2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

kartalizma190399, hasankale, kartal meriç, İsmail Özyurt, levitate, admsngl898, CemMert, mayguntr, Yancos, blackeagle35, murat, Renton, ergin, NioHH, BlackEagle16, Gökhan Kurt, underworld, Mehmet57, Cihan1903, Monza, qp 383, uğur07, ulumemo ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 49641 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

flick'te bayern'e dönecekmiş galiba haydaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

bu sağ bek weiser, adı geçen forvetler kanatlar, hermoso de vrij falan hepsi üçlü topçusu ALLAH ALLAH oluyorum içimden

çok karıştırmasınlar bence düz dörtlü devam etmek iidir şu an için
😁😁Fmci misin?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

bu sağ bek weiser, adı geçen forvetler kanatlar, hermoso de vrij falan hepsi üçlü topçusu ALLAH ALLAH oluyorum içimden

çok karıştırmasınlar bence düz dörtlü devam etmek iidir şu an için
başkan dün stüdyodan ayrılırken ters köşeleri severim demiş. Acaba bir luce, conte yada morinho gibi 3’lü savunma hoca hazırlığımı var? 3’lü savunmadan korkmayın bu kadar :)) tarihin en başarılı beşiktaş’ı 3’lü savunmayla oynadı luce ile.. ;)
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Mehmet57

Gedson/Muci satilirsa yerine isteyecegim ilk oyuncu Adrian Bernabé. Parma’da oynuyor ve su an ki asamada alabilecegimiz bir oyuncu. Hem 8, hem 10 oynayabilen biri. Muci-vari aldigimizdan daha yuksek bir fiyata satabilecegimiz topcu.

https://youtu.be/KRpxz2eOJBo?si=UXJ7_bz9N3VSv_sn

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Luka  Jovic te doğrudan Ante Rebic havası seziyorum. Umarım hedefimizde değildir.

Çevrimiçi mellfred

Oğuz iyi topçu 3 milyon verilir Depay kanat forvet için iyi olur
depay’dan lens kokusu alıyorum
hiç istemiyorum

Çevrimiçi levitate

😁😁Fmci misin?

son 1 yıldır falan oynamadım ama yeni sportif direktörümüz öyle galiba :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Luka  Jovic te doğrudan Ante Rebic havası seziyorum. Umarım hedefimizde değildir.

milan'la uzatacak rahat ol abi :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen gelirse geçmiş olsun Şenol Güneş'e bile razıyım

Çevrimiçi Samet Demir

Sergen gelirse geçmiş olsun Şenol Güneş'e bile razıyım
Ligdeki faal hocalardan en mantıklısı Cağdaş hoca bence
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Yasin Özcan alındığı taktirde sol bek mi sol stoper mi oynatılmasını istersiniz?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sergen Hoca ile ilgili tek cekincem Sporting macinda kopya 2 gol yedikten sonra yaptığı fiyasko açıklama.

Çağdaş Hoca bence cok erken. Onun da daha hazır olmadığını bizim maç sonrası verdiği demekten anlarsınız. Ancak hakkını vereyim kendi kurduğu Kayserinin ekmeğini hala yiyorlar.

Ben yabancıdan yanayım ama bakalım ne olacak?

Çevrimiçi Samet Demir

Sergen Hoca ile ilgili tek cekincem Sporting macinda kopya 2 gol yedikten sonra yaptığı fiyasko açıklama.

Çağdaş Hoca bence cok erken. Onun da daha hazır olmadığını bizim maç sonrası verdiği demekten anlarsınız. Ancak hakkını vereyim kendi kurduğu Kayserinin ekmeğini hala yiyorlar.

Ben yabancıdan yanayım ama bakalım ne olacak?
Yabancı kurucı bir hoca. Yabancı hoca olmuyorsa Nuri ya da Çağdaş. İkisininde de risk yüzdesi aynı gibi.

Morinho falan yazıyorlar Allah korusun diyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yabancı kurucı bir hoca. Yabancı hoca olmuyorsa Nuri ya da Çağdaş. İkisininde de risk yüzdesi aynı gibi.

Morinho falan yazıyorlar Allah korusun diyorum.

Mou yu bırakalım looser başkan ve camiası alsin, bize uzak olsun.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yönetimin hedefleri ve vizyonunu dikkate aldığımızda benim görüşüm gelmeyeceği garanti iki isim var. Bunlar Şenol Güneş ve Sergen Yalçın.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetimin hedefleri ve vizyonunu dikkate aldığımızda benim görüşüm gelmeyeceği garanti iki isim var. Bunlar Şenol Güneş ve Sergen Yalçın.
Sosyal medyada ikisi içinde iyi yangın yapıyorlar. Geçen sene dilimiz yanmadı sanki. Bizim taraftarı çözemiyorum artık ben. Çok farklı bir boyuta evrildik.

Çevrimiçi gokhans

Luce gelecek. Ters köşe sever başkan, luceyi getirecek bakında görün..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: