2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 323 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321798 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı sozkul

Şu soruyu soruyorum?

Gomez dahil Herkes Beşiktaş'a dönmek istiyor da
neden renklilere rağbet yok?

saygılar

Sizce neden hocam bi söyleyin lütfen  :)

Çevrimdışı İhsan

Töre de geleceği için, pahalı bir kanat almayız tahminimce.

Hem Aboubakar, hem de Demba Ba giderse, sağlam bir santrafor alınabilir.

Ya da bir bakmışsın Demba Ba formunu bulmuş golleri sıralıyor, sırf onu alıp transferi kapatırız.  :)

Şaka maka iskelet oturuyor iyice.

BUnu geçen senede demiştik 14 transfer yaptık  :evillol: iki daha gelecek :hiho:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

İtalya bir zamanlar İtalya idi...Roberto ve Dino Baggio brothers ( kardeş değiller zıplamayın hemen :) ), Salvotore Schilacci, Gianluca Vialli, Danielo Massaro ve o dönemki saz arkadaşları futbolu bırakınca yerini dolduramadılar. Perşembe akşamları TRT2 de avrupadan futbol olurdu. Her zaman için İtalya en ilgi çekici, en iyi futbolcuların oynadığı ligdi. Yabancı sayısı az olduğu için bolca italyan ve bir o kadar kaliteli dünya starı oradaydı. Galatasaray İtalyanın sıradan bir takımı olan Bolognadan Kubilay Türkyılmazı çok büyük transfer olarak getirmişti. Halbuki İtalya için vasat bir adamdı Kubilay. Paul Gascoigne, Rudy Voeller, Jurgen Klinsmann, Lothar Matheus,Thomas Haesler,Ruud Gullit,Marco Van Basten,David Platt,Claudia Cannigia,Gabriel Batistuta,Faustina Asprilla ve tabii ki Diego Armando Maradona vs. vs.. Say say bitmez.Bir futbolsever olarak İtalya futbolunun eski konumuna dönmesini isterim.

Top sende Tangaz... :D

o trt2 deki programın seriA başlangıç müziği en sevdiğim spor programı müziğidir hala jenerikte bir gol vardır takımı hatırlamıyorum ama bir oyuncu rövaşata yapıyor top yan direkten dönüyor dönen topa bir rövaşata daha top bu sefer öbür direkten dönüyor ardından 3.sü ve gol. mühtiş günlerdi. klinsmana hep üzülürdüm milanın hollandalılarının gölgesinde kaldığı için. birde genoalı çekoslavak thomas skhuravy derim @kyiv
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Italya ligi benim icin bir numaradir. Italyada futbolu herifler oynar. Yarisi kel sahada adamlar cikip kazanmak icin oynarlar.
Italya futbolunu azicik anlamak lazim. Mesela balotellinin firlama zamanlarinda azicik ukalik yaptiginda totti gelir onu tekmeler sahada. Sert oynanir ve sonuc odakli oynanir.

Ruben sosa vardi once kendini atil frikik kazanir sonra 30-40mden kaleye vururdu.

Vieriyi severdim ben lentini vardi acik oynardi. Simdi bu ingiliz ligine bakiyorum bazen boyle hosuma gidiyor ama hissetmiyorum, bos geliyor bana. Italya liginde ise ohhh hersey var, gerilim, kan, ter, gozyasi,kavga

Çevrimdışı tangaz

Italya ligi benim icin bir numaradir. Italyada futbolu herifler oynar. Yarisi kel sahada adamlar cikip kazanmak icin oynarlar.
Italya futbolunu azicik anlamak lazim. Mesela balotellinin firlama zamanlarinda azicik ukalik yaptiginda totti gelir onu tekmeler sahada. Sert oynanir ve sonuc odakli oynanir.

Ruben sosa vardi once kendini atil frikik kazanir sonra 30-40mden kaleye vururdu.

Vieriyi severdim ben lentini vardi acik oynardi. Simdi bu ingiliz ligine bakiyorum bazen boyle hosuma gidiyor ama hissetmiyorum, bos geliyor bana. Italya liginde ise ohhh hersey var, gerilim, kan, ter, gozyasi,kavga

ruh ikizim işte lafı ağzımdan almış gene seriA HERİF ligiydi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mehmetthedum

O yüzden benim profil resmim Tardelli..   en HERİF ön libero idi vaktinde.

Liseliler bilmez  :D
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı mylife1903

Bu messi erkekse gidip atalantayi sampiyon yapsa ya tek basina abi. Barselonada bizim abu bile gol atar. Sen git maradona gibi napoliyi sampiyon yap hele. Ronaldoya buyuk saygim var o ingilterede de golleri siraliyordu bu messiyi goremedik daha deplasmanda.
Gitsin hadi italya olmadi da ingiltere oldu o da olumlu
Yaninda neymar onunde suarez, oghgggg kanuni sultan suleymen herif sanki.

Çevrimdışı tangaz

Bu messi erkekse gidip atalantayi sampiyon yapsa ya tek basina abi. Barselonada bizim abu bile gol atar. Sen git maradona gibi napoliyi sampiyon yap hele. Ronaldoya buyuk saygim var o ingilterede de golleri siraliyordu bu messiyi goremedik daha deplasmanda.
Gitsin hadi italya olmadi da ingiltere oldu o da olumlu
Yaninda neymar onunde suarez, oghgggg kanuni sultan suleymen herif sanki.

ronaldo bile ispanyaya geçti de skorları katladı barça realde o kupaları almak golleri atmak kolay tabii ama dostum abubakar konusunda çok iyimser şey etmişsin  :D barça dedin de romarioyu özledim abi ayağının dışıyla kalecinin yanından tık diye sokardı

Çevrimdışı mylife1903

ronaldo bile ispanyaya geçti de skorları katladı barça realde o kupaları almak golleri atmak kolay tabii ama dostum abubakar konusunda çok iyimser şey etmişsin  :D barça dedin de romarioyu özledim abi ayağının dışıyla kalecinin yanından tık diye sokardı
Simdi su attigimiz golu izliyorum erol kaynar birseyler zirvaliyor falan.

Simdi ustad bu cenkin golunde bu karijma topu keserkenki vurus teknigine bi baksana. Bu herif neden bu sekil sut atmaz, vur kaleye ayni sekil. Illa bu ayagini boyle kicinin arkasindan cevirecek falan, lan bu ortayi kestigin gibi kaleye vur iste 30mden.

Çevrimdışı sozkul

@sozkul abi yaşından eminmisin sen  :icool:

Yok saygı görmek içim bu ayağa yatıyorum, güzel oluyor :)

Çevrimdışı tangaz

Yok saygı görmek içim bu ayağa yatıyorum, güzel oluyor :)

ilk gün seni tanıdıgım ilk gün anlamıştım bunu  :bandit:

Çevrimdışı sozkul

Bu Heriflik kavramı sizi derinden etkilemiş,nedenini bulmak lazım, çok mu dayak yediniz ortaokul ve lisede Heriflerden? Onlar gibi olmak mı istiyorsunuz öç almak için?

Çevrimdışı tangaz

Bu Heriflik kavramı sizi derinden etkilemiş,nedenini bulmak lazım, çok mu dayak yediniz ortaokul ve lisede Heriflerden? Onlar gibi olmak mı istiyorsunuz öç almak için?

2007yılı nisan ayında benim için kullanılınca hoşuma gitti bu tabir. yeni bir başlangıç vardı hayatımda o dönem biri hakkımda referans toplarken beni tanıyan birine sorular soruyor aldığı cevaplar karşısında "yaa bırak gevelemeyi herif gibi herif mi ondan haber ver" diye soruyor beni tanıyan kişi de "herifin dibidir" die yanıt veriyor. o gün bugündür severim ve kullanırım abi @sozkul

Çevrimdışı kyiv

Öyle bir anlattın ki sanki İtalyada tribündeyiz. Arka planda megafonla tribünleri bağırtmaya çalışan bir isim...Arkasından la la la...kusura bakmayın italyancam yok :) Bu arada yugoslav kardeşlerimiz müthiş sırp solak saviçevic, makedon pançev, hırvat boban, serbest vuruşcu mihajloviç, Alen Boksic unutulur mu?

Vay be neymiş İtalya bir zamanlar.

Çevrimiçi mellfred

O yüzden benim profil resmim Tardelli..   en HERİF ön libero idi vaktinde.

Liseliler bilmez  :D
Arnold schwarzenagger değil mi o foto

Çevrimdışı Berat

İzmit lehçesi herif,moruk vb.  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Buyrun trt2 avrupadan futbol, jenerik muzugune bak hey yavrum hey breh breh

Surda ise showtv teleon yayin kavgasini goreceksiniz. Ulan hic sevmem ispiyonculugu, boyle eziklik olmaz, arkaya bir teminator muzugu at, dududun dudun dudududun dudun. Sonra maddeyi okuyan ciddi bir ses ama turkcesi bozuh falan,ah be ah. Bu arada 3 dakikalik haber amacli goruntunun dakikasi 2000$mis.

Teleon vardi zamaninda reklamlar da cok komikmis. Ulan yaslandik resmen.

Ayrica meshur istanbulspor macina kadar uzandim aramalarimda. Burdan yakin. Ftnin demece bakin bana hele bir yugoslav loll yapamaz, tarzi irkci soylemler. Yugoslav dedigi adam da meshur saffet susic
Ben insanligimdan utandim.

Çevrimdışı kyiv

o trt2 deki programın seriA başlangıç müziği en sevdiğim spor programı müziğidir hala jenerikte bir gol vardır takımı hatırlamıyorum ama bir oyuncu rövaşata yapıyor top yan direkten dönüyor dönen topa bir rövaşata daha top bu sefer öbür direkten dönüyor ardından 3.sü ve gol. mühtiş günlerdi. klinsmana hep üzülürdüm milanın hollandalılarının gölgesinde kaldığı için. birde genoalı çekoslavak thomas skhuravy derim @kyiv

O müziği ben de severdim. Rahmetli Hüseyin Başaran ve Tansu Polatkanın sesinden...Bir de hatırlarmısın bilmem italya 90 dünya kupasının resmi şarkısı vardı onu da tek geçerim. Bir de o görüntüler de mi vardı başka bir yerde mi tam hatırlayamıyorum Parmalı Thomas Brolin (İsveçli bebek yüz) in havaya sıçradığı burgu gibi göndüğü klasik bir gol sevinci vardır. Yaş 40 hardiskimde kalıntıları kalmış  :) Geçen eski liseden kalma defterlerimi karıştırdım bodruma inip abicim üşenmemişiz sıkılmamışız defterin arka kısmına bütün italyan,ingiliz takımlarının forma reklamlarını yazmışız barillasından tut mottasına frigidairine, pirellisine, carlsberg ine, jvc sine...

Çevrimdışı mylife1903

O müziği ben de severdim. Rahmetli Hüseyin Başaran ve Tansu Polatkanın sesinden...Bir de hatırlarmısın bilmem italya 90 dünya kupasının resmi şarkısı vardı onu da tek geçerim. Bir de o görüntüler de mi vardı başka bir yerde mi tam hatırlayamıyorum Parmalı Thomas Brolin (İsveçli bebek yüz) in havaya sıçradığı burgu gibi göndüğü klasik bir gol sevinci vardır. Yaş 40 hardiskimde kalıntıları kalmış  :) Geçen eski liseden kalma defterlerimi karıştırdım bodruma inip abicim üşenmemişiz sıkılmamışız defterin arka kısmına bütün italyan,ingiliz takımlarının forma reklamlarını yazmışız barillasından tut mottasına frigidairine, pirellisine, carlsberg ine, jvc sine...
Barilla reklamli roma formam vardi uzun kollu giymeye kiyamazdim. Brolinin sevinci efsanedir. Nedense o sevinc bana dunya kupasinin seklini semalini hatirlatir hep

Çevrimdışı tangaz

aslında broline o sevinci öğreten kişi de metin tekindir bizim sarı fırtına  :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

aslında broline o sevinci öğreten kişi de metin tekindir bizim sarı fırtına  :bandit:
Murat abi, sarı fırtınanın bizi çok savunmadığını düşünüyorum.

Çevrimdışı tangaz

Murat abi, sarı fırtınanın bizi çok savunmadığını düşünüyorum.

bende öyle düşünüyorum hatta tam gıcık kapacağım esnada o gol sevinci zıplayışı gözümde beliriyor susuyorum

Çevrimdışı kyiv

O psv maçını unutamam maç başlamadan 5 dakika önce elektrikler kesilmişti.İzmit çarşıda oturuyoruz mahalle komple Beşiktaşlı bir arkadaş Pilli radyoyu açtı balkondan dinliyorduk.Neyse derken Metin gol attı biz karanlıkta balkonlardan bağırıyoruz.Derken Bako sağolsun 2 tane yuttu. Maç bitti 10 dakika sonra elektikler geldi. Biz maçın 1 dakikasını bile izleyemedik. Bütün mahalle TEK'  e saydırdık tabi ...... :lol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bende öyle düşünüyorum hatta tam gıcık kapacağım esnada o gol sevinci zıplayışı gözümde beliriyor susuyorum
benimde aklıma bu geliyor: Oğlumu özgür bırakacağız tabii seçim konusunda. İster Bjk'yi seçer, ister kara kartalı seçer, ister siyah-beyazı, ister Çarşıyı  :D

Çevrimdışı kyiv

Bu italyanları seviyorum. Hepsi Eros Ramozotti kılıklı ve sesli...
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 22:24:19 kyiv ]

Etiketler: