2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 389 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322143 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Heh geldi felaket tellalimiz :lol:

Aynen pasaport resimlerini de koymuşsun.  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

Bir başka bombacı daha geldi defansa.

sanırım çin ligi performansı dünyada bir sezonda kendi kalesine en çok gol atma rekoru olabilir (3gol)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

ersan geleceğine göre soboldan vazgeçtik yani
yani adriano ya bir şey olursa ki olasılığı fazla
sol bekte ersanı göreceğiz yada malesef tosici
Tosic solda bir Ismael performansı vermez ama Ersan da o potansiyeli görüyorum... Adriano sakatlanmaz inşallah...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

reis sen şu çılgın başkoyan çocuğu diyorsun. unutmuşum bi an ismael kim die git gel yaşadım. hani insan kötüyü aklından hemen çıkarır atar ya o hesap  :icool:
yok abi unutmak mumkun mu

sarkisi bile var:
unutamadim unutamadim
ne olur anla beni

sivilde yakalarsam unutum ancak ismaeli, cok emegi var bende, nerden baksan hayatimdan 2-3 sene calmistir, bak ismael gitti abi en sikintili macta 1 paket falan iciyorum yani, ismaelli besiktas 2 paketi gecirtiyordu yahu, ustelik ismailsiz besiktasta tek ciger sikintida, ismailli besiktasta hem ak hem de kara sikintiya giriyordu.

adam bir kesir olsa ismael payda olurdu bu dunyada

Çevrimdışı Berat

sanırım çin ligi performansı dünyada bir sezonda kendi kalesine en çok gol atma rekoru olabilir (3gol)

Defansif pozisyon alma(ma) özelliği beni benden alıyor abi, hep yanlış yerde sağolsun. Paslarına girmiyorum.
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 10:54:45 Berat ]

Çevrimdışı mylife1903

2.5 milyona Ts ye satalım :busted_cop:

Ts nin tam ihityaci olan adam eger alirlarsa baya iyi bir savunma hatti kurmuş olurlar

J.pereira.    rhodolfo.    Durica.      Mas
ooo hem dil devrimi yaparlar defansta

bu fransizca meselesini gundeme tasiyacagim izninizle

bizim demba da fransizca konusmuyor muydu? simdi gundeme gelince bir irkildim, golleri siraliyordu. belki demba ile fransizca konusacak abunun talihi acilir golleri siralar.

Çevrimdışı sametbagan

Eğer dem ba yürüyebiliyorsa ki videolardan daha fazlasını yaptığı görülüyor başka topçu aramaya  gerek yok.

Cenk ve abouya alternatif 6 aylık çözüm beleş topçu Fikret Orman bunu beğendi.

Belli ki elimizdekilerden iyi ve ucuz bi alternatif bulamıyoruz.E o zaman gelsin dem ba yarım sezon

Seneye kalsa bile aboyu gönderip belki gomezi alırız.Forvet hattı bizim için  günayın dediği gibi baya bi lüks olur.

Çıta Türkiye için Allahuekber dağlrına çıkmış olur.Kimse de buna hayır demez sanırım.

Forvet hattı seney Gomez-Demba ba-Cenk

Çevrimdışı tangaz

Defansif pozisyon alma özelliği beni benden alıyor abi, hep yanlış yerde sağolsun. Paslarına girmiyorum.

sakatlanmadan önce çok iyiydi tam orta avrupalı ve baltık stoper esintileri veriyordu. sivok sakattı ersan forma şansı bulmuştu ve döktürüyordu sivok iyileşmeye yakın demeç vermişti süper oynuyor onda ujfalusiyi görüyorum demişti. sakatlıklar ersandan çok şey aldı ama ben severim ersanı bu lig için yeterli avrupa arenası ve milli takımlar için yetersiz bulurum (bizim milli takımı kastetmiyorum  :D )
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bakin bu Bir DRAMdir :by2: :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Eğer dem ba yürüyebiliyorsa ki videolardan daha fazlasını yaptığı görülüyor başka topçu aramaya  gerek yok.

Cenk ve abouya alternatif 6 aylık çözüm beleş topçu Fikret Orman bunu beğendi.

Belli ki elimizdekilerden iyi ve ucuz bi alternatif bulamıyoruz.E o zaman gelsin dem ba yarım sezon

Seneye kalsa bile aboyu gönderip belki gomezi alırız.Forvet hattı bizim için  günayın dediği gibi baya bi lüks olur.

Çıta Türkiye için Allahuekber dağlrına çıkmış olur.Kimse de buna hayır demez sanırım.

Forvet hattı seney Gomez-Demba ba-Cenk

benden çok yaşayacaksın Allah uzun ömür versin bizim sülalede erkekler 60ı zor görüyor zaten  :D dünden beri aynı şeyi yazacağım bir türlü yazmadım seneye forvet rotasyonumuz: gomez demba cenk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bakin bu Bir DRAMdir :by2: :by2:
Yapma ama Marcelo 3 maç fazla oynamış. Belki Aboubakar o 3 maçta aşka gelip  5-6 gol atacak

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Yapma ama Marcelo 3 maç fazla oynamış. Belki Aboubakar o 3 maçta aşka gelip  5-6 gol atacak

:kop: :kop: :kop:

temel bunu beğendi

ooo hem dil devrimi yaparlar defansta

bu fransizca meselesini gundeme tasiyacagim izninizle

bizim demba da fransizca konusmuyor muydu? simdi gundeme gelince bir irkildim, golleri siraliyordu. belki demba ile fransizca konusacak abunun talihi acilir golleri siralar.
Valla abi Gs den iyi defansa sahip olacaklari kesin

Mas bu lig icin fazlasiyla yeterli oldugunu gösterdi , Preiranin kalitesi konusmaya bile gerek yok Durica da fena degil , Rhodolfo Ts icin biçilmiş kaftan suanda Puzzeli tamamlayacak Parca Rhodolfo :tabe:
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 11:03:04 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ocak 2017, 11:03:34
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
neyse kenarda otursun abilik yapsın kadroya giremez kabus görmeye hiç niyetimiz yok...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

Defansif pozisyon alma özelliği beni benden alıyor abi, hep yanlış yerde sağolsun. Paslarına girmiyorum.
gene basliyonuz bu ayagi iyi mevzusuna.
gorduk ayagi iyi olan stoperi 30milyon cakti adamlar.

ha ersanin ayagi super olsa ki kotu olduguna inanmiyorum ben, 30 olmadi da 15 oldu o da olumlu yani

azicik isteklerimizi makul seviyeye cekelim.
tosic hatali pas yapiyor, tosic bombaci, sakar tamam da tosicin hatali pas yapmayani, dogru yerde durani, basit hata yapmayani 15 milyon yuro, para yok, al tosici bin iste 3-4 sene sonra cikar hurdaya

Marcelo hocanin vazgecemedigi tek isim Kupada bile oynatiyor adami defansta oynatmasa bile On liberoya koyuyor forvet arkasina koyuyor ama oynatıyor :D

Çevrimdışı sametbagan

Trabzon devre arası yaptığı transferleri sezon başında yapsaydı kesinlikle ilk 5 içerisinde olurlardı

Gidip saçma sapan forvet aldılar sezon başı suk mudur nedir.Zaten o damdoy mudur nedir tam bir felaket

Neyse seneye trabzon da renklilerle birlikte ikincilik yarışında olurlar. :D

Trabzon devre arası yaptığı transferleri sezon başında yapsaydı kesinlikle ilk 5 içerisinde olurlardı

Gidip saçma sapan forvet aldılar sezon başı suk mudur nedir.Zaten o damdoy mudur nedir tam bir felaket

Neyse seneye trabzon da renklilerle birlikte ikincilik yarışında olurlar. :D
Katılıyorum :ok:

Çevrimdışı tangaz

Marcelo hocanin vazgecemedigi tek isim Kupada bile oynatiyor adami defansta oynatmasa bile On liberoya koyuyor forvet arkasina koyuyor ama oynatıyor :D

marcelo bakarın yerinde olsaydı o bakarken marcelo 7-8  gol atardı  :icool:

dokundurma gönderme falan yapmıyorum samimi duygularımla yazdım  :D

bir tek al ver de bakarı aratırdı  :lol:

Çevrimdışı Berat

sakatlanmadan önce çok iyiydi tam orta avrupalı ve baltık stoper esintileri veriyordu. sivok sakattı ersan forma şansı bulmuştu ve döktürüyordu sivok iyileşmeye yakın demeç vermişti süper oynuyor onda ujfalusiyi görüyorum demişti. sakatlıklar ersandan çok şey aldı ama ben severim ersanı bu lig için yeterli avrupa arenası ve milli takımlar için yetersiz bulurum (bizim milli takımı kastetmiyorum  :D )

Çok iyi bir momentum kazanmıştı sakatlık öncesi de sonrası malum :D

ha ersanin ayagi super olsa ki kotu olduguna inanmiyorum ben, 30 olmadi da 15 oldu o da olumlu yani

tosic hatali pas yapiyor, tosic bombaci, sakar tamam da tosicin hatali pas yapmayani, dogru yerde durani, basit hata yapmayani 15 milyon yuro, para yok, al tosici bin iste 3-4 sene sonra cikar hurdaya

Seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara.
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 11:10:14 Berat ]

Çevrimdışı mylife1903

Olur mu çok iyi al ver yapıyor :D
stoperler ile iyi guresiyor

Çevrimdışı tangaz

Çok iyi bir momentum kazanmıştı sakatlık öncesi de sonrası malum :D

olsun, diskoda sakatlanmadı. bu takım için yeri geldi kafayı yardı görevden kaçmadı. demirören kendisine sazan gibi yağlı ballı kontrat yaptı FEDA dedik en önde bu koştu geldi omuz verdi. biliçli son sene ödenemeyen maaşların şampiyonluğu nasıl belirlediğini gördük yaşadık geçen sene hatırı sayılır bir rakamı kulübe kazandırdı maaşlar ödendi bu bedel şampiyonluğun önemli yapı taşlarından oldu. gelsin başlasın, başımızın üstünde yeri war...

Çevrimiçi MUSTAFA_

olsun, diskoda sakatlanmadı. bu takım için yeri geldi kafayı yardı görevden kaçmadı. demirören kendisine sazan gibi yağlı ballı kontrat yaptı FEDA dedik en önde bu koştu geldi omuz verdi. biliçli son sene ödenemeyen maaşların şampiyonluğu nasıl belirlediğini gördük yaşadık geçen sene hatırı sayılır bir rakamı kulübe kazandırdı maaşlar ödendi bu bedel şampiyonluğun önemli yapı taşlarından oldu. gelsin başlasın, başımızın üstünde yeri war...
Kafa yardı değince aklıma Mustafa Pektemek gol demek gedi istemsizce güldüm

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi doğru düzgün scout sistemin olmazsa 15 milyon euroluk adamları sokuşturmaya çalışırlar sana. Sanki dünyada 15 milyon eurodan ucuza ayağı iyi söylediğin özelliklerde hiç adam yok. Bize dayatılan isimler ve rakamlar üzerinden hep tartışmalar dönüyor sonra bundan başka gerçekliğin olmadığına inanıyoruz.
Korku akıl katilidir.

Etiketler: