Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı
Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1-0 Tottenham ( CENK ) Tarih : 11.12.2014 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Yayın :  Star TV İLK 11

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 76732 defa] Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Tolga

İstanbul'da izlediğim 2 Asteras ve Tottenham maçını kazanamamışken Bursa'da izlediğim 2 Partizan maçını da kazandık.Şimdi de Bursa'da izliyorum bu seferde alırsak çok iyi olur :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

Atınç Truva filmindeki devi andırıyor yüz olarak da  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Kartal Ç

galiba biliç sosanın 60-65 dakika kondisyonu olduğunu bildiği için ilk yarı gerekmedikçe koşma ikili mücadelelere fazla girme demiş.
edit: abovv ersan sakatlanmış atınç giriyor.

Çevrimdışı cisse557

Yaw bu takıma noluyor böyle takım revire döndü  :s20:

Çevrimdışı Tolga

Ersan'ı da kaybettiysek kötü :s20:.Neyse Atınç'ı göreceğiz bakalım :)

Çevrimdışı Çağrı

Burada yenilmemek bize özgüven olarak çok şey katar.

Bu kadar eksikle bu kadar güçlü takıma kaybetmezsek yedekler de kendilerine güvenecekler rekabet iyice artacak
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Aslinda dogru pozisyon bile bulamadik ama ben Cenk'ten daha iyi performans bekliyordum. Birkac tane topu indiremedi onlara bozuldum biraz. Neyse Antep macinda gosterir yeteneklerini umarim.

Bu mac dediginiz gibi fazla birsey beklememek gerekiyor. Ama ben kazanmamizi cok istiyorum. Bir ingiliz takimini yenmek ilerde cikan rakiplere goz dagi verecektir. Bu da biza avantaj saglar. 1. de olsak 2. de olsak nasil olsa en zor rakipleri cekiyoruz hep.

Çevrimdışı Çağrı

Aslinda dogru pozisyon bile bulamadik ama ben Cenk'ten daha iyi performans bekliyordum. Birkac tane topu indiremedi onlara bozuldum biraz. Neyse Antep macinda gosterir yeteneklerini umarim.

Bu mac dediginiz gibi fazla birsey beklememek gerekiyor. Ama ben kazanmamizi cok istiyorum. Bir ingiliz takimini yenmek ilerde cikan rakiplere goz dagi verecektir. Bu da biza avantaj saglar. 1. de olsak 2. de olsak nasil olsa en zor rakipleri cekiyoruz hep.

Kesinlikle haklısın + özgüven.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

Atınç'ı iyi gözlemlesin herkes maçtan sonra tartışalım futbol sezonu bölümünde
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı Çağrı

Atınç solak ama sol stoper oynaması bu maçta pek akıllıca değil sağ bekleri sürekli bindiriyor çünkü yer değişseler daha iyi olacak
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı cisse557

Yatalım kalkalım da asteras maçı 2-2 bitti diye dua edelim. Ölür ölür dirilirdik bu maç

Çevrimdışı eski inönü

Iki takimin da motivasyonu cok dusuk. Totenham fazla zorlamiyor. Zorlasa rahat yenerler bugun bizi

Çevrimdışı Çağrı

Gökhan Gönül'i Alves ile kıyaslıyorlardı değil mi? O zaman Walker ne?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Adamlar bugün kaç tane korner kullandı sayamadım valla

Çevrimdışı Kemal

Yedik yiyecez , bu sene hiç alışık olmadığımız maç oynaniyo
kerim kayboldu maçta

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: