Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 323 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5021453 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

her isim zor ama çok kullanılan isimlere yapmışlardır..
Necmi çok kullanılan bir isim değil ama
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Altuğ

Her isme göre değil sadece orda geçen kısmı okuyan bir sistem var yapmak zor değil :)

Google Translate'da dahil yazdığınız herhangi birşeyi istediğiniz dilde dinleyebiliyorsunuz.
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 16:03:32 Altuğ ]

Çevrimdışı ahmetx

onu dün @ahmetx söylemişti ben ilk anlamadım sonradan farkettim eğer bi amacı yoksa cidden bizim stada yakışmayan kalitesiz bi üretim durumu var
sonuçta tüm örtülen kısımlar yamuk şeklinde hepsi aynı çizgide olması lazım ama nasıl böyle farklı yönlerde dikişler ortaya çıktı anlamadım. @raichu
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ONUR KOLCU

@Altuğ canı sıkılıyor herhalde oynuyor. Cola kapağı topluyor. her kapak bir lira kazandırıyor
Beşiktaşa.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) 

gs teknik direktörlük içinde necmi ile görüşmüş :)

Çevrimdışı aşığımsana

Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı raichu

sonuçta tüm örtülen kısımlar yamuk şeklinde hepsi aynı çizgide olması lazım ama nasıl böyle farklı yönlerde dikişler ortaya çıktı anlamadım. @raichu
al benden de o kadar abi nasıl gözden kaçar bu yahu dün paylaşılan gece çekimini izlerken gözlerim kanadı resmen yamukluk yüzünden  :D

Çevrimdışı Erdem Çözer

Her isme göre değil sadece orda geçen kısmı okuyan bir sistem var yapmak zor değil :)

Google Translate'da dahil yazdığınız herhangi birşeyi istediğiniz dilde dinleyebiliyorsunuz.

doğru ya gelişen okuma teknolojisi için artık bunlar çocuk oyuncağı :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı aşığımsana

az önce ben de bir şifre gönderdim ismim az kullanıldığı için boş forma ile yapılmıştı. Alt seceneklerde ismin varsa oluyor bence
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 16:12:00 aşığımsana ]
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı Altuğ

az önce ben de bir şifre gönderdim ismim az kullanıldığı için boş forma ile yapılmıştı. Alt kutucuklara ismin varsa oluyor bence

Olabilir eğer öyle ise çok basit bir işlem ile sorunu çözebilirlermiş uğraşmak istememiş olabilirler :)

Çevrimdışı ahmetx

bu kesinlikle membran değil olsa olsa atex tir  :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

bu kesinlikle membran değil olsa olsa atex tir  :D

Gündüz maçı versinler artık ya. Ne bu kalın kafalılık anlamıyorum yaz kış gece vakti oynanıyor tüm maçlar :akuma:

Güzelliğe bak..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mustafa.kuru

Koç Holding yönetim kurulu Başkanı Ömer Koç  Beşiktaşlıdır. Bu statla birlikte gelecek başarılarda onunda payı muhakkak olacaktır.  :money:

Rahmi Koç bir röportajında söylemişti...Evlerinin bir çalışanı Ali Koç ve Mustafa Koç'u gizli gizli FB maçlarına götürürmüş....O yüzden FB li olmuşlar
Bako Recep Gökhan Kadir Ulvi Rıza Şifo Zeki Metin Ali Feyyaz

Çevrimdışı goksukizil

çekimleri çok iyi.sonlarda malumunuz taraftar stada girip futbolcuları boğuyor :D çimleri koltukları söküyor

Ağlattı..

Çevrimdışı minsk kartali

Rahmi bey bir tane oğlunu Beşiktaşlı yapamamış olmadı bu .
Su anda Koc holding yonetim kurulu baskani Omer Koc Besiktasli .

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı yigitcan1903

Çimler güneşten mi bu kadar sararmış görünüyor acaba
SISle bi tivitleşmek lazım

Çevrimdışı ahmetx

Gündüz maçı versinler artık ya. Ne bu kalın kafalılık anlamıyorum yaz kış gece vakti oynanıyor tüm maçlar :akuma:

Güzelliğe bak..
Gomez bile gündüz maçlarını özlemiş , umarım Vodafone arenada gündüz maçı oynarız demişti stad ziyaretinde .

Çevrimdışı VOLKİ3358

Kartal Ege ERBUDAK

Çevrimdışı raichu

Çimler güneşten mi bu kadar sararmış görünüyor acaba
SISle bi tivitleşmek lazım
harbiden herkes bi kıllanmaya başladı  :D

Çevrimdışı nusretaslanturk

Başkan sahada röportaj veriyor

https://pbs.twimg.com/media/CezD0tYWQAMPLpS.jpg:orig
bu vip koltukların tepesinde iki tane delik var,birinden kablo çıkıyor, kelle mi takacaklar acaba oraya ? @ahmetx

Çevrimdışı ahmett.67

Çevrimdışı FARUK

Sararmış olduğunu sanmıyorum arkadaşlar
Daha öncede dedim her fotoğrafta farklı ayarla farklı görülüyor
Sararmış olsa akşam fotolarında da görülür
Güneş fazla olunca makineler farklı tonlama lar oluşturuyor

Güncel

Çevrimdışı ahmetx

bu vip koltukların tepesinde iki tane delik var,birinden kablo çıkıyor, kelle mi takacaklar acaba oraya ? @ahmetx
ekran başlığı