2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Necmi, admsngl898, Mehmet57, Renton, gokhans, Sinan66, Samet Demir, Umutcan Kaya, hasankale, levitate, BlackEagle16, mellfred, İsmail Özyurt, kartalizma190399, ugurkartalizma, pinehitman, Yancos, Talisca1903, tolga1903, Samet Ç, fatihsahin, underworld, sEuL, mayguntr, murat baltacı, CemMert, Cihan1903, cornelius, zafkan ve 148 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 60756 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

:)

Kupa yok.

Şiir okuma özelliği yok. :)

maç başı puan ortalaması bizi kesmez en az 2,75 olmalı :) bunun ortalama 1,90 falan.

Ama maç başı 2 gol ortalama atıyor takımları bence mükemmel..
Bilic ismi hortlatmışlar şimdide. Şu bizde eskiye sevda olayı bitmedi gitti. 10 numara lazım talisca gelsin, 8 lazım sosa gelsin, stoper lazım ah marcelo ah. Hoca lazım Şenol G. gelsin. Zannedersen bunlar olmazsa başarı olmayacak. Tamam hepsi katkı sağladılar, paralarını da aldılar aynı zamanda. Bizim kadar duygusal bakmıyorlar olaylara..

İnşallah yönetim dediği gibi mayıs ayında takım ve hoca konusunda bir çok sorunu hallederde yazın biraz rahat ederiz. Yoksa bu yaz geçmeyecek gibi 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Bilic ismi hortlatmışlar şimdide. Şu bizde eskiye sevda olayı bitmedi gitti. 10 numara lazım talisca gelsin, 8 lazım sosa gelsin, stoper lazım ah marcelo ah. Hoca lazım Şenol G. gelsin. Zannedersen bunlar olmazsa başarı olmayacak. Tamam hepsi katkı sağladılar, paralarını da aldılar aynı zamanda. Bizim kadar duygusal bakmıyorlar olaylara..

İnşallah yönetim dediği gibi mayıs ayında takım ve hoca konusunda bir çok sorunu hallederde yazın biraz rahat ederiz. Yoksa bu yaz geçmeyecek gibi 😁
bu eskiye sevda değil kapasiteleri yeni hoca çıkartmaya yetmiyor yoksa şenolun nesine sevdalansınlar hafızalarında bir şenol var birde sergen  allahdan kısada hafıza stankoviç milne falan istemiyorlar
Çok sığ bir taraftar topluluğuyuz

Çevrimiçi Talisca1903

Bizim çeyrek final yaptığımız sezon adamlar mükemmel futbol oynamışlardı ve çok sayıda pozisyona girmişlerdi ve adamın mantalitesi hep bu şekilde. Kaliteli güzel kadro ile güzel işler yapar.
çok güzel 2 maç oldu bizde çok iyi oynadık Babel Taliş  kalenin işinden kaçırdı çok absürt durumlar oldu fabrinin çalımı felan o sene kupayı almamız işten değildi Lyon’u geçsek

Çevrimiçi ONUR KOLCU

çok güzel 2 maç oldu bizde çok iyi oynadık Babel Taliş  kalenin işinden kaçırdı çok absürt durumlar oldu fabrinin çalımı felan o sene kupayı almamız işten değildi Lyon’u geçsek

Bizde tabiki çok iyi oynadık ama onlar daha kaliteli daha sağlam oynamışlardı. :) benim değinmek istediğim konu Genesio nun gündeme gelmemesi imkan verilse güzel kadro ile ligi süpürme durumu olabilir bence.

Çevrimiçi underworld

Yerli İlhan Palut yoklanabilir

Çevrimiçi Talisca1903

Bizde tabiki çok iyi oynadık ama onlar daha kaliteli daha sağlam oynamışlardı. :) benim değinmek istediğim konu Genesio nun gündeme gelmemesi imkan verilse güzel kadro ile ligi süpürme durumu olabilir bence.
devre arası gündemdeydi olmadı Santos 6 aydır görüşülüyor gibi bir şeyler denildi o alındı
İnşallah çok iyi kadro kurulup iyi bir hoca getirilir 3 sene oldu bu kadar uzak kalamayız

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Yerli İlhan Palut yoklanabilir
Temsilcisi Vida ile aynı. Olmaz.

Çevrimiçi levitate

van bommel antwerp'ten ayrılıyormuş hmmm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

van bommel antwerp'ten ayrılıyormuş hmmm
ne hmm kim düşse hmm yapma yahu

Çevrimiçi Talisca1903

https://www.transfermarkt.com.tr/tayfun-korkut/profil/trainer/12668
https://www.transfermarkt.com.tr/tim-walter/profil/trainer/30352

Sergen Başkan önce Nuri ile görüşeceğim denilince biraz bozulmuş gidin görüşün diye kapıyı kapatmış üstteki iki isim de adaymış.

Murat Özen

Çevrimiçi Talisca1903

Hansi  Flick  6 istemiş bu iş olmaz gibi duruyor

Murat Özen

Çevrimiçi levitate

HMMMMM @Talisca1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

HMMMMM @Talisca1903
Beklediğimiz haber de bize düşmez yav. Neyse hazır ısınmışken yarın gecekondu maçı olsaydı keşke.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Reus çok büyük hata olur.

Çevrimiçi Sefa Kara

Reus çok büyük hata olur.

Neden ağabey ? Bence güzel mantıklı hamle olur muçiden çıkıp.

Çevrimiçi Sefa Kara

Sezon sonu reus,hummels, paketi gelir mi ?  :)

Çevrimiçi sEuL

Sezon sonu reus,hummels, paketi gelir mi ?  :)
Bizden uzak başka yerlere yakın olurlar umarım. Hummels 36 olacak Reus’ta bu ay 35’ine girecek.
Bıkmadik mi artık şu tür heriflerden, emekli olup aileleriyle vakit geçirsinler.

Çevrimiçi Sefa Kara

Bizden uzak başka yerlere yakın olurlar umarım. Hummels 36 olacak Reus’ta bu ay 35’ine girecek.
Bıkmadik mi artık şu tür heriflerden, emekli olup aileleriyle vakit geçirsinler.

bence araya tecrübeli oyuncuda şart diye düşünüyorum :)

Bütün oyuncuları çoluk cocuktan oluşturamayız.

Mario gomez bize geldiğinde 31 yaşındaydı 32 yaşına girecekti.

Şimdi lewandoski gelse istemeyecek miyiz 35 yaşında diye :)

Çevrimiçi Samet Demir

İlla tecrübeli oyuncu istiyorsak Berghuis alalım. Reus sakatlık sorunu çok olam bir adam. Gerek yok bence.

Çevrimiçi Samet Demir

VALENCIA 🦇

Cenk Ozkacar’i markete cikarma ( satis / kira / vb. ) karari aldilar ! (EvrenChicago)

Yasin Özcan olmuyor ve Emrecan Uzunhan dan ümidi kestiysek rotasyona düşünülebilir
[ Son Düzenleme: 04 Mayıs 2024, 16:58:51 Samet Demir ]

Çevrimiçi Samet Ç

Reus risk falan değil gelirse iyi transfer olur

Çevrimiçi Samet Demir

Reus risk falan değil gelirse iyi transfer olur
Bu sene grip nedeniyle ayrı kalmış. Haberlerde hep sakat olduğunu okuduğumuz için öyle bir algı oluşmuş (kendi adıma söylüyorum bunu.)
Sütten ağzımız yanınca 😁

Çevrimiçi Samet Ç

Bu sene grip nedeniyle ayrı kalmış. Haberlerde hep sakat olduğunu okuduğumuz için öyle bir algı oluşmuş (kendi adıma söylüyorum bunu.)
Sütten ağzımız yanınca 😁
Adamın son 4 senesi ortalama 40 maç geçirdiği sakatlıkların hepsi darbeye bağlı adamı kronik yaptılar alırım sağ tarafa koyarım Berghuis'ten daha garanti transfer

Çevrimiçi Samet Demir

Adamın son 4 senesi ortalama 40 maç geçirdiği sakatlıkların hepsi darbeye bağlı adamı kronik yaptılar alırım sağ tarafa koyarım Berghuis'ten daha garanti transfer
X'de Ersin abide aynısını yazmış.

Çevrimiçi sEuL

bence araya tecrübeli oyuncuda şart diye düşünüyorum :)

Bütün oyuncuları çoluk cocuktan oluşturamayız.

Mario gomez bize geldiğinde 31 yaşındaydı 32 yaşına girecekti.

Şimdi lewandoski gelse istemeyecek miyiz 35 yaşında diye :)
Tecrübeli oyuncu yorumuna katılmakla beraber yaşını bu denli almış olan oyuncuları şahsen istemiyorum. Verdiğin örnekteki gibi 30-32 yaş bandında bir iki oyuncu alinirsa belki olur ama dediğim gibi Hummels bu sezon sonunda 36 Reus’ta bu ay sonunda 35 olacak. Almanya gibi gicir sahalarda da top oynamayacak bu oyuncular. Reus falan Alex gibi takılır, bi var bi yok.

Bu isimleri buraya getirmek için birde okuz gibi para bayılmak zorunda kalacağız. Bu arkadaşlara teklif gidecekse eğer Dortmund’la bu arkadaşların jübileleri için sizi Tr’ye mac yapmaya bekliyoruz teklifi gitmeli. Bunlara ayrılan bütçe yerine gidip ismi sıkça anılan Hermosa’ya parayı gömsunler. 28 yaşında ve en az 5 sene savunmayı tek başına toparlar o kadar durmasa bile iyi bir miktara her türlü satılır.

Hermosa’nin yaninada 23-28 yaş arasında sağlam bir kuzey Avrupalı ve genç bir gurbetçi transferi yapıp stoper işini kapatsınlar. Hermosa, transfer, gurbetçi , Tayyip ve Emrecan her türlü bizi taşır. En azından Necip, Colley, Amartey, Worral’dan kurtulmak bizi 4-5 gömlek daha iyi bir konuma getirir.

Etiketler: