, @tangaz reis icin sirket arabasi kalkismasi

Sen fazla goze batmayasin diye abi arabada bekleyeceksin, arabanin ic isigini yakip puro iceceksin

Ben, yanima benim elemanlari alacam, sari yagmurlugumuzu ve kar maskesini giyip, deri eldivenleri takacaz ki iz kalmasin, odunlar elimizde olacak. Vurus basina odeme yapacagim icin @tuncaboylu yuda alacam yanima kim ne vurmus whoscore una bakacak odemeler icin.
Semsiyeyi @Yusuf Tekeli tutacak abi patronun kafaya cuvali gecirecez.
Siteyro muzik setinden verecez muzugu verecez muzugu, megafonlan bagaracaz fa$o patron diye sonra @Necmi abi gelip kirmizi marshal boyayalan fa$0 patr0n yazacak
Istiklal marsi ve kapanis

bu kalkışma sonrası le ferrariyi alırız heralde  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

proce takımı demişken altınorduda genç! yetenek hasan kabzeyi almış

Bazı romantik medya mensupları Altınordu'yu methedip duruyorlar da, takip ettiklerimden gördüğüm kadarıyla müteahhit zihniyetli bir adam.

Şu habere baksanıza?

http://www.fanatik.com.tr/2017/01/13/altinordu-u21-takimi-ligden-cekildi-1271858

Sene ortasında A takımdan 8 oyuncuyla helalleşip, U-21'den 10 tane adam çıkarıyorlar.

Tamam güzel de, sene ortasında yapılacak bir iş mi bu?

Sonra 8 maçta 3 puan alıp küme düşme tehlikesi gündeme gelince, Hasan Kabze'ye sarıldılar.
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2017, 11:52:11 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tangaz

Bazı romantik medya mensupları Altınordu'yu methedip duruyorlar da, takip ettiklerimden gördüğüm kadarıyla müteahhit zihniyetli bir adam.

Şu habere baksanıza?

http://www.fanatik.com.tr/2017/01/13/altinordu-u21-takimi-ligden-cekildi-1271858

Sene ortasında A takımdan 8 oyuncuyla helalleşip, U-21'den 10 tane adam çıkarıyorlar.

Sonra 8 maçta 3 puan alıp küme düşme tehlikesi gündeme gelince, Hasan Kabze'ye sarıldılar.

bu proceye balon denebilir mi sence

Çevrimdışı tuncaboylu

bu proceye balon denebilir mi sence

Valla birisi bence bu kulübün başkanını, "Abi inşaattan kazandığın paranın çok daha fazlasını futbolcu yetiştirerek kazanabilirsin" diye gaza getirdi.

Adamın arada sırada demeçlerine/haberlerine falan denk geliyorum, yok yani:

http://www.hurriyet.com.tr/altinordu-baskani-seyit-mehmet-ozkan-tum-takimi-kovdu-40222811

Bu proje yürümez.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Adebayor 1.5 sene için 3.9 milyon euro alacakmış.

Demba Ba'nın ne kadar doğru bir tercih olduğunu bir kez daha gördük.
Yuh !!

Seneligi 2.55 milyon € ya geliyor galiba Bitik Adebayora cok bu para..

Bu değirmenin suyu nereden geliyor diye bir Allahin kullu sormuyor cok ilginç..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağatay

Şu habere baksanıza?

Tamam işte adam doğrusunu yapmış
evi yapıyor, daireleri satması lazım ki hem o binayı bitirsin hemde yeni proceye başlasın
yani müteahhid olsam bende böyle yapardım
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

o değilde başkan şu sene sonu için bi müjdemsi bişey fısıldamıştı. kim acaba merak ediyorum  :icool:

Çevrimdışı mylife1903

o değilde başkan şu sene sonu için bi müjdemsi bişey fısıldamıştı. kim acaba merak ediyorum  :icool:
Balojan

Çevrimdışı tangaz

Balojan

reis bi maro getirecek de bana mandzukiç olanı gibi geliyor sanki

Çevrimdışı mylife1903

reis bi maro getirecek de bana mandzukiç olanı gibi geliyor sanki
Mario esrafindan ispanyol motorlu almanimsi kilibik gomez gelmesin de

Çevrimdışı tangaz

Mario esrafindan ispanyol motorlu almanimsi kilibik gomez gelmesin de

bende gomeze sıcak bakmıyorum bize bonservis kazığı atılmasının taraflarından biride odur hain kalkışmaın taraflarından biridir.

Çevrimdışı abdusta

Herkes Demba ba yı 4 aylıgına hatır transferi yapıldıgını sanıyor.
Seneyede kiralanması büyük olasılık

saygılar

Çevrimdışı El Nino

Derbiye Ali Palabıyık'ı vermişler. Fener'in son 3 maçında rakiplerine 3 kırmızı kart göstermiş.

Çevrimdışı tangaz

Derbiye Ali Palabıyık'ı vermişler. Fener'in son 3 maçında rakiplerine 3 kırmızı kart göstermiş.

bizim takım sakin kalmalı saha ve seyirci avantajımızı istekli ve atak oyunumuzla birleştirip rakibi ilk andan itibaren baskı altına almalıyız.

Çevrimdışı El Nino

bizim takım sakin kalmalı saha ve seyirci avantajımızı istekli ve atak oyunumuzla birleştirip rakibi ilk andan itibaren baskı altına almalıyız.

Oğuzhan'ın son maçlardaki performansı gerçekten çok iyi. Umarım böyle devam eder ve derbiye damgasını vurur. Çok özledik!

Çevrimdışı tangaz

Oğuzhan'ın son maçlardaki performansı gerçekten çok iyi. Umarım böyle devam eder ve derbiye damgasını vurur. Çok özledik!

ozzi ve atiba ikilisi orta sahada sert rakipler karşısında zorlanıyor genelde topal ve souza bu baskıyı iyi yapıyorlar böyle maçlarda bence de kilit isimler bu dörtlü olacaktır.

Çevrimdışı mylife1903

Maca gidecek arkadaslara buyuk gorev dusuyor.

Lutfen sabirli olun, takimi hemen rakibin ustun salmayin, riskleri kademe kademe almaliyiz. Bu 90 dakikalik bir mac degil 120 dakika hatta ve hatta penaltilaf sonunda bile sonuclanabilir.

Takimi germeden, rakibe basarak, hakeme basarak bunlarin kafasina kafasina vurma vaktimiz gelmistir.

Artik aziz gelsin dickini kurtarsin

Çevrimdışı tangaz

Lutfen sabirli olun, takimi hemen rakibin ustun salmayin, riskleri kademe kademe almaliyiz. Bu 90 dakikalik bir mac degil 120 dakika hatta ve hatta penaltilaf sonunda bile sonuclanabilir.

Takimi germeden, rakibe basarak, hakeme basarak bunlarin kafasina kafasina vurma vaktimiz gelmistir.

nostaljik skor tarifesi istiyorum abi 4-0  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

nostaljik skor tarifesi istiyorum abi 4-0  :bandit:
Buyur abi burdan hatirlatalim
Bizim icin alisageldik bir skor ama yeni nesiller icin buyuk bir fark(neyyl armsitronk tonlamasiylan)

Çevrimdışı Çağatay

dicken üstünde olmalılar maç boyunca
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

dicken üstünde olmalılar maç boyunca
sanırım dickİn üzerinde diyecektin tuşların sürçmüş  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

sanırım dickİn üzerinde diyecektin tuşların sürçmüş  :D

Ayıp oluyor.  :bandit:

Dick'le bir alıp veremediğimiz yok, Aziz'in üstünde oluruz ama.  :evillol: :evillol:

Etiketler: