Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5501235 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Karabay

numaralı arkaya bile vinç rahatlıkla yanaşıyor

@ahmetx abi bu şekilde vinç çatı iskeletine çarpmaz mı?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı CanEmre

Valla olmasın bence de abi. Semer olsun o semer :D

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:friendship:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı ikarus

tarihi eser yapmıyoruz ki..mümkün olduğu kadar çevreye uyumlu olması amaç.çelik çatı mı yapılmalıydı yoksa kiremitmi ?
Çevre uyumu? Bir tarafı park diğer tarafı yol, önü deniz arka tarafı gökdelen. Açıkcası asimetrik sütun tercihi tartışılır. Aslında benim rahatsız olduğum konu kapasite. Büyük takımsan eğer büyük düşünmen gerek. Kapasitenin 62 bin kişilik olduğunu düşünün ve şampiyonlar ligi karşılaşmasında barcelonayı konuk ediyorsunuz, trübünler dolu, soruyorum size dünyanın en büyük kulüpleri o atmosferden çıkabilir mi? Tekrardan söylüyorum buna da şükür Allah razı olsun emeği geçenlerden

Çevrimdışı CanEmre

Ayrıca çatı da dış sütunlara uyumsuz. Dış sütun ile stada tarihi eser havası verip, modern çatı yapmak ne derece doğru?
Demek istediğim böyle bişey örnek 》
Örnek resim farklı, orada mevcut koruma altında olan bir eser var ve orijinal görünümünü bozacak her şey yanlış olur.
Biz yeni bir eser yapıyoruz, eski ve yeni bir arada kullanılabilir bence.
Estetik olarak ben beğenmem sen beğenirsin o ayrı konu tabi.

Çevrimdışı CanEmre

Çevre uyumu? Bir tarafı park diğer tarafı yol, önü deniz arka tarafı gökdelen. Açıkcası asimetrik sütun tercihi tartışılır. Aslında benim rahatsız olduğum konu kapasite. Büyük takımsan eğer büyük düşünmen gerek. Kapasitenin 62 bin kişilik olduğunu düşünün ve şampiyonlar ligi karşılaşmasında barcelonayı konuk ediyorsunuz, trübünler dolu, soruyorum size dünyanın en büyük kulüpleri o atmosferden çıkabilir mi? Tekrardan söylüyorum buna da şükür Allah razı olsun emeği geçenlerden

Sığmıyor abi sığmıyor

http://youtu.be/N9DOlYWXGXM?t=27

Çevrimdışı cursedofdragon

30 bin kişiyle 132 decibel dünya rekoru kırdık 62 bin kişiyle istanbulu yıkarız gerek yok o kadarına :D

Şaka bir yana orda yapılabilecek en iyi stad ve en iyi kapasite yapıldı daha fazlası olmaz 62 bin kişilik otoban kenarına çöplüğün üstüne olabilir ama  :ok:

Çevrimdışı high speed dirt

62 bin kişiyi her maç dolduramadığın zaman da stat kötü duruyor. Böyle bir lokasyonda devlet tarafından verilebilecek en fazla kapasite verildi. Bence kapasiteye çok fazla takılmayın. Bu stat buraya yapılmasaydı Kazlıçeşme'ye yapılacaktı. 62 bin kişilik statı Kazlıçeşmeye yapsan ne olur yapmasan ne olur. 42-43 bin kişilik stat yeterli bence.

Çevrimdışı can1903

Şu stad 55.000 olacaktı, tadından yenmezdi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Efe

62 bin kişiyi her maç dolduramadığın zaman da stat kötü duruyor. Böyle bir lokasyonda devlet tarafından verilebilecek en fazla kapasite verildi. Bence kapasiteye çok fazla takılmayın. Bu stat buraya yapılmasaydı Kazlıçeşme'ye yapılacaktı. 62 bin kişilik statı Kazlıçeşmeye yapsan ne olur yapmasan ne olur. 42-43 bin kişilik stat yeterli bence.
aynen katılıyorum 17 bin kişilik başak şehir stadını doldurmuyoruz bide 60 bin kişilik stad istiyoruz çok büyük çelişki var iş bizimki seninkinden daha büyük olayına geliyor benim ki seninkini döver :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı altan0348

dün maçtaydım. başakşehir stadı gayet güzel, dik modern bir stad. 17 bin kişilikti yanılmıyorsam. ama bu güzel stadı bile dolduramadık. millet çanakkaleden bursadan izmitten o kadar yolu çekip geliyor ama istanbul beyefendileri çıkıp gelemiyorlar. valla ben olsam o stadı 42 bin kişilik yaparım, konforlu bir stad olur en azından. nasıl olsa pasoligi bahane edenler gelmiyor. dün maçta bazı gruplar hala daha şarkı türkü peşindeydi. ıslık yerine hala bağırmalar çağırmalar... bu tribün kültürünün değişmesi lazım. stadda koltuğun üstüne çıkanları maçtan çıkarmaları lazım. yahu bi avrupaya bak bir de bize.. adam koltuğun üstüne çıktı yaa üstüne...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şu stad 55.000 olacaktı, tadından yenmezdi.

Fazlası zarar. Gs ve Brugge maçlarında gördük.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı serti67

bence kapasıte cok ıdeal 45 bıne kadar kutu gıbı çukurda baskılı bır stat ıcın ıdeal rakam onemlısı etkılı bır cogunlukladoldurabılmek  ve sahaya bestelerımız harıcı maca takıma tesır rakıbe korku takımımıza enerjı vermek
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı TayfurU

aynen katılıyorum 17 bin kişilik başak şehir stadını doldurmuyoruz bide 60 bin kişilik stad istiyoruz çok büyük çelişki var iş bizimki seninkinden daha büyük olayına geliyor benim ki seninkini döver :icool:

konya maçında tüm biletler bitti nasıl doldurmuyoruz ?

Çevrimdışı Efe

konya maçında tüm biletler bitti nasıl doldurmuyoruz ?
işte konya maçında bitti kaçıncı maç bu sene oynadığımız içeride ilk defa 1  maçta bitti oda 14 bini maça gelmiş yine full değildi 14 bin nere 60 bin nere biraz iyi düşünmek lazım mesaj yazarken :)
[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2015, 22:12:59 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TTurk

Inonu yikilmadan onceki son bes yilda mac basina ortalama seyirci sayisi kacti acaba?

Çevrimdışı Dr.Zeck

süper ilerlemiş 41 kere maşallah  :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :halay: :halay: :halay: :sevinc :sevinc :sevinc

yok artık .. gercekten acaip hızlı gitmiş :) bana oyle gelmedi oysa her gun takip ettiğimiz için mi acaba :)

Çevrimdışı yenerh

Ahmet Nur Çebi' nin bu akşam Beşiktaş daki kartal yuvasının açılışında stad ile ilgili kendisine sorulan soru ve cevabı

Vodafone Arena'nın bu sezonki son 5 iç saha maçına yetişip yetişmeyeceğiyle ilgili bir soru üzerine Çebi, şunları kaydetti:
"Hedefimiz kendi stadımızda bunları oynamak. Umarım Allah ihtiyaç duyurmaz ama olmazsa 1-2 maç yine Başakşehir Fatih Terim Stadı için talepte bulunabiliriz. İnşallah bunu talep etmek nasip olmaz."

ikinci yarı 3. iç saha maçımız Şubat ayının 3. haftasına ( 19-20-21-22 Şubat) denk geliyor. Hadi diyelim 4. iç saha maçımıza yetişsin Martın ilk haftası. Burada akıllara çim konusunda hızlandırılmış bir uygulama yapılabileceği ihtimali bence kuvvetleniyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ahmet Nur Çebi' nin bu akşam Beşiktaş daki kartal yuvasının açılışında stad ile ilgili kendisine sorulan soru ve cevabı

Vodafone Arena'nın bu sezonki son 5 iç saha maçına yetişip yetişmeyeceğiyle ilgili bir soru üzerine Çebi, şunları kaydetti:
"Hedefimiz kendi stadımızda bunları oynamak. Umarım Allah ihtiyaç duyurmaz ama olmazsa 1-2 maç yine Başakşehir Fatih Terim Stadı için talepte bulunabiliriz. İnşallah bunu talep etmek nasip olmaz."

ikinci yarı 3. iç saha maçımız Şubat ayının 3. haftasına ( 19-20-21-22 Şubat) denk geliyor. Hadi diyelim 4. iç saha maçımıza yetişsin Martın ilk haftası. Burada akıllara çim konusunda hızlandırılmış bir uygulama yapılabileceği ihtimali bence kuvvetleniyor.

ocakta çime başlıcaz işte ekim çim olucak başka birşey yok sadece SİS açıklama yaptı makineleri mi değişmiş nedir onlar bu 75 gün süresini aşağıya çekicekler :) Yalnız serme çim vs olmucak nevzat demir tesislerindeki ile aynısı olucak ekme çim :)

Çevrimdışı altan0348

koltuklar gelmiş mi cidden?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ayrıca çatı da dış sütunlara uyumsuz. Dış sütun ile stada tarihi eser havası verip, modern çatı yapmak ne derece doğru?
Demek istediğim böyle bişey örnek 》

ne diyosun sen arkadaş ?

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Senede 3 kez dolacak stad için 62 bin kişilik stadmı yapılacak..Ayrıca nereye yapacaksın o kapasitedeki stadı Zeytinburnunamı ??

Dünyanın En büyük kulupleri 32 bin kişilik stadyumdan da çıkamadı ne takıntılı insanlarsanız arkadaş..

Aşağılık kompleksinden başka bişey değil şu söylediklerin veya Forumu trollemeye çalışıyorsun..

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Inonu yikilmadan onceki son bes yilda mac basina ortalama seyirci sayisi kacti acaba?

22 bin olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Ya abi neyini anlamiyonuz kufeki eskidikce yenilenen Dunyada nadir bulunan tas turlerindendir Istanbuldaki 2500 yillik camilerde bile kufeki tas kaplama vardir.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK