2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 738 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11382296 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mahmut

Alıntı yapılan: cursedofdragon link=topic=23 87.msg633908#msg633908 date=1471619231
nedemek ki bu :alala:

Eto'o: "Bilmediğiniz şeyler üzerine susmanız daha iyi. Bazı kapılar vardır ki açıldıktan sonra artık geri kapanamazlar... Adrenaline 💉💉💉💉"

Benim anladigim Etoo geliyor
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 18:12:05 Mahmut ]

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Şenol hoca Utkuyu 3'üncü kaleci olarak düsünüyor, muhtemelen ziraat eleme maclarında ona görev verir
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı abdusta

Utkunun bir anda forma giyeceğini düşünmüyorum. Bir anda verilmez genç oyuncu hata yaparsa kaybedersin. Şenol hoca onunla özel ilgileniyor. Zamanı gelince formayı giyer...
Hemen kaleye gececek anlamında demedim
herseyden önce kendini A takımına ait hissedecek
Aidiyat duygusu
önünde Koca bir 3 yıl var belki 6yıl ..Tolga abisinin SGK emekli yaşı dolunca takar eldivenleri

saygılar

Çevrimdışı cursedofdragon

Şenol hoca Utkuyu 3'üncü kaleci olarak düsünüyor, muhtemelen ziraat eleme maclarında ona görev verir

En son basın toplantısında söylemişti zaten yalnış aklımda kalmıyorsa utku'yu ziraat kupası maçlarında değerlendirebiliriz diye.

Çevrimdışı Yasin02

Antalyaspor kendisi düştü, ağlamaması lazım artık.  :D
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Onur Küçük

Eto'o: "Bilmediğiniz şeyler üzerine susmanız daha iyi. Bazı kapılar vardır ki açıldıktan sonra artık geri kapanamazlar... Adrenaline 💉💉💉💉"
Beşiktaş ile olan transfer sürecini yorumlamış sanırım . Antalyaspor'un Eto'o ya yol vermesiyle bir süreç başladı. Beşiktaş'a olan kapı Eto'o ya göre kapanmayacak şekilde aralandı ama bu belirsiz süreçte susması lazımdı . Belki bu şekilde yorumlamak lazım.

Çevrimdışı abdusta

üzerinde EXIT yazan kapılar veya ACIL ÇIKIŞ yazan kapılar ANTALYA KLUBU çıkış kapısını işaret ediyor

saygılar

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Mbokani'ye irkcilik mi yaptim simdi? Dedigim acik, istediginiz gibi anlayin.

Nasri konusunda da Kuzey Afrika'lilarin genellikle disiplinsiz olduklarini soylemeye calistim, bunun neresi irkcilik?

mbokaniye sen ırkçılık yaptın demedim zaten tipten dolayı eleştirenlere yanıt vermişsin 20 gol atar diye, bende senin nasriye
neden böyle birsey dedigini anlam veremedim, disiplinsiz diyorsun bu hocadan hocaya fark eder,q7 carvahal
ve samet hocayı kücümsedi cünkü bu hocalar oyuncularla arkadas olmaya kalkıyor buda yanlıs birsey şenol hocanın
elinde is yapar bence
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı artena_condari

Orijinal metin bağlantıda:

"Nasri, bu yaz süresince Beşiktaş'la adı geçen 4. Man City oyuncusu. Kompany'nin, gülünç bir şekilde, transfer hedefi olduğu dile getirilmiş ve Kolarov defalarca transfer olmanın "kıyısından dönmüştü" fakat şimdi Man City'de kendine yer buldu. Bony ise hala Beşiktaş ve West Ham ile ilişki halinde.

Her ne kadar Türk basını güvenilir olmamakla ünlüyse de güvenilir L'equipe'nin haberi olayı inanılır yapıyor" vs. vs.

http://www.mcfcwatch.com/2016/08/19/turkish-champions-in-talks-to-sign-manchester-city-playmaker-samir-nasri/

Çevrimdışı brkntcnr

Selamlar. Hala kap gelmemiş. Ne zaman gelicek yahu bu kap lar :(

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Umutcan Kaya

En son basın toplantısında söylemişti zaten yalnış aklımda kalmıyorsa utku'yu ziraat kupası maçlarında değerlendirebiliriz diye.

evet hatta 2 yabancı kalecinin fazla oldugunu söyledi ama boykonun performansı gecen seneden daha iyi diyerek
bi bakıma sen iyisin sorun bizde demek istedi  :evillol:
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi COB

mbokaniye sen ırkçılık yaptın demedim zaten tipten dolayı eleştirenlere yanıt vermişsin 20 gol atar diye, bende senin nasriye
neden böyle birsey dedigini anlam veremedim, disiplinsiz diyorsun bu hocadan hocaya fark eder,q7 carvahal
ve samet hocayı kücümsedi cünkü bu hocalar oyuncularla arkadas olmaya kalkıyor buda yanlıs birsey şenol hocanın
elinde is yapar bence

Nasri'ye degil, genel anlamda Kuzey-Afrika'li futbolcular profesyonellikten uzak ve disiplinsiz oluyor. Yoksa kimseye irkcilik ettigim yok, hatta kendilerini baya da severim insan olarak.

Nasri'nin futbolculuguna birsey dersem carpilirim ama diger acidan olumsuz bakiyorum, baska hicbir sebep yok. Ha Senol Hoca onu da adam ederse de sadece alkislarim.

Çevrimiçi Necmi

mbokanin tipten kaybettiği icin elestri almasının yanlış oldugunu söyleyip 20 gol atar diyorsun
ama kendin nasrinin kuzey afrikalı olmasının sorun olacagını söylüyorsun ikiside ırkcılık bence
yok biri ayrımcılık diğeri ırkçılık oluyor :bandit:
kuzey afrikalıların sorunlu olduğunu söylemek ciddi ırkçılık oluyor
bunun yerine oyuncu özelinde konuşup fikir beyan etmek lazım bizdede kuzey afrikalı oyuncu oynadı
fransız oyuncuların yarısı öyledir. hepsimi sorunlu
bir insana fiziki görünüşünden dolayı eleştiri yapmak ayrımcılıktır. güzellik çok değişken bir kavram birine
güzel gelen başkasına çirkin gelir.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

F.o: Bir gün transfer yapıcam ama o gün bugün değil..

Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Bishamon

Kapsız bir hafta daha geçirdik  :uyucam:

Çevrimdışı linux

ben demedim mi bu hafta transfer felan kap felan olmayacak diye .  :boxin:

Çevrimdışı sosyalkartal

Umudunuzu kaybetmeyin kardeşlerim bugün daha bitmedi alın çayınızı için sigaranızı   :)
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı 38life

Samir Nasri alkol sorunumu çözdüm derse Beşiktaş'lı olacak.
Taraftarın alkol sorunu var kimse birşey diyor mu? Alla alla. Bırakın gelsin. Gel hele gel
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı T.Yapici

Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimiçi Necmi

Mbokani'ye irkcilik mi yaptim simdi? Dedigim acik, istediginiz gibi anlayin.

Nasri konusunda da Kuzey Afrika'lilarin genellikle disiplinsiz olduklarini soylemeye calistim, bunun neresi irkcilik?
biraz ırkçılık oluyor seninle bu jonuda anlaşamıyoruz bir insanı kökenlerinden
dolayı yargılamak ırkçılıktır. Bizdede oynadı kuzey afrikalı ama hiçde disiplinsiz değildi
bu sözünle Ahmed Hasan ıda disiplinsiz yaptın melek gibi biriydi.

Çevrimdışı Bishamon

Taraftarın alkol sorunu var kimse birşey diyor mu? Alla alla. Bırakın gelsin. Gel hele gel

Taraftar futbol oynamayacak?

Çevrimiçi Umutcan Kaya

ulan bide sosyalkartalın dedigi tutuyormus nasriyi 19.03 acıklıyorlar neler olur burda  :steamed:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Eto bitmiş

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Etiketler: