Film Önerileri
Film Önerileri

Beşiktaş Forum|Film Önerileri şu saatte izlenebilecek çerezlik, tercihen aksiyon-suç türünde film önerilerinizi bekliyorum

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Film Önerileri  [Okunma sayısı 202232 defa] Film Önerileri

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tabiki kardeşim ama ben diğer filmlerle kıyasen söylemedim. Elbette mutlaka izlenmesi gereken bir çok film var ama bunların içinde izleme önceliğini bu film yönünde kullanabilirler.

Kendi adıma söylüyorum; hala Forrest Gump gibi bir film görmedim.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Er ist wieder da / Look who's back

Mükemmel bir film. Harika göndermeler var. Özellikle Der Untergang göndermesi sizi krize sokabilir :lol:

Hitler mucizevi bir şekilde günümüze dönüyor. İşinden yeni kovulmuş başarısız bir muhabir ise tesadüfen bu olayı keşfedip Hitler'i televizyon dünyasına sokuyor.

Sıkılmadan izleyeceğiniz baya keyifli bir film. Ufak bir spoiler; Hitler'in Sözcü gazetesini okuması efsaneydi :evillol:

[ Son Düzenleme: 26 Mayıs 2016, 04:45:06 Yusuf Tekeli ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Er ist wieder da / Look who's back

Mükemmel bir film. Harika göndermeler var. Özellikle Der Untergang göndermesi sizi krize sokabilir :lol:

Hitler mucizevi bir şekilde günümüze dönüyor. İşinden yeni kovulmuş başarısız bir muhabir ise tesadüfen bu olayı keşfedip Hitler'i televizyon dünyasına sokuyor.

Sıkılmadan izleyeceğiniz baya keyifli bir film. Ufak bir spoiler; Hitler'in Sözcü gazetesini okuması efsaneydi :evillol:

Tesaduf eseri gorup izledim bu filmi hatta hemen gelip foruma yazmistim iyi bir film.

Çevrimdışı atalay

Er ist wieder da filmini izledim. Günümüz Avrupa'sında yükselen faşist partilere/düşüncelere güzel bir gönderme var. Aslında günümüzdeki bakış açısının o dönem ki konjonktürden pek farkı yok. Güzel kara komedi ayrıca Der untergang sahnesi iyiydi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İyi sabahlar :) The "real" Pianist.

Çevrimdışı mylife1903

Mark strong vardir kel, ingiliz aktir cok severim dun bir filmini izledim tesaduf eseri harikaydi, tavsiye ederim uzun zamandir boyle gulmemistim.
Grimsby brothers filmi

Çevrimdışı Eray

Yeni izledim oldukça kült bir yapım...

MEMENTO.

Çevrimdışı Çağatay

Warcraft büyük bir hayal kırıklığı olmuş
Boylesine bir efsanenin böylesine kötü bir şekilde perdeye yansıtılmasına blizzard nasıl izin verdi anlamakta güçlük çekiyorum. Böyle olacaksa diablo nun filan filmini çekmesinler. Lotr daki ihtişamın binde biri yoktu, oyunculuk basit,  müzikler varmiydi yokmuydu hiç dikkatimi cekmedi. Acikcasi gitmek isteyen varsa pek bir beklentisi olmasin.

Ayrica xbox efsanesi Halo aslında en az 5-6 filmlik bir seri olabilir simdiye kadar sadece mini series şeklinde low profile bir prodüksiyon ile bir filmi çekildi ama bence çok daha yukarilarda olmalı. Birgün mutlaka birisi el atacaktır.
Aynı şey gears of war içinde geçerli. Insanlarin pek cogunun dikkatini çekecek ve iyi gişe yapabilecek projeler bunlar aslında ama simdiye kadar üstüne giden olmadi bunlara.
Hollywood'un kabızlık çektiği bu dönemlerde güzel alternetiflerdir aslinda bilim kurgu filmleri ama yapilacaklari zaman da taşın altına ellerini sokup adam gibi bir prodüksiyon ile yapilmalilar. Sonra büyük hayal kırıklığı oluyor.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı MUSTAFA_

Boylesine bir efsanenin böylesine kötü bir şekilde perdeye yansıtılmasına blizzard nasıl izin verdi anlamakta güçlük çekiyorum. Böyle olacaksa diablo nun filan filmini çekmesinler. Lotr daki ihtişamın binde biri yoktu, oyunculuk basit,  müzikler varmiydi yokmuydu hiç dikkatimi cekmedi. Acikcasi gitmek isteyen varsa pek bir beklentisi olmasin.

Ayrica xbox efsanesi Halo aslında en az 5-6 filmlik bir seri olabilir simdiye kadar sadece mini series şeklinde low profile bir prodüksiyon ile bir filmi çekildi ama bence çok daha yukarilarda olmalı. Birgün mutlaka birisi el atacaktır.
Aynı şey gears of war içinde geçerli. Insanlarin pek cogunun dikkatini çekecek ve iyi gişe yapabilecek projeler bunlar aslında ama simdiye kadar üstüne giden olmadi bunlara.
Hollywood'un kabızlık çektiği bu dönemlerde güzel alternetiflerdir aslinda bilim kurgu filmleri ama yapilacaklari zaman da taşın altına ellerini sokup adam gibi bir prodüksiyon ile yapilmalilar. Sonra büyük hayal kırıklığı oluyor.
Şu sıralarıkan filmlerin çoğu para kaygısı yüzünden pek güzel olmuyor. Hep senaryo hataları ile dolu...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı FARUK

Hikayeye pek hakim değilim ama ben beğendim wow geçmişim  nedeniyle baya keyif aldım aslında
Son zamanlarda gittiğim marvel ve benzeri filmlerden sonra oldukça iyiydi bence
Lotr serisi ne ben herhangi bir filmin ulaşabileceğini sanmıyorum
Film için izin alıp çekebilirlerse belki silmarillion yaklaşabilir :)

Çevrimdışı BeJeKe

Dostum şimdi bir LOTR ile WoW'u kıyaslamak asla ve katiyen aynı olmaz. Bunu kıyas ediyorsan eğer ben senin WoW'u beğenmemeni film izlemekten anlamadığına bağlarım. Sen geleceksin tüm dünyada kitapları ile ve filmleri ile efsane olmuş bir filmle sıradan bir oyunun filmini mukayese edeceksin. Yok arkadaş kusura bakma kanında kara kartalın asaleti dahi olsa yanlışsın derim. Sonrada madem film izlemekten anlamıyorsun da neden kötü yorumlarda bulunup filme gidecek olanları etki altına alıyorsun derim. Film yönetmeni misin? Yada eleştirmeni? Yazık arkadaşlar yazık vallahi bak yazık! Bilmeden bilgi veremezsiniz. Bir filmi diğer bir filme göre kıyas edemezsiniz. Haa aynı filmi başka bir yönetmen ve yapımcı üstlenir çeker o zaman kıyasta bulunabilirsiniz. Örneğim bir örümce adam serisi gibi.
KARA KARTAL HEP YÜKSEK UÇAR, RAKİPLERE KORKU SALAR
Aşık Oldum ♥

Çevrimdışı Çağatay

Hikayeye pek hakim değilim ama ben beğendim wow geçmişim  nedeniyle baya keyif aldım aslında
Son zamanlarda gittiğim marvel ve benzeri filmlerden sonra oldukça iyiydi bence
Lotr serisi ne ben herhangi bir filmin ulaşabileceğini sanmıyorum
Film için izin alıp çekebilirlerse belki silmarillion yaklaşabilir :)

Silmarillion un filminin çekilmesine sanırım oğlu izin vermiyormuş ondan dolayı o iş yaş

Çevrimdışı OrhanAker

Unutulmuş diyarların filmlerini izlemek isterdim.

Çevrimdışı Çağatay

Dostum şimdi bir LOTR ile WoW'u kıyaslamak asla ve katiyen aynı olmaz. Bunu kıyas ediyorsan eğer ben senin WoW'u beğenmemeni film izlemekten anlamadığına bağlarım. Sen geleceksin tüm dünyada kitapları ile ve filmleri ile efsane olmuş bir filmle sıradan bir oyunun filmini mukayese edeceksin. Yok arkadaş kusura bakma kanında kara kartalın asaleti dahi olsa yanlışsın derim. Sonrada madem film izlemekten anlamıyorsun da neden kötü yorumlarda bulunup filme gidecek olanları etki altına alıyorsun derim. Film yönetmeni misin? Yada eleştirmeni? Yazık arkadaşlar yazık vallahi bak yazık! Bilmeden bilgi veremezsiniz. Bir filmi diğer bir filme göre kıyas edemezsiniz. Haa aynı filmi başka bir yönetmen ve yapımcı üstlenir çeker o zaman kıyasta bulunabilirsiniz. Örneğim bir örümce adam serisi gibi.

LOTR ve WOW un dünyaları hikayeleri farklı olabilir ama ikiside tür olarak benzer yapıtlardır, lakin beyaz perdeye aktarılma şekilleri olarak WOW'un filmi LOTR'un eline su dökemez.
Bu benim şahsi fikrimdir katılıp katılmamakta özgürdür herkes (sen de dahil)
Bir filmi eleştirmek için de yönetmen yada film eleştirmeni olma ehliyetine sahip olmak gerekmiyor diye biliyorum  :alala:
örümcek adamı da ironman ile yada batman i süperman ile kıyaslayabilirsin
çünkü bunların hepsi süper kahraman olarak tasarlanmışlardır sadece yetenekleri farklıdır, hikayeleri dünyaları farklıdır
ayrıca bir eleştiri daha yapıyorum DC comics in iki karakteri olan batman ve süperman serilerine bakacak olursak
süperman batman'in eline su dökemez diyorum beyaz perdeye aktarılma şekilleri olarak
Ayrıca sen bir filme giderken başka bir arkadaşının film hakkındaki yorumlarına takılıp gitmekten vazgeçiyor musun yada gidiyor musun
burada söylediklerim beni bağlar, istediğimi de söyleyebilme özgürlüğüm vardır
son olarak ben kimseye filme gitmeyin de demiyorum.
Örneğin; ben diablo yu çok severim kitaplarını da okudum oyununu da oynadım
bugun filmi çekilse ve birisi film olmamış çok kötü olmuş dese dahi gidip izlerim
kendi fikrimi kendim edinirim izledikten sonra
bana kötü gelen sana gelmeyebilir
sende filmi sonuna kadar övebilirsin
bu ne benim fikrimi değiştirebilir yada benim düşüncelerim senin fikrini değiştirmeli
[ Son Düzenleme: 20 Haziran 2016, 20:31:58 Çağatay ]

Çevrimdışı aykut.celenk

Tavsiye edildi mi görmedim ama Poker Night ekrana kilitliyor.

Çevrimdışı mylife1903

LOTR ve WOW un dünyaları hikayeleri farklı olabilir ama ikiside tür olarak benzer yapıtlardır, lakin beyaz perdeye aktarılma şekilleri olarak WOW'un filmi LOTR'un eline su dökemez.
Bu benim şahsi fikrimdir katılıp katılmamakta özgürdür herkes (sen de dahil)
Bir filmi eleştirmek için de yönetmen yada film eleştirmeni olma ehliyetine sahip olmak gerekmiyor diye biliyorum  :alala:
örümcek adamı da ironman ile yada batman i süperman ile kıyaslayabilirsin
çünkü bunların hepsi süper kahraman olarak tasarlanmışlardır sadece yetenekleri farklıdır, hikayeleri dünyaları farklıdır
ayrıca bir eleştiri daha yapıyorum DC comics in iki karakteri olan batman ve süperman serilerine bakacak olursak
süperman batman'in eline su dökemez diyorum lakin beyaz perdeye aktarılma şekilleri olarak
Ayrıca sen bir filme giderken başka bir arkadaşının film hakkındaki yorumlarına takılıp gitmekten vazgeçiyor musun yada gidiyor musun
burada söylediklerim beni bağlar, istediğimi de söyleyebilme özgürlüğüm vardır
son olarak ben kimseye filme gitmeyin de demiyorum.
Örneğin; ben diablo yu çok severim kitaplarını da okudum oyununu da oynadım
bugun filmi çekilse ve birisi film olmamış çok kötü olmuş dese dahi gidip izlerim
kendi fikrimi kendim edinirim izledikten sonra
bana kötü gelen sana gelmeyebilir
sende filmi sonuna kadar övebilirsin
bu ne benim fikrimi değiştirebilir yada benim düşüncelerim senin fikrini değiştirmeli
Evet supermani ben kahraman olarak cok severim. Ama beyaz perde de batman kraldir.
Yahu envayi cesit film izlemisimdir. Simdi ben film elestirmeni degilim ama anlarim iyisinden kotusunden. Mesela nasi soylesem, soylenmisi var, yumurtlamadim ama yumurtanin iyisinden anlarim hah, oldu bence.

Kadin dogumcu bir arkadasim var mesela herif, hic dogurmadi ama hergun dogurtuyor.

Simid biz bu isin egitimini almadigimiz icin yok cekimi soyle yapsaydi boyle kamera kullansaydi gibi gerzek elestiriler yapamayiz suslu laflarla biz son kullanici yahut tuketiciyiz, en onemli elestiri bizimkidir.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı OrhanAker

Eddie the eagle.

Çevrimdışı Çağatay

Evet supermani ben kahraman olarak cok severim. Ama beyaz perde de batman kraldir.
Yahu envayi cesit film izlemisimdir. Simdi ben film elestirmeni degilim ama anlarim iyisinden kotusunden. Mesela nasi soylesem, soylenmisi var, yumurtlamadim ama yumurtanin iyisinden anlarim hah, oldu bence.

Kadin dogumcu bir arkadasim var mesela herif, hic dogurmadi ama hergun dogurtuyor.

Simid biz bu isin egitimini almadigimiz icin yok cekimi soyle yapsaydi boyle kamera kullansaydi gibi gerzek elestiriler yapamayiz suslu laflarla biz son kullanici yahut tuketiciyiz, en onemli elestiri bizimkidir.

politikacı olmadığımız için siyasi konularda da eleştiri yapmamamız lazım aslında  :D
inan şu işin eğitimini almış olsam da bu yazdıklarımı yine ilk olarak yazardım
sonra gelirdim çekim tekniklerine, kameralara filan
prodüksiyon çok önemli sadece oyuncu kadrosu yada görsel efektler yada müzikler tek başına bir filmi kurtaramıyor malesef
ben blizzard adına çok şaşırdım sadece yani tabi içlerine sindiyse bir şey diyemem.

Çevrimdışı mylife1903

politikacı olmadığımız için siyasi konularda da eleştiri yapmamamız lazım aslında  :D
inan şu işin eğitimini almış olsam da bu yazdıklarımı yine ilk olarak yazardım
sonra gelirdim çekim tekniklerine, kameralara filan
prodüksiyon çok önemli sadece oyuncu kadrosu yada görsel efektler yada müzikler tek başına bir filmi kurtaramıyor malesef
ben blizzard adına çok şaşırdım sadece yani tabi içlerine sindiyse bir şey diyemem.
Elde kalan paraya bakmak lazim. Yahudi usulu, bu kadar verdim su kadar aldim. Su-bu=benim payim
Benim payim, bu dan buyukse film iyi filmdir onlar icin

Çevrimdışı Turco

Koca forumda bir kişi whiplash izlememiş ve film hakkında bir tane bile yorum yok. hayretler içerisindeyim...

Arkadaşlar son zamanların en iyi filmini izlememişsiniz belirteyim  :ok:

Çevrimdışı Bishamon

Koca forumda bir kişi whiplash izlememiş ve film hakkında bir tane bile yorum yok. hayretler içerisindeyim...

Arkadaşlar son zamanların en iyi filmini izlememişsiniz belirteyim  :ok:

Buraya yazılmamış olması kimsenin izlememiş olduğu anlamına mı geliyor?  :alala:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Buraya yazılmamış olması kimsenin izlememiş olduğu anlamına mı geliyor?  :alala:
Aynen izlemiştir çoğu kişi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Turco

İzlenmiş olsa yorumlanır veya adı geçerdi en azından diye düşündüm, zira üstüne konuşulmayacak bir film değil gerçekten çok kaliteli.

Çevrimdışı Çağatay

Elde kalan paraya bakmak lazim. Yahudi usulu, bu kadar verdim su kadar aldim. Su-bu=benim payim
Benim payim, bu dan buyukse film iyi filmdir onlar icin

ulan adamlar online oyun oynatıyorlar millete aylık olarak para yatırman lazım
yüzbinlerce hatta milyon mertebesinde sanırım sayıyı tam bilemiyorum oyuncuları var
hepsi o parayı yatırıp oynayabiliyorlar
eşek yüküyle de para kazanıyorlar adamlar
filmde o yahudi işini yapmadıklarını ümit ediyorum :D