13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor
13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor

Beşiktaş Forum|13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor Skor : Beşiktaş 0-2 Akhisar Belediyespor Tarih : 29.11.2015 Saat : 17:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Barış Şimşek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor  [Okunma sayısı 83399 defa] 13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor

Çevrimdışı laoban

Her sene 6 hafta süren şampiyonluk sarkimiz burada bitti. Bu yetersizlik ve tolga gibi adamlarla bu kadar macera yaşarız

Çevrimdışı Mehmet K

Bi sonraki pozisyona faul bile vermedi sinirimden ağlıcam şimdi!

Çevrimdışı f_madida

Quaresma Kayseri ye gitmekten kurtardı kendini yatar bi güzel şimdi

Yahu ben de cok elestirdim ama bugun maci gercekten kazanmak isteyen 2 oyuncudan biriydi Quaresma...Butun takim Quaresma kadar istese bu maci alirdik...Sosa-Tosic flan maci izliyor resmen bu kadar ruhsuz oynanmaz..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Efe

takım beni ilk kez yaniltti bu sezon yapacak bisey yok kötüsekilde kaybettik  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Kasım 2015, 18:54:55
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hiçkimseyi protesto etmeye filan da gerek yok hep derdimiz kafa almak.

90 gündür yenilmeyen her yerde lider takımı bir anda itin şeyine sokup 3. yapanların kendi psikolojileri bozuk demektir bunu dışarıya yansıtmasınlar.

1 maç ile dağılacaksanız siz zaten şampiyonluğu haketmiyorsunuz taraftar olarak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Mehmet57

Hala saskinim Ismail o topu nasil out'a gonderdi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şimdi hangi oyuncularımız Kayseri maçında oynayamayacak? Oğuzhan Q17 bunlar dışında?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Savaş

Maçı 2.gol bitirdi. Eger bir sorumlu olacaksa Tolga'dır bu maçın sorumlusu.

Bu takım toparlar lakin kalede kaleci olmalı.

Kalede kaleci olmalı.
Kalede kaleci olmalı.
Kalede kaleci olmalı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

90 gündür yenilmeyen her yerde lider takımı bir anda itin şeyine sokup 3. yapanların kendi psikolojileri bozuk demektir bunu dışarıya yansıtmasınlar.

1 maç ile dağılacaksanız siz zaten şampiyonluğu haketmiyorsunuz taraftar olarak.
altına imzami basarim uzulmeyin bu kadar sonuçta oyun bu trabzonda fenere çakar kaldıgımiz yerden devam ederiz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mehmet K

Maçı 2.gol bitirdi. Eger bir sorumlu olacaksa Tolga'dır bu maçın sorumlusu.

Bu takım toparlar lakin kalede kaleci olmalı.

Kalede kaleci olmalı.
Kalede kaleci olmalı.
Kalede kaleci olmalı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
+1903

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Umarim Ts en azindan Fb den 1 puan alırda liderlik gitmez..
Haftayada isimiz zor Ozi ve Q17 de yok
Formsuz Sosa ve Gokhanla isimiz dahada zor..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı MUSTAFA_

altına imzami basarim uzulmeyin bu kadar sonuçta oyun bu trabzonda fenere çakar kaldıgımiz yerden devam ederiz
Bu haftanın karlısı GS nin de puan kaybıyla Akhisar olur bu gidişle

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

:ok: Hemen basladilar olduk bittik muhabbetlerine. Akhisar iyi defans yapiyor, ileriye de sirf zenci kontra atak gucuyle cikiyorlar. Ayrica cok faullu oynadilar hakem de goz yumdu. 2. devredeki macta cok ustlerine gitmeden 1-2 tane tikistirip postalamamiz lazim. Tum takim hucumla ekmeklerine yag surduk. Kontra atak firsati vermesek bu sigirlarin gol atma ihtimali bile yoktu.

Çevrimdışı Factatum

İsmail, Tosiç, Tolga, Sosa şu futbollarıyla bu formayı giymeyi hiç haketmiyorlar.

Futboldaki hızlı düşüş devam ediyor. Geçen seneyi aynen tekrar yaşıyoruz gibi. Balon yine sönmeye başladı gibi. 

Çevrimdışı OrhanAker

Taraftar yönetim teknik heyet hepsi icin tam derslik bir mac.
Bu maçı unutmamamiz lazım .unutturmamaliyiz.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ALBATROS

transfere gerek yok para gitmesin idare ederiz böyle  :s20:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Umarim Ts en azindan Fb den 1 puan alırda liderlik gitmez..
Haftayada isimiz zor Ozi ve Q17 de yok
Formsuz Sosa ve Gokhanla isimiz dahada zor..
Artık onlarda elini taşın altına koysunlar bir zahmet. Kaç haftadır arkadaşlarının sırtından geçiniyorlar. Ben Kayseri maçında takılacağımızı düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı onder23

Allah aşkına bir kaleci alın
Allah'ın adını verdim nolur bir kaleci alın
Yalvarırım kaleci nolur
Çölde susuzluktan ölmek üzere olan bir insan gibi kaleciye açız
Maç kurtaracak bir kaleci nolur.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gs ve Fb bence puan kaybetmez bu maçi kaybettigimizi için ikisini de motivasyon olur
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Ayrica ne su ne bu, bence macin en kotuleri Sosa ve Tolga'ydi. Atiba'ya bir sey diyemiyorum cunku o da bir insan sonucta, her mac her mac tek adam orta sahayi ayakta tutuyor, yorulmasi normal.

Çevrimdışı AmaralGürses

Yahu ben de cok elestirdim ama bugun maci gercekten kazanmak isteyen 2 oyuncudan biriydi Quaresma...Butun takim Quaresma kadar istese bu maci alirdik...Sosa-Tosic flan maci izliyor resmen bu kadar ruhsuz oynanmaz..

Hocam istemesin bomboş kaleye sırf Artistik vurucam diye vurup auta atacağına gol yapsın ama gerekirse istemesin kazanmayı falan valla usandırdı artık. Tek suçlu değil tabi ki ama Quaresma en iyisiydi falan lafları infial yaratır şu anki forum ruh halinde gibi geliyor. Aman diyim.

Çevrimiçi Mehmet57

Bir yenilgiyle aglayip dunyanin sonu gelmis gibi davrananlar lutfen kapi disari.

Evet takimin bariz eksikleri var. Istedigimiz seviyeye ulastiramayacak, zorluk cektirecek oyuncular var. Lakin, buna ragmen hala lideriz ve devre arasi yakin.

Cagri Douglao konusunda haklisin. Ama asil konu Douglao'nun Besiktas icin yetersiz olmasina ragmen Rhodolfo haric tum stopperlerimizden daha iyi olmasi. Komik olan bu.

Çevrimdışı Ozan E.

İyi bir kaleci iyi bir sol bek iyi bir sol stoper almazsak sampiyon olmamiz cok guclesecek

Etiketler: