Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5033913 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ilginç bi telefondan ve pc den tarama verilerini temizle sonra üye girişi yap bakalım :icool:

Hala aynı deli olacam yav Tapatalk'ı kaldırdım direk :akuma: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Efe

Aynen öyle...takım cumartesi antreman yapacak diyolardı bu hafta olmaz o ama
kasımpaşa maçından sonra antrenman olur önlerinde 1 hafta kalıyor  daha
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

Skorboard tahmini yer ve boyutu bu şekilde olacak sanırım boyut büyük ihtimalle doğru
Eline sağlık bence güzel olacak
Ama çatının iç halkasına ki çelik sahaya bakacak şekilde eğimli olmasına neden olabilir yada dik duracaksa Çatıda biraz daha öne monte edilir

Çevrimdışı Emre.Guler

Eline sağlık bence güzel olacak
Ama çatının iç halkasına ki çelik sahaya bakacak şekilde eğimli olmasına neden olabilir yada dik duracaksa Çatıda biraz daha öne monte edilir

Direkt kedi yoluna monte ederler bence sınır o olur bir arıza olursa rahat müdahale eltmek için yani. Çatı halkalarına kanocağını sanmıyorum

Çevrimdışı Serkan7738

bu çatı daha nekadar yükü kaldıracak bilmiyorum

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı Emre.Guler

bu çatı daha nekadar yükü kaldıracak bilmiyorum

Ohooo Daha kuşlar zıçacak

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı İhsan

Skorboard tahmini yer ve boyutu bu şekilde olacak sanırım boyut büyük ihtimalle doğru

Bu şekilde olamaz galiba.
Şu anda skorbordun içinden bir çapraz profil geçiyor.
Yoksa yanlış mı görüyorum?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı FARUK

Direkt kedi yoluna monte ederler bence sınır o olur bir arıza olursa rahat müdahale eltmek için yani. Çatı halkalarına kanocağını sanmıyorum
Yok demek istediğim şu
Zeki abi 12x7m dedi scoreboard için
Yani iç kısımda ki alanlardan birine sığmayacak
Kedi yolu önünde eğimli dikey bir çelik var
Ya o çeliğe uygun şekilde eğimli olur yada onun önünde zemine dik konulur

Çevrimdışı cadavra

Bugun fotolar kısır

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Zafer_Başkan

Arkadaşlar 3'lü kombine satışı daha önceki satış işlemlerinden biraz daha farklı olacak...

Passo.com.tr ana sayfa sağ üst köşede görsel anlatımı var... Okumakta fayda var...

Sonra bilet çıkmadı nasıl alacağız alamıyoruz diye panik olmayın... :)

414 bloktan aldım 3'lü kombinemi hayırlı uğurlu olsun hepimize :)
[ Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 13:47:06 Zafer_Başkan ]

Çevrimdışı Yasin A.

passolig 3'lü bilet açılmış arkadaşlar, satın alabilirsiniz.
Satın almadan aşağıdaki linki okumanızı tavsiye ederim.

https://www.passo.com.tr/tr/common/test/besiktas-bilet-alimi.aspx

Çevrimdışı Efe

Hala aynı deli olacam yav Tapatalk'ı kaldırdım direk :akuma: :D
tapatalk mı kullanmayın şunu :icool: ben crome dan kullanıyorum biraz fazla şarj yiyor ama en iyisi crome hem yazılar büyük çıkıyor hemde masa üstü site devam ediyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Burak Akay

Şu açıdan skorboard eskiaçığı görmemize engel olucak gibi hatta ortada yeniaçık üstte oturan karşı skorboard'ı göremeyebilir.Gibi geliyor bana
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı İhsan

Yok demek istediğim şu
Zeki abi 12x7m dedi scoreboard için
Yani iç kısımda ki alanlardan birine sığmayacak
Kedi yolu önünde eğimli dikey bir çelik var
Ya o çeliğe uygun şekilde eğimli olur yada onun önünde zemine dik konulur

Muhtemelen Skorbord çaprazların bağlandığı noktadan asılır. Yani biraz daha uca doğru olur. Skorbordun alt kısmı  4lü halatlara doğru desteklenir.  :alala:
Eğimli olmasına ihtimal vermiyorum.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

karabüksporda 4 maçlık kombine açmış  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Muhtemelen Skorbord çaprazların bağlandığı noktadan asılır. Yani biraz daha uca doğru olur. Skorbordun alt kısmı  4lü halatlara doğru desteklenir.  :alala:
Eğimli olmasına ihtimal vermiyorum.
bende aynen öyle düşünyorum ağim olmaz ona göre aparat takarlar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

beyler izlendi mi bilmiyorum ama neyimiz eksik ? :)

neyimiz eksik söyliyim , kendine güveni tam ve bu kadar akıcı konuşabilen bayan muhabirimiz eksik

Çevrimdışı Fatih Yağdoğan

önce gözüktü şimdi açılmıyor alamadımda bu ne şimdi anlamadım bilgisi olan varmı ??
Banane abi en büyük BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı sallapati

Vodafone Arenadaki son 3 maç için slogan bulunmuş.. bazı yerlere yazılacakmış. soyunma odaları koridorlar  , pankartlar vs

"Bu sene O sene" imiş slogan

Çevrimdışı ozan062

dünkü canlı yayında tek takıldıgım sey su oldu

divanın bizim buradaki işletmeyi üstüne alıp (15yıllık) ciro üzerinden bize ödeme yapmasıdır,, yani kira değilde gelir üzerinden bize para odemesi

bana sorarsanız bu bir hata,, veyahut daha fazla para kazandıracak ama bir standart gelir kazandırması gibi olmazki,, misal sezon bittiğinde buradaki ilgi azalacak ve biz o 3 ay 4 ay ne yapıcaz???  yani sallıyorum 1milyon gelicekken 500bin gelicek buradaki acıgı sabit gelirle yani kirayla yasamazdık bu kayıpları bilmiyorum tek eleştiriceğim sey bu olabilir

onun dısında hersey bizim istediğimiz gibi gidiyor begendim yani sonkez konustu ama guzel konustu baskan

bu arada haftaya hafta içi bu güvenlikle alakalı olusuturlan app nin bilgilendirilmeside yapılacak buda guzel bir konu
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı enemy1903

Şu açıdan skorboard eskiaçığı görmemize engel olucak gibi hatta ortada yeniaçık üstte oturan karşı skorboard'ı göremeyebilir.Gibi geliyor bana

açı önemli.en üstte oturarak skorboard görülüyor.