19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81818 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı saricasi

Posizyona zor girmemizin sebebi cenk tosun olmamasıydı, biliç cenk olsaydı çift forvete dönerdi ve fark gelirdi bnce.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Fatih

:halay: :halay: :ishock: :ishock: :drunkard: :drunkard: :drunkard:
Isin kotusu ne biliyor musun, artik Cagri'yi banlayin da diyemeyecegim..Butun kozlari eline aldin  :akuma: :D :D
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı If Else

Bugün Bilic'e laf atanlar benim icin futbol zekasi sifirdir. Bilic her yönde dogru karar verdi bütün yedek hamleleri dogruydu. Veli topu sakin tutup ve topu yönlendirme sifirdir, Atiba dogru karar. Olcay dar alanda bir iki pasi kötü, Kerim dogru karar. Oguzhan veya Töreyi cikartabilirdi, bir fresh oyunucu ve sakin olmak icin ve köseyden halen gitmek icin Töre kalmayliydi, Tolga dogru karar. Bugün bütün oyuncularimiz cok kötüydü Sosada kötü oynadi.

Kardeşim buradaki arkadaşlar beni tanır; ben genelde Biliç'i savunurum ama bugün değişikliklerde bence de hatalıydı.

Tamam Olcay kötü oynuyordu ama yedekte Forvet olmadığı için Olcay'ı çıkarması hataydı. Sonuçta takımda Demba Ba'dan sonra en golcü adam Olcay. İkinci forvet olarak ceza sahası içinde Ba ile kalması iyi olurdu. Kanatta değil ama ikinci forvet olarak kalmalıydı. Kanada ise risk alarak Pedro yerine Frei'ı alabilirdi. Ersan ve Atiba, Laferty denen azmana top aldırmazsa sorun olmazdı.

Yani değişikleri şu şekilde yapabilirdi;
Pedro-Frei
Veli-Atiba
Ozzy-Tolgay

Biliç değişiklikleri sanki maç 11'e 11 oynarmış gibi yaptı. Gerçi adam da haklı rakibin eksik olmasına alışık değil  :kop: 
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

bu gün çok kötüydük şu iyiydi diyebileceğim biri yok belki biraz pedro ama önemli olan kötüykende kazanabilmek  :D ama genede kendime ya rize iki kırmızı kart görmeseydi ne olurdu demekten alıkoyamıyorum :bandit:
Mac berabere bitse idi rize alkışlanırdı cünkü BJK macı hediye etmiş olurdu... @Necmi abi

Çevrimdışı Kartal Ç

Bugün hücumcu beklere sahip olmayan bir takım olmanın ceremesini çektik. rakipten bi oyuncu daha atılsa bile durum değişmezdi. rakip eksiliyor ama senin beklerinin hücuma katkısı olmadığı için 9 kişilik takıma karşı geride 4 adamın bekliyor bir de kaleci 5. kanatta al ver yapmayı geçtim beklerimizin ceza sahasına etkili ortaları bile yoktu.  rakip 7 kişi ceza sahasına kapanıyor 2 si de ceza sahasının çevresinde sen 6 kişiyle aralara kaçmaya çalışıyorsun. falezleri döven dalga gibi çarpıp çarpıp geri dönüyorsun. zaten biri de döndü geldi gol oldu.
neyse geçti gitti artık nasılsa iyi oyuna 3 puan vermiyorlar, bu yarışta kötü oynayarak da kazanman lazım bazen. biz ligdeki 5-6 maçta son 10 dakka eyyamlarıyla 3 puan hediye edilen bi klüp değiliz neticede.

Çevrimdışı Deniz

Kardeşim buradaki arkadaşlar beni tanır; ben genelde Biliç'i savunurum ama bugün değişikliklerde bence de hatalıydı.

Tamam Olcay kötü oynuyordu ama yedekte Forvet olmadığı için Olcay'ı çıkarması hataydı. Sonuçta takımda Demba Ba'dan sonra en golcü adam Olcay. İkinci forvet olarak ceza sahası içinde Ba ile kalması iyi olurdu. Kanatta değil ama ikinci forvet olarak kalmalıydı. Kanada ise risk alarak Pedro yerine Frei'ı alabilirdi. Ersan ve Atiba, Laferty denen azmana top aldırmazsa sorun olmazdı.

Pedro-Frei
Veli-Atiba
Ozzy-Tolgay

Biliç değişiklikleri sanki maç 11'e 11 oynarmış gibi yaptı. Gerçi adam da haklı rakibin eksik olmasına alışık değil  :kop: 
hahaha süper tespit  :kop: :kop: :kop:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

Demba Ba rekora koşuyor | 26 maç, 20 gol ve egale
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA bey bireysel oynasın ne zararı var ?Bak sosaya attığı ilk gol tamamen bireysel bir gol.Törenin oyun düzeninde sıkıntı yok,bugünkü performansında sıkıntı var.Bugün kafası maçta değildi kendini sahaya veremedi ve onunla aynı işi yapacak,kendini maça verebilecek adamla değişmeliydi  :bandit:
Oldun basımıza ahmet çakar mı @Deniz kafası nerde peki istanbulda evinde dogalgaz acık unuttum da mıydı... Sosa yaptıgını töre yapamıyor verkaç sistemiyle gidemiyor sene basında beri töre öyle oyunu kaç kere izledin yada böyle bugun oynadugunu acaba ? format sistemler aynı aynı tarz oyuncularımız var sosa değişken paslı da gidiyor bireysel de olcay da öyle rahat geçip paslı ileriyor yapıyrolar...

Çevrimdışı cisse557

Biliçle alakalı bir durum değildi bencede takım kötü günündeydi diyelim en iyisi ama törede düşüş var bu bir gerçek Sosadada düşüş var diyeceğim ama çıkışını görmedikki :alala: ama genede diğerlerinden daha iyiydi
Genel olarak bir düşüş var @Necmi abi. biraz rıdvan dilmen vari konuşacağım ama sezonun başındaki basan rakibi ısıran Beşiktaş gitti. ligin 12. haftasından sonra başlayan düşüş devam ediyor. Bu düşüşe engel olamayan Biliç'i eleştiririm ben. Geçen sene Gs maçından sonraki düşüşten tek farkı sahadan galip çıkmamız oynanan kötü futbol aynı.

Çevrimdışı Deniz

Linç edilmeyeceksem birşey söyleyecem  :D

Bugün takım genel olarak kötüydü ama Sosadan sonra bence takımdaki en iyi oyuncu Oğuzhandı.Haftalardır eleştiriyoruz iyi oynadığında da övelim.Bugün takımdaki en iyi 2 oyuncudan biriydi..

Çevrimdışı ALI RIZA

Pedro-Frei
Veli-Atiba
Ozzy-Tolgay

Aldırmasa diyoruz ama aldırdı ama... Olcay etkisizdi form düşüşlüğü var.. etkisini koyamıyor pas yeterince alamadıgından dır

Çevrimdışı Deniz

Oldun basımıza ahmet çakar mı @Deniz kafası nerde peki istanbulda evinde dogalgaz acık unuttum da mıydı... Sosa yaptıgını töre yapamıyor verkaç sistemiyle gidemiyor sene basında beri töre öyle oyunu kaç kere izledin yada böyle bugun oynadugunu acaba ? format sistemler aynı aynı tarz oyuncularımız var sosa değişken paslı da gidiyor bireysel de olcay da öyle rahat geçip paslı ileriyor yapıyrolar...
Sen Sinan Engin olmuşsun  :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Linç edilmeyeceksem birşey söyleyecem  :D

Bugün takım genel olarak kötüydü ama Sosadan sonra bence takımdaki en iyi oyuncu Oğuzhandı.Haftalardır eleştiriyoruz iyi oynadığında da övelim.Bugün takımdaki en iyi 2 oyuncudan biriydi..
@Deniz gol pozisyonda sosa ya verdiği pas ile 2. olmustur.... Ne oynadı anlat bakalım anlamadım ne oynadıgını ayagını uzatmayıp ayagını toptan cekem adamda ne gördün bugun

Çevrimdışı If Else

Genel olarak bir düşüş var @Necmi abi. biraz rıdvan dilmen vari konuşacağım ama sezonun başındaki basan rakibi ısıran Beşiktaş gitti. ligin 12. haftasından sonra başlayan düşüş devam ediyor. Bu düşüşe engel olamayan Biliç'i eleştiririm ben. Geçen sene Gs maçından sonraki düşüşten tek farkı sahadan galip çıkmamız oynanan kötü futbol aynı.
'
Buna o kadar katılmam. Geçen hafta gayet iyiydik. MİY çok diriydi, bu hafta Kasımpaşa'yı darma duman etti. Bu hafta takımda bence fazlasıyla stres vardı. Ona rağmen 2. yarı başında 1-1'e kadar oyunu domine ettik...
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

İsmail neden girmedi acaba  :kop: Macın yıldızı olurdu tam onluk mac idi  :kop: :kop:

Çevrimdışı If Else

Aldırmasa diyoruz ama aldırdı ama... Olcay etkisizdi form düşüşlüğü var.. etkisini koyamıyor pas yeterince alamadıgından dır

Gerçi aldırsa bile sorun olmazdı ki. Adamlar 9 kişi. İleride çoğalamadılar normal olarak...

Çevrimdışı Deniz

@Deniz gol pozisyonda sosa ya verdiği pas ile 2. olmustur.... Ne oynadı anlat bakalım anlamadım ne oynadıgını ayagını uzatmayıp ayagını toptan cekem adamda ne gördün bugun
Törenin kaleciyle karşı karşıya kaldığı ve kaçırdığı pozisyondaki SÜPER pası kim verdi?Bugün hangi ikili mücadelede yere düştü?Devre arasında en çok koşan 2. adamdı.Rizenin en iyi oyuncusuyla tek başına mücadele etti.Maçına göre yorum yapalım bugün adam çok iyi oynadı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 22:25:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kötü olan Sosa.

Ama hiçkimse hareketlenmiyor. Oğuzhan'ın verkaça girmesi lazım öne çıkıp Atiba gibi yapıştı o da geriye.

Bunu Bilic mi söylüyor anlamadım.

Önder Özen aynısını söyledi şimdi  :ebebe:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Gerçi aldırsa bile sorun olmazdı ki. Adamlar 9 kişi. İleride çoğalamadılar normal olarak...
aslında çoktuk rakip sahada 9 oyuncumuz vardı @If Else (eğer şart doğru değil ise  :evillol: ) bireysel oyuncular paslı oıynamamasında dolayı ortadan girmedi değilde yanlardan gitmeyi denedik...

Çevrimdışı ilhan mansız

'
Buna o kadar katılmam. Geçen hafta gayet iyiydik. MİY çok diriydi, bu hafta Kasımpaşa'yı darma duman etti. Bu hafta takımda bence fazlasıyla stres vardı. Ona rağmen 2. yarı başında 1-1'e kadar oyunu domine ettik...
zaten stres çok belliydi aslında 2. Yarıya çok iyi başlamıştık ama gerilim etkili oldu. Bence bazı arkadaşlar rakibin 9 kişi kalması nedeniyle ezemediğimiz için yükleniyorlar ama bu maçları kazanmak gerçekten zordur. Adamlar da maça çok asıldılar ama kazandık ve bu kadar üstüste kazanmanın tesadüf olması mümkün değil

Çevrimdışı ALI RIZA

Önder Özen aynısını söyledi şimdi  :ebebe:
@Çağrı Yoksa bizi mi yiyorsun  :kop: Önder özen misin scout felan da kuruyorsun  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı cisse557

Bir penaltı ile maçı alamasak o futbol zekası ile nasıl bir yorum yapacaktı çok merak ettim doğrusu :) Millet Selçuk Şahin ile maç alıyor yeri geldiğinde. İsmail Kartal öğrendi korkmamasını biz hala öğreneceğiz. 9 kişi 25 dk pozisyona giremedik savunulacak bir şey yok. 3 puanı koyduk cebe unutalım bu maçı bir an önce. Penaltıyı çalmasa lig bitene kadar makara konusu olurduk direkten döndük.
Aynen sonuçlar aldatmasın. Performans olarak lige iyi başladık ama ilerledikçe düşüyoruz. Şu an lig başındaki Beşiktaş mı izlemek istersiniz son zamanlardakini mi diye anket yapsak %99.1 lig başındaki tercih edilir.

Çevrimdışı ozan062

aksam sinan engin kesinlikle gaza gelicek güzel bi yayın olacaktır izlemek lazım))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 22:30:14
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı Yoksa bizi mi yiyorsun  :kop: Önder özen misin scout felan da kuruyorsun  :kop: :kop: :kop:

Bunu iltifat olarak alıyorum :kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 22:31:26
  • Beşiktaş / Bodrum
Aynen sonuçlar aldatmasın. Performans olarak lige iyi başladık ama ilerledikçe düşüyoruz. Şu an lig başındaki Beşiktaş mı izlemek istersiniz son zamanlardakini mi diye anket yapsak %99.1 lig başındaki tercih edilir.

Aslında düşmüyoruz tuhaf bir durum var. Dalgalanıyoruz.

Mersin maçında biz gerçekten iyi top oynadık. Ama pozisyon bulamıyoruz fazla.

Bu maç çok çok kötüydü.

Üzgünüm ama sanırım Uefa'dan elensek lig için hayırlı olacak galiba
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: