Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 70 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007393 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Emre.Guler

hadi canım bu kadar kolay kurtaramazsın :D
Bende ilk resmi gördüm heyecan yaptım sonra senin yayınladığını farkettim  :o_o:
Vallahi trolluk niyetim yok be abi :) zaten imzamda uyarıyorum insanları :) saat saat takip eden insanları nasıl trolliyebilirimki :)  ama asıl sıkıntı forum dışına taşması. Ordakiler bilmiyor beni

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Emre.Guler

Artık iyi niyetinden şüphelenmeye başladım.. Resmen insanları trollüyorsun
Aman diyeyim ben bir resim paylassam bile 2 sayfa geçmeden photoshop olduğunu söylüyorum. Bana bu konuda kötü niyetli diyemezsiniz. Neyse zaten bir daha yok tövbe. O kadar imzaya rağmen hala inananlar oluyorsa bu benim kabahatim değil. Uzatmayalim artık

Çevrimdışı Abdullah

Gerçek mi bu :) Öyleyse süper
Yok @Anıl kardeşimizin fikriyle yaptık belki değerlendirilir  :)

Çevrimdışı Emre.Guler

Altına not düşmeden photoshop resim paylaşmak şahsen bugün beni rahatsız etti.Yarım saat gerçek mi,değil mi anlamaya çalışmak zorundamıyım?Uğraşmışsın yapmışsın,emeğine saygım var ama paylaşırken altına not düşülmesi daha şık olur...
Not yokmu :)  imzami okuman lazım tapatalkta gözüküyor mu bilmiyorum ama benim yayınladığım resimlere yorum yapmadan once dikkat edin diye uyariyorum :)

Çevrimdışı attila_metu

Millet mi çok pimpirikli yoksa ben mi  çok vurdumduymazim anlayamadım gitti.10 gün sonra stad açılıyor vay şurası bitti mi vay mebranlar yetişmeyecek stadin koltuklarini tek tek saymalar skorbord yetişmeyecek şu bu ,abi bi sakin olun bu stadın bugunķü haline gelmesi bence mucize hiç umudum yoktu şahsen bu vakitten sonrası işin çerezî çim saha nasilsa halloldu 40 bin kişi oraya girelim geriside er gec hallolur gider.

bugunku kelimesindeki k harfine dikkat..

Çevrimdışı celiker1

Not yokmu :)  imzami okuman lazım tapatalkta gözüküyor mu bilmiyorum ama benim yayınladığım resimlere yorum yapmadan once dikkat edin diye uyariyorum :)

[/quote İmzayı okuyan kaç kişi vardır acaba?Zaten çoğu kişi telefonuyla giriyordur.Birde normalden daha küçük yazı olan imzayı mı okumaya çalışacak?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı ulwi

Bence pikselli birşeyler yaparlar. Stad ile uyum açısından.

Çevrimdışı Samet_

Yok @Anıl kardeşimizin fikriyle yaptık belki değerlendirilir  :)
Yaka kısımındaki beyaz düğmeler ayrı hava katmış stad logosunu kaldırıp sadeleştirilirip yapılırsa böyle bir şey olursa o gün yok satar :)

Çevrimdışı ilhan mansız

Bugün yapılan kap bildirimine göre klübün 1 haziran-29 şubat tarihleri aras toplam geliri 302 milyon TL. İnşallah şampiyon olursak bu yıl ve önümüzdeki yılı kar ile kapatmamız uzun yıllar sonra mümkün görünüyor. Bu tablo borcun artık aşağı inmeye başlaması demek.

Çevrimdışı Abdullah

Yaka kısımındaki beyaz düğmeler ayrı hava katmış stad logosunu kaldırıp sadeleştirilirip yapılırsa böyle bir şey olursa o gün yok satar :)
açılışa özel olacağı için öyle bir detay düşündük ama farklı bi kısma alınabilir logo  :)

Çevrimdışı Samet_

açılışa özel olacağı için öyle bir detay düşündük ama farklı bi kısma alınabilir logo  :)
Üzerinde değişiklikler yapılabilir ama güzel düşünce şahsen ben beğendim :)

Çevrimdışı idil

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Buda benden gelsin. Can sıkıntısından yapmıştım.

Çevrimiçi Necmi

Vallahi trolluk niyetim yok be abi :) zaten imzamda uyarıyorum insanları :) saat saat takip eden insanları nasıl trolliyebilirimki :)  ama asıl sıkıntı forum dışına taşması. Ordakiler bilmiyor beni

sorun değil 1-2 gün sonra öyle olacak zaten :busted_cop:
birde şu yönden bak en güncel resmi sen atmış oldun bu forumda
senin rekorunu artık kimse kıramaz :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı tangaz

Senin dediğin Atmosphères Explosibles den gelme abi. Patlayıcı yanıcı ortamlar için getirilen bir standard dediğin gibi.
Bu atex ise Architectural TEXtiles den kısaltma ikiside yanıcı değil.

bilgi için teşekkürler süper aydınlattın  :ok:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

sorun değil 1-2 gün sonra öyle olacak zaten :busted_cop:
birde şu yönden bak en güncel resmi sen atmış oldun bu forumda
senin rekorunu artık kimse kıramaz :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Efe

fikret orman

izin alamaz diye eleştirdiler
yıkamaz diye eleştirdiler
yıkmasın eski stad daha iyi diye eleştirdiler
tarihi eser çıkar stad yaptırmaz diye eleştirdiler
yapıldı eleştirdiler
 çatıyı eleştirdiler
koltukları eleştirdiler
stünları eleştirdiler
trübünlerin dik olmasını eleştirdiler
sponsoru eleştirdiler
vs
vs
vs

eleştirmedik yeri kalmadı
sonuç biz burada hiç eleştirmiyormuşuz..

allahım sen sabır ver.

günün yorumu harbiden öyle  :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

Yeri burası

http://besiktasarena.com/genel-sohbet/forma-tasarimlari/msg468541/#new

Buraya alırsan emeğine yazık olmaz buradan silinecek çünkü @siegodasilva
Ben statla alakalı diye buraya şey ettirdim abi yoksa bilirsin hiç konu dışı falan yapmam ben  :clever: :bigstar:

Çevrimdışı tangaz

peki bu malzeme kaç yıl dayanacak sence? dış etkenlere (yağmur rüzgar ve en kötüsü de güneş) çok maruz kalacak. değişimi yenilenmesi zor olmayacak mı? kaldıki kenarlardan hafif hafif kalkmalar olduğunda yenilemek gerekecek. o zaman da eskisini sökmek zor olmayacak mı? @Emre.Guler

@Emre.Guler  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı celiker1

Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Ben statla alakalı diye buraya şey ettirdim abi yoksa bilirsin hiç konu dışı falan yapmam ben  :clever: :bigstar:
neresi stadla alakalı anlamadım  :alala:

Çevrimdışı Abdullah

neresi stadla alakalı anlamadım  :alala:
stada özel ya oradan bağlayabilirim belki dedim  :us:

Çevrimdışı can1903

Vodafone Arena Özel Tasarım Formamız #EveDönüyoruz
Alıp arkasına Fikret Orman yazdırmalık bi forma  :lol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..