Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8386726 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Ekim 2016, 11:07:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Günaydın Millet,

Bu Şenol Güneş Milli Takım'ın başına geçiyor muhabbeti nedir ?
1 yıllık sözleşmemiz var Hocamız ile .
İnş öyle bisey olmaz . Olacagını sanmıyorum ama korkuyorum biryandan.  :akuma:

Çevrimdışı tangaz

Gömücüleri iyi rahatsız etmişiz demek. Sızlanma sesleri geliyor arkadan arkadan...

bir şey yazmayayım diyordum ama vazgeçtim yazmaya karar verdim. @38life şimdi 2 kelam etmişsin üzerine alınıp ama onu da yanlış anlamışsın, senin özelinde yazılan bir mesaj değildi o. senin özelinde gözlemim olarak şunu dile getirebilirim mesela sevgili Onura %100 katılman dışında birileri ile ortak paydada buluştuğun iletin neredeyse yok denecek kadar azdır, birilerinin yorumuna katıldığın mesajlarda bile bir veya birkaç AMAn hep oluyor ama kimse sana boşboş konuşuyor demiyor futbola bakışın bu deyip saygı gösteriyor yeri geliyor yanıt veriyor yeri geliyor dinleyip geçiyor diğer üyeler ama kimse sana boşboş konuşuyor demiyor. burası takımın konuşulması gereken bir platform diğer üyeleri ama öyle ama böyle nedenlerle eleştirip hatta ve hatta iletilerini boşboş die sıfatlandırılacağı bir yer değil, kişiler burada geliyor vaktini geçiriyor senin o boş bulduğun yorum için dahi vaktini harcıyor. katılmayabilirsin ama kimseyi boşboş konuşuyor die nitelendiremezsiniz die düşünüyorum. 

kimsenin arkadan arkadan sızlandığı falan yok bu arada ben 10 gün önce de @ONUR KOLCU kardeşime son dönem fazla görünmeyip gelip millete boşboş konuşuyorsun deyip gitmen doğru değil burada kişiler kendi fikrini beyan ediyor eleştiri de bulunuyor bunun için de görüşlerine katılmasan da emek harcıyor böyle gelip bir görünüp boşboş konuşuyor millet deyip çekilirsen kenara bunlar karşılıklı ikili yazışmalara döner kişiler birbirinin kalbini kırar bence buna gerek yok demeye getirmiştim dilim döndüğünce ama Onur kardeşimiz ortada görünmeyip 10 gün sonra gene aynı şekilde ortaya çıktı sen de nadir görülen diğer üyelere katılma durumuna girdin. durum bundan ibaret...

forumda her gün herkes birilerini gömüyor falan diyorsunuz ama belki farkında değilsiniz maç yok beşiktaş yok şayet o iletiler vb de olmasa günde 2 sayfa giriş olmayacak foruma sonra eleştirinin adı gömmek olmuş ama ben okuduklarımda gömme değil eleştiri görüyorum ortada hakaret yok yapılan yorumlar sırf sportif yönden yapılanlar ve yapılamayanlar üzerine....

baştan da belirttiğim gibi 10 günde bir girip burada vakit harcayan emek verip yorum yazan kişiler eleştirdi die negatif yazdı die diğer üyelere boşboş konuşuyorsunuz demek saygısızlıktır!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Takımla ilgili bir şey söylemek istiyorum.

Açıkçası bu son dakika ve frikik golleri beni korkutuyor.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

akan oyunda gol bulmakta zorlanıyoruz henüz, oğuzhan form tutup talisca+tolgayla uyumunu arttırınca bir nebze ilerleyecektir oyun ama istenilen seviye için kanatlarında bu 3lüye katılıp 5liye dönmesi gerekecek...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

5- Forum üyelerine küfür hakaret aşağılayıcı ve alaycı konuşma yapılamaz " küfür hakaret Üyelik iptali aşağılayıcı ve alaycı üslup  15 gün nopost"
 6- Üyeler arasında karşılıklı hakaret, rencide edici söylem, eylem ve paylaşım ''15 gün no post''
 7- Üyeleri tahrik edici uslüp ile yazılan yorumlar ve tahrik edici paylaşımlar ''uyarılma - moderasyon devamında 7 gün no post''

arkadaşlar forum kurallarının iki gündür yapılan şikayetler ile ilgili maddelerini buraya tekrar yapıştırayım.
bazı arkadaşlar sürekli birilerinin paylaşımlarına saygısızca cevap vermeyi kendisine görev biliyor. Burda dursun maddeler.
sonra kimse ben neden ceza aldım demesin.

Çevrimiçi Necmi

şimdi sen korkmayasın diye son dakika golü yada frikik golü atmasınlarmı :alala:

Çevrimdışı sametbagan

Bence yeni bir konuya başlamalıyız artık.Türkiye de başarı istiyorsak ki öyle Şenol hocayı asla bırakmamalıyız.Hazırlık maçında bile kötü oyuna tahammülü yoksa insanların bu şenol hoca sayesindedir.Hem türkiye hem avrupada başarı istiyorsak eğer bu kesinlikle yabancı bir hoca ve istikrarla gerçekleşir.

Çevrimdışı rico_paşa

Akan oyunda gol bulamamamızın sebebi hala bir 10 numaramızın olmaması. Top hep kanatlarda oradan hücum ediyoruz ve kanat oyuncuları da formsuz olunca böyle bir tablo çıkıyor. Şahsi fikrim Talisca yı sağ açıkta oynatıp Tolgay ı 10 numaraya kaydırmak.
Beşiktaş'a adanmış hayatlar

Çevrimdışı tangaz

şimdi sen korkmayasın diye son dakika golü yada frikik golü atmasınlarmı :alala:

abi son dakikaya kalmasın yanii o bakımdan şeyetmiş Yusuf bence  :D

Çevrimdışı sametbagan

Bir de bizim takımın İleri ucunda uyum sorunu ap açık ortada sanırım geçen sene takımın yüzde doksanı almanca anadilinde konuşuyordu busene bu değişti.
Bence biz bu sorunu çözersek geçen seneden daha fazla puan toplarız.

Çevrimdışı tangaz

hazır ginlerde sakatken takımı atiba tek ön libero önünde tolgay+ozi ile çift 8 yaparak oynatmak talişkayı sağ açık oynatmak çözüm olabilir akan oyunu geliştirmek adına. sol açık için Q7 yada olcay arasında git geldeyim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

5- Forum üyelerine küfür hakaret aşağılayıcı ve alaycı konuşma yapılamaz " küfür hakaret Üyelik iptali aşağılayıcı ve alaycı üslup  15 gün nopost"
 6- Üyeler arasında karşılıklı hakaret, rencide edici söylem, eylem ve paylaşım ''15 gün no post''
 7- Üyeleri tahrik edici uslüp ile yazılan yorumlar ve tahrik edici paylaşımlar ''uyarılma - moderasyon devamında 7 gün no post''

arkadaşlar forum kurallarının iki gündür yapılan şikayetler ile ilgili maddelerini buraya tekrar yapıştırayım.
bazı arkadaşlar sürekli birilerinin paylaşımlarına saygısızca cevap vermeyi kendisine görev biliyor. Burda dursun maddeler.
sonra kimse ben neden ceza aldım demesin.

Olurmu abi biz bos bos konuşuyoruz burada

Bazi arkadaslar forumun ne demek oldugunu bilmiyor galiba

Yazilanlari begenmiyorsan okuma , girme kardeşim zorla tutan yok seni neden gelip burada vakit geciren emek harcayan insanlara gelip hakaret ediyorsun ?

Çevrimiçi Necmi

abi son dakikaya kalmasın yanii o bakımdan şeyetmiş Yusuf bence  :D
bence mahsuru yok eğer 3 puan alacaksak maç bittikten sonra bile atabilirler :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

iyide bu güzel bir şey kritik maçları çevirebiliyoruz son dk'da daha oturmadı takım eksikler, formsuzlar var en önemlisi Oğuzhan yok daha...

Eleştirmeyelim , Biat edelim bu mudur yani doğru olan ?

Eleştiri iyidir yapici eleştiri , Eleştirinin muhalefetin olmadığı yerde Diktatörlük , koşulsuz Biatcilik olur neyse bazi insanlara bunu analtamazsiniz Onlardan iyi mi bileceğiz sonucta.

Çevrimdışı canergiray77

antalya maçına gidecekler kimler belki bende gelebilirim :D
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

hazır ginlerde sakatken takımı atiba tek ön libero önünde tolgay+ozi ile çift 8 yaparak oynatmak talişkayı sağ açık oynatmak çözüm olabilir akan oyunu geliştirmek adına. sol açık için Q7 yada olcay arasında git geldeyim.
bence güzel bir düşünce abi olcayı tercih ederim oziyle iyi anlaşıyorlar hem gereksiz top tutulmamış olur talisca'da ayağında biraz fazla top tutuyor. :ok:

Mac bittikten sonra Genelde , Hoca , Baskan veya Futbolcularimizdan biri atıyor Golu her hafta :tabe:

Çevrimdışı tangaz

abi en güzel oyun ilk 10 dk içinde 1-0 yapıp üzerine yatılan oyundur  :bandit:

G  B  M  A  Y  P
34 0  0  34 0  102

Birde Besiktasin futbolcusuna hakaret edenler var surekli olarak

Artik tepki gosterip ceza almak yerime Moderasyona rapor etme karari aldim bu konuda

Ben Tahrik olup tepki verip ceza alacagima , Hakaret eden kişi alsin Cezayı :bandit:

Surada Yetersiz oldugunu hepimizin kabul ettigi beğenmediği Necipi bile 10 kere tercih ederim Ozan kazmasina mesela..

Çevrimiçi Necmi

Birde Besiktasin futbolcusuna hakaret edenler var surekli olarak

Artik tepki gosterip ceza almak yerime Moderasyona rapor etme karari aldim bu konuda

Ben Tahrik olup tepki verip ceza alacagima , Hakaret eden kişi alsin Cezayı :bandit:

Surada Yetersiz oldugunu hepimizin kabul ettigi beğenmediği Necipi bile 10 kere tercih ederim Ozan kazmasina mesela..
Necip izlanda karşısında ezilmezdi.

Çevrimdışı tangaz

dün paratore şey mi demiş "ozanın sakatlanması kötü oldu hamle şansımı elimden aldı yoksa caneri çıkarıp ismayli alacaktım ama saha zemin kötü die son dakikalara bıraktım" 2-0 mağlupsun düşündüğün hamle caner out iso in  :alala: futbolu çok iyi bilen bir paratoremiz war...

Milli takima alinmayan , Cagirilmayan oyunculardan olusan 11

Su 11 , dunku 11 e en az 3 tane sallamazsa bende bisey bilmiyorum

Necip izlanda karşısında ezilmezdi.
Sabahta yazdim abi

Atinc - Ersan ikilisi Stoperde , Omer - Topal ikilisinden , Orta sahada Necip de Ozandan cok daha faydali ve iyi oynamazsa bende futboldan zerre anlamıyorum :bandit:

Etiketler: