Beşiktaş JK - Napoli / Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Maçı
Beşiktaş JK - Napoli / Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Napoli / Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Napoli Tarih : 01.11.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Mark Clattenburg (İngiltere) Yayın : TRT 1

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Napoli / Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 77556 defa] Beşiktaş JK - Napoli / Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Maçı

Çevrimiçi mellfred

Üzülecek bir şey yok güzel iş çıkardık son iki kaçtan 6 puan alacağız ben inanıyorum Tengri'nin yardımıyla

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

evet kabul hamsik iyi vurdu ama fabride uçuşa bi an geç başladı reaksyonu bi tık önce gösterse çıkaracaktı hamsik solak vuracağı köşe belli kaleci hissi denen şeyi kullansaydı fabri bence çıkarabilirdi.
Fabrinin durdugu yer iyiydi abi tam kalenin ortasındaydı , Vuruş cok kaliteli bir vurustu yapacak cok bir sey yoktu , Kollari uzun bir kaleci olsa belki cikarabilirdi topu :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cisse557

Gol güzel gol kaleci de uzanamadı vuruşa diyecek bir şey yok ama kendi lehine taçta senin teklikeli bölgende yerleşik düzende kontra yemek büyük başarı o topu taça ata ata orta sahaya getirirsin hemde 3 dk yiyerek bizim bildiğimizi bizim oyuncular bilmiyor mu artık telaş heyecan vs ne dersen de hatalar zinciri ve gol geldi soğukkanlı olmak lazım...
O soğukkanlılığı bu turnuvaya katılma devamlılığı yakalayarak elde ederiz.

Çevrimdışı tangaz

grup sakata geldi sanki benfica ve napoli 10 yapacak biz 9 da falan kalacakmışız gibi gelişiyor herşey. benfica evinde 2 maçı alsa 10 puan yapacak napoli evinde kazansa 10 yapacak biz evimizde kazansak 9 yapacaz iş dönüp dolaşıp kiev deplasmanına düğümlenecek gibi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

evet kabul hamsik iyi vurdu ama fabride uçuşa bi an geç başladı reaksyonu bi tık önce gösterse çıkaracaktı hamsik solak vuracağı köşe belli kaleci hissi denen şeyi kullansaydı fabri bence çıkarabilirdi.
Bes dakikada besiktas olduk gene gittik yilin golunu yedik. Bizim takimdan birisi atsaydi o golu ki bizde oyle bir gol atacak futbolcu yok sabaha kadar araklisiz bagirirdim

Abi bugun biraz cizgide kaldi fabri, son mactaki hatadan sonra, normal. O pozisyonda bir adim onde olmaliydi, aciyi kapatir ustten kornere tiklardi hatta ters el uzanirdi o zaman

Çevrimdışı cursedofdragon

Üzülecek bir şey yok güzel iş çıkardık son iki kaçtan 6 puan alacağız ben inanıyorum Tengri'nin yardımıyla

son maça bile kalmayabilir abi iş :)

Bakalım şu benfica maçı kaybederse evimizde benfica'yı yenersek çıkmayı garantileyebiliriz :)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Galibiyet olsa mucizevi bir maç olacaktı.
Oyun kurucumuz Fabri olduğu için başka birşey söylemeye gerek yok.
Defansta yengeç gibi yana oynadıktan sonra kaleci oyun kursun diye herhalde sürekli geriye oynadık.
Beck'in yazılımında topu ileriye oynamak yok.

Gecenin güzelliği Ozzie' nin dönüşü oldu.
Futbol aklı olan bir oyuncu etrafını da oynatmaya başladı.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Fabrinin durdugu yer iyiydi abi tam kalenin ortasındaydı , Vuruş cok kaliteli bir vurustu yapacak cok bir sey yoktu , Kollari uzun bir kaleci olsa belki cikarabilirdi topu :alala:

durduğu yer mükemmeldi işte bu nedenle bi tık erken reaksyon verse çıkarırdı diyorum bende
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

grup sakata geldi sanki benfica ve napoli 10 yapacak biz 9 da falan kalacakmışız gibi gelişiyor herşey. benfica evinde 2 maçı alsa 10 puan yapacak napoli evinde kazansa 10 yapacak biz evimizde kazansak 9 yapacaz iş dönüp dolaşıp kiev deplasmanına düğümlenecek gibi
Parasi neyse verip gececen turu abi, ukraynalilar ile anlasilir. Sampiyonlar liginde gruptan cikariz yarmaya 8 yerine 15 veririz, onlar da okuz degil ya genc takimla cikarlar, hatta hic cikmasalar daha iyi, ucak falan, ukrayna, kiev hic bulasmayalim genc cocuklar var takimda

Parasi neyse verip gececen turu abi, ukraynalilar ile anlasilir. Sampiyonlar liginde gruptan cikariz yarmaya 8 yerine 15 veririz, onlar da okuz degil ya genc takimla cikarlar, hatta hic cikmasalar daha iyi, ucak falan, ukrayna, kiev hic bulasmayalim genc cocuklar var takimda
:evillol: :evillol:

Yalnız oğuzhan girdikten sonra oyuna az da olsa paslaştık ve o paslar geçen seneden izler taşıdı ya beni en çok memnun eden bu :)

Atiba-Oğuzhan 2'lisi geriye dönüyor :)

Çevrimdışı BJKTÜRK23

O soğukkanlılığı bu turnuvaya katılma devamlılığı yakalayarak elde ederiz.

bende onu diyorum işte katıla katıla buralarda yarışa yarışa tecrübe kazanabiliriz bir sürü oyuncumuz bu sezon ilk defa cl ye çıkıyor normal bu işin tek yolu da ligimizden dolayı sadece şampiyonluk o yüzden lig şu aşamada bizim için çok daha önemli cl de olduğu kadar olmadığı kader.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Anıl1903

cenk'in girmesi kötü oldu tosic'in sakatlığı da aynı şekilde kötü oldu o kanat beklediğimden iyiydi aslında.

Ben ciddi anlamda Aboubakari beğenmeye başladım.
Performansı yükseliyor gittikçe ve kendisinden beklenmeyecek klas hareketlerde yapmaya başladı.Allah bundan sonra hiçbir oyuncumuza sakatlık falan vermesinde daha da iyi olalım.

Çevrimdışı Tolga

Kuralar çekildiğinde birisi Napoli maçlarından 4 puan veriyoruz size deseydi herhalde herkes kabul ederdi. Böyle bakarsak 2 Napoli maçını güzel geçirdiğimizi söyleyebilirim.

Tabi bugün kendi sahamızda 79. dakikada penaltıdan öne geçince ister istemez kaçan 2 puana üzülüyoruz ama yine de önemli bir puan aldık.

Umarım Benfica kazanamaz :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Yalnız oğuzhan girdikten sonra oyuna az da olsa paslaştık ve o paslar geçen seneden izler taşıdı ya beni en çok memnun eden bu :)

Benimde dikkatimi cekti , Üçgenler -Tek paslar , gecen sezonu hatirlatti bana da :ok:

durduğu yer mükemmeldi işte bu nedenle bi tık erken reaksyon verse çıkarırdı diyorum bende

bizde sana abi neur,de gea tarzı kaleciler filan anca çıkartıyoruz :)

beyler şu benfica-kiev maçını açsanız geçen sene gibi totem yapıyorum iskenderbey süprüz yapmıştı galiba :D

Hadi herkes açsın totem başlasın benfica yenemesin en iyi berabere kalsın benfica :D

Çevrimdışı Alper1903

Çok özledik çok  :bandit:

Kiev'in 3.cülük şansı olduğu için bastırıyor :D

Haydi eller havaya totemler başlasın maçı açın :D

Kuralar çekildiğinde birisi Napoli maçlarından 4 puan veriyoruz size deseydi herhalde herkes kabul ederdi. Böyle bakarsak 2 Napoli maçını güzel geçirdiğimizi söyleyebilirim.

Tabi bugün kendi sahamızda 79. dakikada penaltıdan öne geçince ister istemez kaçan 2 puana üzülüyoruz ama yine de önemli bir puan aldık.

hele 2.ci maçınızda en formda oyuncunuz caner sakatlanıcak yerine oynayan bek'iniz tosic'te sakatlanıcak.

Orta sahanızda ki inler 1.5 ay sonra ilk maçına çıkıcak oğuzhan 2 ay sonra ilk maçına çıkacak :D

Elinizde kanat olmuyacak deseler anında kabul ederdik :D

Çevrimdışı tangaz

bizde sana abi neur,de gea tarzı kaleciler filan anca çıkartıyoruz :)

ben vururken çıkaracak dedim bekliyordum fabriden çıkarmasını açıkcası de geadan eksiği yok bence noyer klasman dışı zaten :)

Çevrimdışı raichu

kievin tamam devam maçı

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kiev'in 3.cülük şansı olduğu için bastırıyor :D

Haydi eller havaya totemler başlasın maçı açın :D

Enerji bitti yav :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Anıl1903

cenk'in girmesi kötü oldu tosic'in sakatlığı da aynı şekilde kötü oldu o kanat beklediğimden iyiydi aslında.

Cenk'i ne yapalım atsan atılmaz satsan satılmaz :D zaman zaman bencillik yapıyor ama bu huyundan vazgeçtimi daha iyi olur.Bu dönemde diğer kanat oyuncularımızda formsuz olunca Cenk'e destek olmak ve toparlanmasını sağlamak gerekir.

Etiketler: